Betfan kod promocyjny 2022. Bonus na start dla nowych graczy

Betfan to polski, w pełni legalny bukmacher oferujący tysiące zakładów, które obstawiać możemy przy pomocy witryny internetowej, jak również aplikacji. Żeby zacząć grać u tego bukmachera, tak jak wszędzie, niezbędna będzie na samym początku rejestracja. W przeciwieństwie do większości działających na terenie naszego kraju serwisów tego typu Betfan oferuje błyskawiczną możliwość założenia konta tymczasowego. Wystarczy podać tylko podstawowe informacje o sobie i wyrazić wymagane zgody, by utworzyć konto. Nie będziemy musieli przesyłać żadnych zdjęć dokumentów czy podawać na swój temat szczegółowych informacji. Dzięki temu, bez zbędnej zwłoki będziemy mogli dokonać wpłaty, zacząć obstawiać spotkania i skorzystać z ofert promocyjnych od Betfan. Konto możemy otworzyć zarówno, korzystając ze strony bukmachera, jak i poprzez aplikację mobilną. Rejestracji konta dokonujemy za pomocą 2 bardzo szybkich, łatwych i prostych etapów.

betfan rejestracja z bonusem
Betfan rejestracja z darmowym bonusem – Jaki kod promocyjny?

Betfan rejestracja konta krok po kroku

Etap 1

  1. Na stronie głównej www.Betfan.pl klikamy znajdujący się w górnym prawym rogu napis „OTWÓRZ KONTO”.
  2. Podajemy kolejno swój e-mail, wymyślone przez nas hasło (należy pamiętać, aby spełniało wymagania bezpieczeństwa) oraz numer telefonu.
  3. Potwierdzamy chęć otrzymania bonusu powitalnego. Jeżeli z jakichś powodów chcemy z niego zrezygnować, musimy odznaczyć zgodę, gdyż jest ona domyślnie wybrana.
  4. Akceptujemy wszystkie zgody oraz potwierdzamy, że mamy ukończone 18 lat. Jest to niezbędne, żeby móc kontynuować proces otwierania konta. Klikamy przycisk dalej i przechodzimy do drugiej części formularza.

Etap 2

  1. Podajemy swoje imię, nazwisko oraz numer pesel, a także kod SMS otrzymany na numer, który podaliśmy w pierwszej części rejestracji. Jeżeli nie posiadamy numeru PESEL, to zaznaczamy taką opcję, po czym podajemy datę urodzenia oraz obywatelstwo.
  2. W przeznaczonym do tego miejscu podajemy kod promocyjny „BETONLINE„. Jeżeli skorzystaliśmy z baneru promocyjnego zamieszczonego na tej stronie, powinien on być już uzupełniony.
  3. Na koniec potwierdzamy, że podaliśmy prawdziwe dane na swój temat, mamy prawo do zawierania zakładów i zapoznaliśmy się z regulaminem serwisu.
  4. Klikamy przycisk, otwórz konto.
betfan bonusy na start
Nowa oferta bonusów na start w Betfan online

 Rejestracja konta w Betfan przy pomocy aplikacji mobilnej

Sam proces otwarcia konta u bukmachera Betfan poprzez aplikację jest taki sam jak na stronie. Jednak sam sposób pobrania aplikacji na swój telefon zależy od systemu operacyjnego, na którym pracuje. Pobranie aplikacji należy rozpocząć od przejścia na stronę www.Betfan.pl. Właściciele urządzeń pracujących na systemie iOS lub posiadacze telefonów marki Huawei są w lepszej sytuacji niż właściciele telefonów opartych o system Android. Mogą oni najzwyczajniej w świecie zeskanować kod QR dostępny na stronie i pobrać aplikację ze swoich sklepów lub po prostu wyszukać ją ręcznie. Jeżeli jednak masz telefon z systemem Android, należy kliknąć przycisk pobierz i zezwolić na pobranie pliku z nieznanego źródła, a następnie go zainstalować. Po tym aplikacja będzie od razu gotowa do uruchomienia.

Jest to trochę bardziej skomplikowana metoda niż w przypadku wcześniej wspomnianych systemów, gdyż aplikacja Betfan, nie jest dostępna w sklepie Google Play. Znajdziemy tam jedynie ich autorską aplikację umożliwiającą śledzenie wydarzeń ze świata sportu oraz dostępne promocje w serwisie. Niestety nie będziemy przy jej użyciu w stanie się zalogować na swoje konto oraz obstawiać wydarzeń. Do tego właśnie jest niezbędne pobranie aplikacji ze strony internetowej.

