Betcris kod promocyjny 2023 na bonus bez depozytu!

Betcris kod promocyjny 2023 to BETONLINE. Sprawdź, co jeszcze daje kod promocyjny na bonus bez depozytu. Dowiedz się najważniejszych i aktualnych informacji na ten temat, a także sprawdź dostępny bonus powitalny dla nowo zarejestrowanych.

Betcris kod promocyjny 2023 na bonus bez depozytu!
Betcris kod promocyjny 2023 na bonus bez depozytu!

Betcris kod promocyjny 2023 na bonus powitalny

Betcris to bukmacher, który na polskim rynku działa od niedawna – swój serwis internetowy otworzył na polskiego klienta w drugiej połowie 2021 roku. Z uwagi na dość niewielki staż, musi się starać o każdego nowego użytkownika z naszego kraju. Właśnie dlatego znaleźć można u niego wiele atrakcyjnych elementów, które zdecydowanie potrafią skusić. Pełną ofertę tego, co jest dostępne w Betcris, sprawdzić można na stronie internetowej www.Betcris.pl.

Mimo krótkiego czasu obecności na polskim rynku Betcris wcale nie jest bukmacherem nowym, czy niedoświadczonym. Wręcz przeciwnie – uważa się za pioniera na rynku zakładów online. Sam w sobie powstawał w 1985 roku, kiedy to założony został jego pierwszy punkt stacjonarny (na Dominikanie). To na terytorium Ameryki Łacińskiej działa obecnie najprężniej, tak stacjonarnie, jak i w formie internetowej. Polski serwis internetowy jest jego pierwszym na terenie Europy, ale wydaje się, że na tym ta ekspansja się nie zakończy. Już sam fakt, że dużym zainteresowaniem cieszy się przygotowany przez Betcris kod promocyjny pokazuje, iż mówimy o marce, która dla Polaków nie jest anonimowa.

Betcris kod promocyjny 2023BETONLINE
Betcris bonus z kodem💰 1400 PLN 💰
Betcris rejestracja z kodem💻 www.Betcris.pl 💻

W tym materiale każdy może przekonać się o tym, jaki jest do podania przy rejestracji w Betcris kod promocyjny i dowiedzieć się, ile można dzięki temu zyskać. To bardzo ważna kwestia, ponieważ konto u bukmachera zakłada się tylko jeden raz i jeśli nie poda się kodu od razu, potem już takiej możliwości nie ma. Tym samym można na samym początku obstawiania zaprzepaścić swoją szansę na odbieranie dodatkowych prezentów powitalnych.

Nie musisz obawiać się o to, czy w tym przypadku kod promocyjny jest aktualny. Nasza redakcja nieprzerwanie kontroluje to, co dzieje się u bukmacherów i aktualizuje wszystkie niezbędne informacje na ich temat. Każdy może być pewny tego, iż otrzymuje prawidłowe dane do tego, by odebrać w Betcris bonus powitalny. Tak samo jest z innymi legalnymi markami dostępnymi w naszym kraju.

Kod promocyjny Betcris – czy to legalny bukmacher w Polsce?

Obstawianie meczów przez internet jest wygodnym rozwiązaniem, ponieważ możemy postawić pieniądze na swoich sportowych faworytów dosłownie w każdych okolicznościach. Obecnie nie jest potrzebny komputer, bo wszystko da się załatwić chociażby na urządzeniach mobilnych. Punkty stacjonarne odchodzą do lamusa, co stwarza też pewien problem – niektórzy nie wiedzą, gdzie mogą legalnie obstawiać, a gdzie nie.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
 • 3500 PLN bez ryzyka
 • 200 PLN w bonusach
 • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
 • 1500 PLN w bonusach
 • 100 PLN bez ryzyka
 • 60 PLN za zadania

Zanim wykorzystamy w Betcris kod promocyjny i założymy u niego własne konto, musimy tak właściwie dowiedzieć się, czy jest on podmiotem legalnym. Zgodnie z ustawą hazardową znowelizowaną w 2017 roku, zgodną z polskim prawem działalność bukmacherską mogą świadczyć wyłącznie podmioty posiadające stosowną licencję Ministerstwa Finansów. Betcris jak najbardziej taką posiada. Pozyskał ją 19 grudnia 2019 roku, a jej numer to PS4.6831.1.2019. Została ona mu przyznana na okres sześciu lat i obowiązuje wyłącznie na usługi internetowe. Betcris jest zatem bukmacherem działającym w pełni w zgodzie z polskim prawem.

