Betcris kod promocyjny na bonus bez depozytu!

Betcris to bukmacher, który na polskim rynku działa od niedawna – swój serwis internetowy otworzył na polskiego klienta w drugiej połowie 2021 roku. Z uwagi na dość niewielki staż, musi się starać o każdego nowego użytkownika z naszego kraju. Właśnie dlatego znaleźć można u niego wiele atrakcyjnych elementów, które zdecydowanie potrafią skusić.

betcris kod promocyjny betonline
Betcris kod promocyjny na bonus bez depozytu!

Mimo krótkiego czasu obecności na polskim rynku, Betcris wcale nie jest bukmacherem niedoświadczonym. Wręcz przeciwnie – uważa się za pioniera na rynku zakładów online. Sam w sobie powstawał w 1985 roku, kiedy to założony został jego pierwszy punkt stacjonarny (na Dominikanie). To na terytorium Ameryki Łacińskiej działa obecnie najprężniej, tak stacjonarnie, jak i w formie internetowej. Polski serwis internetowy jest jego pierwszym na terenie Europy.

Czy Betcris jest bukmacherem legalnym?

Zanim wykorzystamy w Betcris kod promocyjny i założymy u niego własne konto, musimy tak właściwie dowiedzieć się, czy jest on podmiotem legalnym. Zgodnie z ustawą hazardową znowelizowaną w 2017 roku, zgodną z polskim prawem działalność bukmacherską mogą świadczyć wyłącznie podmioty posiadające stosowną licencję Ministerstwa Finansów. Betcris jak najbardziej taką posiada. Pozyskał ją 19 grudnia 2019 roku, a jej numer to PS4.6831.1.2019. Została ona mu przyznana na okres sześciu lat i obowiązuje wyłącznie na usługi internetowe. Betcris jest zatem bukmacherem działającym w pełni w zgodzie z polskim prawem.

Rejestracja i kwestie techniczne w Betcris

Jeśli chcemy skorzystać z usług bukmachera Betcris, jesteśmy zmuszeni do założenia u niego swojego własnego konta. Podobnie jak u większości bukmacherów, proces ten został mocno uproszczony i sprowadza się do wypełnienia prostego formularza. Pierwszy etap całego procesu to podanie tak zwanych danych technicznych – e-maila, hasła, loginu i numeru telefonu. Ten ostatni od razu musimy zweryfikować (przyjdzie na niego kod weryfikacyjny). Na tym etapie możemy wpisać kod promocyjny – koniecznie to zróbmy na www.betcris.pl, by maksymalnie wykorzystać własny budżet początkowy na zakłady bukmacherskie. Najlepszym kodem, z jakiego tylko możemy skorzystać jest BETONLINE.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Przechodząc do dalszego etapu rejestracji, musimy już podać dane bardziej osobiste. Chodzi o imię i nazwisko, PESEL, źródło pochodzenia środków na typowanie. Pamiętajmy, aby każdą z tych informacji podać zgodnie z prawdą. Będą one weryfikowane w dalszym procesie.

Płatności w Betcris

Jeżeli posiadamy już nasze konto w serwisie u bukmachera i wykorzystaliśmy w Betcris kod promocyjny, możemy doładować swoje konto pierwszymi środkami, które posłużą nam do obstawiania spotkań sportowych. Buk w dostarczaniu nam form płatności korzysta ze współpracy z pośrednikiem Przelewy24. Dzięki temu pozwala nam na zasilenie konta bezpośrednio przy użyciu serwisu transakcyjnego naszego własnego banku. Dodatkowo pozwala nam też sięgnąć po płatności BLIK-iem. Szybkie, nowoczesne i bezpieczne.

Pamiętajmy, że bonus powitalny w Betcris jest powiązany z naszym pierwszym zakładem w jego serwisie bukmacherskim. Wpłaćmy więc tyle środków, by maksymalnie go wykorzystać.

Weryfikacja konta w Betcris

Zakładając konto u bukmachera www.Betcris.pl musimy pamiętać, że tuż po przejściu przez proces rejestracyjny, wchodzimy w posiadanie tak zwanego konta tymczasowego. To jest aktywne przez niecały miesiąc i obarczone dużymi limitami – między innymi takimi uniemożliwiającymi dokonywanie wypłat, ale też tymi związanymi z maksymalną stawką ogólną. W końcu przyjdzie moment, w którym będziemy musieli zweryfikować nasze konto i przekształcić je w pozbawione jakichkolwiek limitów konto stałe.

