Forbet kod promocyjny 2023: BETONLINE. Bonus powitalny na prostych warunkach

Forbet kod promocyjny 2023 to: BETONLINE. Z tym specjalnym kodem promocyjnym forBET zyskasz aż 3050 PLN na grę! 1000 zł zakład bez ryzyka pozwoli Ci na przetestowanie usług tego bukmachera. Kolejne 2000 zł bonusu to bonus od depozytu. Dodatkowo z naszym kodem otrzymasz w prezencie 50 zł na grę! Jakie bonusy powitalne jeszcze oferuje legalny bukmacher forBET?

Forbet kod promocyjny 2023. Bonus powitalny na prostych warunkach
Forbet kod promocyjny 2023. Bonus powitalny na prostych warunkach

Forbet kod promocyjny to: BETONLINE

W Forbet kod promocyjny, jaki należy podać podczas rejestracji to BETONLINE. Uprawnia on do uzyskania bonus do 3050 PLN na start, na bonusy w Forbet składają się:

Forbet kod promocyjny 2023BETONLINE
Forbet BonusKwota bonusu Forbet
Zakład bez ryzyka1000 PLN
Bonus od depozytu2000 PLN
Freebet50 PLN
Obstawianie bez podatku+14%
Forbet rejestracja z kodemwww.iForbet.pl

Chcesz wiedzieć, w którym miejscu należy podać w Forbet kod promocyjny oraz jakie dokładnie promocje są dostępne dla nowo zarejestrowanych? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Przedstawimy w tym materiale każdą promocję, jaka jest dostępna dla gracza u tego bukmachera. A jest ich naprawdę dużo w porównaniu z tym, co oferuje nawet najbardziej znana konkurencja.

forBET rejestracja z kodem promocyjnym
forBET rejestracja z kodem promocyjnym BETONLINE

forBET bonus na start składa się z:

 • Zakład bez ryzyka do 1000 zł
 • Bonus od depozytu 100% do 2000 zł
 • Obstawianie bez podatku przez 30 dni
 • Dodatkowe 50 zł – tylko jeśli wpiszemy Forbet kod promocyjny „BETONLINE”

Chcesz odebrać cały bonus? Musisz pamiętać, że gwarantuje to w Forbet kod promocyjny – jeżeli nie zostanie on wpisany, nie będzie można zdobyć wszystkich wymienionych premii.

Tylko przy zapisywaniu się do bukmachera jest czas na to, by podać dostępny u niego kod na start. Omówienie wszystkich istotnych kwestii na jego temat było czymś kluczowym dla naszej redakcji przy tworzeniu właśnie tego materiału. Można w nim znaleźć nie tylko najważniejsze informacje, ale także te, które są aktualnie.

WYmieniony chwilę wcześniej bonus powitalny dostępny u bukmachera Forbet to pakiet prezentów, które na pewno czekają obecnie na nowych typerów, którzy zdecydują się na utworzenie konta. Nie ma mowy o żadnej pomyłce, gdyż trzymamy rękę na pulsie i wprowadzamy wszelkie zmiany w opisach bonusu na start, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Tym samym chcemy każdemu powiedzieć jasno: Forbet kod promocyjny i związane z nim premie można zdobyć w dowolnym momencie na www.iForbet.pl.

Kwota pakietu powitalnego w firmie bukmacherskiej Forbet robi wrażenie już na pierwszy rzut oka. Nie ma co ukrywać, że opisywana tutaj oferta wyróżnia się na tle innych swoją wartością całkowitą. O ile w wielu innych miejscach do obstawiania zdobyć można maksymalnie 1000 PLN, w tym przypadku jest do wyjęcia ponad trzy razy tyle.

Wysokość premii jest tylko i wyłącznie kwestią umowną w przypadku Forbet, a to dlatego, że jednym z dostępnych u niego bonusów jest obstawianie bez podatku. Gracz może przez 30 dni zdobywać więcej pieniędzy, a więc trudno jest określić, ile może dzięki temu zyskać. W przypadku wielu osób na pewno nie będą to małe sumy.

Postanowiliśmy przepytać się typerów, dlaczego interesuje ich w Forbet rejestracja oraz co skłoniło ich do tego, by ostatecznie właśnie tutaj założyć konto i zdobyć bonus powitalny. Dla niektórych te odpowiedzi będą miały ogromne znaczenie, ponieważ pokazują, czym charakteryzuje się oferta bukmachera, a więc jakie są jego największe zalety.

