eFortuna online rejestracja z bonusem – Kod promocyjny BETONLINE

eFortuna online to bukmacher, który należy do najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Działa na naszym rynku już na tyle długo, że cieszy się też na nim olbrzymim zaufaniem. Kto dokładnie za niego odpowiada i jaka jest jego historia? Jak wygląda w eFortuna rejestracja i co tak właściwie on oferuje? Wszystkie niezbędne informacje konieczne do przyswojenia, jeszcze zanim wejdzie się w jego ofertę, postaramy się przedstawić na łamach naszego serwisu internetowego. 

efortuna online rejestracja kod promocyjny
eFortuna online rejestracja z bonusem – Kod promocyjny BETONLINE

eFortuna online – jakim jest bukmacherem?

eFortuna to jeden z czołowych polskich bukmacherów, który – jak powszechnie wiadomo – znajduje się tuż za STS. Zarówno pod względem popularności, jak i rozpoznawalności. Jego właściciel (Fortuna Entertainment Group NV. Sp. z o.o.) działa na rynku już od 1996 roku. Początkowo Fortuna działała wyłącznie w ramach prowadzonych przez siebie stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów. Dopiero 23 stycznia 2012 roku firma ta uzyskała licencję na świadczenie swoich usług przez Internet.

eFortuna swoją działalność rozpoczynała pod nazwą Profesjonał i to z niej była najbardziej znana. Dziś jest jednym z kilkunastu legalnych operatorów. Na przestrzeni lat, mimo rozwoju bukmacherki internetowej, firma ta nie zaprzestała swojej działalności stacjonarnej. Zakłady bukmacherskie można w niej więc zawierać zarówno internetowo, jak i w punktach stacjonarnych.

eFortuna online rejestracja konta z bonusem

U bukmachera eFortuna rejestracja jest procesem szybkim, prostym i możliwym do ukończenia w zaledwie kilka minut. Aby do niej przejść, w dowolnym momencie przebywania na jego stronie internetowej www.eFortuna.pl (kod: BETONLINE) powinniśmy kliknąć przycisk Rejestracja. Przeniesie on nas do formularza, w którym – na jednej jego stronie – podamy bukmacherowi wszystkie informacje niezbędne do założenia konta. Bukmacher zmusza nas do podania wyłącznie tych informacji, których będzie potrzebował do realizacji swojej usługi, a które w dużej mierze definiuje polskie prawo. Poniżej wypisujemy wszystkie te informacje, które będziemy musieli podać.

 • Pseudonim i hasło. Obu tych danych będziemy używać do logowania w serwisie internetowym. Ważne jest, abyśmy zapamiętali obie te informacje. Nazwa użytkownika zostanie nam wysłana na adres e-mail. Hasło zaś, w razie takiej potrzeby, w każdym momencie będziemy mogli przywrócić.
 • Kod PIN. Kod PIN jest wykorzystywany wyłącznie w punktach stacjonarnych bukmachera. Warto z niego korzystać – dzięki temu typowanie w lokalach naziemnych będzie powiązywane z naszym kontem internetowym, a my będziemy w stanie zbierać punkty lojalnościowe w ramach jednego konta.
 • Adres e-mail. E-mail stanowi podstawowy kanał komunikacji z bukmacherem. Na dalszym etapie rejestracji będziemy musieli potwierdzić go poprzez kliknięcie w wysłany na niego link weryfikacyjny.
 • Imię i nazwisko. Najbardziej podstawowe dane na nasz temat – będą sprawdzane w procesie weryfikacji, dlatego musimy podać je zgodnie z prawdą.
 • Telefon komórkowy. Numer telefonu komórkowego musimy podać w formacie z poprzedzającym go numerem „+48”.
 • PESEL. PESEL jest sposobem bukmachera na potwierdzenie, że jesteśmy osobami pełnoletnimi (zobowiązuje go do tego polskie prawo). Musimy pamiętać, że będzie on dodatkowo weryfikowany. Dlatego nie możemy w nim popełnić błędu.

Dodatkowo bukmacher wymaga od nas również podania, jakie jest nasze źródło dochodów. W odpowiednim polu formularza możemy też wprowadzić specjalny kod. W eFortuna kod promocyjny BETONLINE jest w stanie przyznać nam wiele dodatkowych środków na obstawianie. Całkiem za darmo. Więcej na jego temat powiemy jednak poniżej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na końcu wypełniania formularza rejestracyjnego musimy oświadczyć, że ukończyliśmy już osiemnasty rok życia, ale też zapoznaliśmy się z postanowieniami regulaminu. Bez takiego oświadczenia nie będziemy w stanie przejść dalej.

eFortuna online logowanie i weryfikacja

Jeśli już posiadamy konto u bukmachera www.eFortuna.pl, będziemy musieli się na nie zalogować, by móc z niego korzystać. Proces logowania jest banalny i sprowadza się najpierw do kliknięcia w przycisk Logowanie, a później do wypełnienia formularza wprowadzonym w czasie rejestracji loginem i hasłem.

