Jak obstawiać

Zakłady bukmacherskie są czymś, co w naszym kraju cieszy się ogromną i stale wzrastającą popularnością. Nic więc dziwnego, że istnieje wiele osób, które zastanawiają  się, jak obstawiać zakłady bukmacherskie, by czerpać z tego nie tylko przyjemność, ale i rzeczywiste korzyści w postaci wygranych. Jeszcze więcej osób tak naprawdę interesuje się samym w sobie procesem, z technicznego punktu widzenia. Wszystkim tym ludziom staramy się pomóc na łamach naszego serwisu, wyjaśniając dokładnie, w jaki sposób zawierać zakłady – tak technicznie, jak i z nastawieniem na jak największe wygrane.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie? – krok po kroku

Jeśli jesteśmy osobami dopiero rozpoczynającymi swoją przygodę z typowaniem i zastanawiamy się, jak obstawiać zakłady bukmacherskie z czysto technicznego punktu widzenia, raczej nie będziemy mieli trudności w stawianiu naszych pierwszych kroków. Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy online bowiem zadbali o to, by proces był przejrzysty, maksymalnie uproszczony i łatwy do zrozumienia. Poniżej przedstawiamy go, tłumacząc krok po kroku, jak obstawiać zakłady bukmacherskie.

  • Wybieramy bukmachera dla siebie, a następnie dokonujemy u niego rejestracji. Jest to bardzo istotny moment, w którym powinniśmy wybrać legalnego bukmachera z jak najlepszym względem naszych oczekiwań i potrzeb, w tym pomoże nam ranking bukmacherów. Podczas rejestracji powinniśmy zaś pamiętać o skorzystaniu z oferty promocyjnej, ale też wykorzystaniu kodu promocyjnego.
  • Dokonujemy wpłaty na konto. Aby móc obstawiać, musimy mieć środki, za pośrednictwem których będziemy to robić, niektóre kody promocyjne dają graczom zaraz po rejestracji nawet darmowe  bonusy bez depozytu. Każdy bukmacher pozwala na dokonanie ich wpłaty na wirtualne saldo przy użyciu mnóstwa metod płatności, znanych doskonale osobom robiącym zakupy przez internet. Zasilenie konta to podstawa, która odblokuje nam dostęp do zakładów.
  • Wybieramy spotkanie, które chcemy obstawiać – ważne jest również podjęcie decyzji na temat tego, na co tak właściwie będziemy chcieli postawić. Tutaj najbardziej oczywistym wydaje się postawienie na wynik konkretnego meczu. Nieco mniej – chociażby na to, kto strzeli bramkę. Jeżeli nie znamy się na sporcie, możemy sprawdzić jakie typy bukmacherskie opublikowali typerzy.
  • Dodajemy zakład i tworzymy kupon – po kliknięciu rynek bukmacherski, pojawi się on na naszym kuponie. Pozostanie nam wybranie stawki zakładu (adekwatnej do naszego budżetu, ale i do ilości środków, które chcielibyśmy potencjalnie wygrać) i właściwe zawarcie zakładu.

Wiedząc, jak obstawiać zakłady bukmacherskie możemy (i powinniśmy) skupić się na zwiększaniu własnej skuteczności w zakresie ich obstawiania. Wtedy też nie zniechęcimy się do rynku bukmacherskiego, a wręcz przeciwnie – chętniej będziemy korzystać z wszystkich jego uroków.

Czego nie robić przy obstawianiu zakładów bukmacherskich?

Wiedza na temat tego, jak obstawiać zakłady bukmacherskie może nie wystarczyć, by robić to w sposób pożądany przez siebie i przynoszący oczekiwane rezultaty. Dobrze jest bowiem wiedzieć również to, czego NIE robić, by po prostu sobie nie zaszkodzić lub utrudnić sytuacji.

Polscy bukmacherzy online pozwalają nam na posiadanie zaledwie jednego konta w obrębie ich serwisów internetowych. Nie powinniśmy próbować zakładać ich więcej – jest to niezgodne z ich regulaminem i skutkuje usunięciem (zbanowaniem) każdego z nich. W wielu przypadkach bez możliwości założenia nowego, pojedynczego już konta.

Obstawiając zakłady bukmacherskie, należy też pamiętać o tym, by nie typować za pełny budżet, jaki się posiada. Choć czysto technicznie jest to możliwe, zdecydowanie nie jest to polecane. Zwłaszcza że takie zakłady zawsze obarczone są olbrzymim ryzykiem. Nawet w przypadku meczów z pewniakami – sport bywa nieprzewidywalny, a oni również często przegrywają.

Na samym początku naszej przygody z obstawianiem nie powinniśmy wierzyć w każde słowo z kampanii promocyjnej bukmachera. Prawda, może on dawać wysoki bonus przy spełnieniu odpowiednich warunków zakładu. Zawsze jednak sprawdzajmy, czy nie wiąże się to z koniecznością spełnienia dodatkowych wymagań. Nie wszystko jest  tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Skuteczność w obstawianiu meczów – jak ją zdobyć?

Tuż po tym, jak dowiemy się, jak obstawiać zakłady bukmacherskie z pewnością będziemy chcieli od razu zacząć obstawiać. To często prowadzi do bardzo nierozsądnego gospodarowania własnym budżetem, a w konsekwencji do jego utraty. Właśnie dlatego poleca się najpierw zwiększyć własne szanse na sukces, a dopiero później zawrzeć właściwy zakład.

Kluczem do skuteczności w zakładach bukmacherskich jest skuteczna, dogłębna i bardzo skrupulatna analiza spotkania, które chce się obstawiać – koniecznie pod kątem rynku, w który się celuje. Powinna ona brać pod uwagę wszystko, co mogłoby mieć wpływ na przebieg konkretnego spotkania sportowego. Skuteczności nabiera się, oglądając mecze na żywo, zwracając uwagę na statystyki i oceniając formę.

Dobrym sposobem na nabranie skuteczności jest również spoglądanie na poradniki bukmacherskie – często dostępne na stronach wyjaśniających jak obstawiać mecze w zakładach bukmacherskich. Poradniki tego typu, ale i typy publikowane w internecie, są w stanie dostarczyć nam mnóstwa informacji. Nigdy jednak nie uważajmy ich za wystarczalne – zawsze przetwarzajmy je dalej i dopasowujmy do własnych potrzeb.

Back to top button