Betcris kod promocyjny na bonus bez depozytu!

Chcesz wiedzieć, gdzie i jaki podać w Betcris kod promocyjny na bonus bez depozytu? Dowiedz się najważniejszych i aktualnych informacji na ten temat, a także sprawdź dostępny bonus powitalny dla nowo zarejestrowanych.

Betcris kod promocyjny
Betcris kod promocyjny na bonus bez depozytu!

Betcris kod promocyjny na bonus powitalny

Betcris to bukmacher, który na polskim rynku działa od niedawna – swój serwis internetowy otworzył na polskiego klienta w drugiej połowie 2021 roku. Z uwagi na dość niewielki staż, musi się starać o każdego nowego użytkownika z naszego kraju. Właśnie dlatego znaleźć można u niego wiele atrakcyjnych elementów, które zdecydowanie potrafią skusić. Pełną ofertę tego, co jest dostępne w Betcris, sprawdzić można na stronie internetowej www.Betcris.pl.

Mimo krótkiego czasu obecności na polskim rynku, Betcris wcale nie jest bukmacherem niedoświadczonym. Wręcz przeciwnie – uważa się za pioniera na rynku zakładów online. Sam w sobie powstawał w 1985 roku, kiedy to założony został jego pierwszy punkt stacjonarny (na Dominikanie). To na terytorium Ameryki Łacińskiej działa obecnie najprężniej, tak stacjonarnie, jak i w formie internetowej. Polski serwis internetowy jest jego pierwszym na terenie Europy, ale wydaje się, że na tym ta ekspansja się nie zakończy. Już sam fakt, że dużym zainteresowaniem cieszy się przygotowany przez Betcris kod promocyjny pokazuje, iż mówimy o marce, która dla Polaków nie jest anonimowa.

Kod promocyjny Betcris – czy to legalny bukmacher w Polsce?

Obstawianie meczów przez internet jest wygodnym rozwiązaniem, ponieważ możemy postawić pieniądze na swoich sportowych faworytów dosłownie w każdych okolicznościach. Obecnie nie jest potrzebny komputer, bo wszystko da się załatwić chociażby na urządzeniach mobilnych. Punkty stacjonarne odchodzą do lamusa, co stwarza też pewien problem – niektórzy nie wiedzą, gdzie mogą legalnie obstawiać, a gdzie nie.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
 • 3500 PLN bez ryzyka
 • 200 PLN w bonusach
 • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
 • 1500 PLN w bonusach
 • 100 PLN bez ryzyka
 • 60 PLN za zadania

Zanim wykorzystamy w Betcris kod promocyjny i założymy u niego własne konto, musimy tak właściwie dowiedzieć się, czy jest on podmiotem legalnym. Zgodnie z ustawą hazardową znowelizowaną w 2017 roku, zgodną z polskim prawem działalność bukmacherską mogą świadczyć wyłącznie podmioty posiadające stosowną licencję Ministerstwa Finansów. Betcris jak najbardziej taką posiada. Pozyskał ją 19 grudnia 2019 roku, a jej numer to PS4.6831.1.2019. Została ona mu przyznana na okres sześciu lat i obowiązuje wyłącznie na usługi internetowe. Betcris jest zatem bukmacherem działającym w pełni w zgodzie z polskim prawem.

Ta podana wyżej informacja powinna każdemu, kto chce poznać Betcris kod promocyjny, wystarczyć. Granie jest w tym przypadku legalne, a więc śmiało można dokonywać rejestracji, korzystać z bonusów oraz obstawiać to, co dostępne w ofercie kursowej.

Bukmacher Betcris – rejestracja konta z kodem promocyjnym

betcris rejestracja z kodem promocyjnym
Legalny bukmacher Betcris – strona internetowa

