Go+Bet kod promocyjny 2023. GoBet bonusy bez depozytu, opinie

Go+Bet kod promocyjny 2023. Jakie w GoBet bonusy bez depozytu? Sprawdź opinie graczy o bukmacherze. Go+Bet kod promocyjny o treści BETONLINE gwarantuje powitalny cashback bonus za wpadkę na pierwszym kuponie po rejestracji konta gracza u bukmachera GoBet. Maksymalny zwrot stawki to aż 1000 zł, bukmacher nie potrąca 12% podatku obrotowego, a bonus wymaga obrotu, zanim będzie można go wypłacić. Jak otrzymać w GoPlusBet bonus bez depozytu? Jakie opinie o GoBet mają zawodowi typerzy?

Go+Bet kod promocyjny 2023. GoBet bonusy bez depozytu, opinie
Go+Bet kod promocyjny 2023. GoBet bonusy bez depozytu, opinie

GoBet kod promocyjny na freebet 30 PLN

Osoby, które odwiedziły nasz portal po to, aby poznać dostępny w GoBet kod promocyjny, mają szansę zyskać coś więcej, niż każdy, kto odwiedza stronę tego bukmachera. Specjalnie dla naszych Czytelników został przygotowany jedyny w swoim rodzaju bonus powitalny z dodatkową premią. Jedyne, co trzeba zrobić, by z niej skorzystać, to wpisać ekskluzywny w GoBet kod promocyjny „BETONLINE” – można to zrobić jedynie przy zapisywaniu się do gry u tego bukmachera.

Tylko na naszej stronie możesz się dowiedzieć, jak dostać w GoBet freebet w wysokości 30 PLN. Wielu graczy mówi, że darmowy zakład to bonus bez depozytu. Chociaż ściśle rzecz ujmując nie do końca jest to prawda, fakty są takie, iż mówimy o ofercie specjalnej, jakiej na próżno szukać w innych miejscach. Dużą zaletą tego wszystkiego jest to, że z promocji korzysta się bardzo prosto. Poradzi sobie nawet osoba bez jakiegokolwiek doświadczenia!

Chcesz odebrać specjalny bonus 30 PLN jako freebet w GoBet? To nic trudnego, a oto kroki, jakie są w tym celu potrzebne:

 1. Wejście na stronę www.GoPlusBet.pl
 2. Dokonanie rejestracji konta za darmo
 3. Wpisanie przy rejestracji kodu promocyjnego „BETONLINE” – warunek konieczny!
 4. Pierwsza wpłata na konto bukmacherskie w wysokości co najmniej 100 PLN
 5. Odebranie freebetu (darmowy zakład) w wysokości 30 PLN!
GoBet kod promocyjny na freebet 30 PLN
GoBet kod promocyjny na freebet 30 PLN

Go+Bet kod promocyjny przy rejestracji – warunki freebetu 30 PLN

Należy mieć na uwadze, iż premia od bukmachera Go+Bet jest tutaj przyznawana, gdy po rejestracji z kodem „BETONLINE” gracz przeleje na konto co najmniej 100 PLN. Mniejsze kwoty nie będą brane pod uwagę, a tym samym nie pozwolą na zgarnięcie premii dodatkowej jako freebet. Darmowy zakład to prezent jedyny w swoim rodzaju, jakiego nie ma na innych stronach. Konto u bukmachera założyć można tylko jeden raz, dlatego warto zrobić to na możliwie jak najlepszych warunkach.

Nie da się znaleźć tej promocji na innej stronie internetowej. Tylko u nas dostępny jest ekskluzywny bonus w wysokości 30 PLN jako freebet. To pozwala postawić pierwszy kupon za środki przyznane przez bukmachera.

Sami możemy podjąć decyzję, jak chcemy wykorzystać w GoBet freebet. Możemy:

 • Zagrać na same pewniaki i liczyć na trafienie dużego AKO ze sporą wygraną
 • Zaryzykować i spróbować postawić na mecze, które normalnie nie byłby naszym wyborem
Bonus GoBetObrót bonusemCzas na obrót
Freebet 30 PLNobrót 1x – 3 zakłady na kuponie7 dni

Każda taktyka jest dobra i ma swoje mocne oraz słabe strony. Freebet jest dla nas i dlatego to my musimy podjąć decyzję, w jaki sposób go odbierzemy. Oferta marki GoBet jest na tyle bogata, iż bez najmniejszego problemu wszyscy zainteresowani typowaniem będą mogli postawić na to, co tylko przyjdzie im do głowy. Począwszy od zakładów standardowych 1X2, a kończąc na takich, które można znaleźć po dogłębnym przejrzeniu propozycji kursowych na konkretny mecz.

Go+Bet kod promocyjny – cashback bonus 1000 zł

Taka kwota zwrotu stawki czyni cashback bonus od bukmachera GoPlusBet jedną z najbardziej atrakcyjnych promocji tego typu na polskim rynku. W dalszych fragmentach naszego poradnika typera wyjaśnimy Wam krok po kroku, w jaki sposób założyć konto w Go+Bet z darmowym bonusem bez depozytu, jak i kiedy wykorzystać kod promocyjny GoPlusBet, a także weźmiemy pod lupę najważniejsze produkty z oferty bukmachera. 