Tworząc konto u bukmachera tak właściwie zakładamy tak zwane „konto tymczasowe”. W jego obrębie możemy obstawiać przez maksymalnie 28 dni – po tym czasie będziemy zmuszeni do przekształcenia go w konto stałe. W obrębie konta tymczasowego możemy typować spotkania sportowe z określonym limitem. Nie będziemy mogli wypłacać naszych ewentualnych wygranych (aż do momentu dokonania weryfikacji). Jeśli więc będziemy mieli na to ochotę lub po prostu stracimy możliwość typowania, będziemy musieli przejść przez proces weryfikacyjny. W jego trakcie bukmacher musi nas wylegitymować – taki obowiązek nakłada na nim polskie prawo. Aby więc dokonać weryfikacji, będziemy musieli podesłać mu zdjęcie lub skan naszego dowodu tożsamości.

Choć mogłoby się wydawać, że proces weryfikacji może trwać kilka dni, eFortuna stara się wykonywać go bardzo sprawnie. W końcu w jej interesie jest umożliwienie nam obstawiania tak szybko, jak to tylko możliwe. W praktyce więc weryfikacja zajmuje zwykle zaledwie kilka minut.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Ważne! eFortuna bonus powitalny wymaga posiadania w pełni zweryfikowanego konta. Pamiętajmy o tym, jeśli chcemy skorzystać z jego dobrodziejstw. Szczegóły na jego temat przedstawimy poniżej.

Oferta bukmachera eFortuna

Bukmacher eFortuna zdecydowanie wyróżnia się na tle innych pod względem prezentowanej przez siebie oferty. Jest ona jedną z najszerszych spośród tych dostępnych na rynku, co również przekłada się na lepsze opinie o tym bukmacherze, forum bukmacherskie Betonline oceniło Fortunę bardzo wysoko w swoim rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce. Co jednak najważniejsze, bukmacher ten bardzo szybko ją rozwija i wprowadza do niej nowe turnieje i rozgrywki. Niektóre z nich można obstawiać praktycznie bezpośrednio po ich oficjalnych zapowiedziach. Wczesna ich obecność w ofercie często daje nam możliwość skorzystania z atrakcyjnych kursów, które w późniejszym czasie mogą być zmniejszone przez wiele czynników zewnętrznych.

Zakłady przedmeczowe

Podobnie jak u reszty bukmacherów, w eFortunie podstawę stanowi jej oferta przedmeczowa. W niej spotkania sportowe można obstawiać na długo przed ich rozpoczęciem – nie tylko wskazując na ich zwycięzcę, ale i korzystając przy tym z wielu mniej standardowych rynków na zakłady bukmacherskie. W piłce nożnej możemy na przykład postawić na dokładny wynik, strzelca pierwszej bramki lub ilość żółtych kartek pokazanych w czasie spotkania. W siatkówce zaś wskażemy na przykład ilość setów, w ilu rozegra się spotkanie lub zawodnika, który zostanie MVP danego spotkania.

superbet kod promocyjny 2022
Nowy bonus w Superbet z kodem promocyjnym BETONLINE

W obrębie zakładów przedmeczowych zdecydowanie króluje piłka nożna, którą śmiało można uznać za najpopularniejszą dyscyplinę sportu w Polsce. W eFortunie możemy obstawiać praktycznie każdy turniej rangi reprezentacyjnej i klubowej, ale też całe mnóstwo lig. Obok tych najpopularniejszych, jak La Liga, Ekstraklasa, Bundesliga czy Serie A obstawiać możemy również ligę czeską, węgierską, rumuńską i słowacką. Poza piłką nożną dużą popularnością cieszy się też siatkówka, piłka ręczna czy tenis. Coraz większą popularnością cieszy się też e-sport oraz MMA. Jeżeli chodzi o to ostatnie, Fortunie udało się zdobyć wyłączność na przedstawianie oferty bukmacherskiej na galę High League 2.