Jeśli chcemy skorzystać z usług bukmachera Betcris, jesteśmy zmuszeni do założenia u niego swojego własnego konta. Podobnie jak u większości bukmacherów, proces ten został mocno uproszczony i sprowadza się do wypełnienia prostego formularza. Pierwszy etap całego procesu to podanie tak zwanych danych technicznych – e-maila, hasła, loginu i numeru telefonu. Ten ostatni od razu musimy zweryfikować (przyjdzie na niego kod weryfikacyjny). Na tym etapie możemy wpisać Betcris kod promocyjny na www.Betcris.pl. To sposób na to, by maksymalnie wykorzystać własny budżet początkowy na zakłady bukmacherskie.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start100 PLN
Bonus powitalny1300 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Przechodząc do dalszego etapu rejestracji, musimy już podać dane bardziej osobiste. Chodzi o imię i nazwisko, PESEL, źródło pochodzenia środków na typowanie. Pamiętajmy, aby każdą z tych informacji podać zgodnie z prawdą. Będą one weryfikowane w dalszym procesie.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak przebiega w Betcris rejestracja, a tym samym co należy zrobić, by wykorzystać kod promocyjny oraz odebrać promocję na start, poniżej znajdziesz pierwsze, ale za to bardzo istotne wskazówki.

 1. Wejście na stronę www.Betcris.pl
 2. Kliknięcie żółtego przycisku „Zarejestruj się”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu
 3. Wypełnienie formularza rejestracyjnego – tu podaje się Betcris kod promocyjny „BETONLINE
 4. Czas na obstawianie!

Wręcz ekspresowo od czasu rejestracji konta można przejść do stawiania kuponów. To znakomita wiadomość dla osób, którym zależy na czasie i potrzebują do pełni szczęścia maksymalnie ukróconych formalności.

Betcris kod promocyjny „BETONLINE” – warto czy nie?

Betcris kod promocyjny "BETONLINE" - warto czy nie?
Betcris kod promocyjny „BETONLINE” – warto czy nie?

Wiemy już, że można wpisać w Betcris kod promocyjny. Dowiedzieliśmy się także, jak dokładnie brzmi, a jest to proste do zapamiętania kod „BETONLINE„. Nie pozostaje zatem odpowiedzieć na jeszcze jedno bardzo istotne pytanie – czy wpisanie hasła bonusowego jest czymś, co powinno w ogóle nas interesować? A może lepiej sobie odpuścić, bo Betcris kod promocyjny to nic innego jak jedynie środek użyty do sprytnego marketingu?

Zawsze należy pamiętać o tym, że przygotowany przez bukmachera kod może, ale nie musi, być wykorzystany. Jeżeli uważamy, iż nie są nam potrzebne dodatkowe bonusy albo w ogóle nie chcemy ich odbierać, rzeczywiście – Betcris kod promocyjny nie jest propozycją dla nas.

Przed rejestracją dobrze przeanalizować wszystkie „za” oraz „przeciw” zakładania konta z kodem bonusowym. Może się okazać, że minusów prawie nie ma, natomiast plusów jest dla nas całkiem sporo. Jednocześnie nie powinno się zapominać, że Betcris kod promocyjny jest do podania tylko na samym początku, a więc już kiedy mamy konto u bukmachera, nie podamy hasła pozwalającego na otrzymanie dodatkowych bonusów na start.

Bez wątpienia ogromną zaletą kodu dla nowych graczy jest to, że oferuje on premię, jakiej na próżno szukać w innych miejscach. W przypadku wielu bukmacherów promocja z hasłem bonusowym całkowicie różni się od tej regularnej i nigdy nie zdarza się, by była ona gorsza.

Ostateczny wybór należy jednak do każdego gracza z osobna. Kiedy zna się już dostępny w Betcris kod promocyjny trzeba samemu podjąć decyzję o tym, czy chce się go użyć. My tymczasem pokażemy, co dokładnie oferuje bonus powitalny w Betcris Polska i jak odbiera się konkretne bonusy.

Betcris bonus powitalny. Prezenty dla nowych graczy z kodem promocyjnym

Dostępny u bukmachera Betcris bonus powitalny to znacznie więcej, niż znaleźć można w większości podobnych ofert na rynku. Przede wszystkim odbiera się kilka prezentów, a nie tylko jeden. Żeby było ciekawie już na początku – w Betcris jest aż pięć bonusów do zdobycia!

400 PLN za I wpłatę na konto

Betcris bonus powitalny za I wpłatę
Betcris bonus powitalny za I wpłatę

Rejestrujemy się i wpisujemy w Betcris kod promocyjny na bonus powitalny, aby zostać graczem u bukmachera. Co potem? Nie pozostaje nic innego, jak obstawiać, a żeby to było możliwe, potrzebna jest wpłata pieniędzy na konto. Przy pierwszym przelewie jest do odebrania bonus w wysokości nawet 400 PLN.