Sprawdzimy zatem jakość oferty zakładów, przyjrzymy się sekcji na żywo, a także porównamy ofertę promocyjną bukmachera Go+Bet z topowymi legalnymi konkurentami na polskim rynku. Dość gadania, bierzemy się do roboty!

Powitalny zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym Go+Bet

gobet pakiet powitalny z kodem promocyjnym
Powitalny zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym Go+Bet

Ustaliliśmy już, że na każdego nowego gracza, który wykorzysta w GoBet kod promocyjny o treści BETONLINE czeka powitalny zakład bez ryzyka. Co to oznacza? Dokładnie tyle, że obstawiając pierwszy kupon po rejestracji konta, gracz nie musi obawiać się porażki, gdyż jeśli zabraknie mu szczęścia, wówczas stawka wróci do budżetu jako bonus, który będzie można wykorzystać na finansowanie kolejnych kuponów. 

Jak zgarnąć powitalny cashback bonus od bukmachera Go+Bet? Wystarczy postępować według poniższej instrukcji. 

 1. Odwiedź oficjalną stronę www.GoPlusBet.pl
 2. Załóż konto gracza z wykorzystaniem kodu promocyjnego BETONLINE
 3. Potwierdź zgody marketingowe. 
 4. Zweryfikuj dane osobowe i załóż konto stałe. 
 5. Wpłać pierwszy depozyt. 
 6. W ciągu 30 dni od rejestracji i 14 dni od pierwszego depozytu obstaw dowolny kupon SOLO lub AKO. 
 7. Stawka min. 20 zł. 
 8. Kurs maksymalny nie może być wyższy od 10.00. 
 9. Jeśli kupon będzie zwycięski, wówczas wygrana należy do Ciebie i możesz z nią zrobić co tylko chcesz (wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę). 
 10. Jeśli tym razem zabraknie Ci szczęścia, wówczas 100% stawki wróci do budżetu jako bonus, a maksymalna pula darmowych środków to 1000 zł. 

Cashback bonus od bukmachera GoPlusBet wymaga zaakceptowania. Aby to zrobić, należy odwiedzić zakładkę BONUSY, a na dokonanie tego gracz ma nie więcej, niż 14 dni. W przeciwnym razie darmowe środki przepadną bezpowrotnie i nie będzie można ich odzyskać. 

goplus bet oferta bonusów
Aktualna oferta bonusów w GoPlusBet

Zaakceptowanie bonusu nie oznacza jednak, że gracz może nim dysponować wedle swojego uznania (np. przelać środki na podany w trakcie rejestracji konta rachunek bankowy). Cashback powędruje bowiem na saldo bonusowe, a to oznacza, że wymaga obrotu, zanim będzie mógł zostać wypłacony. 

Kod promocyjny GoBet na bonus cashback – jak wypłacić darmowe środki?

Cashback gwarantowany przez GoPlusBet kod promocyjny, podobnie zresztą jak zdecydowana większość tego typu promocji na polskim rynku, nie jest bonusem bez obrotu. A to oznacza, że zwrot stawki wędruje automatycznie na saldo bonusowe i wymaga dokonania obrotu, czyli postawienia konkretnych zakładów za z góry określoną kwotę. 

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
 • 3500 PLN bez ryzyka
 • 200 PLN w bonusach
 • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
 • 1500 PLN w bonusach
 • 100 PLN bez ryzyka
 • 60 PLN za zadania

Dopiero po spełnieniu wymogów zawartych w regulaminie obrotu bonusem darmowe środki zostaną przetransferowane do budżetu głównego i będą w pełni należały do gracza (tzn. ten będzie mógł za nie grać dalej, albo przelać na konto bankowe). 

Jak dokonać obrotu bonusem cashback w Go+Bet i wypłacić otrzymany zwrot stawki? W największym skrócie bukmacher stawia takie oto wymagania:

 • konieczny jest obrót bonusem 1x 
 • na kuponie musi znaleźć się 3 lub więcej typów
 • kurs min. żadnego z nich nie może być niższy od 1.30
 • maksymalny czas na dokonanie obrotu to 7 dni

Załóżmy, że gracz otrzymał maksymalny zwrot stawki gwarantowany przez Go+Bet kod promocyjny, czyli kwotę 1000 zł. Aby mieć możliwość wypłaty, musi zatem postawić ww. kupony o łącznej wartości 1000 zł (można to zrobić na jednym kuponie za całość kwoty, a można ją rozbić na dziesięć kuponów po 100 zł każdy). Ważne, żeby wyrobić się w terminie 7 dni, gdyż spóźnienie się choćby o godzinę będzie skutkowało bezpowrotną utratą bonusu cashback. 

GoBet kod promocyjny na bonus powitalny – rejestracja konta gracza krok po kroku

Powitalny zakład bez ryzyka dostępny jest tylko dla graczy, którzy pomyślnie przejdą proces rejestracji konta. Od razu uspokajamy mniej doświadczonych typerów stawiających dopiero swoje pierwsze kroki w zakładach – całość jest banalnie prosta i nie potrwa dłużej, niż kilka minut! 