Pełna rejestracja konta w Betfan

Dzięki weryfikacji tymczasowej otrzymujemy pełny dostęp do konta oraz możliwość obstawiania zdarzeń, ale mamy również pewne ograniczenia. Są nimi między innymi limit 5 tysięcy złotych, za jakie możemy obstawiać zakłady, a także, co jest kluczowe, nie mamy możliwości dokonania wypłaty zgromadzonych środków. W Betfan rejestracja to proces wstępny, dzięki której, mamy możliwość szybkiego i łatwego zapoznania się z ofertą bukmachera oraz sprawdzenia jak działa sam serwis i czy przypadł nam do gustu. Jeżeli wszystko nam odpowiada i chcielibyśmy regularnie korzystać z oferty serwisu Betfan, powinniśmy dokończyć rejestrację. Tym bardziej będzie to konieczne, jeżeli będziemy chcieli wypłacić pieniądze, chociażby zarobione przy pomocy wyjątkowo kuszących i niemałych bonusów na start.

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeżeli chcemy dokonać pełnej rejestracji i posiadać wszystkie dostępne opcje oraz nie mieć ograniczeń w postaci limitów, wystarczy zalogować się na swoje konto. Następnie należy kliknąć zakładkę „Mój profil” i wybrać w niej przycisk dokończ, znajdujący się pod polem „Dane osobowe”. By stać się pełnoprawnym użytkownikiem serwisu Betfan i mieć w pełni zweryfikowany status użytkownika wystarczy minuta. Niezbędne do tej operacji będą zdjęcia, bądź ksero wybranego dokumentu tożsamości takiego jak dowód osobisty czy paszport. Jeżeli nie jest się obywatelem Polski, konieczna będzie karta pobytu w Polsce. Następnie należy podać źródło środków, z których zamierzamy korzystać do obstawiania spotkań bądź innych wydarzeń czy gier losowych oferowanych przez Betfan. Dostępnych opcji jest kilka, w tym między innymi wynagrodzenie czy oszczędności. Jest to procedura powszechna nawet przy zakładaniu konta bankowego, a ma na celu zapobieganie praniu brudnych pieniędzy. Ostatnią wymaganą informacją jest podanie numeru konta bankowego. Jeżeli jednak wcześniej dokonaliśmy depozytu pieniędzy przy pomocy konta bankowego, pole to będzie uzupełnione.

Przesłane przez nas dokumenty oraz podane wcześniej informacje zostaną oczywiście poddane weryfikacji. Proces ten zazwyczaj nie trwa długo i jest bezproblemowy. Jeżeli wszystko się zgadza i nasze konto zostanie uznane za w pełni zweryfikowane, zostaniemy o tym dodatkowo poinformowani wiadomością na skrzynkę mailową. Od tego momentu możemy cieszyć się już wszystkimi możliwościami serwisu, w tym upragnionymi wypłatami.

Darmowe bonusy po rejestracji w Betfan.pl

Jednym z kluczowych czynników przyciągających nowych graczy do danego bukmachera są bonusy przyznawane na start. Wszystkie serwisy starają się stworzyć jak najbardziej zachęcające promocje, które mają przekonać użytkowników do rejestracji. Nie dziwi, więc fakt, że każdy z bukmacherów chce sprawić, by jego oferta wyglądała jak najkorzystniej i rywalizują one między sobą o to, kto da więcej. Nie inaczej jest w przypadku Betfan, którego oferty na start dla nowych użytkowników sprawiają, że trudno przejść obok jego promocji obojętnie.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Warto jeszcze wspomnieć, że do skorzystania z oferty danego bukmachera często zachęcają osoby znane i lubiane. Dzięki temu serwisy te zyskują na wiarygodności i tak samo jest w przypadku bukmachera internetowego, jakim jest Betfan. Twarzą tego serwisu jest nie kto inny jak strongman Mariusz Pudzianowski. Chociaż promocji, które oferuje bukmacher, jest wiele i wciąż pojawiają się nowe, zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników to zwłaszcza dwie przyciągają wzrok.