Jak to dokładnie wygląda? Gdyby miała powstać instrukcja krok po kroku opisująca pierwszy dostępny w Betcris bonus, wyglądałaby ona dokładnie tak:

 1. Wejść na www.Betcris.pl
 2. Zalogować się na nowo utworzone konto
 3. Dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 50 PLN
 4. Postawić kupon za min. 50 PLN (SOLO, kurs 1.80 lub wyższy)
 5. Odebrać bonus 100% aż do 400 PLN!

Przy wpłacie nie musi być już podawany żaden limitowany Betcris kod promocyjny. Najważniejsze jest to, aby podać go przy zapisywaniu się do gry.

Freebet 50 PLN przy II wpłacie

Betcris bonus powitalny - II wpłata
Betcris bonus powitalny – II wpłata

Firma bukmacherska Betcris chce, aby gracze dali jej szansę i dlatego przy drugiej wpłacie proponują nowo zarejestrowanym freebety, czyli darmowe zakłady, w wysokości 50 PLN. Jego odebranie nie jest tak trudne, jak niektórym mogłoby się to wydawać.

Pamiętać należy, iż mowa jest tutaj o drugim przelewie na konto typerskie po rejestracji. Liczy się zatem depozyt dokonany już po tym debiutanckim.

 1. Dokonanie wpłaty na konto Betcris po raz drugi
 2. Przelanie co najmniej 50 PLN
 3. Zagranie kuponu za stawkę min. 50 PLN brutto (SOLO, kurs min. 1.80)
 4. Odebranie freebetu w wysokości 50 PLN

Freebet jest zakładem, który pozwala graczowi postawić zakład za środki pochodzące od bukmachera. Tutaj też nie jest wymagany przez bukmachera Betcris kod promocyjny BETONLINE – wpisuje się tylko ten, co przy rejestracji.

Depozyt numer III? 50% do 400 PLN!

Bonus Betcris za III wpłatę
Bonus Betcris za III wpłatę

Dobra wiadomość jest taka, że na stronie www.Betcris.pl przy trzecim depozycie także jest do odebrania bonus od depozytu. Jego wartość to 50% przelewu, a zdobyć można maksymalnie nawet 400 PLN. Legalnie, bezpiecznie i na bardzo prostych zasadach:

 1. Logowanie na konto
 2. Depozyt numer trzy o wartości co najmniej 50 PLN
 3. Zagranie kuponu SOLO za minimum 50 PLN brutto z kursem 1.80 lub wyższym
 4. Zdobycie premii 50% do 400 PLN

Na pewno wiele osób ucieszy się na samą myśl, że Betcris nie tylko nagradza tych, którzy są aktywni na samym początku, ale także proponuje prezenty przy trzecim depozycie. Co więcej, można u niego zdobyć prezenty za czwarty i również też piąty przelew!

Freebet 50 PLN za IV przelew

Czwarty bonus w Betcris? Tak, to możliwe!
Czwarty bonus w Betcris? Tak, to możliwe!

Przy czwartym depozycie do bukmachera Betcris zasada odbierania freebetu jest taka sama, jak przy przelewie drugim. Najważniejsza jest odpowiednia wpłata, a także zagranie określonego kuponu.

 1. Zalogowanie się na konto na www.Betcris.pl
 2. Zlecenie czwartego przelewu do bukmachera (min. 50 PLN)
 3. Postawienie kuponu za min. 50 PLN brutto – SOLO, kurs co najmniej 1.80
 4. Odebranie freebetu w wysokości 50 PLN

Jak nietrudno jest to policzyć, na dobry początek nowym graczom Betcris proponuje aż dwa prezenty w formie freebetów. Co by nie mówić – Betcris kod promocyjny „BETONLINE” to coś, o czym nie ma co zapominać!

50% do 500 PLN przy V wpłacie

Betcris bonus powitalny numer 5
Betcris bonus powitalny numer 5

Jeżeli podał ktoś w Betcris kod promocyjnyBETONLINE„, jasno daje do zrozumienia, że należy do wymagających klientów. Właśnie dla takich jest na pewno bonus za piąty depozyt – to 50% nawet do 500 PLN!