Go+Bet rejestracja z kodem promocyjnym
GoBet kod promocyjny na bonus – rejestracja konta gracza krok po kroku

W trakcie rejestracji konta w Go+Bet bukmacher poprosi gracza o podanie kilku podstawowych danych osobowych, to także moment, w którym należy wykorzystać kod promocyjny GoBet. Jak i kiedy to zrobić?

Instrukcja rejestracji krok po kroku z kodem promocyjnym GoBet. 

 1. Odwiedź oficjalną stronę bukmachera www.GoPlusBet.pl
 2. Kliknij zielony button ZAREJESTRUJ w prawym górnym rogu. 
 3. Wypełnij formularz rejestracyjny, tzn. podaj adres email, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacyjny przesłany na podany numer. 
 4. Wpisz hasło BETONLINE w pole formularza oznaczone jako KOD PROMOCYJNY
 5. Na kolejnej stronie formularza wpisz imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL oraz źródło pochodzenia środków finansowych. 
 6. Ustal limity na koncie wedle własnego uznania, a także potwierdź regulamin serwisu. 
 7. Gotowe! Jesteś posiadaczem konta tymczasowego w GoBet, co oznacza, że możesz wpłacić pierwszy depozyt, zgarnąć bonus powitalny, a także obstawiać dowolne zakłady z oferty bukmachera. 

Ze swojej strony możemy Was zapewnić, że powyższy proces nie zajmie nikomu z Was dłużej, niż kilka minut. Po tym czasie będziecie mogli wpłacać depozyt i cieszyć się grą w GoBet.

Tyle tylko, że tak jak wspominaliśmy przed momentem, tego typu rejestracja pozwala na założenie konta tymczasowego, które jako takie nie może gwarantować dostępu do wszystkich produktów bukmachera GoBet. Których opcji nie ma na tej liście?

GoBet Boosters - wyższe kursy na mecze
GoBet Boosters – wyższe kursy na mecze

No cóż, tylko jednej, aczkolwiek dość istotnej, a mianowicie konto tymczasowe w GoBet nie daje możliwości wypłacenia wygranych środków w przypadku powodzenia na kuponach. Na szczęście wygrane pieniądze nie przepadają bezpowrotnie, lecz są w 100% bezpieczne, a będzie można je wypłacić zaraz po tym, jak gracz zweryfikuje swoje dane osobowe i dokona pełnej rejestracji konta stałego. 

Jak tego dokonać? Jakich danych wymaga bukmacher GoBet podczas rejestracji konta stałego? Będą to:

 • numer rachunku bankowego należącego do gracza
 • adres zamieszkania
 • seria i numer dowodu osobistego
 • wyraźne zdjęcia lub skan obu stron dowodu osobistego

Pracownicy bukmachera GoBet zastrzegają, że taka weryfikacja danych osobowych może potrwać nawet kilka godzin, jednak zazwyczaj przebiega znacznie sprawniej, a konto stałe jest aktywne po kilkunastu minutach. 

Kod promocyjny GoBet – bonusy dla stałych graczy

Oferta bonusowa bukmachera GoBet to oczywiście nie tylko powitalny zakład bez ryzyka dla nowych graczy, ale również sporo promocji okolicznościowych organizowanych z myślą o stałych klientach. Mamy tu na myśli nie tylko bonusy dedykowane pod konkretne wydarzenia sportowe cieszące się sporą popularnością, ale również promocje dostępne non stop, z których można skorzystać każdego dnia. 

Od razu zaznaczamy, że żadna z poniższych promocji nie wymaga użycia kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji na www.GoPlusBet.pl, a jakie bonusy dostępne są dla stałych klientów bukmachera GoBet? Najbardziej atrakcyjne z nich to według nas m.in.:

 • Gra bez podatku – promocja jest dostępna non stop. Aby z niej skorzystać, wystarczy zagrać kupon AKO z min. 3 typami i minimalnym kursem każdego z nich 1.20, a bukmacher weźmie na siebie 12% podatek od obrotu. 
 • Freebet urodzinowy – darmowy zakład o wartości 25 zł przyznawany jest aktywnym typerom raz do roku w dniu urodzin. 
 • Długość ma znaczenie – promocja dla ekspertów od wielokrotnych kuponów AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy bonus. 
 • Przyjdź z kolegami – klasyczna promocja od przyjaciela. GoBet nagradza swoich klientów freebetem o wartości 50 zł za każdego znajomego, który zarejestruje konto z polecenia, a górny limit darmowych środków i przyjaciół nie jest określony. 
 • Go Boosters – codzienna promocja, w ramach której bukmacher podwyższa kursy na najbardziej popularne zdarzenia z oferty zakładów na dany dzień. 

GoBet Go Boosters – bardzo wysokie kursy dla wszystkich!

gobet obstawianie bez podatku
Kod promocyjny GoBet – bonusy dla stałych graczy

Dzięki wysokim kursom bukmacherskim można zarobić duże pieniądze i każdy typujący zakłady zdaje sobie z tego sprawę. Im lepsze notowania, tym lepiej i właśnie dlatego promocja Go Boosters w GoBet cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród graczy. Wynika to z faktu, że można dzięki niej znaleźć kursy powiększone nawet o 100% względem standardowej oferty u konkurentów GoBet.