Ta podana wyżej informacja powinna każdemu, kto chce poznać Betcris kod promocyjny, wystarczyć. Granie jest w tym przypadku legalne, a więc śmiało można dokonywać rejestracji, korzystać z bonusów oraz obstawiać to, co dostępne w ofercie kursowej.

Bukmacher Betcris – rejestracja konta z kodem promocyjnym

betcris rejestracja z kodem promocyjnym
Legalny bukmacher Betcris – strona internetowa

Jeśli chcemy skorzystać z usług bukmachera Betcris, jesteśmy zmuszeni do założenia u niego swojego własnego konta. Podobnie jak u większości bukmacherów, proces ten został mocno uproszczony i sprowadza się do wypełnienia prostego formularza. Pierwszy etap całego procesu to podanie tak zwanych danych technicznych – e-maila, hasła, loginu i numeru telefonu. Ten ostatni od razu musimy zweryfikować (przyjdzie na niego kod weryfikacyjny). Na tym etapie możemy wpisać Betcris kod promocyjny na www.Betcris.pl. To sposób na to, by maksymalnie wykorzystać własny budżet początkowy na zakłady bukmacherskie.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Bonus powitalny1400 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Przechodząc do dalszego etapu rejestracji, musimy już podać dane bardziej osobiste. Chodzi o imię i nazwisko, PESEL, źródło pochodzenia środków na typowanie. Pamiętajmy, aby każdą z tych informacji podać zgodnie z prawdą. Będą one weryfikowane w dalszym procesie.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak przebiega w Betcris rejestracja, a tym samym co należy zrobić, by wykorzystać kod promocyjny oraz odebrać promocję na start, poniżej znajdziesz pierwsze, ale za to bardzo istotne wskazówki.

 1. Wejście na stronę www.Betcris.pl
 2. Kliknięcie żółtego przycisku „Zarejestruj się”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu
 3. Wypełnienie formularza rejestracyjnego – tu podaje się Betcris kod promocyjny „BETONLINE
 4. Czas na obstawianie!

Wręcz ekspresowo od czasu rejestracji konta można przejść do stawiania kuponów. To znakomita wiadomość dla osób, którym zależy na czasie i potrzebują do pełni szczęścia maksymalnie ukróconych formalności.

Betcris kod promocyjny „BETONLINE” – warto czy nie?

Betcris kod promocyjny "BETONLINE" - warto czy nie?
Betcris kod promocyjny „BETONLINE” – warto czy nie?

Wiemy już, że można wpisać w Betcris kod promocyjny. Dowiedzieliśmy się także, jak dokładnie brzmi, a jest to proste do zapamiętania kod „BETONLINE„. Nie pozostaje zatem odpowiedzieć na jeszcze jedno bardzo istotne pytanie – czy wpisanie hasła bonusowego jest czymś, co powinno w ogóle nas interesować? A może lepiej sobie odpuścić, bo Betcris kod promocyjny to nic innego jak jedynie środek użyty do sprytnego marketingu?

Zawsze należy pamiętać o tym, że przygotowany przez bukmachera kod może, ale nie musi, być wykorzystany. Jeżeli uważamy, iż nie są nam potrzebne dodatkowe bonusy albo w ogóle nie chcemy ich odbierać, rzeczywiście – Betcris kod promocyjny nie jest propozycją dla nas.

Betcris kod promocyjny to same zalety?

Przed rejestracją dobrze przeanalizować wszystkie „za” oraz „przeciw” zakładania konta z kodem promocyjnym. Może się okazać, że minusów prawie nie ma, natomiast plusów jest dla nas całkiem sporo. Jednocześnie nie powinno się zapominać, że Betcris kod promocyjny jest do podania tylko na samym początku, a więc już kiedy mamy konto u bukmachera, nie podamy hasła pozwalającego na otrzymanie dodatkowych bonusów na start.

Bez wątpienia ogromną zaletą kodu promocyjnego Betcris dla nowych graczy jest to, że oferuje on premię, jakiej na próżno szukać w innych miejscach. W przypadku wielu bukmacherów promocja z hasłem bonusowym całkowicie różni się od tej regularnej i nigdy nie zdarza się, by była ona gorsza.

Ostateczny wybór należy jednak do każdego gracza z osobna. Kiedy zna się już dostępny w Betcris kod promocyjny trzeba samemu podjąć decyzję o tym, czy chce się go użyć. My tymczasem pokażemy, co dokładnie oferuje bonus powitalny w Betcris Polska i jak odbiera się konkretne bonusy.

