Betclic kod promocyjny 2022. Bonus powitalny cashback

Jaki wykorzystać u bukmachera Betclic kod promocyjny, by otrzymać na start bonus powitalny cashback? Zobacz, ile wynosi w Betclic cashback na start i komu przysługuje oraz na jakich warunkach.

Betclic kod promocyjny za rejestrację
BetClic kod promocyjny 2022. Bonus powitalny cashback

Betclic kod promocyjny 2022. Zarejestruj się z bonusem powitalnym

Legalny bukmacher Betclic jest marką, której nie trzeba przedstawiać żadnej osobie, jaka nie od dzisiaj interesuje się rynkiem zakładów. Mimo że mówimy tutaj o bukmacherze spoza Polski, posiada on wszystkie niezbędne zgody do tego, by oferować swoje usługi na terenie naszego kraju. W tym materiale przyjrzymy się bliżej temu, co graczy interesuje zazwyczaj najczęściej. Chodzi o Betclic kod promocyjny na bonus powitalny, którego użyć można jedynie przy rejestracji konta.

Betclic kod promocyjny na bonus powitalny cashback
Betclic kod promocyjny na bonus powitalny cashback

Dlaczego wpisanie na start odpowiedniego hasła bonusowego jest tak istotne? Tylko dzięki niemu możemy liczyć na limitowaną ofertę specjalną i gwarantujemy sobie otrzymanie bonusów na start opisywanych w tym materiale. W Betclic rejestracja to pierwszy krok, dzięki któremu możliwe jest:

 • obstawianie meczów w legalny sposób
 • granie u bezpiecznego bukmachera z wieloletnim doświadczeniem w branży
 • typowanie zakładów nie tylko na stronie internetowej, ale także na telefonie czy tablecie
 • korzystanie z licznych promocji, w tym otrzymanie bonusu powitalnego
 • na dobry początek dostępny jest w Betclic cashback aż do 200 zł!
BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Dostępny w Betclic kod promocyjny to zaledwie jedno słowo: KOD550. Nie jest je trudno zapamiętać, ale jednocześnie jest możliwość dostania specjalnej premii. Z tym kodem promocyjnym, legalny bukmacher Betclic gwarantuje graczom nawet 200 złotych jako cashback, czyli zwrot w przypadku przegranej w pierwszym zagranym kuponie.

Betclic kod promocyjny: Gdzie wpisać przy rejestracji?

Nigdy wcześniej nie miałeś okazji zakładać konta w Betclic, odkąd stał się legalny w naszym kraju? W takim razie dostępny kod promocyjny w tym miejscu jest czymś, co przygotowano właśnie dla ciebie! Warto wiedzieć, gdzie należy go podać i jak to zrobić, aby mieć pewność otrzymania premii powitalnej.

betclic nowe bonusy na start
Kod promocyjny w Betclic na darmowe bonusy

Miejscem pozwalającym na wpisanie kodu promocyjnego w Betclic jest formularz rejestracyjny. Tylko w momencie zakładania konta można odebrać w tym miejscu wyjątkowy bonus. Utworzenie profilu gracza to nic trudnego, w Betclic rejestracja wygląda następująco:

 1. Wejście na stronę www.Betclic.pl
 2. Kliknięcie „Zaloguj”
 3. Wybranie opcji „Chcesz otworzyć nowe konto? Zarejestruj się!”
 4. Wypełnienie formularza rejestracyjnego, podając podstawowe dane na swój temat
 5. Wpisanie w odpowiednim miejscu kodu promocyjnego KOD550
 6. Ukończenie procesu rejestracji
 7. Odebranie bonusów, które przygotowane zostały zarówno dla nowych, jak i już obecnych klientów
Betclic bonus powitalny z kodem promocyjnym KOD550

U bukmachera Betclic rejestracja składa się z trzech kroków. W pierwszym podajemy imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. Również na tym etapie potwierdzamy swoją pełnoletność. W kolejnym kroku wpisuje się: PESEL, adres zamieszkania, kod pocztowy, miasto oraz numer telefonu. Dopiero na samym końcu przy rejestracji można wpisać w Betclic kod promocyjny, czyli słowo KOD550.