 • Dlaczego Forbet? Ma bardzo dobrą stronę internetową
 • Czemu wybrałeś Forbet? Oferuje mocne kursy na ważne mecze!
 • Co skłoniło cię do rejestracji w Forbet? Kod promocyjny i bardzo wysoki bonus na start
 • Co najbardziej podoba ci się w Forbet? Dużo akcji promocyjnych dla klientów
 • Czy Forbet ma jakieś duże wady? Drobne minusy są, ale pewnie niektórzy nawet ich nie dostrzegą!

Nie trzeba w tym przypadku tak naprawdę wiele pisać, bo wydaje się, że wszystko jest bardzo dokładnie wyjaśnione. Forbet to bukmacher, którego chwali się za to, iż na co dzień oferuje swoim klientom konkurencyjne wartości kursowe, a przy okazji ważnych wydarzeń sportowych zawsze można w tym miejscu znaleźć pakiety promocyjne z różnymi prezentami.

Forbet kod promocyjny – Bonus powitalny 3050 PLN

Do odebrania dostępnego w Forbet bonusu powitalnego wymagane jest utworzenie konta typerskiego na stronie www.iForbet.pl. To bardzo proste, a jednocześnie zapewnia dostęp do pakietu korzyści na start. Nawet jeśli nie mamy pod ręką laptopa, bez najmniejszych problemów utworzymy konto na telefonie, tablecie czy innym przenośnym urządzeniu, które ma dostęp do internetu.

Jak wygląda w Forbet rejestracja konta? Poniżej prezentujemy wszystkie kroki:

 1. Wejście na stronę www.iForbet.pl
 2. Kliknięcie przycisku „Rejestracja” w prawym górnym rogu ekranu
 3. Wypełnienie formularza rejestracyjnego, podając Forbet kod promocyjny „BETONLINE
 4. Potwierdzenie założenia konta
 5. Rozpoczęcie obstawiania
 6. Możliwość zdobycia trzech bonusów powitalnych na dobry początek

Zapisywanie się do gry u bukmachera Forbet nie jest zadaniem, z którym mógłby sobie nie poradzić nawet bardzo początkujący typer. To w zasadzie propozycja dla każdego, kto jest zdecydowany rozpocząć obstawiać mecze właśnie w tym miejscu. Mimo że kursy są tutaj wysokie, a promocji nigdy nie brakuje, w pierwszej kolejności każdy chce wiedzieć, jaki dostępny jest bonus powitalny, a więc z czego dokładnie się składa i jak można go odebrać.

Prostota to coś, co uderza w tym przypadku już na starcie. Nikt nie będzie miał problemu z tym, żeby u legalnego bukmachera Forbet utworzyć konto. Cały proces rejestracyjny zajmuje tylko chwilę i można sobie z nim poradzić w mgnieniu oka. Po wejściu na stronę główną portalu iForbet dostrzega się zielony napis „Rejestracja”, a przez cały proces prowadzeni jesteśmy dosłownie jak dziecko za rękę.

Forbet kod promocyjny „BETONLINE” to prezent od bukmachera, który pozwala na zdobycie ponad 3000 PLN w pakiecie powitalnym. Na niektórych stronach internetowych będzie omawiany inny bonus i nie jest to absolutnie żadna pomyłka – w tym przypadku chodzi o fakt, że za sprawą opisywanego przez nas kodu jesteśmy w stanie zdobyć więcej, niż ma to miejsce normalnie!

Kiedy mamy już za sobą rejestrację, przygotowany przez Forbet bonus powitalny jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Jak po kolei odbiera się każdy z dostępnych tutaj prezentów? Właśnie w tym miejscu przedstawiamy swoistą instrukcję krok po kroku, by każdy dokładnie wiedział, czego może się spodziewać.

Forbet kod promocyjny – Zakład bez ryzyka 1000 zł

forBET bonusy powitalne z kodem BETONLINE
forBET bonusy powitalne z kodem BETONLINE

Jeżeli podaliśmy w Forbet kod promocyjnyBETONLINE” przy rejestracji, nasz pierwszy postawiony kupon u tego bukmachera będzie ubezpieczony. Nie ryzykuje się tym samym całej postawionej kwoty, a otrzymać można zwrot i to nawet 1000 złotych – to bardzo dużo jak na polskie warunki i możliwości naszego rynku bukmacherskiego.

Oferta obowiązuje w przypadku pierwszego kuponu postawionego u bukmachera Forbet. Oznacza to, że nie liczy się pierwszy zakład przegrany, a jedynie ten debiutancki – zagrany po zapisaniu się do gry. Jak to dokładnie wygląda?