Betcris bonus powitalny
Nowa oferta bonusów z kodem promocyjnym BETONLINE

Proces weryfikacji jest dokładnie taki sam, jak w przypadku większości działających w naszym kraju bukmacherów. Chcąc przez niego przejść, musimy uzupełnić wymagane dane w profilu gracza (jeśli nie zrobiliśmy tego już w trakcie rejestracji), a następnie udać się do ustawień naszego konta i przejść do zakładki Weryfikacja konta. Tutaj musimy podesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie naszego dokumentu tożsamości – z przodu i z tyłu. Musi to być zdjęcie czytelne, z wyraźnie widocznymi czterema rogami dokumentu.

Bukmacher ręcznie zweryfikuje nasze konto. Weryfikacja odbywa się od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 o 20, a w niedziele – do 17. U bukmachera Betcris kod promocyjny nie wymaga posiadania zweryfikowanego konta użytkownika. Niektóre bonusy bukmacherskie jednak tego wymagają. 

Betcris – oferta na zakłady bukmacherskie

Bukmacher Betcris jest jednym z tych operatorów, u których piłka nożna gra pierwsze skrzypce. Nie wydaje się jednak, by oferta Betcris na piłkę nożną była jego konikiem. Po części z uwagi na jego pochodzenie, a po części na to, gdzie działa najprężniej, można u niego liczyć na zdecydowanie najlepszą ofertę na amerykańskie rozgrywki. na świetnych warunkach można zatem u niego obstawiać między innymi:

  • rugby i futbol amerykański,
  • baseball,
  • hokej.

Z oferty tego bukmachera możemy korzystać tak przedmeczowo, jak i na żywo. Zakłady zaś możemy zawierać w ramach kuponów pojedynczych, akumulacyjnych, systemowych i łańcuchowych, co daje nam sporo możliwości właśnie pod tym względem.

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Mocne strony bukmachera Betcris

Betcris stara się zdobyć polski rynek wieloma aspektami swojej oferty, chce on, żeby najlepsi bukmacherzy w Polsce mieli poważnego konkurenta. Mimo wszystko jednak ciężko jest ukryć fakt, że aktualnie wciąż się rozwija i ma jeszcze sporo do nadgonienia. Zwłaszcza porównując go z podmiotami istniejącymi na naszym rynku już od wielu lat.

Szeroka oferta na spotkania sportowe i e-sport

Betcris wszedł na polski rynek z bardzo szeroką ofertą na zakłady bukmacherskie. Szeroką, ale i nie do końca typową. O ile piłka nożna jest przez niego pokrywana w sposób wzorowy (z konieczności – to w końcu najpopularniejsza dyscyplina w naszym kraju), zdecydowanie najwięcej uwagi buk poświęca sportom amerykańskim (co jest oczywiste z uwagi na jego pochodzenie). Mimo wszystko jednak aktualnie można u niego obstawiać większość istniejących dyscyplin i wszystkie największe turnieje organizowane w ich zakresie.

superbet kod promocyjny 2022
Nowy bonus w Superbet z kodem promocyjnym BETONLINE

Betcris jest też bukmacherem, który w dobry sposób podchodzi do e-sportu, dla którego przygotował osobną zakładkę w swoim serwisie internetowym, podobnie jak ma to miejsce w Betway, Fuksiarz czy Betfan. Jeżeli posiadamy w Betcris kod promocyjny, bez problemu wykorzystamy pozyskane za jego pośrednictwem środki właśnie na ofertę na e-sport.

Solidne bonusy bukmacherskie z kodem promocyjnym BETONLINE

Bukmacher Betcris w bardzo dobry sposób podchodzi do oferowanych przez siebie promocji, dając do nich dostęp tak nowym, jak i stale obstawiającym typującym. Ci pierwsi mogą liczyć na bardzo atrakcyjny bonus powitalny, w ramach którego sięgną po freebet do 200 złotych i zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne (maksymalnie 50 złotych). Mogą też wykorzystać w Betcris kod promocyjny – wpisując BETONLINE w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego, są w stanie zyskać sporo dodatkowych środków na obstawianie. Użytkownicy stale grający mogą korzystać z cashbacku w każdy czwartek, zwrotu podatku na całą ofertę (do 100 złotych dziennie), ale też świetne bonusy dla kuponów akumulacyjnych (im więcej zdarzeń na kuponie, tym większe zwiększenie potencjalnej wygranej).