Nie ma znaczenia to, czy konto zakładamy na tradycyjnej stronie internetowej, czy wybraliśmy wersję mobilną. W obu przypadkach zapisywanie się do gry wygląda dokładnie tak samo.

Betclic kod promocyjny na bonus powitalny to KOD550

Niektórzy mogą się zastanawiać, czy warto wpisywać u bukmachera Betclic kod promocyjny. Jeśli tak, to dlaczego? Oczywiście, każdy będzie miał swoje powody ku temu, ale najważniejsze to wspomnieć, że przygotowany został przez Betclic bonus powitalny. Dzięki niemu początek grania wygląda zupełnie inaczej, bo nie musimy martwić się o to, że zaczniemy obstawianie od przegranej.

Na start dostępny jest w Betclic cashback. Oznacza to, że przy stawianiu pierwszego kuponu otrzymuje się albo wygraną, albo zwrot stawki, gdy jednak coś nie pójdzie dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Ogromną zaletą jest to, że nie są tu przed graczami stawiane wygórowane warunki, a więc każdy ma możliwość zagrania na własnych zasadach. Jak pokazuje ranking bukmacherów, tego typu promocje są mocno chwalone przez typerów.

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Tylko na początku można podać w Betclic kod promocyjny dla nowych graczy. Jeżeli do razu ktoś tego nie zrobi, potem straci taką możliwość. Zapisanie się do gry u bukmachera nie jest więc czynnością, przy której w ogóle nie trzeba myśleć. Podobnie ma się sprawa z bukmacherką – bez odpowiedniego podejścia do zakładów trudno o dobre wyniki!

Cashback w Betclic. Jak odebrać bonus z kodem promocyjnym?

 1. Założyć konto na stronie www.Betclic.pl z kodem promocyjnym KOD550
 2. Zagrać pierwszy kupon bukmacherski u bukmachera
 3. Otrzymać wygraną w przypadku prawidłowego wytypowania wszystkich zdarzeń na kuponie
 4. Zagwarantować sobie zwrot stawki w sytuacji, gdy nie uda się trafić typów (tak działa cashback)

Każdy gracz może skorzystać z promocji powitalnej w Betclic tylko jeden raz. Liczy się kupon, który postawiony jest na samym początku, a więc pierwszy zagrany po rejestracji. Maksymalnie otrzymać można 200 złotych.

Betclic kod promocyjny przy rejestracji
Betclic kod promocyjny przy rejestracji

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że Betclic bonus powitalny nie podlega warunkom obrotu. Użytkownik może więc otrzymane środki postawić, a kiedy już uda mu się zwyciężyć – z pieniędzmi będzie mógł robić to, co tylko chce. Kolejna ważna informacja jest taka, że pieniądze wygrane dzięki premii powitalnej mogą być wykorzystane w dowolnym czasie – bukmacher nie określa, kiedy maksymalnie musi to nastąpić. Wyjątek stanowi brak aktywności gracza przez 180 dni.

Zwrot od przegranej w Betclic przyznawany jest jako freebet, czyli darmowy zakład. Wykorzystać go można:

 • w kuponach o łącznym kursie nie niższym niż 2.14
 • we wszystkich zakładach w ofercie Betclic, z wyłączeniem symulowanych gier karcianych

Betclic kod promocyjny: Promocje bukmacherskie

Legalni bukmacherzy robią wiele, by zachęcać typerów do zakładania konta. Nie można jednak zupełnie zapominać o tym, że to tak naprawdę późniejsze promocje powinny świadczyć o jakości danej marki. Jakie można znaleźć w Betclic bonusy dla aktualnych graczy?

kod promocyjny betclic bonusy powitalne
Bonusy powitalne w Betclic z kodem promocyjnym KOD550

Betclic MyCombi – zakład łączony z jednego meczu

Postawienie kilku meczów na jednym kuponie nikogo nie dziwi. Podobnie jak granie zakładów specjalnych z różnych spotkań. W Betclic można jednak pójść o krok dalej i skorzystać z MyCombi. To usługa, która pozwala na jednym kuponie dodać nawet dziesięć zakładów związanych z jednym wydarzeniem sportowym. Dzięki temu postawić można za jednym zamachem chociażby na to, ile padnie goli w meczu, kto wygra mecz, ile sędzia pokaże kartek oraz jaka będzie liczba rzutów rożnych.