 1. Zalogowanie się na konto na stronie www.iForbet.pl
 2. Zagranie pierwszego kuponu – tylko i wyłącznie za środki z salda głównego!
 3. Otrzymanie wygranej w sytuacji, gdy każdy typ na kuponie będzie trafiony
 4. Zgarnięcie zwrotu nawet do 1000 zł w sytuacji, gdy nie uda się celnie wytypować zwycięzców
forBET jaki kod promocyjny wpisać
forBET jaki kod promocyjny wpisać?

Gdy graczowi się nie powiedzie, nie będzie musiał obawiać się o to, że jego konto zostanie całkowicie wyczyszczone z pieniędzy. Środki ze zwrotu trafiają do salda bonusowego, a stamtąd wypłacić można je dopiero po dokonaniu obrotu na następujących warunkach:

 • Jednokrotne obstawianie
 • Minimum trzy zdarzenia na kuponie
 • Kurs minimalny każdego typu na kuponie to 1.30

Każdego obstawiającego powinno ucieszyć to, że w promocji powitalnej liczą się nie tylko typy na piłkę nożną, ale również na inne dyscypliny sportowe. To spora zaleta, że bukmacher nie narzuca graczom, co dokładnie mają typować.

Gracz może postawić w ramach promocji z zakładem bez ryzyka minimalnie taki kupon, który pozwoli na otrzymanie zwrotu w wysokości 20 PLN. Maksymalnie zdobyć można 1000 PLN, a mowa tutaj o wypłacie jednorazowej – nie można zagrać kilku kuponów, które łącznie dadzą taką kwotę bonusu.

Kiedy już środki pojawiają się na koncie bukmacherskim, trzeba wykorzystać je w ciągu 14 dni. Dokładnie tyle ma gracz na to, aby obrócić przyznane w ofercie na start pieniądze. Jeżeli do tego czasu nie zostaną spełnione warunki obrotu, bonus zostanie usunięty z konta.

Uwaga! Nie należy w trakcie trwania procesu obrotu zlecać wypłaty pieniędzy. W takiej sytuacji narażamy się na utratę wszystkich środków, które przyznane zostały w ramach promocji bonusowej. Jednocześnie bukmacher informuje o tym, iż po takim zdarzeniu wyklucza konkretnego gracza z całej akcji promocyjnej na start.

Zakład bez ryzyka w Forbet na pewno wyróżnia się tym, że można go odebrać nie tylko przy graniu zakładów na sport. U wielu bukmacherów tak właśnie jest, a wówczas traci się niektóre z dostępnych w ofercie możliwości. W przypadku portalu www.iForbet.pl sprawa ma się inaczej – pierwszy kupon objęty ubezpieczeniem do 1000 PLN może zawierać także typy na wirtualne sporty. Nie liczą się w tym przypadku tylko i wyłącznie zakłady na gry karciane.

Forbet kod promocyjny – bonus od depozytu: 100% do 2000 zł

oferta bonusów w forBET
oferta bonusów w forBET

Po pierwszej wpłacie środków do bukmachera można zagrać zakład bez ryzyka. Na tym jednak nie koniec przyznawania bonusów nowym klientom. Jeżeli podamy w Forbet kod promocyjny „BETONLINE„, zagwarantujemy sobie odebranie doładowania 100% aż do 2000 zł. To pokaźne doładowanie środków, dzięki któremu można powiększyć swój typerski budżet o spore pieniądze.

W jaki sposób przyznawany jest bonus w Forbet? To nic trudnego:

 1. Wejście na stronę www.iForbet.pl
 2. Zalogowanie się do konta bukmacherskiego
 3. Zlecenie przelewu środków
 4. Odebranie 100% wartości drugiego przelewu w formie specjalnej premii. Maksymalnie to nawet 2000 zł!

W tym przypadku zasada jest bardzo prosta: im więcej wpłaca się do bukmachera, tym lepszy bonus można otrzymać. Przykładowo: za zdeponowanie 100 zł, dostaje się 100 zł, natomiast za przelanie 2000 zł można zgarnąć 2000 zł, co daje łącznie aż 4000 zł na obstawianie.