600 zł cashbacku na start

Zasady tej promocji, z której skorzystać mogą tylko nowi gracze, są proste i wyjątkowo kuszące. Wystarczy jedynie założyć konto, podając przy rejestracji na www.Betfan.pl kod promocyjny „BETONLINE„. Następnie należy dokonać depozytu środków, w kwocie nie mniejszej niż 50 złotych. Za wpłacone pieniądze należy postawić zakład. Jeżeli wygrasz, możesz się cieszyć i liczyć pieniądze. Coś poszło nie tak i Twój kupon nie wszedł? Otrzymasz zwrot na konto w postaci środków bonusowych do kwoty 600 złotych. Teraz musisz dokonać tylko jednokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, by cieszyć się z pieniędzy.

betfan cashback
Cashback w Betfan – 600 PLN dla nowych graczy

Niezależnie od tego, jak Ci poszło, możesz od razu skorzystać z drugiej promocji. Bez różnicy czy wygrałeś i ograłeś bukmachera, czy jednak szczęście Ci nie dopisało i chciałbyś się odegrać. Ta oferta sprawi, że na Twojej twarzy pojawi się uśmiech.

100% bonusu od depozytu

Przy wpłaceniu pieniędzy po raz drugi na swoje konto u bukmachera Betfan otrzymasz 100% bonusu. Należy jednak pamiętać, że kwota depozytu nie może być mniejsza niż 100 złotych, a maksymalna kwota bonusu może wynieść 1000 złotych. Żeby jednak móc wypłacić środki bonusowe, trzeba trzykrotnie nimi obrócić, obstawiając minimum 3 zdarzenia na jednym kuponie, przy kursie łącznym nie mniejszym niż  2,50 zł. Pod uwagę trzeba również wziąć fakt, że czas na spełnienie warunków to 14 dni.

superbet kod promocyjny 2022
Nowy bonus w Superbet z kodem promocyjnym BETONLINE

Korzyści wynikających z rejestracji w postaci bonusów i wszelkiej maści promocji jest oczywiście o wiele więcej. Rynek bukmacherski jest dosyć konkurencyjny, więc najlepsi bukmacherzy w Polsce chcą dać swoim użytkownikom jak najwięcej i chce to robić jak najczęściej. Dlatego możemy liczyć na promocje czasowe czy dotyczące tylko danego spotkania lub wydarzenia. Niezależnie od tego, jak często grasz, jakimi kwotami obracasz czy co lubisz obstawiać. Możesz być pewny, że Betfan przygotował dla Ciebie jakąś rewelacyjną promocję, albo właśnie ją przygotowuje.

Betfan rejestracja konta – co można obstawiać?

Betfan oferuje to wszystko, co inne firmy bukmacherskie jak Fuksiarz czy STS i jeszcze więcej. Możemy obstawiać oczywiście najpopularniejsze dyscypliny sportowe, które rozgrywane są na kilku kontynentach jak piłka nożna, koszykówka czy tenis. Niezależnie czy lubisz obstawiać dyscypliny zimowe, letnie czy całoroczne na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ponadto w każdym z wydarzeń sportowych poza końcowym wynikiem masz możliwość zawarcia m.in. zakładu dotyczącego liczby rzutów rożnych czy wyniku do przerwy bądź liczby żółtych kartek w spotkaniu.

rejestracja w betfan bonus
Bonusy na gry karciane w Betfan online

Jesteś pasjonatem sportów zespołowych czy indywidualnych? Ważne dla Ciebie są zdolności fizyczne czy umysłowe? To bez różnicy, na Betfan masz możliwość obstawiania zarówno tenisa, jak i piłki ręcznej, walk bokserskich, a także pojedynków szachowych. Jakby tego było mało, nie zabrakło oferty dla tych, którzy ekscytują się i lubią obstawiać zdarzenia dziejące się w świecie wirtualnym. Dlatego zwolennicy esportu czy sportów wirtualnych znajdą tutaj coś dla siebie. Jeżeli, więc chcesz obstawić wynik pojedynku w League of Legends czy Counter Strike to dobrze trafiłeś.

Nie można również zapomnieć o tym, że mamy także możliwość obstawiania gier karcianych. Betfan daje ponadto możliwość typowania zdarzeń traktowanych jako rozrywka. Nie chodzi w tym wypadku o żadne sportowe spotkania czy hazard, a raczej o zwykłą zabawę. W tej sekcji mamy możliwość wytypowania zdarzeń dotyczących takich kwestii jak pogoda, polityka czy showbiznes.


5 / 5. Ocen: 22

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x