W jednym kuponie w promocji MyCombi można dodać nawet dziesięć zdarzeń. Gracz nie musi obstawiać w specjalny sposób – automatycznie kupon zmienia się na ten promocyjny i nic poza wybraniem stawki już nie trzeba robić. Wszystko wygląda w następujący sposób:

 1. Gracz wybiera mecz, który chce obstawić
 2. Dodaje do kuponu zakłady związane z jednym meczem
 3. W kuponie pojawia się ikona „MYCOMBI”, a wraz z nią widzimy obliczony kurs
 4. Jeżeli chcemy, pojedynczy zakład MyCombi możemy umieścić w jednym kuponie razem z typami na inne wydarzenia
 5. Ostatni krok to wpisanie stawki
 6. Zagranie kuponu to jedno kliknięcie – gotowe!

Jeżeli zostanie anulowany jeden z zakładów z MyCombi, automatycznie cały jest rozliczany jako zwrot. Interesujące dla wielu będzie z pewnością to, że tego rodzaju typy grać można także w zakładach na żywo!

Zbierz drużynę – odbieraj 100 zł co miesiąc w Betclic Polska!

Wykorzystałeś Betclic kod promocyjny, ale nadal chciałbyś zdobywać dodatkowe profity? Na stronie www.Betclic.pl przyznawane są premie każdemu, kto ściągnie do bukmachera swoich znajomych. Każdego miesiąca zdobyć można nawet 100 złotych. Premia przyznawana jest w formie freebetu.

Jak wygląda zapraszanie znajomych do Betclic w praktyce?

 1. Logowanie na konto bukmacherskie
 2. Przejście do zakładki „Zbierz drużynę”, którą można znaleźć w dziale „Moje konto”
 3. Sprawdzenie indywidualnego kodu
 4. Skopiowanie kodu i rozsyłanie go znajomym

Rejestracja znajomego z naszym kodem to szansa na zdobycie 20 zł. Polecany przez nas gracz musi jedynie zatwierdzić konto oraz wpłacić pieniądze do bukmachera.

Betclic kod polecający - Zbierz Drużynę!
Betclic kod polecający – Zbierz Drużynę!
 • Znajomy założył konto, zatwierdził je i dokonał pierwszej wpłaty – bonus 20 zł!
 • Maksymalnie w ciągu miesiąca otrzymać można pięć premii po 20 zł każda, co daje 100 zł
 • Wszystkie pieniądze bonusowe przyznawane są jako freebet, tj. darmowe zakłady

BetClic Misje – typerskie wyzwania z bonusami

Niekiedy na stronach bukmacherskich niewiele się dzieje, co mocno frustruje tych, którzy lubią działać dynamicznie. Ma na to sposób marka Betclic, a są to specjalne Misje – można dzięki nim wykonywać zadania i odbierać natychmiastowe freebety.

W jaki sposób korzystać z misji? To naprawdę wyjątkowo proste:

 1. Wejście na stronę www.Betclic.pl
 2. Logowanie i przejście do sekcji „Misje”
 3. Nie jest potrzebny żaden Betlcic kod promocyjny – wyzwania czekają na telefonie oraz na stronie internetowej!
 4. Przejrzenie aktualnej listy misji. Wystarczy przejrzeć zasady i wybrać coś dla siebie
 5. Kliknięcie „Weź udział”
 6. Wypełnienie zadań i sprawdzanie postępów
 7. Po spełnieniu warunków danej promocji wystarczy tylko kliknąć „Odbieram freebet”
 8. Na odbiór bonusów gracz ma 35 dni


Wystarczy poświęcenie chwili, by sprawdzić, czy dany kupon kwalifikuje się do misji, którą aktualnie próbujemy wykonać. Odpowiednia ikonka wyświetla się przy zakładzie zagranym na kuponie.