Dla nikogo nie będzie stanowiło problemu znalezienie informacji o tym, jaki promocyjny kurs można znaleźć danego dnia w ramach Go Boosters. Zawsze stosowny baner pojawia się na stronie głównej www.GoPlusBet.pl. Wystarczy kliknąć, aby przenieść się do aktualnie dostępnej oferty kursowej, gdzie można wygrać więcej, niż zwykle.

Oferta Go Boosters jest przeznaczona dla wszystkich osób zarejestrowanych u tego bukmachera i nie trzeba się do niej zapisywać. Po zalogowaniu się na konto wystarczy przejść do zakładki poświęconej tej akcji i wybrać zakład.

⬇️ Jak stawiać w GoBet podwyższone kursy w ramach Go Boosters? ⬇️

 1. Wejście na stronę internetową www.GoPlusBet.pl
 2. Logowanie na konto
 3. Przejście do zakładki „Specjalne” -> „GO BOOSTERS”
 4. Wybranie zakładu, stawki i postawienie kuponu
 5. Wygrana trafia na konto główne!

Mimo że mamy tutaj do czynienia z bonusem kursowym, wygrana trafia na konto główne i jest gotówką, a nie środkami, które można wypłacić dopiero po dokonaniu obrotu. Przy każdym promocyjnym zakładzie zawsze wyświetlana jest informacja o maksymalnej stawce do postawienia. Niekiedy jest to 10 PLN, ale zazwyczaj sporo więcej jak 100 czy 200 PLN.

W ramach GoBet Go Boosters można znaleźć podwyższone zakłady na pojedyncze zdarzenia, ale także i przygotowywane są wyjątkowe kursy łączone, gdzie można jednym kliknięciem postawić na zwycięstwa kilku zespołów np. Lecha, Legii i Manchesteru City.

Stawianie kuponu z promocyjnym kursem odbywa się dokładnie tak samo, jak obstawianie standardowych typów. Różnica polega jedynie na tym, iż można więcej wygrać. Na pewno warto każdego dnia sprawdzać, co GoBet przygotował dla klientów.

Wiele osób twory konto na www.GoPlusBet.pl po to, by od czasu do czasu móc postawić zakład dzięki Go Boosters, a jeszcze wcześniej, by odebrać freebet 30 PLN, który przygotowany jest tylko dla tych, co wpiszą kod promocyjny BETONLINE.

GoPlusBet kod promocyjny na bonus bez depozytu

Dla wszystkich graczy bukmachera GoPlusBet, którzy założą konto z kodem promocyjnym BETONLINE przysługuje urodzinowy bonus bez depozytu w formie freebety w kwocie 25 zł. Bonus bez depozytu dostępny jest przez 7 dni od dnia urodzin każdego gracza i widoczny w zakładce „dostępne bonusy”. Freebet po odebraniu ważny jest przez tydzień i można go wykorzystać, obstawiając zakład z kursem nie mniejszym niż 2.0.

Co należy spełnić, żeby otrzymać bonus bez depozytu w GoBet?

 • konto na www.goplusbet.pl z kodem promocyjnym BETONLINE
 • obstawienie przed urodzinami zakładu za minimum 10 PLN
 • gracz otrzymuje freebet automatycznie we dniu urodzin w kwocie 25 zł
 • przed wypłatą freebet należy obstawić na zakład z kursem minimum 2.0
bonus bez depozytu goplusbet
Jak otrzymać bonus bez depozytu w GoPlusBet?

Oferta zakładów bukmacherskich w GoBet – co można obstawiać?

gobet oferta zakładów
Oferta zakładów w GoBet

Bonusy bonusami, natomiast kluczowym elementem solidnego bukmachera internetowego powinna być szeroka oferta zakładów sportowych. Jak w tej kwestii prezentuje się firma GoBet? Jest całkiem nieźle, a w niektórych sekcjach oferta tego bukmachera prezentuje się wręcz doskonale!

Analitycy GoBet wystawiają swoje kursy na grubo ponad 30 konkurencji, jednak to zakłady na piłkę nożną są ich oczkiem w głowie, czego efektem jest jedna z najlepszych ofert piłkarskich na polskim rynku. Mecze w topowych ligach piłkarskich są opakowane w przeszło pół tysiąca opcji zakładów, a same kursy należą do najwyższych dostępnych na rynku. 

Poza tradycyjnymi rynkami zakładów do dyspozycji typerów jest m.in. sporych rozmiarów paczka kursów na statystyki meczowe, a także będące ciągle sporym wyróżnikiem na polskim rynku ćwiartkowe handicapy azjatyckie oraz ćwiartkowe azjatyckie linie goli. 

Podsumowując ofertę zakładów GoBet stwierdzamy, że każdy rodzaj typerów odnajdzie w niej coś dla siebie, a eksperci od piłki nożnej będą wręcz zachwyceni!