 1. Wejście do bukmachera
 2. Wykonanie piątego przelewu (depozyt musi wynosić co najmniej 50 PLN)
 3. Zagranie kuponu SOLO ze stawką minimalną 50 PLN brutto (kurs co najmniej 1.80)
 4. Odebranie doładowania konta w wysokości 50% stawki kuponu po wpłacie do 500 PLN

Ile łącznie jest do zgarnięcia? W sumie legalny bukmacher Betcris dla swoich nowych klientów przeznaczył 1400 PLN.

Kod promocyjny Betcris na bonus bez depozytu

Często przy okazji omawiania oferty bukmacher Betcris bonus bez depozytu jest wywoływany do tablicy. Promocje bez depozytu u bukmacherów są lubiane przez graczy i nic w tym dziwnego, że każdy z nich stara się odebrać każdą tego rodzaju premię, kiedy tylko pojawi się na rynku.

Na niektórych stronach internetowych można przeczytać o rzekomej promocji, która pozwala na odebrania u bukmachera Betcris bonusu bez wpłaty. Oczywiście, oferty tego rodzaju jak najbardziej są możliwe i raz po raz pojawiają się na stronach legalnych. Nic jednak nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miały pojawić się u legalnego bukmachera Betcris.

Betcris kod promocyjnyBETONLINE” nie daje możliwości otrzymania bonusu bez depozytu, podobnie jak żadne inne hasło, o jakim mowa w sieci.

Metody płatności w Betcris Polska

Jeżeli posiadamy już nasze konto w serwisie u bukmachera i wykorzystaliśmy w Betcris kod promocyjny, możemy doładować swoje konto pierwszymi środkami, które posłużą nam do obstawiania spotkań sportowych. Buk w dostarczaniu nam form płatności korzysta ze współpracy z pośrednikiem Przelewy24. Dzięki temu pozwala nam na zasilenie konta bezpośrednio przy użyciu serwisu transakcyjnego naszego własnego banku. Dodatkowo pozwala nam też sięgnąć po płatności BLIK-iem. Szybkie, nowoczesne i bezpieczne.

Pamiętajmy, że bonus powitalny w Betcris jest powiązany z naszym pierwszym zakładem w jego serwisie bukmacherskim. Wpłaćmy więc tyle środków, by maksymalnie go wykorzystać.

Metody płatności w Betcris Polska
Metody płatności w Betcris Polska

Wpłata pieniędzy do bukmachera Betcris:

 • Przelewy24
 • PayU
 • BlueMedia
 • BLIK

Wypłata pieniędzy z konta Betcris:

 • Natychmiastowa realizacja
 • Codziennie od 9.00 do 22.00
 • Minimalna wypłata już od 20 PLN!
 • Brak prowizji nawet za największe transakcje

Czytając w internecie o tym, jakie są największe zalety dobrych bukmacherów, często można znaleźć informacje o szybkich i bezproblemowych metodach płatności. W Betcris kod promocyjny to tylko jedna z kilku rzeczy, które gracze mocno chwalą. Kolejna to sposoby na wpłatę i wypłatę środków. Trudno się w tej kwestii do czegokolwiek przeczepić.

Weryfikowanie konta na Betcris.pl

Zakładając konto u bukmachera www.Betcris.pl musimy pamiętać, że tuż po przejściu przez proces rejestracyjny, wchodzimy w posiadanie tak zwanego konta tymczasowego. To jest aktywne przez niecały miesiąc i obarczone dużymi limitami – między innymi takimi uniemożliwiającymi dokonywanie wypłat, ale też tymi związanymi z maksymalną stawką ogólną. W końcu przyjdzie moment, w którym będziemy musieli zweryfikować nasze konto i przekształcić je w pozbawione jakichkolwiek limitów konto stałe.

Proces weryfikacji jest dokładnie taki sam, jak w przypadku większości działających w naszym kraju bukmacherów. Chcąc przez niego przejść, musimy uzupełnić wymagane dane w profilu gracza (jeśli nie zrobiliśmy tego już w trakcie rejestracji), a następnie udać się do ustawień naszego konta i przejść do zakładki Weryfikacja konta. Tutaj musimy podesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie naszego dokumentu tożsamości – z przodu i z tyłu. Musi to być zdjęcie czytelne, z wyraźnie widocznymi czterema rogami dokumentu.