Jak wygląda obrót? Forbet bonus powitalny to przejrzyste, proste warunki i nie mogło być inaczej również w przypadku doładowania 100% do 2000 zł. Oto wszystko, co trzeba wiedzieć:

 • Bonus należy postawić 4 razy
 • Kurs minimalny jednego zdarzenia na kuponie to 1.20
 • Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 2 typy
 • Kurs minimalny całego kuponu to 2.50

Trzeba mieć na uwadze, że dla każdego nowego gracza przygotowano dokładnie jeden taki bonus (jeżeli wpiszemy Forbet kod promocyjnyBETONLINE” dostaniemy 50 zł ekstra!). Tym samym nie ma możliwości, aby podzielić premię na kilka części bądź też odebrać ją w terminie, który sami dla siebie wybierzemy, a już po dokonaniu trzech czy czterech mniejszych wpłat.

W przypadku omawianego właśnie tutaj bonusu należy pamiętać, iż chodzi tylko o doładowanie drugie po rejestracji konta. Przy pierwszym przelewie otrzymuje się opisywany już zakład bez ryzyka. Z kolei drugi przelew do bukmachera oznacza możliwość zdobycia doładowania w wysokości 50% przelewu i to nawet do kwoty 2000 PLN.

Firma bukmacherska Forbet nie odlicza od depozytu gracza żadnej prowizji ani niczego podobnego. Tym samym cała kwota jest zaliczana do promocji i to dzięki niej można otrzymać specjalne środki na start. Przeliczanie tego, ile można zyskać za konkretny przelew jest na tyle proste, że dalsze opisywanie nie wydaje się sensowne.

Bonusu od depozytu drugiego nie można rozłożyć na mniejsze części, a więc nie jest możliwe, by dokonać trzech wpłat i łącznie dzięki nim zdobyć 2000 PLN. Liczy się tylko przelew dokonany jako drugi po rejestracji profilu w Forbet.

50 PLN za darmo z kodem promocyjnym forBET!

Osoby, które wykorzystają w Forbet kod promocyjny „BETONLINE„, otrzymają 50 zł ekstra od swojej drugiej wpłaty. To oferta, jakiej nie ma na stronie internetowej bukmachera dla wszystkich, a mowa o wyjątkowej premii tylko dla wybranych.

Jeżeli chcemy otrzymać 50 zł ekstra w Forbet, musimy postępować zgodnie z tym, co zostało opisane poniżej:

 1. Wejście na www.iForbet.pl
 2. Dokonanie rejestracji z kodem promocyjnym „BETONLINE” (warunek konieczny!)
 3. Dokonanie drugiej wpłaty w wysokości co najmniej 100 zł
 4. Otrzymanie dodatkowych 50 zł premii do standardowego bonusu 100% do 2000 zł
 5. Tym samym premia dla tych z kodem to 100% nawet do 2050 zł!

Warunki obrotu tego bonusu wyglądają dokładnie tak samo, jak w przypadku premii od drugiej wpłaty. Obie oferty są ze sobą połączone, a więc nie odbiera się najpierw bonusu do 2000 zł, a dopiero później dodatkowych 50 zł.

Forbet obstawianie bez podatku przez 30 dni

Kiedy gramy u legalnego bukmachera, musimy liczyć się z tym, iż mamy obowiązek płacić podatek od wniesionej stawki. Na szczęście, wszystko odbywa się automatycznie, więc w ogóle tego nie odczuwamy. Widoczne jest to jednak w przypadku wygrywania, bo podatek obniża nam rzeczywistą stawkę – zamiast 100 zł gramy de facto za 88 zł, gdyż 12 zł to podatek, który płacimy od razu i to bez względu na to, jaki będzie rezultat naszych typerskich starań.

Ale mamy tutaj bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich, których interesuje Forbet kod promocyjny i pakiet bonusów na start. Na stronie www.iForbet.pl można przez 30 dni od rejestracji konta grać legalnie bez podatku. Tym samym zdobywa się wygrane większe o 14% w porównaniu z innymi graczami.

forbet bonusy bez podatku
forBET obstawianie bez podatku

Jeżeli chcemy obstawiać bez podatku, po rejestracji konta musimy tylko zagrać kupon, który będzie spełniał warunki przedstawione poniżej:

 • Co najmniej 3 zdarzenia na kuponie
 • Kurs minimalny każdego zdarzenia to 1.30
 • Nie ma minimalnej stawki kwalifikacyjnej
 • Można obstawiać wszystkie dyscypliny sportowe dostępne w ofercie bukmachera

Oferta powitalna bez podatku to miły gest ze strony bukmachera. To szansa na to, by stawiać kupony i sukcesywnie zdobywać dla siebie środki do dalszego typowania. 14% wygranych więcej to naprawdę sporo w porównaniu ze standardowym graniem.