Bukmacher GoBet – zakłady na żywo

Posiadając konto w GoBet będziecie rzecz jasna mogli typować każdego dnia mnóstwo wydarzeń na żywo. W ofercie GoBet są mecze Ligi Mistrzów, Ekstraklasy, tenis, siatkówka i wiele innych dyscyplin. Być może nieprawdą byłoby stwierdzenie, że sekcja LIVE od tego bukmachera jest słaba, jednak do najlepszych tego typu produktów na polskim rynku również nieco jej brakuje. Czego konkretnie?

Przede wszystkim nie ma mowy o jakichkolwiek transmisjach sportowych. W livestreamach GoBet nie obejrzycie żadnego meczu, ani wyścigu i za to spory minus. Dość przeciętnie prezentuje się również graficzna animacja z poszczególnych zdarzeń, a i statystyki meczowe nie zwalają z nóg i nie zawsze będą pomocne w kontekście stworzenia wartościowego kuponu. 

Jeśli jednak zdołacie przełknąć każdą z ww. niedogodności, to sama oferta zakładów na żywo, lista pokrywanych dyscyplin i opcji zakładów w obrębie poszczególnych zdarzeń prezentuje się naprawdę solidnie i zaspokoi apetyty większości typerów. 

Oferta GoBet – zakłady na gry karciane

Czy oferta zakładów na gry karciane jest najważniejszą sekcją na stronie każdego szanującego się bukmachera internetowego? Nie, oczywiście, że nie jest, co nie zmienia faktu, że tego typu rozrywka posiada spore grono amatorów, których z przyjemnością informujemy o dostępności takich zakładów u bukmachera GoBet. 

GoBet, podobnie jak w Betgames STS, umożliwia swoim klientom grę z krupierem na żywo, wygląd samej sekcji nie odbiega w znaczący sposób od większości legalnych konkurentów na polskim rynku, a do dyspozycji graczy są następujące gry karciane:

 • Black Jack
 • Indyjski Poker
 • Poker

Zakłady na e-sporty od bukmachera GoBet

Bukmacher oddaje w ręce graczy zakłady na najpopularniejsze sporty elektroniczne, a do dyspozycji typerów są kursy na blisko 10 gier. 

 • E-Basketball
 • CS:GO
 • Dota 2
 • King of Glory
 • League of Legends 
 • Rainbow Six
 • StarCraft 
 • Valorant
 • E-Football
 • League of Legends: Wild Rift
Zakłady na e-sporty w GoBet
Zakłady na e-sporty od bukmachera GoBet

W zależności od popularności turnieju oraz samego meczu GoBet wystawia nawet do 100 opcji zakładów na wydarzenie, co należy uznać za bardzo solidny wynik. Ekspertów od zakładów e-sportowych z pewnością ucieszy również fakt, że sporo meczów można obejrzeć w darmowych livestreamach. Dla początkujących graczy, którzy nie wiedzą, jak obstawiać esport, odsyłamy do naszego artykułu.

Bukmacher GoBet – oferta zakładów na sporty wirtualne

Na stronie bukmachera www.GoPlusBet.pl można obstawiać zakłady na sporty wirtualne. Co można powiedzieć na temat tej sekcji? Chyba tylko tyle, że nie różni się w żaden sposób od tych, na które natraficie na stronach pozostałych serwisów z polską licencją. Wszystko jest na swoim miejscu, a do dyspozycji graczy są kursy na następujące rozgrywki:

 • Wirtualny tenis
 • Wirtualna piłka nożna
 • Rzuty karne
 • Wirtualna liga piłki nożnej
 • Wirtualne kolarstwo
 • Wirtualne wyścigi konne
 • Wirtualne wyścigi chartów
sporty wirtualne gobet
Bukmacher GoBet – oferta zakładów na sporty wirtualne

Pozostałe produkty bukmachera GoBet

Dobre opinie wśród graczy na temat bukmachera GoBet nie są dziełem przypadku, lecz efektem tego, że włodarze firmy chętnie wsłuchują się w głosy płynące z rynku, czyli od Was – typerów. Efekt tego jest taki, że firma bardzo chętnie i odważnie wprowadza do swojej oferty rozmaite nowinki techniczne i innowacyjne rozwiązania, a niektórych z nich bukmacherowi GoPlusBet mógłby pozazdrościć niejeden legalny operator na polskim rynku. 

Prawdopodobnie nie czas i pora, aby pochylać się nad wszystkimi funkcjami GoBet i rozbierać je na czynniki pierwsze, natomiast bez żadnych wątpliwości należy wspomnieć w tym miejscu o co najmniej dwóch produktach, tj. opcji cashout oraz możliwości edytowania kuponu. 

 • GoBet cashout – powiedzieć, że klienci tego bukmachera mają możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu, to nic nie powiedzieć! W GoBet do dyspozycji graczy jest kilka rodzajów tej funkcji (m.in. cashout automatyczny oraz częściowy) i według nas jest to znakomita opcja. 
 • Edycja kuponu – każdy aktywny kupon, który nie został rozliczony jako przegrany, można w dowolnym momencie edytować. Gracz może wedle własnego uznania dodać, usunąć, zamienić dowolne typy na kuponie, a także zwiększyć stawkę. Znakomita funkcja i po raz kolejny spore brawa dla bukmachera GoBet. 