Betcris bonus powitalny. Prezenty dla nowych graczy z kodem promocyjnym

Dostępny u bukmachera Betcris bonus powitalny to znacznie więcej, niż znaleźć można w większości podobnych ofert na rynku. Przede wszystkim odbiera się kilka prezentów, a nie tylko jeden. Żeby było ciekawie już na początku – w Betcris są aż trzy bonusy do zgarnięcia, a ich łączna wartość to aż 1400 PLN!

Freebet 400 PLN po I wpłacie

Betcris kod promocyjny - bonus za 1. depozyt
Betcris kod promocyjny – bonus za 1. depozyt

Rejestrujemy się i wpisujemy w Betcris kod promocyjny na bonus powitalny, aby zostać graczem u bukmachera. Co potem? Nie pozostaje nic innego, jak obstawiać, a żeby to było możliwe, potrzebna jest wpłata pieniędzy na konto. Przy pierwszym przelewie jest do odebrania bonus w wysokości nawet 400 PLN.

Jak to dokładnie wygląda? Gdyby miała powstać instrukcja krok po kroku opisująca pierwszy dostępny w Betcris bonus, wyglądałaby ona dokładnie tak:

 1. Wejść na www.Betcris.pl
 2. Zalogować się na nowo utworzone konto
 3. Dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 50 PLN
 4. Postawić kupon za min. 50 PLN (AKO, co najmniej 3 zdarzenia z kursem minimum 1.30)
 5. Odebrać freebet 100% do 400 PLN w przypadku przegranej!

Legalny bukmacher Betcris zdaje sobie sprawę z tego, że żaden gracz nie chce na dobry początek tracić pieniędzy. Właśnie dlatego można właśnie w tym miejscu odbierać premię w postaci zwrotu 100% zagranej stawki i to aż do 400 PLN!

W tym przypadku gracze muszą mieć na uwadze fakt, że bardzo ważne jest to, na jaką stawkę zdecydują się przy debiutanckim zakładzie. Minimalna wcale nie musi być tutaj dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie pozwala na odebranie pokaźnego bonusu na start.

Druga wpłata do Betcris = 500 PLN ekstra!

Betcris kod promocyjny - bonus od 2. wpłaty
Betcris kod promocyjny – bonus od 2. wpłaty

Na jednej wpłacie się nie kończy w większości przypadków i u bukmachera Betcris nie chcą, by nowi klienci już na starcie mogli czuć się pokrzywdzeni tym, że otrzymują niewiele bonusów. Właśnie dlatego za drugi depozyt także w tym miejscu zdecydowano się na przyznanie typerom dodatkowych środków na grę. Przy depozycie numer dwa można znów liczyć na odebranie freebetu w przypadku przegranego kuponu. Tym razem jednak zmienia się wartość zarówno procentowa, jak i maksymalna bonusu.

Zarejestrowałeś się i podałeś w Betcris kod promocyjny „BETONLINE”, a teraz dokonujesz drugiej wpłaty do bukmachera? Poniżej przedstawiamy dokładne informacje na temat tego, co można w tym przypadku zdobyć i w jaki sposób. Wygląda to krok po kroku właśnie tak:

 1. Wejście na stronę internetową www.Betcris.pl
 2. Wpłacenie pieniędzy po raz drugi – min. 50 PLN
 3. Zagranie kuponu AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs każdego co najmniej 1.30) – stawka min. 50 PLN brutto
 4. Odebranie freebetu 50% aż do 500 PLN w przypadku przegranej!

Podsumowując wszystko w jednym miejscu, po drugim depozycie na konto w Betcris, istnieje możliwość odebrania premii w postaci freebetu w przypadku, gdy kupon numer dwa okaże się być nietrafiony. Im więcej się stawia, tym lepiej, ponieważ do zgarnięcia jest potencjalnie pokaźniejszy bonus. Warto tutaj podkreślić, że zwrot przyznawany jest w wysokości 50, a nie 100 procent zagranej stawki w kuponie kwalifikacyjnym. Niemniej jednak – ciągle mówimy o premii nawet do 500 PLN!

Trzeci depozyt w Betcris = bonus 500 PLN!