Mecze na żywo

Obok swojej oferty przedmeczowej, bukmacher na swojej stronie www.eFortuna.pl daje nam możliwość obstawiania wybranych spotkań sportowych w formule „na żywo”, a zatem w czasie ich trwania. Spotkania dostępne w ofercie na żywo odnaleźć możemy w zakładce Zakłady LIVE. W tym momencie bukmacher pozwala na korzystanie z bardzo szerokiej oferty na piłkę nożną, tenis, hokej, tenis stołowy, siatkówkę i wiele innych dyscyplin. W przypadku meczów na żywo mamy dostęp do mnóstwa mniej standardowych rynków na zakłady. Obstawianie w tej formule wymaga od nas jednak znacznie szybszego myślenia i reagowania. Rynki są bowiem aktualizowane na bieżąco w czasie trwania meczu. Jeśli więc oglądamy piłkę nożną, możemy postawić na to, że drużyna A strzeli bramkę, ale tylko do momentu, gdy znajduje się odpowiednio daleko od pola karnego. Jeśli już się w nim znajdzie, opcja ta może zniknąć.

Warto wiedzieć: eFortuna urozmaica swoją ofertę na zakłady na żywo darmowymi transmisjami meczów. Dostępne są one wyłącznie dla osób, które zdecydują się na obstawianie. Jeden zakład odblokowuje nam dostęp do każdej transmisji.

Bet on Games i usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe stanowią istotną część oferty głównej bukmachera eFortuna. Rejestracja u niego pozwala nam sięgnąć po dwie różne – wirtualne sporty gry karciane (udostępniane pod nazwą Bet on Games).

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Usługa wirtualnych sportów pozwala nam na obstawianie rozgrywek sportowych, za których przygotowanie i przebieg odpowiada komputer. Rozgrywki te nie bazują zatem na losowości, ale na algorytmach komputerowych. Jako że ich prowadzenie nie wymaga udziału człowieka, usługa ta dostępna jest całodobowo, każdego dnia roku. Jeden mecz czy wyścig trwa tutaj zaledwie kilka minut, co pozwala na bardzo szybkie rozwiązywanie zawieranych przez siebie zakładów. W obrębie sportów wirtualnych obstawiać możemy między innymi piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi samochodowe oraz żużel.

Bet on Games to z kolei usługa, która u innych bukmacherów znana jest pod nazwą gry karciane. Działa ona podobnie do sportów wirtualnych – jest więc dostępna całodobowo. Z tym jednak, że od sportów wirtualnych odróżniają ją dwa aspekty:

 • gry karciane bazują na losowości – prowadzą je prawdziwi ludzie (krupierzy), którzy to przeprowadzają symulacje rozdań w grach karcianych. Można z nimi wchodzić w interakcję – w każdym momencie służą pomocą w wyjaśnieniu zasad poszczególnej gry;
 • są możliwe do obstawiania na żywo – w dowolnym momencie rozdania możemy wejść do gry, wskazując na to, co na stole wydarzy się za chwilę.

Aktualnie eFortuna pozwala nam typować pokera, bakarat oraz tak zwany Dragon Tiger (odpowiednik wojny). 

eFortuna – bonus bez depozytu

eFortuna kod promocyjny jest jedną z form otrzymania bonusu bez konieczności dokonywania jakiegokolwiek depozytu (którego wymaga zdecydowana większość działających w naszym kraju operatorów). Kody promocyjne znaleźć można w Internecie, na stronach internetowych niezależnych od bukmachera. Niektóre są mniej wartościowe, inne zaś – bardziej. My ze swojej strony proponujemy ten najbardziej wartościowy na rynku. Specjalny kod promocyjny BETONLINE, bo to o nim mowa, zapewni nam dostęp do dodatkowych środków (szczegóły – na naszej stronie), bez narzucania nam przy tym olbrzymich wymagań. Pamiętajmy jednak, że kod ten musimy podać w czasie rejestracji na stronie www.eFortuna.pl. Wystarczy, że wpiszemy go w odpowiednim polu formularza. Nie zapominajmy o tym, że okazję na to mamy tylko jedną – jeśli ją przegapimy, nie pojawi się już przed nami ponownie.

Program lojalnościowy eFortuna

eFortuna bonus bez depozytu dostępny jest dla nowych użytkowników – nie oznacza to jednak, że ci typujący u tego bukmachera regularnie nie mogą liczyć na żadną promocję. Już od dziesiątek lat bukmacher ten oferuje im bowiem możliwość udziału w sprawnie realizowanym programie lojalnościowym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co istotne, program lojalnościowy działa zarówno w lokalach stacjonarnych, jak i w Internecie. Dzięki temu klienci bukmachera eFortuna online mogą zdobywać kolejne punkty w dowolnym wybranym przez siebie miejscu. Całość działa w bardzo prosty sposób. Za każde wydane 2 złote na zakład bukmacherski otrzymamy dokładnie jeden punkt w programie lojalnościowym. Punkty te kumulują się na naszym koncie, a w momencie zdobycia odpowiedniej ich ilości będziemy mogli wymienić je na nagrody. Skorzystamy w tym celu ze specjalnego sklepu. Do nagród możliwych do zdobycia zaliczyć można:

 • specjalne bonusy – w eFortuna bonus od depozytu aktualnie możliwy jest do zdobycia tylko przez Fortuna Klub Plus. Za punkty można też zdobyć bonus bez ryzyka i od obrotu;
 • darmowe środki na typowanie, czyli tak zwane freebety,
 • specjalne poprawki na kursy – pojawiają się one tylko w przypadku rozgrywanych w danym momencie większych turniejów sportowych.