Aplikacja mobilna GoBet – jak pobrać i zainstalować?

Aplikacja mobilna GoBet
Aplikacja mobilna GoBet – jak pobrać i zainstalować?

Z lekkim opóźnieniem, jednak włodarze bukmachera GoBet oddali w ręce graczy dedykowane oprogramowanie na smartfony i tablety. Aplikacja mobilna GoBet działa na urządzeniach z systemem Android oraz iOS i zapewnia dostęp do wszystkich funkcji i opcji zakładów aktywnych w tradycyjnym serwisie. 

Od razu odpowiadamy na częste pytanie dotyczące apek na smartfony – tak, rejestrując konto gracza z wykorzystaniem naszego GoBet kodu promocyjnego BETONLINE na aplikacji mobilnej gracz otrzyma bonus powitalny. 

Jak pobrać i zainstalować aplikację mobilną GoBet? Bardzo prosto, wystarczy wejść na stronę bukmachera www.GoPlusBet.pl i na dole mamy link do pobrania aplikacji mobilnej na nasz telefon.

Jak wpłacić depozyt i wypłacić wygraną w GoBet?

Żadnych problemów nie stwarzają operacje finansowe w GoBet. Bukmacher sam chwali się na swojej stronie, że realizuje szybkie transfery środków, a czas oczekiwania na realizację depozytu lub wypłaty wygranych środków nie powinien przekroczyć 15 minut. To mniej niż inni legalni bukmacherzy, którzy ten okres wypłaty często mają dłuższy.

GoBet realizuje przelewy w obie strony przez 365 dni w roku w godz. 8-23. Minimalny depozyt to 2 zł, a najniższa wypłata wygranych środków musi wynieść co najmniej 20 zł. 

Bukmacher GoBet – opinie o Biurze Obsługi Klienta

Na żadne niedogodności nie natrafiliśmy podczas próby skontaktowania się z supportem Go+Bet. Biuro Obsługi Klienta działa codziennie w godz. 8-23, a nas tradycyjnie najbardziej interesowała jakość czatu na żywo. 

W trakcie naszych testów podjęliśmy kilka prób kontaktu. Podczas żadnej z nich na zgłoszenie konsultanta nie czekaliśmy dłużej, niż kilkadziesiąt sekund, a wszystkie odpowiedzi były fachowe i uprzejme. Najlepiej jest we własnym zakresie przetestować możliwości BOK-u, ale nie wydaje się, by nawet najbardziej wymagający mieli tutaj temu działowi cokolwiek do zarzucenia.

Opinie o Biurze Obsługi Klienta marki GoBet są pozytywne w internecie. Trudno się temu dziwić, bo pracownicy znają się na rzeczy i bardzo szybko można rozwiązać problem, a do wszystkiego wystarcza najczęściej krótka rozmowa. Bardzo ważne jest to, iż dosłownie każdą sprawę załatwimy przez internet bez konieczności szukania numeru telefonu i korzystania ze standardowego call center.

Na dostępne w sieci o bukmacherze GoBet opinie graczy wpływ ma bardzo wiele czynników. Chwali się tutaj to, że bukmacher oferuje dobre kursy, a jednocześnie można znaleźć u niego dużo promocji. Nie ulega też wątpliwości, iż klientom bukmachera podoba się to, że nigdy nie zostają bez pomocy, chociaż w godzinach nocnych jest z tym gorzej i tego nie ma co ukrywać.

Pracownik bukmachera szybko zrozumiał, o co mi chodzi. A to już dużo, bo nie zawsze potrafię przekazać, co miałem na myśli. Prawdziwy fachowiec takich wyzwań na pewno się jednak nie boi.

Support mógłby być czynny całą dobę, bo nie brakuje osób, które obstawiają mecze w USA, a wtedy trudno załatwić jakąś sprawę. Kiedy już jednak BOK działa, trudno się do czegokolwiek przyczepić do jego działania.

Niektórzy do marki GoBet podchodzą z ostrożnością, chociaż ja osobiście uważam, że to naprawdę dobry bukmacher. Fachowa pomoc dla klientów najlepiej świadczy o tym, że tutaj mamy do czynienia z firmą na najwyższym poziomie!

Tak jak już pisaliśmy, opinie z internetu nijak mogą się mieć do tego, co dla nas w obsłudze klienta jest najważniejsze i właśnie dlatego każdy powinien we własnym zakresie w jakimś stopniu sprawdzić co ma konkretny bukmacher do zaoferowania. W przypadku GoBet nie trzeba nawet rejestrować konta, aby od razu przekonać się, jak działa u niego pomoc online – z czatu z konsultantem mogą skorzystać również ci, którzy profilu nie posiadają.

Kod promocyjny Go+Bet 2023 – jak bukmacher wypada na tle legalnych konkurentów w Polsce?