Dzięki temu, że promocją bez podatku nie są objęte tylko konkretne sporty, ale wszystkie standardowe dyscypliny, nie trzeba długo zastanawiać się nad tym, kiedy można, a kiedy nie ma szans na to, by powiększyć wygrane. Każdy z graczy ma określony czas na korzystanie z tego bonusu, dlatego też sam doskonale wie, ile jest w stanie zyskać. Kwestią indywidualną pozostaje już tylko opracowanie odpowiedniej taktyki.

Jeżeli po rejestracji zagramy kupon SOLO, to nie będzie on zaliczany do promocji bez podatku, a tym samym postawiony zostanie tak samo, jak każdy inny. Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy dobrze wykreowaliśmy zakład kwalifikacyjny, wystarczy spojrzeć na współczynnik kuponu – standardowo jest to 0.88, natomiast przy grze bez podatku – 1.00.

Forbet kod promocyjny – Jakie keszcze promocje na start?

forbet oferta zakładów
Oferta zakładów bukmachera Forbet

Kiedy kończą nam się już wszystkie zasoby pakietu powitalnego, wcale nie musimy zupełnie rezygnować z korzystania z ofert specjalnych. Na stronie Forbet kod promocyjny wpisuje się szybko, o czym można przekonać się przy rejestracji, a równie sprawnie można teraz sprawdzić, jakie jeszcze są tu dostępne premie dla zarejestrowanych.

Kiedy kończą nam się już wszystkie zasoby pakietu powitalnego, wcale nie musimy zupełnie rezygnować z korzystania z ofert specjalnych. Na stronie Forbet kod promocyjny wpisuje się szybko, o czym można przekonać się przy rejestracji, a równie sprawnie można teraz sprawdzić, jakie jeszcze są tu dostępne premie dla zarejestrowanych.

W tym miejscu prezentujemy popularne promocje u bukmachera Forbet, który często są u niego dostępne, a nawet korzystać można z nich regularnie. Na pewno każdy coś dla siebie wybierze.

Co dla swoich stałych klientów przygotowała marka Forbet? Nie brakuje interesujących propozycji! Najważniejsze jest zawsze to, aby upewnić się, czy konkretną ofertę można obecnie zastosować przy kuponie, który chcemy postawić u bukmachera. Zazwyczaj przy newsach dotyczących akcji specjalnych prezentowane są regulaminy, z których można dowiedzieć się wszystkich niezbędnych konkretów.

Firma bukmacherska Forbet posiada także punkty stacjonarne. Niektóre osoby zupełnie o tym zapominają, a tymczasem można znaleźć i takie promocje, które są do zgarnięcia tylko w lokalach bukmacherskich.

Piątek na bogato

Dzięki tej ofercie specjalnej można na dobry początek weekendu zagrać bez podatku. Oferta dotyczy punktów stacjonarnych Forbet, a jej celem jest powiększane wygranych w kuponach o 14%. Jak to właściwie funkcjonuje w praktyce?

 1. Gracz odwiedza punkt stacjonarny
 2. Gra w piątek kupon za co najmniej 20 zł
 3. W kuponie musza znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia o kursie min. 1.30 (każde)
 4. Wygrana? Bonus 14% zostaje automatycznie dodany do zysków pieniężnych!

W tym przypadku stawiać można nie tylko zakłady przedmeczowe, ale także na żywo oraz sporty wirtualne. Bonus dodawany jest automatycznie – żaden przygotowany przez Forbet kod promocyjny nie jest wymagany.

Bonus urodzinowy forBET

forbet bonus urodzinowy
forBET bonus urodzinowy

Typerzy bardzo często szukają informacji na temat tego, który bukmacher daje bonus na urodziny. Wystarczy przejrzeć dowolny ranking bukmacherów zajmujący się tą tematyką, bo zauważyć w nim markę Forbet. Tak, rzeczywiście na stronie www.iForbet.pl możliwe jest otrzymanie specjalnej premii w dniu swoich urodzin!

Jak dostać bonus urodzinowy od Forbet? Przede wszystkim trzeba posiadać tu konto. Można założyć je na www.iForbet.pl, wpisując Forbet kod promocyjny „BETONLINE„. Co ważne – nowi gracze również mają możliwość otrzymania tej premii!

 1. Aktywne typowanie w Forbet
 2. W okresie co najmniej 3 miesięcy (nie dotyczy nowych graczy) dokonać obrotu minimum 100 zł
 3. Zalogować się na konto w Forbet w dniu urodzin
 4. Odebrać specjalnie przygotowany bonus w wysokości 20 zł

Ta promocja dostępna jest od 2018 roku w Forbet i jest cały czas bardzo popularna i mocno chwalona przez typerów. Tym samym możemy być pewni, że nawet jeśli dopiero teraz rejestrujemy się w Forbet, bonusu urodzinowego w tym miejscu nie powinno dla nas zabraknąć.