Betcris bonus powitalny - premia za 3. wpłatę
Betcris bonus powitalny – premia za 3. wpłatę

Mówi się, że wytrwali zyskują najwięcej i w przypadku bonusu powitalnego Betcris naprawdę trudno jest o inne podsumowanie. Każdy nowo zarejestrowany może złożyć trzeci depozyt po utworzeniu konta, by otrzymać nawet 500 PLN w prezencie. O ile przy dwóch pierwszych depozytach wymagane było przegranie kuponu, tutaj nie jest już to warunkiem. Tym samym – każdy może odebrać dodatkowe środki na grę. Premia jest przyznawana jako freebet.

Podobnie jak przy dwóch pierwszych krokach, teraz też dla każdego zainteresowanego mamy specjalną instrukcję, dzięki której można dowiedzieć się wszystkiego na temat bonusu od Betcris. Jeżeli w tym miejscu komuś dobrze się obstawia, na pewno nie zakończy przygody z bukmacherem po dwóch depozytach. Tym samym będzie z pewnością chciał wiedzieć, jak zgarnąć premię za przelew numer trzy.

 1. Logowanie na konto na stronie www.Betcris.pl
 2. Zdeponowanie po raz trzeci po rejestracji min. 50 PLN
 3. Zagranie kuponu za co najmniej 50 PLN brutto:
  • AKO
  • Co najmniej 3 zdarzenia
  • Kurs każdego zdarzenia min. 1.30
 4. Odebranie bonusu w postaci freebet (darmowy zakład) w wysokości 50% do 500 PLN – bez względu na to, jak rozliczony zostanie kupon promocyjny!

Gracz otrzymuje pełną swobodę związaną z tym, co obstawiać. Ma możliwość grania na swoje ulubione dyscypliny albo też staje przed szansą przetestowania zupełnie innego podejścia do tematu typowania. W tym przypadku mowa o ofercie przedmeczowej oraz live, czyli można grać na naprawdę wiele sposobów!

Dla każdego typera – 20 PLN na urodziny od Betcris!

Wydaje się, że każdy bez wyjątku lubi być rozpieszczany przynajmniej raz na jakiś czas, chociażby w dniu swoich urodzin. U legalnego bukmachera Betcris można otrzymywać prezent urodzinowy w postaci bonusu w wysokości 20 PLN. To oferta przygotowana dla każdego, kto jest w tym miejscu zarejestrowany. Nie ma tutaj zbyt wielu warunków do spełnienia, ponieważ wystarczy mieć zaliczony depozyt i kupon za min. 50 PLN maksymalnie w ciągu 30 dni przed urodzinami.

Co logiczne, bonus urodzinowy możliwy jest do odebrania tylko raz w ciągu roku. Jego wartość to 20 PLN, a przyznawany jest jako darmowy zakład (freebet). Prezent może być wykorzystany, grając kupon o następujących parametrach:

 • AKO
 • Minimum trzy zdarzenia
 • Kurs każdego typu na kuponie co najmniej 1.30

Jeżeli masz urodziny właśnie dzisiaj, a na twoim koncie w Betcris nie pojawił się bonus, musisz mieć na uwadze, że premia przyznawana jest tylko i wyłącznie po spełnieniu warunków, które podaliśmy już powyżej. Jednocześnie bukmacher podkreśla, iż freebety urodzinowe przyznaje do godziny 15, a więc niekoniecznie solenizant musi znaleźć upominek już w godzinach porannych.

Takie nagrody jak 20 PLN na urodziny to coś, co sprawia, że gracze dobrze oceniają stosunek Betcris do klienta. Ten bukmacher oferuje sporo prezentów na start za rejestrację, ale też nie zapomina o swoich lojalnych graczach i ma dla nich różnego rodzaju prezenty – nie tylko ten urodzinowe, ale także i przyznawane w ramach innych akcji promocyjnych. Więcej na ten temat sprawdzić można poniżej – właśnie w tym materiale.

Kod promocyjny Betcris na bonus bez depozytu

Często przy okazji omawiania oferty bukmacher Betcris bonus bez depozytu jest wywoływany do tablicy. Promocje bez depozytu u bukmacherów są lubiane przez graczy i nic w tym dziwnego, że każdy z nich stara się odebrać każdą tego rodzaju premię, kiedy tylko pojawi się na rynku.

Na niektórych stronach internetowych można przeczytać o rzekomej promocji, która pozwala na odebrania u bukmachera Betcris bonusu bez wpłaty. Oczywiście, oferty tego rodzaju jak najbardziej są możliwe i raz po raz pojawiają się na stronach legalnych.