Wiecie już, jakie korzyści daje GoBet kod promocyjny BETONLINE, a także poznaliście główne zalety oraz wady poszczególnych produktów i elementów oferty tego bukmachera. Jak serwis prezentuje się na tle topowych polskich firm z czołowych pozycji każdego rankingu najlepszych bukmacherów

Postanowiliśmy porównać bonus powitalny GoBet z pakietami promocyjnymi od kilku czołowych firm z licencją w naszym kraju, a poniżej prezentujemy wyniki naszego testu. 

Powitalny pakiet promocyjny w STS o wartości 1660 zł

Na każdego nowego klienta bukmachera STS czeka atrakcyjny pakiet powitalny, w którego skład wchodzą aż trzy promocje na start. Oczywiście, żeby aktywować dodatkowe bonusy, należy wpisać w STS kod promocyjny BETONLINE, dokładnie taki sam jak w GoBet. Do zgarnięcia jest aż 1660 zł, a dostępne bonusy to:

 • Bonusy od trzech pierwszych depozytów aż do 1500 zł – bukmacher nagradza nowych klientów darmowymi środkami za każdy z trzech pierwszych depozytów. Do zgarnięcia jest kolejno 300, 500 i 700 zł, a otrzymanie kolejnego bonusu jest możliwe dopiero po dokonaniu obrotu poprzednim.
 • Zakład bez ryzyka 100 zł – pierwszy kupon w STS jest zakładem bez ryzyka (warunkiem jest rejestracja konta na www.STS.pl z kodem promocyjnym BETONLINE). Bukmacher nie zwraca całej stawki, lecz potrąca 12% podatek, dlatego polując na maksymalny cashback, należy zagrać pierwszy kupon za min. 114 zł.
 • Bonusy za zadania 60 zł – po każdym z trzech pierwszych depozytów gracz otrzyma 2 zadania (np. zakład w aplikacji mobilnej lub kupon na żywo). Spełniając je wszystkie, można zgarnąć w STS bonusy o wartości 60 zł. 
BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Trzy bonusy na start w Fortunie aż do 820 zł

Również trzy bonusy powitalne przygotował dla swoich nowych klientów legalny bukmacher Fortuna. Podobnie jak u pozostałych legalnych bukmacherów internetowych, także w Fortuna kod promocyjny to BETONLINE. Do zgarnięcia jest łącznie aż 820 zł, a skrócony regulamin poszczególnych bonusów prezentuje się następująco. 

 • Zakład bez ryzyka 600 zł – gracz wpłaca depozyt i obstawia dowolny kupon, a w razie porażki 100% stawki wraca do budżetu. Maksymalny cashback od Fortuny to 600 zł, a bonus wymaga obrotu 1x bez warunku kursu minimalnego. 
 • Bonus 50% od 2. depozytu 200 zł – druga wpłata w Fortunie nagradzana jest bonusem 50%. Wpłacając zatem 400 zł można zgarnąć dodatkowe 200 zł na grę. 
 • Freebet bez depozytu 20 zł – ostatni z bonusów od Fortuny nie wymaga żadnego depozytu! Gracz zakłada konto stałe, a do jego konta automatycznie zostają dopisane lojalnościowe punkty FKP, które chwilę później można zamienić na freebet 20 zł. Warunek to rejestracja na www.eFortuna.pl z kodem promocyjnym BETONLINE.

Pakiet powitalny aż do 3754 zł w Superbet

Jeden z najbardziej atrakcyjnych pakietów powitalnych czeka na nowych graczy w Superbet. Bukmacher nagradza nowych klientów aż czterema bonusami, a łącznie do zgarnięcia jest imponująca kwota 3754 zł! Jaki jest aktualny w Superbet kod promocyjny? Oczywiście BETONLINE!

 • Bonus 100% od 1. depozytu 200 zł – pierwsza wpłata w Superbet nagradzana jest bonusem 100%. Wystarczy wpłacić min. 20 zł, a bukmacher automatycznie podwoi tę kwotę aż do 200 zł. 
 • Tydzień gry bez ryzyka aż do 3500 zł – totalna innowacja na polskim rynku. Na pierwszy rzut oka jest to klasyczny cashback bonus, tyle tylko, że Superbet nie zwraca kasy za wpadkę na pierwszym kuponie, lecz za całość przegranych środków w pierwszym tygodniu. Do zgarnięcia jest aż 3500 zł!
 • Freebet za aplikację mobilną 20 zł – w ciągu 7 dni od rejestracji i pierwszego depozytu w Superbet pobierz i zainstaluj aplikację mobilną tego bukmachera, a po zalogowaniu się na swoje konto gracza otrzymasz darmowy freebet 20 zł. 
 • Freebet za kod promocyjny 34 zł – ostatni bonus od Superbet to promocja dostępna wyłącznie z kodem BETONLINE. Załóż konto z kodem na www.Superbet.pl i wpłać pierwszy depozyt, a automatycznie otrzymasz darmowy freebet o wartości 34 zł. 