Nagrody podobnie jak w STS online są stale zmieniane, a po wyczerpaniu ich dostępnej puli – zastępowane innymi. Każda z dostępnych występuje w kilku „nominałach”, dzięki czemu mogą po nie sięgać klienci posiadające różne ilości punktów.

Warto wiedzieć: w eFortuna rejestracja sama w sobie zapewnia nam 2800 punktów w programie lojalnościowym – całkowicie za darmo. Ta ilość punktów będzie mogła zostać przez nas wymieniona na 20 złotych w postaci środków na typowanie.

Doładowanie konta w serwisie internetowym eFortuna

Aby móc obstawiać u bukmachera eFortuna rejestracja tak właściwie nie wystarczy. Musimy bowiem mieć środki, w zamian za które będziemy to robić. Środki te nie są pobierane z naszego konta wraz z każdym zakładem. Proces zawierania zakładów wygląda tak, jak i u innych operatorów i działa w systemie pre-paid. Najpierw zatem musimy doładować własne wirtualne konto, a dopiero później dysponować środkami w jego obrębie. eFortuna online zapewnia nam dużo sposobów na wpłacanie. Do tych najbardziej popularnych zaliczyć można płatności kartami płatniczymi i kredytowymi (VISA i MasterCard), ale też BLIKiem, systemem Apple Pay oraz za pośrednictwem pośredników płatności PayU lub tpau. Co ciekawe, eFortuna jest jednym z niewielu bukmacherów, u których depozytów można dokonywać również gotówką. Wystarczy odwiedzić dowolny punkt stacjonarny i tam dokonać wpłaty.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Wypłaty w eFortunie można wykonywać tylko w  jeden sposób – przelewem na zweryfikowane przez nas konto bankowe. Jest to sposób narzucany przez rząd. Bukmacher zastrzega, że środki pojawią się na naszym koncie w przeciągu dwóch dni – w zależności od czasu księgowania środków na naszym koncie bankowym.

Strefa typera eFortuna online

eFortuna jest pionierem jeżeli chodzi o wprowadzanie w obręb swojego serwisu internetowego tak zwanej Strefy Typera – specjalnego forum dyskusyjnego, które jest przeznaczone dla wszystkich obstawiających. Przybrało ono formę czatu, na łamach którego możemy dyskutować z innymi obstawiającymi, dowiadywać się na temat ciekawych elementów oferty bukmachera i przeglądać wszystkie te posty, które cieszą się w danym momencie największą popularnością. Co jednak zdecydowanie najważniejsze, Strefa Typera pozwala nam dzielić się z innymi zawartymi przez nas zakładami. Możemy więc podrzucać innym nasze własne propozycje, ale też cieszyć się z nimi wygranymi czy wspólnie analizować ewentualne porażki. Oczywiście działa to w dwie strony, a my możemy przeglądać również kupony utworzone przez innych typujących. Dzięki temu możemy pozyskać mniej i bardziej ciekawe pomysły na obstawianie, ale też zrozumieć, czemu inne osoby tak często wygrywają.

Strefa typera to również miejsce, w którym możemy dyskutować na temat samych wydarzeń sportowych – zarówno tych, które już dawno się wydarzyły, jak i takich dopiero nadchodzących. Inni użytkownicy chętnie przeanalizują je z nami, a dzięki temu nasze typy bukmacherskie będą mogły stać się trafniejsze. Co ważne, strefa typera nie jest czymś mało popularnym. Każdego dnia w jej obrębie użytkownicy zamieszczają tysiące nowych postów. Tętni ono życiem i zdecydowanie można powiedzieć, że spełnia ono swoją rolę. Z pewnością stanowi ono miły dodatek. Miły, a zarazem niespotykany nigdzie indziej.


5 / 5. Ocen: 7

Jarosław
Jarosław
Redaktor naczelny Sport1.pl. Dziennikarz od 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Podobne do: eFortuna online rejestracja z bonusem – Kod promocyjny BETONLINE

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P