Multi+ – długi kupon to wysokie wygrane

To propozycja skierowana do tych, którzy lubią grać długie taśmy. Po postawieniu kuponu składającego się z co najmniej 5 zdarzeń przyznawany jest przez markę Betclic specjalny bonus powiększający wygraną. Odebrać można od 5 do nawet 120 procent ekstra. Wszystko zależy od tego, ile zakładów dodamy do kuponu:

 • 5 zdarzeń na kuponie – 5% premii
 • 6 zdarzeń – 7%
 • 7 zdarzeń – 10%
 • 8 zdarzeń – 12%
 • 9 zdarzeń – 15%
 • 10 zdarzeń – 20%
 • 11 zdarzeń – 25%
 • 12 zdarzeń – 30%
 • 13 zdarzeń – 40%
 • 14 zdarzeń – 50%
 • 15 zdarzeń – 60%
 • 16 zdarzeń – 70%
 • 17 zdarzeń – 80%
 • 18 zdarzeń – 90%
 • 19 zdarzeń – 100%
 • 20 zdarzeń – 110%
 • 21 zdarzeń – 120%

Wniosek tutaj nasuwa się sam – gracz stawia tak, jak zwykle, a do tego dostaje dodatkowe bonusy. Może otrzymać nawet 120 procent ekstra, co jest ogromnym zastrzykiem dodatkowej gotówki. Co warto wspomnieć, kupony promocyjne Multi+ można łączyć z zakładami na żywo!

Super Kursy w Betclic

Betclic Super Kursy
Betclic Super Kursy

Odwiedzając bukmachera i sprawdzając jego aktualną ofertę, warto nie tylko szukać informacji, czy nie został przygotowany nowy Betclic kod promocyjny, ale także jakie są kursy na najpopularniejsze zdarzenia. Warto w takiej sytuacji zerknąć na to, co znajduje się w zakładce „Super Kursy”.

Jak sama nazwa na to wskazuje, Super Kursy to preferencyjne warunki obstawiania wydarzeń sportowych, które danego dnia cieszą się największą popularnością wśród typerów. Wyjątkowe kursy bardzo łatwo zauważyć, gdyż znajduje się obok nich charakterystyczna żółta ikona przedstawiająca pędzącą rakietę.

Jeżeli chcesz postawić Super Kursy, wystarczy, że zrobisz wszystko tak, jak opisane zostało to poniżej:

 1. Zalogowanie na konto do bukmachera www.Betclic.pl
 2. Sprawdzenie oferty w zakładce „SUPER KURSY”
 3. Wybranie meczów, które chcemy dodać do kuponu
 4. Postawienie zakładu za wybraną stawkę
 5. Trzymanie kciuków za swoich faworytów

Oferta z wyjątkowo wysokimi kursami jest dostępna na bieżąco u bukmachera BetClic i można z niej skorzystać od pierwszego dnia posiadania konta typerskiego.

Betclic cashout – czekasz do końca czy wypłacasz wygraną?

Kupon z wieloma meczami może przynieść niebotyczne wygrane, ale nie ma co ukrywać, że jeden pewniak potrafi pokrzyżować wielkie plany i marzenia. Na szczęście, w Betclic jest dostępny cashout, dzięki któremu można zakończyć zakład jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń, jakie są w nim zamieszczone.

Kody promocyjne:

Betclic kod bonusowy
Betclic kod bonusowy

Przy wybieraniu typów należy zawsze zwracać uwagę na to, czy cashout jest dostępny na konkretne zdarzenie, które chcemy postawić. Korzystanie z tej opcji jest bardzo proste:

 1. Wejście na stronę internetową www.Betclic.pl
 2. Logowanie na konto
 3. Przejście do sekcji „Moje kupony”
 4. Wybranie zakładki „Cashout”
 5. Sprawdzenie, czy są dostępne opcje zamknięcia kuponu
 6. Zatwierdzenie propozycji bukmachera
 7. Gotowe – pieniądze są już na koncie!