W Betcris bonus bez depozytu – podobnie jak u każdego innego bukmachera – dawałby graczom możliwość zagrania kuponu bez inwestowania własnych pieniędzy. To oznacza, że dzięki takiej akcji specjalnej jest możliwość otrzymanie środków, które wydaje się na typowanie. Ciągle w internecie przeczytać można, że u omawianego bukmachera jest takie coś możliwe, jednak nie jest to prawda i chcemy to podkreślić z całą stanowczością. Żaden dostępny na rynku Betcris kod promocyjny nie pozwala na zdobycie premii bez wpłaty własnej.

Betcris kod promocyjnyBETONLINE” to przepustka do zgarnięcia – między innymi – trzech omawianych wyżej premii. Ich łączna wartość to 1400 PLN, co jest sporą sumą jak na polskie realia bukmacherskie. Jeżeli ktoś nawet należy do bardzo wymagających typerów, w tym przypadku nie będzie musiał rezygnować z oferty tylko ze względu na fakt, iż nie spełnia ona jego subiektywnych wymogów.

Kwestia bonusu bez depozytu dokładnie pokazuje to, dlaczego tak ważne jest, aby na bieżąco śledzić istotne informacje związane z premiami powitalnymi. Dzięki temu, że w tym miejscu pojawiają się jedynie aktualne dane, nigdy nie przeczytamy o bonusie, którego już nie można otrzymać. Miejmy świadomość, iż w przypadku innych portali jest z tym zupełnie inaczej.

Oczywiście, nie ma co ukrywać, że ewentualny Betcris kod promocyjny pozwalający na otrzymanie bonusu bez depozytu byłby dużą atrakcją dla graczy. Na ten moment takowy jednak nie istnieje. Możemy jednak uspokoić, iż zawsze robimy wszystko, by dla swoich Czytelników wynegocjować możliwie jak najlepsze warunki bonusowe. Tym samym całkowicie nie można wykluczyć tego, że za jakiś czas pojawi się u nas sposób na to, by odebrać w Betcris bonus bez depozytu.

Dla typerów często bonusy bez wpłaty są na tyle ważne, iż potrafią całkowicie zrezygnować z gry w danym miejscu, o ile nie oferowany jest w nim właśnie ten rodzaj premii. Nie do końca wydaje się to być słusznym podejściem. Dlaczego? Bo bonus no deposit – podobnie jak wszystko inne – ma swoje wady, tak samo jak i zalety.

Bonus bez depozytu:

 • Otrzymuje się bez wkładu własnego (ale często trzeba np. wyrazić zgody marketingowe)
 • Jest zazwyczaj sporo mniejszy od standardowych premii
 • Wiąże się ze sporymi ograniczeniami w kwestii tego, co można typować
 • Obarczony jest trudnymi do spełnienia warunkami obrotu

Dobrze jest zastanowić się, czy aby na pewno dostępny w Betcris bonus bez depozytu byłby tym, co sprawiłoby, że utworzylibyśmy tu konto. Nie jest wykluczone, iż wcale by tak nie było, ponieważ taki rodzaj premii miałby w naszych oczach więcej wad, aniżeli zalet.

Metody płatności w Betcris Polska

Jeżeli posiadamy już nasze konto w serwisie u bukmachera i wykorzystaliśmy w Betcris kod promocyjny, możemy doładować swoje konto pierwszymi środkami, które posłużą nam do obstawiania spotkań sportowych. Buk w dostarczaniu nam form płatności korzysta ze współpracy z pośrednikiem Przelewy24. Dzięki temu pozwala nam na zasilenie konta bezpośrednio przy użyciu serwisu transakcyjnego naszego własnego banku. Dodatkowo pozwala nam też sięgnąć po płatności BLIK-iem. Szybkie, nowoczesne i bezpieczne.

Pamiętajmy, że bonus powitalny w Betcris jest powiązany z naszym pierwszym zakładem w jego serwisie bukmacherskim. Wpłaćmy więc tyle środków, by maksymalnie go wykorzystać.

