Płatności u bukmachera. Jak wygląda wpłata i wypłata?

Każdego dnia wszyscy działający na terenie Polski legalnie bukmacherzy obsługują mnóstwo płatności. Operacje na saldzie depozytowym to również codzienność w życiu każdej osoby, która typuje – nic więc dziwnego, że będąc typerami szukamy takiego bukmachera, który zaoferuje najwięcej możliwości na dokonanie wpłaty i najwygodniejsze warunki na zlecanie wypłat. Jak to wygląda u większości polskich operatorów i jak szybko wypłacić i wpłacić środki w obrębie ich serwisów? Jakie sposoby na to mamy i którzy bukmacherzy dają ich najwięcej? To wszystko poruszymy w naszym poradniku.

Płatności u bukmachera. Jak wygląda wpłata i wypłata?
Płatności u bukmachera. Jak wygląda wpłata i wypłata?

Wpłaty u polskich bukmacherów – jak ich dokonać i jakie sposoby na to mamy?

Większość bukmacherów doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest umożliwienie nam, typerom, jak najszybszej możliwości obstawiania. W związku z tym środki na to, by realizować własne typy bukmacherskie – niezależnie od tego, czy na piłkę nożną czy na legalny poker – u większości z nich możemy wpłacać na wiele różnych sposobów. Do tych cieszących się największą popularnością należą te wykorzystujące:

  • karty kredytowe i debetowe, zarówno VISA, jak i Mastercard (wpłaty nimi odbywają się na takiej samej zasadzie, co płatności przez Internet – z użyciem kodu CVC i innych danych z samej karty);
  • systemy szybkich płatności – tpay, dotpay, PayU i inne;
  • portfele elektroniczne, w tym PayPal czy Neteller;
  • BLIK, który stale nabiera na popularności.
Betfan kod promocyjny 2021
Betfan kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka 600 PLN

Cierpliwsi mogą dokonywać wpłat za pośrednictwem tradycyjnych przelewów, również tych dokonywanych w okienku pocztowym. Aby wpłacić środki na konto, musimy kliknąć odpowiedni przycisk w okolicach salda głównego. Możemy to zrobić również z poziomu aplikacji mobilnej.

Zwróćmy uwagę na to, że pierwsza płatność, której dokonujemy u bukmachera – niezależnie od jej formy – bardzo często powiązana jest z bonusem powitalnym. Wykorzystajmy to do maksimum.

Wypłata środków u polskich bukmacherów online

Polskie prawo narzuca na bukmacherach jedyną legalną formę wypłacania środków, które zgromadziliśmy na koncie przez realizowane przez nas typy bukmacherskie. Jest nią przelew na konto bankowe, w dodatku tylko takie, które należy do nas (zgodność imienia i nazwiskiem jest sprawdzana w całym procesie wypłacania). Wypłacanie pieniędzy przebiega następująco:

  1. Gromadzimy środki na koncie poprzez prawidłowo realizowane zakłady bukmacherskie.
  2. Weryfikujemy nasze konto, przesyłając bukmacherowi skan naszego dowodu oraz wpisując nasz własny numer konta w ustawieniach konta. Oczywiście krok ten ma miejsce tylko wtedy, gdy jeszcze nie dokonaliśmy weryfikacji.
  3. W opcji wypłaty wpisujemy dowolną kwotę z naszego budżetu (opcja wypłaty dostępna jest w okolicach naszego salda lub z poziomu zarządzania własnym kontem) i zatwierdzamy chęć wypłacenia środków.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Mimo, że wypłaty są realizowane tradycyjnym przelewem, wiele spośród nich dociera do nas ekspresowo. Zapewniają to niektórzy bukmacherzy, którzy nawiązali współpracę z wybranymi bankami.

Bukmacherzy najbardziej elastyczni pod kątem wpłat i wypłat

Choć wszyscy operatorzy przyjmujący zakłady bukmacherskie starają się dać swoim klientom jak najwięcej swobody w kwestii wpłat i wypłat, są pośród nich tacy, którzy robią to najlepiej. Jeżeli więc zależy nam na sprawnej i bezproblemowej obsłudze finansowej, powinniśmy sięgnąć właśnie po nich.

Wpłaty i wypłaty w STS

Portal www.STS.pl jest jednym z najbardziej wszechstronnych pod względem dokonywanych wpłat (oferuje kilkadziesiąt sposobów na to) bukmacherów w naszym kraju. Współpracuje on z większością rodzimych banków, pozwalając na błyskawiczne dokonywanie wypłat – te pojawiają się na naszym koncie bankowym w zaledwie kilkanaście minut. Operacji finansowych jesteśmy w stanie dokonywać zarówno w serwisie głównym, jak i przez aplikację mobilną.

Wpłaty i wypłaty w Fortunie

Strona internetowa www.eFortuna.pl również podchodzi bardzo dobrze do zarządzania finansami typujących, dając mnóstwo klasycznych i nowoczesnych form deponowania środków na koncie wirtualnym w obrębie jej serwisu internetowego, ale i umożliwiając ekspresowe wypłacanie środków na konto w jednym z kilkunastu różnych polskich banków. Podobnie, jak STS, daje możliwość operowania środkami finansowymi przez stronę i aplikację mobilną.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 4

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X