Kiedy korzystamy z opcji cashout, pojawia się komunikat, który każe nam potwierdzić to, że chcemy odebrać daną sumę i jednocześnie zamknąć kupon. W sytuacji otrzymania środków nie możemy już w późniejszym czasie ubiegać się o wypłatę całej wygranej, jaka była dostępna w odpowiedniej rubryce w kuponie.

Kiedy jest oferowany cashout w Betclic?

 • Tylko przy obstawianiu odpowiednich zdarzeń – warto szukać ikony symbolizującej tę usługę!
 • Kupony AKO, ale także i pojedyncze
 • Zakłady przedmeczowe oraz na żywo
 • Nawet wtedy, kiedy kupon zawiera więcej niż jeden nierozstrzygnięty mecz

Betclic TV – mecze na żywo za darmo

Osoby, który są zarejestrowane u bukmachera Betclic, obstawiają mecze i jednocześnie śledzą z nich transmisje. Wszystko to na jednej stronie internetowej. W tym przypadku nie jest wymagany ani specjalny Betclic kod promocyjny, ani też nie trzeba uiszczać żadnych opłat abonamentowych!

betclic tv darmowe mecze online
Betclic TV – mecze na żywo za darmo

Dzięki Betclic TV możliwe jest oglądanie bardzo wielu wydarzeń sportowych. Znajdziemy tutaj, chociażby mecze Świątek za darmo, spotkania rozgrywane w ramach Serie A, Ligue 1, Bundesligi czy nawet La Liga, w której występuje Robert Lewandowski.

Jak oglądać mecze w Betclic TV? To nic, co mogłoby przerosnąć kogokolwiek. A najważniejsze jest w tym wszystkim to, że nie płaci się abonamentów ani subskrypcji – wszystko jest w stu procentach darmowe!

 1. Gracz wchodzi na www.Betclic.pl
 2. Przechodzi do działu „Na żywo”
 3. Wybiera mecz, który jest oznaczony odpowiednią ikoną „TV”
 4. Ma możliwość obstawiania i oglądania meczów w tym samym czasie!

Usługa przypomina STS TV. To kolejna na naszym rynku propozycja, która pozwala na korzystanie z darmowych transmisji na stronie służącej do typowania wydarzeń sportowych.

Do darmowych transmisji w Betclic TV dostęp posiada każda osoba, która jest zarejestrowana u tego bukmachera, a jednocześnie posiada środki na swoim saldzie gracza.

Betclic: Fame MMA

Freak fighty są bardzo popularne w Polsce i to się jeszcze z pewnością długo nie zmieni. Często padają pytania, gdzie obstawiać High League albo na jakiej stronie można typować pewniaki na FAME MMA. W przypadku tej drugiej gali odpowiedzią jest właśnie BetClic.

Marka BetClic to oficjalny sponsor gal FAME MMA. Tylko na stronie www.Betclic.pl skorzystać można z pełnej oferty zakładów na walki celebrytów organizowane przez największą freakową federację w naszym kraju. Jak zacząć obawiać FAME MMA w Betclic?

 1. Wejść na stronę bukmachera www.Betclic.pl.
 2. Utworzyć konto, wpisując w BetClic kod promocyjny KOD550
 3. Przejść do zakładki „Sztuki Walki” i wybrać „FAME MMA”
 4. Znaleźć swoich faworytów i dodać ich do kuponu
 5. Wybrać stawkę i zagrać zakład!
Betclic - FAME MMA
Betclic – sponsor FAME MMA. Tylko w Betclic można obstawiać.