Betcris metody płatności
Betcris metody płatności

Wpłata pieniędzy do bukmachera Betcris:

 • Przelewy24
 • PayU
 • BlueMedia
 • BLIK

Wypłata pieniędzy z konta Betcris:

 • Natychmiastowa realizacja
 • Codziennie od 9.00 do 22.00
 • Minimalna wypłata już od 20 PLN!
 • Brak prowizji nawet za największe transakcje

Czytając w internecie o tym, jakie są największe zalety dobrych bukmacherów, często można znaleźć informacje o szybkich i bezproblemowych metodach płatności. W Betcris kod promocyjny to tylko jedna z kilku rzeczy, które gracze mocno chwalą. Kolejna to sposoby na wpłatę i wypłatę środków. Trudno się w tej kwestii do czegokolwiek przeczepić.

Dla typerów bardzo ważne jest to, by mogli wpłacać i wypłacać pieniądze w taki sposób, jaki tylko najbardziej im odpowiada. Przygotowanych przez Betcris metod płatności jest – na szczęście – na tyle dużo, że raczej trudno jest tutaj do czegokolwiek się przyczepić. Potwierdzają to też opinie typerów, chociaż często można w nich przeczytać chociażby o tym, iż brakuje tu większej dostępności przelewów w weekendy.

Weryfikowanie konta na Betcris.pl

Zakładając konto u bukmachera www.Betcris.pl musimy pamiętać, że tuż po przejściu przez proces rejestracyjny, wchodzimy w posiadanie tak zwanego konta tymczasowego. To jest aktywne przez niecały miesiąc i obarczone dużymi limitami – między innymi takimi uniemożliwiającymi dokonywanie wypłat, ale też tymi związanymi z maksymalną stawką ogólną. W końcu przyjdzie moment, w którym będziemy musieli zweryfikować nasze konto i przekształcić je w pozbawione jakichkolwiek limitów konto stałe.

Proces weryfikacji jest dokładnie taki sam, jak w przypadku większości działających w naszym kraju bukmacherów. Chcąc przez niego przejść, musimy uzupełnić wymagane dane w profilu gracza (jeśli nie zrobiliśmy tego już w trakcie rejestracji), a następnie udać się do ustawień naszego konta i przejść do zakładki Weryfikacja konta. Tutaj musimy podesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie naszego dokumentu tożsamości – z przodu i z tyłu. Musi to być zdjęcie czytelne, z wyraźnie widocznymi czterema rogami dokumentu.

Bukmacher ręcznie zweryfikuje nasze konto. Weryfikacja odbywa się od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 o 20, a w niedziele – do 17. U bukmachera Betcris kod promocyjny nie wymaga posiadania zweryfikowanego konta użytkownika. Niektóre bonusy bukmacherskie jednak tego wymagają. 

Kod promocyjny Betcris – oferta na zakłady bukmacherskie

Kod promocyjny Betcris - oferta na zakłady bukmacherskie
Kod promocyjny Betcris – oferta na zakłady bukmacherskie

Bukmacher Betcris jest jednym z tych operatorów, u których piłka nożna gra pierwsze skrzypce. Nie wydaje się jednak, by oferta Betcris na piłkę nożną była jego konikiem. Po części z uwagi na jego pochodzenie, a po części na to, gdzie działa najprężniej, można u niego liczyć na zdecydowanie najlepszą ofertę na amerykańskie rozgrywki. na świetnych warunkach można zatem u niego obstawiać między innymi:

 • rugby i futbol amerykański,
 • baseball,
 • hokej.

Z oferty tego bukmachera możemy korzystać tak przedmeczowo, jak i na żywo. Zakłady zaś możemy zawierać w ramach kuponów pojedynczych, akumulacyjnych, systemowych i łańcuchowych, co daje nam sporo możliwości właśnie pod tym względem.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Mocne strony bukmachera Betcris

Betcris stara się zdobyć polski rynek wieloma aspektami swojej oferty, chce on, żeby najlepsi bukmacherzy w Polsce mieli poważnego konkurenta. Mimo wszystko jednak ciężko jest ukryć fakt, że aktualnie wciąż się rozwija i ma jeszcze sporo do nadgonienia. Zwłaszcza porównując go z podmiotami istniejącymi na naszym rynku już od wielu lat. Poniżej przeczytać można o tym, co w przypadku marki z tego materiału chwali się najczęściej. Pamiętajmy, że rejestracja czy Betcris kod promocyjny to tylko początek typerskich możliwości!

Szeroka oferta na spotkania sportowe i e-sport

Betcris wszedł na polski rynek z bardzo szeroką ofertą na zakłady bukmacherskie. Szeroką, ale i nie do końca typową. O ile piłka nożna jest przez niego pokrywana w sposób wzorowy (z konieczności – to w końcu najpopularniejsza dyscyplina w naszym kraju), zdecydowanie najwięcej uwagi buk poświęca sportom amerykańskim (co jest oczywiste z uwagi na jego pochodzenie). Mimo wszystko jednak aktualnie można u niego obstawiać większość istniejących dyscyplin i wszystkie największe turnieje organizowane w ich zakresie.