Bukmacher ręcznie zweryfikuje nasze konto. Weryfikacja odbywa się od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 o 20, a w niedziele – do 17. U bukmachera Betcris kod promocyjny nie wymaga posiadania zweryfikowanego konta użytkownika. Niektóre bonusy bukmacherskie jednak tego wymagają. 

Kod promocyjny Betcris – oferta na zakłady bukmacherskie

Kod promocyjny Betcris - oferta na zakłady bukmacherskie
Kod promocyjny Betcris – oferta na zakłady bukmacherskie

Bukmacher Betcris jest jednym z tych operatorów, u których piłka nożna gra pierwsze skrzypce. Nie wydaje się jednak, by oferta Betcris na piłkę nożną była jego konikiem. Po części z uwagi na jego pochodzenie, a po części na to, gdzie działa najprężniej, można u niego liczyć na zdecydowanie najlepszą ofertę na amerykańskie rozgrywki. na świetnych warunkach można zatem u niego obstawiać między innymi:

 • rugby i futbol amerykański,
 • baseball,
 • hokej.

Z oferty tego bukmachera możemy korzystać tak przedmeczowo, jak i na żywo. Zakłady zaś możemy zawierać w ramach kuponów pojedynczych, akumulacyjnych, systemowych i łańcuchowych, co daje nam sporo możliwości właśnie pod tym względem.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Mocne strony bukmachera Betcris

Betcris - Kasa na okrągło
Betcris – Kasa na okrągło

Betcris stara się zdobyć polski rynek wieloma aspektami swojej oferty, chce on, żeby najlepsi bukmacherzy w Polsce mieli poważnego konkurenta. Mimo wszystko jednak ciężko jest ukryć fakt, że aktualnie wciąż się rozwija i ma jeszcze sporo do nadgonienia. Zwłaszcza porównując go z podmiotami istniejącymi na naszym rynku już od wielu lat. Poniżej przeczytać można o tym, co w przypadku marki z tego materiału chwali się najczęściej. Pamiętajmy, że rejestracja czy Betcris kod promocyjny to tylko początek typerskich możliwości!

Szeroka oferta na spotkania sportowe i e-sport

Betcris wszedł na polski rynek z bardzo szeroką ofertą na zakłady bukmacherskie. Szeroką, ale i nie do końca typową. O ile piłka nożna jest przez niego pokrywana w sposób wzorowy (z konieczności – to w końcu najpopularniejsza dyscyplina w naszym kraju), zdecydowanie najwięcej uwagi buk poświęca sportom amerykańskim (co jest oczywiste z uwagi na jego pochodzenie). Mimo wszystko jednak aktualnie można u niego obstawiać większość istniejących dyscyplin i wszystkie największe turnieje organizowane w ich zakresie.

Betcris jest też bukmacherem, który w dobry sposób podchodzi do e-sportu, dla którego przygotował osobną zakładkę w swoim serwisie internetowym, podobnie jak ma to miejsce w Betway, Fuksiarz czy Betfan. Jeżeli posiadamy w Betcris kod promocyjny, bez problemu wykorzystamy pozyskane za jego pośrednictwem środki właśnie na ofertę na e-sport.

Betcris bonus na start i promocje bukmacherskie

Bukmacher Betcris w bardzo dobry sposób podchodzi do oferowanych przez siebie promocji, dając do nich dostęp tak nowym, jak i stale obstawiającym typującym. Ci pierwsi mogą liczyć na bardzo atrakcyjny bonus powitalny. Mogą też wykorzystać w Betcris kod promocyjny – wpisując BETONLINE w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego, są w stanie zyskać sporo dodatkowych środków na obstawianie. Użytkownicy stale grający mogą korzystać z cashbacku w każdy czwartek, zwrotu podatku na całą ofertę (do 100 złotych dziennie), ale też świetne bonusy dla kuponów akumulacyjnych (im więcej zdarzeń na kuponie, tym większe zwiększenie potencjalnej wygranej).

Jakie dostępne są w Betcris bonusy na start i co dokładnie należy robić, aby je odebrać? To bardzo ważne dla wszystkich zainteresowanym typowaniem i dlatego obok tej kwestii nie może przechodzić z obojętnością.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Na naszej stronie nie tylko sprawdzicie to, jaki jest w Betcris kod promocyjny, ale także będziecie mogli czytać na bieżąco o ofertach specjalnych dostępnych w tym miejscu.