Pojedynki gwiazd bardzo często pozwalają zarobić spore pieniądze, dlatego wiele osób nawet tylko ze względu na FAME MMA zakłada konto w Betclic. Dzięki temu, że można utworzyć profil w kilka chwil, a dostępny w Betclic kod promocyjny wpisuje się bardzo szybko, trudno dziwić się temu, że wygląda to właśnie tak, a nie inaczej.

Zawsze przy okazji gal FAME MMA organizowane są promocje specjalne, dzięki którym zdobyć można wysokie bonusy. Dostępne są też konkursy z nagrodami, a niekiedy zgarnąć można nawet kody na PPV. Warto czytać nasz portal na bieżąco, gdyż podajemy informacje o takich zdarzeniach.

Betclic aplikacja na telefon (Android i iOS)

Betclic aplikacja na telefon
Betclic aplikacja na telefon

Jak każdy miał już okazję przekonać się o tym w tym materiale, Betclic nie daje się graczom nudzić. Cały czas też możemy znaleźć u niego okazje do odbierania premii. Aby niczego nie przegapić, dobrze jest pomyśleć o zainstalowaniu na telefonie aplikacji mobilnej. To program, który można mieć całkowicie za darmo, a pobrać go można na Androida, iOS-a oraz urządzenia marki Huawei.

Dzięki funkcjonalności aplikacji od Betclic, na telefonie można obstawiać tak, jak na tradycyjnej stronie internetowej. Oferta nie jest w żadnym calu ukrócona, a nawet jest wręcz przeciwnie – znajdziemy w niej propozycje, których na co dzień nie ma dla graczy Betclic korzystając z wersji na komputer.

Co można zrobić w aplikacji mobilnej Betclic?

 • Postawić kupon
 • Dokonać wpłaty środków
 • Korzystać z promocji
 • Obstawiać zakłady na legalne gry karciane
 • Wykonywać Misje
 • Korzystać z zakładów na żywo
 • Oglądać wydarzenia sportowe dostępne w usłudze Betclic TV

W przypadku smartfona z Androidem należy pobrać instalkę ze strony mobilnej www.Betclic.pl i następnie zainstalować program. W międzyczasie musimy upewnić się, czy w ustawieniach mamy wyrażoną zgodę na instalację programów spoza sklepu Google Play (jest to niezbędne!).

Kod promocyjny na gry karciane w Betclic – poker online i nie tylko!

Dla każdej osoby, która jest zarejestrowana w Betclic, przygotowano mnóstwo propozycji z tradycyjnych sportów, ale też nie zabrakło tutaj czegoś ekstra. Tym czymś są legalne gry karciane, które pozwalają stawiać zakłady zgodne z przepisami w pokerze oraz blackjacku.

Nie trzeba posiadać dodatkowego konta, by grać w gry karciane od Betclic, które oczywiście są legalne w Polsce. W Betclic kod promocyjny wpisywany przy wpłacie oraz podobne rzeczy również nie są wymagane.

W ofercie Betclic znajdziemy następujące gry z kartami online:

 • Blackjack
 • Poker
 • Betclic Poker Club
Betclic gry karciane - blackjack live
Betclic gry karciane – blackjack live

Pierwsze dwie propozycje z wymienionych powyżej dostępne są w angielskiej wersji językowej, ale interfejs jest całkowicie po polsku. Z kolei ostatni z punktów to poker dostępny z polskimi krupierkami, dzięki czemu wszystko jest w stu procentach w naszym języku.

Gry karciane polegają na obstawianiu tego, jakim rezultatem zakończy się dane rozdanie. Potencjalne wygrane są naprawdę spore, bo znaleźć tutaj można nawet kursy powyżej 100.0!

Metody płatności w Betclic. Ekspresowe wpłaty i wypłaty

Pełna kontrola nad osobistymi finansami to coś bardzo istotnego przy regularnym obstawianiu zakładów bukmacherskich. W Betclic metody płatności zostały przygotowane w taki sposób, aby tak naprawdę wszyscy mogli coś dla siebie znaleźć. I nie ma znaczenia czy chodzi o ekspresowe wpłaty, czy też wypłaty wygranych.