Betcris jest też bukmacherem, który w dobry sposób podchodzi do e-sportu, dla którego przygotował osobną zakładkę w swoim serwisie internetowym, podobnie jak ma to miejsce w Betway, Fuksiarz czy Betfan. Jeżeli posiadamy w Betcris kod promocyjny, bez problemu wykorzystamy pozyskane za jego pośrednictwem środki właśnie na ofertę na e-sport.

Betcris bonus na start i promocje bukmacherskie

Jaki wpisać w Betcris kod promocyjny?
Jaki wpisać w Betcris kod promocyjny?

Bukmacher Betcris w bardzo dobry sposób podchodzi do oferowanych przez siebie promocji, dając do nich dostęp tak nowym, jak i stale obstawiającym typującym. Ci pierwsi mogą liczyć na bardzo atrakcyjny bonus powitalny. Mogą też wykorzystać w Betcris kod promocyjny – wpisując BETONLINE w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego, są w stanie zyskać sporo dodatkowych środków na obstawianie. Użytkownicy stale grający mogą korzystać z cashbacku w każdy czwartek, zwrotu podatku na całą ofertę (do 100 złotych dziennie), ale też świetne bonusy dla kuponów akumulacyjnych (im więcej zdarzeń na kuponie, tym większe zwiększenie potencjalnej wygranej).

Jakie dostępne są w Betcris bonusy na start i co dokładnie należy robić, aby je odebrać? To bardzo ważne dla wszystkich zainteresowanym typowaniem i dlatego obok tej kwestii nie może przechodzić z obojętnością.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Na naszej stronie nie tylko sprawdzicie to, jaki jest w Betcris kod promocyjny, ale także będziecie mogli czytać na bieżąco o ofertach specjalnych dostępnych w tym miejscu.

Betcris a udogodnienia dla graczy

Jeżeli już mamy w Betcris rejestracja za sobą to bardzo przydatną, a niedostępną u większości konkurencyjnych bukmacherów opcją jest możliwość dodawania do ulubionych zarówno spotkań, jak i dyscyplin czy lig znajdujących się w ofercie bukmachera. Dodane do ulubionych elementy pojawiają się w odpowiednim menu, uporządkowane i gotowe do otwarcia. W czasach, kiedy to oferta bukmacherska jest strasznie szeroka, a dotarcie do ligi, którą się obstawia jest przez to czasochłonne, ta mała funkcjonalność wydaje się być rzeczywistym ułatwieniem, z którego naprawdę korzysta się przy codziennym użytkowaniu strony internetowej bukmachera. Zwłaszcza że jest ona dostępna nie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych, ale również i nieposiadających swojego konta u bukmachera użytkowników. Wszystko to sprawia, że opinie o Betcris są tak korzystne dla tej firmy.

Boost Dnia w Betcris – polowanie na wysokie kursy

Wydarzeń sportowych do obstawiania u bukmachera Betcris jest bardzo wiele. Nie ma jednak dnia, by jakieś mecze nie były chętniej wybierane przez graczy od innych. Najczęściej to właśnie na takie hity przygotowywany jest zakład specjalny w ramach oferty Boost Dnia.

Legalny bukmacher Betcris zachęca swoich klientów do „polowania” na wysokie kursy i to określenie nie wzięło się znikąd. Może zdarzyć się, że jakiś mecz na preferencyjnych warunkach może obstawić tylko np. pierwszych 50 graczy, a niekiedy promocja dostępna jest tylko przez kilka godzin w ciągu dnia.

Boost Dnia niezmiennie od samego początku przygotowywany jest tylko i wyłącznie na zakłady przedmeczowe i prawie na pewno to już się nie zmieni. Trzeba też przy zawieraniu zakładów promocyjnych zwracać uwagę na to, jaka jest maksymalna stawka, za którą można zagrać. Istotne jest także to, że niektóre zakłady mogą być zagrane tylko na kuponie SOLO, a wówczas nie jest możliwe stworzenie długiej taśmy.