Obrót bonusem urodzinowym to:

 • 2 razy
 • Kurs minimalny kuponu to 2.00
 • Kurs pojedynczego typu to co najmniej 1.20
 • Czas na skorzystanie z bonusu to 20 dni

Tenis bez podatku w forBET

Legalny bukmacher Forbet, podobnie jak cała Polska, uważnie śledzi poczynania Igi Świątek w turniejach na całym świecie. Dopóki nasza zawodniczka będzie liderką światowego rankingu, w Forbet możliwe jest obstawianie tenisa bez podatku!

W ramach promocji można grać kupony z większymi wygranymi do czasu aż w danym turnieju gra Iga Świątek. Tyczy się to nie tylko tych największych imprez, ale również tych nieco bardziej kameralnych i organizowanych z mniejszym przytupem.

Jak obstawiać tenis bez podatku? Tutaj dla stałych graczy nie jest potrzebny Forbet kod promocyjny. Trzeba za to spełnić następujące warunki:

 • Grać kupony przedmeczowe lub LIVE
 • Na kuponie zawrzeć przynajmniej trzy typy
 • Wszystkie zakłady na kuponie muszą dotyczyć tenisa
 • Kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30 lub więcej

Wygrana jest powiększana o 14% w sposób automatyczny. Nie trzeba samodzielnie dodawać bonusu.

Forbet kod promocyjny - oferta limitowana
Forbet kod promocyjny – oferta limitowana

Nocne obstawianie na żywo z wygranymi 14% ekstra

Nocne wydarzenia sportowe to dla wielu typerów okazja do zarabiania dużych pieniędzy. Nie brakuje meczów z innych części naszego świata, gdzie kursy są wysokie, a wskazanie faworytów – niekoniecznie bardzo wymagające. Tym bardziej powinna przydać się typerom oferta na nocne zakłady w Forbet, gdzie można grać bez podatku z wygranymi powiększonymi o 14%!

Tutaj nie mowy o niczym skomplikowanym. Obstawianie wygląda następująco:

 1. Wejście na www.iForbet.pl
 2. Granie w godzinach 23.00 – 6.00
 3. Odbieranie większych wygranych o 14% – bez względu na rodzaj obstawianych rozgrywek!

Pamiętajmy, że w tej promocji chodzi jedynie o zakłady na żywo, a kupon kwalifikacyjny musi składać się z co najmniej 3 zdarzeń, gdzie kurs pojedynczego musi wynosić co najmniej 1.30.

BetArchitekt w Forbet – jeden mecz, jeden kurs, kilka zakładów!

Omawiając funkcje, które u bukmachera Forbet przyjęły się najlepiej, nie można nie wspomnieć o propozycji o nazwie BetArchitekt. Dzięki niej można stworzyć własny zakład łączony, który będzie składał się z kilku zakładów na jeden mecz. Tym samym gracz może postawić za jednym zamachem na to kto wygra, ile padnie goli, czy obie drużyny strzelą, ile będzie kartek i tak dalej, i tak dalej. Wszystko to sumuje się w jeden kurs, a stworzony w ten sposób zakład można łączyć z innymi propozycjami.

Zagranie kuponu za pomocą BetArchitekt nie jest czymś dostępnym tylko dla typerskich VIP-ów. Skorzystać może z tej możliwości w zasadzie każdy, kto tylko wyraża taką chęć. Nie jest potrzeby Forbet kod promocyjny!

 1. Wejść na stronę www.iForbet.pl
 2. Wybrać w ofercie mecz, na który dostępna jest usługa BetArchitekt
 3. Dodać kilka zdarzeń z jednego meczu do kuponu
 4. Utworzyć jeden zakład łączony z sumowanym kursem
 5. Postawić kupon i trzymać kciuki za wysoką wygraną!

Możliwość obstawiania w ten sposób aktywna jest nie tylko na stronie internetowej bukmachera Forbet, ale również i w aplikacji mobilnej. O tym, co oferuje program na smartfony, przeczytacie poniżej.