Do bukmachera Betclic pieniądze wpłacimy za pomocą Przelewy24, kart kredytowych, portfela Skrill lub Paysafecard. Z kolei zlecić wypłatę można na w taki sposób, by ta na koncie pojawiła się nawet w ciągu kilkudziesięciu sekund (dotyczy to tylko wybranych banków).

Jak wpłacić lub wypłacić pieniądze w Betclic? Wszystko ogranicza się do kilku kroków:

 1. Odwiedzenie strony www.Betclic.pl
 2. Zalogowanie na konto
 3. Przejście do profilu
 4. Kliknięcie „Wpłata” lub „Wypłata”
 5. Postępowanie zgodnie z tym, co wyświetlane jest na ekranie

W przypadku bukmachera Betclic znajdziemy w sieci bardzo wiele pozytywnych komentarzy na temat sprawności działania metod płatności. Opinie sprawdzić można już teraz, przeglądając to, co wyświetlone zostało poniżej.

Betclic kod promocyjny + bonus powitalny – opinie graczy

Obstawianie w Betclic - duże wygrane
Obstawianie w Betclic – duże wygrane

Wiemy już to, jaki jest w Betclic kod promocyjny, bonus powitalny oraz co można odbierać w tym miejscu regularnie. Czy jednak gracze są z tego zadowoleni i można powiedzieć, iż mamy do czynienia z bukmacherem, który jest godny polecenia? Wciąż typerzy pytają gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie bezpiecznie, z zyskiem i najlepiej bez podatku. Oczywiście, nigdy nie znajdzie się taka marka, która dla każdego będzie tak samo dobra. Warto zerknąć jednak na komentarze i opinie z internetu, by przekonać się, czy firma BetClic jest dla nas odpowiednia. Poniżej kilka opinii o Betclic, które znajdują się między innymi na forum bukmacherskim BetOnline.

Przyjazny dla gracza bonus powitalny, który jest przejrzysty i nie trzeba go potem obracać bardzo wiele razy. Jestem zadowolony z premii na start od Betclic.

Chyba jedyny bukmacher na naszym rynku, który nie czaruje tym, jak dużo może dać na start, ale po prostu to daje. Może jest skromniej, niż w innych miejscach, ale potem za to mamy mniej narzekania – takie jest moje zdanie!

Długo mnie znajomy przekonywał, że Betclic to dobry buk, ale przyznam się, że trzeba się o tym przekonać samemu. Widać tutaj zagraniczną jakość w legalnym wydaniu – to naprawdę znakomita propozycja dla typerów!

Gramy na duże stawki czy te małe? To nie ma znaczenia w Betclic, bo promocji jest co nie miara i każdy może dla siebie znaleźć odpowiednie bonusy.

Betclic kod promocyjny wpiszecie bez problemu. Słowo KOD550 łatwo zapamiętać, więc raczej nikomu tu powodzenia życzyć nie trzeba.

Idealny bukmacher nie istnieje, ale każdy może dla siebie jakiegoś wybrać. Jeżeli to nie BetClic – według was – trafia w wasz gust, możecie sprawdzić oferty innych marek. Na naszej stronie sprawdzić można aktualny w eWinner kod promocyjny, a także wiele więcej, które dają graczom maksymalnie dużo w bonusach powitalnych. Wszystkie aktualne i dostępne kody promocyjne bukmacherów na naszej stronie głównej.

W dzisiejszych czasach legalnych bukmacherów na polskim rynku jest na tyle dużo, że w zasadzie nawet dla największych malkontentów można znaleźć optymalne rozwiązanie.


Betclic to legalny bukmacher. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Czy Betclic to legalny bukmacher w Polsce?

Betclic od kilku lat posiada zezwolenie Ministra Finansów i może legalnie działać na terenie Polski.

Czy w Betclic kod promocyjny daje bonus bez depozytu?

Niestety, w Betclic nie ma bonusu bez depozytu, są za to inne atrakcyjne promocje.

5 / 5. Ocen: 59

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x