Chcesz zagrać u bukmachera Betcris Boost Dnia? To nie jest nic trudnego, a wszystko wygląda tak:

 1. Zalogowanie się na konto na www.Betcris.pl
 2. Przejście na stronę główną oferty zakładów
 3. Znalezienie w panelu po lewej stronie zakładki „BOOST DNIA”
 4. Wybranie meczu, który nas interesuje i zagranie zakładu według podanych wytycznych

Nie zawsze u bukmachera Betcris podwyższone kursy dotyczą tylko i wyłącznie zakładów na wygrane poszczególnych zespołów. Dość często można w tej akcji specjalnej znaleźć bardziej rozbudowane propozycje jak: „Co najmniej 2 gole, 5 rzutów rożnych i 3 kartki”, „5 kartek, rzut karny i 10 rożnych” i tak dalej, i tak dalej. Oczywiście, nie trzeba z żadnego z tych zakładów grać obligatoryjnie – gracz sam decyduje, kiedy z „boosta” chce skorzystać, a kiedy – nie.

Edycja zakładu w Betcris online

Betcris i opcja Edytuj Kupon!
Betcris i opcja Edytuj Kupon!

Betcris jest jedynym bukmacherem na polskim rynku, który pozwala na edytowanie już zawartego w jego serwisie zakładów. Nie mają tego nawet bwin, eFortuna, STS czy Fuksiarz. Możemy to zrobić zarówno na kuponach już rozpoczętych (na przykład z jednym z trzech wyników rozwiązanych), jak i na takich w całości nierozliczonych. Paleta naszych możliwości jest spora. Możemy dodać do zakładu nowe spotkanie, zmienić już istniejący zakład lub usunąć wybrane przez nas zdarzenie z kuponu (tylko jeśli jest wciąż nierozliczone). Możemy też zwiększyć stawkę ogólną dla kuponu – nie możemy za to jej zmniejszyć. Zasada działania tej funkcjonalności jest prosta, a sama w sobie jest ona dostępna dla wszystkich kuponów, w których każde nierozliczone zdarzenie jest opatrzone opcją cashoutu.

Rozbudowane statystyki spotkań sportowych

Betcris jako jeden z nielicznych bukmacherów na rynku nie korzysta z usługodawcy Sports Radar do dostarczania swoim klientom statystyk spotkań sportowych. To sprawia, że są one jeszcze bardziej przydatne, gdyż prezentują wiele innych niedostępnych nigdzie indziej rodzajów informacji. Statystyki są u tego bukmachera rozbudowanym narzędziem, które pozwala wyświetlić wszystko, co może nas tylko interesować w temacie konkretnego spotkania sportowego.

Dostęp do statystyk sportowych mamy zarówno z menu głównego serwisu internetowego tego bukmachera, jak i z poziomu podglądu pojedynczego spotkania. W tej drugiej sytuacji odpowiedni link przeniesie nas już do podglądu statystyk dotyczącego konkretnego spotkania. Statystyki w Betcris uaktualniają się bardzo szybko, często bezpośrednio po zakończeniu konkretnego meczu. Dzięki temu od razu możemy wykorzystać je do skutecznej analizy.

Wirtualne sporty dla typerów

W chwili obecnej Betcris daje nam dostęp na www.Betcris.pl do jednej usługi dodatkowej, jaką są sporty wirtualne. W jej ramach jesteśmy w stanie typować kilka różnych dyscyplin sportu – przygotowywaniem kolejnych zdarzeń zajmują się tutaj algorytmy komputerowe. Obstawiać możemy:

 • rzuty karne w piłce nożnej,
 • ligę piłki nożnej,
 • drag racing,
 • kolarstwo torowe,
 • Football Pro,
 • wyścigi chartów,
 • wyścigi konne.

Takie zestawienie sprawia, że Betcris jest jednym z liderów polskiego rynku właśnie jeżeli chodzi o sporty wirtualne, a Betcris opinie ma, póki co bardzo pozytywne co daje mieć nadzieję, że będzie on czołową firmą oferującą legalne zakłady sportowe w Polsce. Co ciekawe, pozyskany w Betcris kod promocyjny na bonus powitalny (a raczej płynące z niego środki) jesteśmy w stanie wykorzystać również w ramach sportów wirtualnych.


Betcris kod promocyjny 2023 – FAQ


Czy Betcris jest legalny w Polsce?

Tak, Betcris posiada zezwolenie Ministra Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betcris

Aktualny kod promocyjny w Betcris na darmowe bonusy powitalne to: BETONLINE

5 / 5. Ocen: 55

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x