Rozbudowane statystyki spotkań sportowych

Betcris jako jeden z nielicznych bukmacherów na rynku nie korzysta z usługodawcy Sports Radar do dostarczania swoim klientom statystyk spotkań sportowych. To sprawia, że są one jeszcze bardziej przydatne, gdyż prezentują wiele innych niedostępnych nigdzie indziej rodzajów informacji. Statystyki są u tego bukmachera rozbudowanym narzędziem, które pozwala wyświetlić wszystko, co może nas tylko interesować w temacie konkretnego spotkania sportowego.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Dostęp do statystyk sportowych mamy zarówno z menu głównego serwisu internetowego tego bukmachera, jak i z poziomu podglądu pojedynczego spotkania. W tej drugiej sytuacji odpowiedni link przeniesie nas już do podglądu statystyk dotyczącego konkretnego spotkania. Statystyki w Betcris uaktualniają się bardzo szybko, często bezpośrednio po zakończeniu konkretnego meczu. Dzięki temu od razu możemy wykorzystać je do skutecznej analizy.

Edycja zakładu w Betcris online

Betcris jest jedynym bukmacherem na polskim rynku, który pozwala na edytowanie już zawartego w jego serwisie zakładów. Nie mają tego nawet eFortuna, STS czy Fuksiarz. Możemy to zrobić zarówno na kuponach już rozpoczętych (na przykład z jednym z trzech wyników rozwiązanych), jak i na takich w całości nierozliczonych. Paleta naszych możliwości jest spora. Możemy dodać do zakładu nowe spotkanie, zmienić już istniejący zakład lub usunąć wybrane przez nas zdarzenie z kuponu (tylko jeśli jest wciąż nierozliczone). Możemy też zwiększyć stawkę ogólną dla kuponu – nie możemy za to jej zmniejszyć. Zasada działania tej funkcjonalności jest prosta, a sama w sobie jest ona dostępna dla wszystkich kuponów, w których każde nierozliczone zdarzenie jest opatrzone opcją cashoutu.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

Ulubione – szybki dostęp

Jeżeli już mamy w Betcris rejestracja za sobą to bardzo przydatną, a niedostępną u większości konkurencyjnych bukmacherów opcją jest możliwość dodawania do ulubionych zarówno spotkań, jak i dyscyplin czy lig znajdujących się w ofercie bukmachera. Dodane do ulubionych elementy pojawiają się w odpowiednim menu, uporządkowane i gotowe do otwarcia. W czasach, kiedy to oferta bukmacherska jest strasznie szeroka, a dotarcie do ligi, którą się obstawia jest przez to czasochłonne, ta mała funkcjonalność wydaje się być rzeczywistym ułatwieniem, z którego naprawdę korzysta się przy codziennym użytkowaniu strony internetowej bukmachera. Zwłaszcza że jest ona dostępna nie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych, ale również i nieposiadających swojego konta u bukmachera użytkowników.

Usługi dodatkowe w Betcris Polska

W chwili obecnej Betcris daje nam dostęp na www.Betcris.pl do jednej usługi dodatkowej, jaką są sporty wirtualne. W jej ramach jesteśmy w stanie typować kilka różnych dyscyplin sportu – przygotowywaniem kolejnych zdarzeń zajmują się tutaj algorytmy komputerowe. Obstawiać możemy:

  • rzuty karne w piłce nożnej,
  • ligę piłki nożnej,
  • drag racing,
  • kolarstwo torowe,
  • Football Pro,
  • wyścigi chartów,
  • wyścigi konne.

Takie zestawienie sprawia, że Betcris jest jednym z liderów polskiego rynku właśnie jeżeli chodzi o sporty wirtualne, a Betcris opinie ma, póki co bardzo pozytywne co daje mieć nadzieję, że będzie on czołową firmą oferującą legalne zakłady sportowe w Polsce. Co ciekawe, pozyskany w Betcris kod promocyjny (a raczej płynące z niego środki) jesteśmy w stanie wykorzystać również w ramach sportów wirtualnych.


5 / 5. Ocen: 15

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x