Forbet aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Forbet
Aplikacja mobilna Forbet

Mówi się, że czas to pieniądz i obstawiający w zakładach bukmacherskich najlepiej wiedzą, że w tym powiedzeniu jest sporo racji. Jeżeli ktoś nie chce przegapić żadnej okazji do grania kuponów w Forbet, powinien pomyśleć o tym, by pobrać na urządzenie mobilne specjalną aplikację. Dobra wiadomość – Forbet kod promocyjny można wykorzystać także w wersji mobilnej!

Jeżeli mamy telefon albo tablet z Androidem, będziemy mogli pobrać aplikację dopiero w momencie, gdy wyrazimy zgodę na instalowanie programów spoza Google Play. Pamiętajmy jednak, że mowa tutaj o oficjalnej aplikacji legalnego bukmachera, tak więc nic złego stać się nam nie może!

Forbet aplikacja to również propozycja dla osób, które grają na iPhonie bądź iPadzie. Na szczęście, instalacja na systemie iOS jest znacznie prostsza w porównaniu z tym, jak to wygląda na Androidzie.

Forbet w wersji mobilnej nie odstaje funkcjonalnością od pełnej strony internetowej. Znajdziemy tutaj dosłownie wszystko, co jest potrzebne do grania zakładów na interesujące nas mecze. Chodzi o:

 • Obstawianie na żywo
 • Korzystanie z licznych promocji
 • Możliwość stawiania szybkich zakładów
 • Transmisje na żywo z wybranych wydarzeń
 • Oferta przedmeczowa z wszystkimi kursami dostępnymi na tradycyjnej stronie
 • Intuicyjna i przydatna wyszukiwarka kursów

W aplikacji również bez najmniejszego problemu zlecimy operację finansową na naszym koncie. Dzięki temu nigdy nie może nam zabraknąć możliwości obstawiania pewniaków!

Forbet: Zakłady na gry karciane

Forbet gry karciane

Rejestracja i Forbet kod promocyjny już za nami? W takim razie możemy w pełni korzystać z całej oferty, jaka dostępna jest na stronie internetowej www.iForbet.pl. Wśród zakładów w tym miejscu mamy bardzo popularne gry karciane. W Forbet ich wybór jest ponadprzeciętnie duży, dzięki czemu dla nikogo nie powinno zabraknąć odpowiednich propozycji.

Hitem wśród graczy jest przede wszystkim gra Polski Poker, gdzie można brać udział w rozgrywce z krupierkami mówiącymi po polsku. Jakby tego było mało, do typowania jest tutaj także wiele innych gier:

 • Blackjack
 • Wojna: Andar BAhar
 • Indyjski poker
 • Poker
 • Polski poker
 • Wojna

Na gry karciane bukmacher Forbet także proponuje graczom sporo promocji. Przede wszystkim typerów przyciągają tutaj jednak bardzo duże wygrane – każdy może tutaj powiększyć obstawianą stawkę nawet 100 razy!

Forbet Quick Pay – szybka wypłata wygranych

Chyba nie ma takiej osoby, która nie chciałby jak najszybciej otrzymywać swoich wygranych zdobytych u bukmachera. Niestety, nadal ekspresowe wypłaty nie są standardem, dlatego trzeba szukać takiego bukmachera, który posiada je w swojej ofercie. Na stronie www.iForbet.pl zawsze możemy być pewni tego, że otrzymamy środki do 30 minut od momentu złożenia zlecenia.

Oferta jest w stu procentach bezpieczna, a skorzystać mogą z niej klienci aż dziesięciu banków, dzięki czemu można ją też nazwać dość łatwo dostępną. Co istotne – cała usługa Quick Pay działa w godzinach 8.00 – 23.00.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
 • 3500 PLN bez ryzyka
 • 200 PLN w bonusach
 • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
 • 1500 PLN w bonusach
 • 100 PLN bez ryzyka
 • 60 PLN za zadania

Klienci których banków mogą liczyć na szybkie wypłaty wygranych? Na liście marki Forbet wpisane są następujące instytucje: Millenium, ING, Credit Agricole, mBank, Alior Bank, Getin Noble Bank, Pekao S.A, PKO BP, Santander, BNP i Bank Pocztowy. W przypadku pozostałych banków czas przelewu to standardowo 1-2 dni robocze.

Uwaga! Na szybkość zrealizowania przelewu środków wpływ mają również czynniki, które nie są zależne od bukmachera. W przypadku przerwy technicznej w danym banku oczekiwanie na przelew może się wydłużyć i to pomimo aktywnej usługi Quick Pay.