Powitalne 500 zł w Fuksiarzu

Dwie kwestie wyróżniają powitalny zakład bez ryzyka od bukmachera Fuksiarz. Po pierwsze firma zwraca nie całą, lecz tylko połowę przegranej stawki, a po drugie bonus nie wymaga obrotu, lecz można go od razu wypłacić! Fuksiarz zwraca maksymalnie 500 zł, natomiast należy mieć świadomość, że przy okazji potrąca 12% podatek obrotowy, a zatem polując na maksymalny cashback, należy zagrać pierwszy kupon za min. 1137 zł. Co ciekawe w Fuksiarz kod promocyjny nie jest wymagany, to jedyny taki bukmacher z naszej listy najlepszych buków online. Rejestracja na stronie www.Fuksiarz.pl.

Trzy promocje na start aż do 1660 zł w BETFAN

Trzy bonusy powitalne czekają na nowych klientów bukmachera Betfan. Firma przygotowała dla graczy specjalny kod promocyjny Betfan (BETONLINE), a do zgarnięcia jest łącznie aż 1660 zł. 

 • Zakład bez ryzyka 600 zł – 100% stawki za wpadkę na premierowym kuponie po rejestracji można odzyskać w Betfan. Minimalny bonus to 50 zł, a górna pula darmowych środków wynosi 600 zł. 
 • Freebet bonus 60 zł – dokonując pierwszej wpłaty min. 30 zł gracz otrzyma darmowy freebet 60 zł (warto jednak wpłacić od razu min. 50 zł, gdyż każdy depozyt poniżej tej kwoty oznacza wykluczenie z zakładu bez ryzyka). Freebet można wykorzystać na dowolne zakłady z kursem maksymalnym 33.00.
 • Bonus 100% od 2. depozytu aż do 1000 zł – druga wpłata w Betfan nagradzana jest bonusem 100%. Wystarczy wpłacić 100 zł lub więcej, a bukmacher automatycznie podwoi tę kwotę aż do 1000 zł. 

Pozostałe promocje i bonusy dostępne na stronie www.Betfan.pl.

GoBet opinie – czy to dobry bukmacher do obstawiania meczów?

Opinie o GoBet są podzielone, z jednej strony wielu typerów chwali bukmachera za ofertę zakładów i ciekawe promocje, z drugiej strony zarzuty w kierunku GoBet za wyższą marżę i brak transmisji na żywo. Jeżeli jednak chcemy spróbować sił u nowego legalnego bukmachera, to nic nie stoi na przeszkodzie. GoBet opinie ma na tyle dobre, że warto go sprawdzić samemu, szczególnie że kod promocyjny GoBet daje graczom dodatkowe korzyści bonusowe. Oczywiście, najlepsi bukmacherzy mogą spać spokojnie, Go+Bet nie dogoni STS, Fortuny czy nawet Superbet, jednak ambicje ma na tyle duże, że już za niedługo możemy go zobaczyć w czołówce topowych firm bukmacherskich w naszym kraju.

Poniżej kilka opinii o GoPlusBet z forum bukmacherskiego:

Gram w GoBet już ponad miesiąc, na razie wszystko jest ok. w porównaniu do BestBet24, który zbankrutował, to tutaj wypłaty są nawet w tym samym dniu. Kursy ok, aplikacja też.

Moja opinia o GoPlusBet po pół roku obstawiania to jest taka, że granie u tego buka jest wygodniejsze niż w STS. Tutaj nic się nie zacina, aplikacja działa jak złoto. Brakuje tylko meczów na żywo i szybszej aktualizacji oferty.

Najlepsze w Go+Bet są promocje tymczasowe, bardzo łatwo je obrócić. Wypłaty także sa bardzo szybkie, poza tym GoBet jeszcze mnie nie zlimitował, mimo że wygrywam dość często. Limit taki dostałem po kilku wygranych kuponach w Forbet i LVbet.

UWAGA: Aktualny kod promocyjny GoBet to BETONLINE. Rejestracja z bonusami na www.GoPlusBet.pl.

GoBet kod promocyjny 2023: FAQ

Poniżej najczęściej zadawane pytania graczy odnośnie bukmachera GoBet.

Jaki jest kod promocyjny bukmachera GoBet w 2023 roku?

Aktualny kod promocyjny w GoBet to BETONLINE

Kiedy mogę wykorzystać kod promocyjny GoBet?

Można to zrobić tylko w jednym momencie, a mianowicie w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego. Więcej szczegółów odnajdziesz w tekście powyżej. 

Jakie korzyści gwarantuje GoBet kod promocyjny?

Każdy gracz rejestrujący się z wykorzystaniem kodu BETONLINE otrzyma powitalny cashback bonus za wpadkę na pierwszym kuponie. Maksymalny zwrot stawki to aż 1000 zł. Dodatkowo freebet 30 PLN po pierwszej wpłacie.

Czy Go+Bet to legalny bukmacher?

Oczywiście, że tak! Firma Go+Bet posiada wszelkie niezbędne zezwolenia, a jej licencja jest ważna do 2027 roku. 

Czy cashback bonus za pierwszy przegrany kupon jest dostępny na koncie tymczasowym?

Niestety nie! Tylko posiadacze konta stałego w GoPlusBet mogą liczyć na zwrot stawki za wpadkę na pierwszym kuponie. 

5 / 5. Ocen: 345

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x