Betcris a udogodnienia dla graczy

Jeżeli już mamy w Betcris rejestracja za sobą to bardzo przydatną, a niedostępną u większości konkurencyjnych bukmacherów opcją jest możliwość dodawania do ulubionych zarówno spotkań, jak i dyscyplin czy lig znajdujących się w ofercie bukmachera. Dodane do ulubionych elementy pojawiają się w odpowiednim menu, uporządkowane i gotowe do otwarcia. W czasach, kiedy to oferta bukmacherska jest strasznie szeroka, a dotarcie do ligi, którą się obstawia jest przez to czasochłonne, ta mała funkcjonalność wydaje się być rzeczywistym ułatwieniem, z którego naprawdę korzysta się przy codziennym użytkowaniu strony internetowej bukmachera. Zwłaszcza że jest ona dostępna nie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych, ale również i nieposiadających swojego konta u bukmachera użytkowników.

Edycja zakładu w Betcris online

BetCris edycja kuponu
BetCris edycja kuponu

Betcris jest jedynym bukmacherem na polskim rynku, który pozwala na edytowanie już zawartego w jego serwisie zakładów. Nie mają tego nawet bwin, eFortuna, STS czy Fuksiarz. Możemy to zrobić zarówno na kuponach już rozpoczętych (na przykład z jednym z trzech wyników rozwiązanych), jak i na takich w całości nierozliczonych. Paleta naszych możliwości jest spora. Możemy dodać do zakładu nowe spotkanie, zmienić już istniejący zakład lub usunąć wybrane przez nas zdarzenie z kuponu (tylko jeśli jest wciąż nierozliczone). Możemy też zwiększyć stawkę ogólną dla kuponu – nie możemy za to jej zmniejszyć. Zasada działania tej funkcjonalności jest prosta, a sama w sobie jest ona dostępna dla wszystkich kuponów, w których każde nierozliczone zdarzenie jest opatrzone opcją cashoutu.

Rozbudowane statystyki spotkań sportowych

Betcris jako jeden z nielicznych bukmacherów na rynku nie korzysta z usługodawcy Sports Radar do dostarczania swoim klientom statystyk spotkań sportowych. To sprawia, że są one jeszcze bardziej przydatne, gdyż prezentują wiele innych niedostępnych nigdzie indziej rodzajów informacji. Statystyki są u tego bukmachera rozbudowanym narzędziem, które pozwala wyświetlić wszystko, co może nas tylko interesować w temacie konkretnego spotkania sportowego.

Dostęp do statystyk sportowych mamy zarówno z menu głównego serwisu internetowego tego bukmachera, jak i z poziomu podglądu pojedynczego spotkania. W tej drugiej sytuacji odpowiedni link przeniesie nas już do podglądu statystyk dotyczącego konkretnego spotkania. Statystyki w Betcris uaktualniają się bardzo szybko, często bezpośrednio po zakończeniu konkretnego meczu. Dzięki temu od razu możemy wykorzystać je do skutecznej analizy.

Wirtualne sporty dla typerów

W chwili obecnej Betcris daje nam dostęp na www.Betcris.pl do jednej usługi dodatkowej, jaką są sporty wirtualne. W jej ramach jesteśmy w stanie typować kilka różnych dyscyplin sportu – przygotowywaniem kolejnych zdarzeń zajmują się tutaj algorytmy komputerowe. Obstawiać możemy:

 • rzuty karne w piłce nożnej,
 • ligę piłki nożnej,
 • drag racing,
 • kolarstwo torowe,
 • Football Pro,
 • wyścigi chartów,
 • wyścigi konne.

Takie zestawienie sprawia, że Betcris jest jednym z liderów polskiego rynku właśnie jeżeli chodzi o sporty wirtualne, a Betcris opinie ma, póki co bardzo pozytywne co daje mieć nadzieję, że będzie on czołową firmą oferującą legalne zakłady sportowe w Polsce. Co ciekawe, pozyskany w Betcris kod promocyjny na bonus powitalny (a raczej płynące z niego środki) jesteśmy w stanie wykorzystać również w ramach sportów wirtualnych.


Czy Betcris jest legalny w Polsce?

Tak, Betcris posiada zezwolenie Ministra Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betcris

Aktualny kod promocyjny w Betcris na darmowe bonusy powitalne to: BETONLINE

5 / 5. Ocen: 38

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x