Forbet kod promocyjny + bonus powitalny = opinie graczy

Czy dostępny w Forbet kod promocyjny oraz to, co oferuje bonus powitalny jest propozycją, która powinna przypaść do gustu każdemu? Wydaje się, że w tej ofercie naprawdę wszyscy są w stanie znaleźć dla siebie coś interesującego. Doskonale potwierdzają to opinie graczy, które można znaleźć na forach internetowych. Co najczęściej chwali się w przypadku grania u bukmachera Forbet? Jeżeli ktoś planuje rejestracje konta w tym miejscu, powinien zerknąć na komentarze innych typerów.

Wydaje mi się, że w Polsce to obecnie chyba żaden poważny bukmacher nie oferuje ponad 3000 złotych na start. W bonusach powitalnych Forbet zamiótł konkurencję tak, jak to tylko możliwe!

Forbet rejestracja konta bonus na start
Forbet rejestracja konta z bonusem na start

Bardzo przyjaźnie nastawiony do klientów bukmacher. Nigdy nie miałem u niego problemów czy to z wypłatami, czy to z czymś innym. Jestem bardzo zadowolony z grania w tym miejscu

Ten bonus to znacznie więcej, niż piszą, bo w obstawianiu bez podatku naprawdę da się dużo zyskać. Jak ktoś jeszcze się zastanawia nad bukmacherem Forbet, według mnie nie ma co zwlekać – to dobry wybór!

Chyba przerobiłem już wszystkich polskich bukmacherów, ale to w Forbet mam najlepsze kursy na te mecze, które mnie interesują. Jestem bardzo zadowolony z tej strony

Jeżeli z jakiegoś powodu uważamy, że Forbet kod promocyjny może nie być dla nas odpowiednim wyborem, zawsze sprawdzić możemy, jakie jeszcze kody promocyjne są dostępne u polskich legalnych bukmacherów i co dokładnie nam one oferują:

Kody promocyjne:

Betclic kod bonusowy
Betclic kod bonusowy

Zawsze korzystać powinniśmy tylko i wyłącznie z usług tych stron, które są legalne. Jak widać, nawet strony z licencją Ministerstwa Finansów oferują promocje, dzięki którym można wygrywać tyle samo, co w przypadku grania bez podatku. Forbet jest przykładem takiej marki, która ofert specjalnych z wygranymi powiększonymi o 14% ma pod dostatkiem.

Forbet Opinie graczy – Czy to dobry bukmacher?

Po sprawdzeniu tego, jaki jest w Forbet kod promocyjny, ile dokładnie oferuje bonus powitalny oraz co można otrzymać w różnego rodzaju promocjach, warto przejść do krótkiego podsumowania. Dla kogo jest to dobry bukmacher, a kto raczej nie znajdzie w tym przypadku nic ciekawego?

Największe zalety opisywanej tutaj marki to bez wątpienia:

 • Duży bonus powitalny na start
 • Dodatkowe 50 zł dla tych, którzy wpiszą Forbet kod promocyjny „BETONLINE
 • Mnóstwo promocji bez podatku
 • Szybkie wypłaty wygranych – do 30 minut na koncie bankowym
 • Możliwość obstawiania nie tylko na stronie, ale również w aplikacji mobilnej czy nawet w punktach stacjonarnych
 • Transmisje z wydarzeń sportowych w Forbet TV

Jak widać, marce Forbet nie brakuje mocnych punktów, które wyróżniają ją na tle konkurencji. W pakiecie powitalnym do zdobycia jest nawet 3050 zł, co dla wielu będzie wystarczającą motywacją do tego, by utworzyć tutaj konto i spróbować swoich sił w obstawianiu.

Z pewnością zalety Forbet docenią ci, którzy szukają sprawdzonej marki bukmacherskiej. W ofercie jest wiele promocji, a rozmaite bonusy oraz zakłady sprawiają, że nie sposób się nudzić nawet wtedy, gdy wydaje się, że nie ma interesujących wydarzeń do obstawiania.

Śledźcie uważnie naszą stronę internetową, aby nie przegapić żadnej informacji na temat tego, co jest dostępne w Forbet. Dajemy znać o wszystkich ważnych akcjach, które można znaleźć u tego bukmachera.

Możemy być pewni, że bukmacher Forbet na polskim rynku będzie jeszcze dostępny długi czas, a tym samym jego oferta będzie udoskonalana, aby przypaść do gustu jeszcze większej liczbie typerów. Już jednak nawet w tym momencie portal www.iForbet.pl nie może narzekać na brak popularności. Czy ten trend się utrzyma? Na pewno warto się temu przyglądać, jeśli zakłady bukmacherskie są obiektem naszych zainteresowań.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 298

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x