Superbet kod promocyjny 2023 na bonus powitalny 3754 PLN

Superbet kod promocyjny 2023 to BETONLINE. Warto wiedzieć, co dokładnie zawiera bonus powitalny z kodem promocyjnym w Superbet Polska na rok 2023. Premii do odebrania jest tutaj ponadprzeciętnie dużo, dzięki czemu nawet dla najbardziej wymagających znajdzie się idealne rozwiązanie!

Superbet kod promocyjny 2023
Superbet kod promocyjny 2023 na bonus powitalny 3754 PLN

Superbet kod promocyjny 2023

Od niedawna na polskim rynku bukmacherskim, z miesiąca na miesiąc można usłyszeć, że kolejni bukmacherzy starają się o wejście na polski rynek. Od 2017 roku, gdy wprowadzono poprawki do Ustawy Hazardowej, aby móc legalnie działać w Polsce, należy otrzymać licencję od Ministerstwa Finansów, na podstawie której działają wszyscy bukmacherzy w naszym kraju. Na ten moment mamy ponad 20 legalnych firm bukmacherskich. Nic dziwnego, że tematy takie jak Superbet kod promocyjny i tym podobne stają się coraz popularniejsze.

Dlaczego to tak ważne, by poznać jaki jest dostępny w Superbet kod promocyjny? Przede wszystkim jest to przepustka do premii na start, której nie można znaleźć w ofercie standardowej, która znajduje się dla osób odwiedzających bukmachera „z ulicy”. Mówimy więc tutaj o limitowanej akcji specjalnej dedykowanej tylko i wyłącznie tym, którzy wpiszą odpowiednie słowo przy rejestracji. W tym miejscu dokładnie opisujemy, jak brzmi kod do podania w Superbet oraz przedstawiamy to, co można otrzymać dzięki swoim działaniom.

Zajmiemy się tutaj jednym z bukmacherów, który z każdym tygodniem coraz bardziej zyskuje na popularności, a mianowicie – bukmacherem Superbet. Jest to jedna z ciekawszych firm oferujących gry hazardowe w naszym kraju i warto się jej przyjrzeć, aby dowiedzieć się o niej nieco więcej. Dzisiaj zajmiemy się kompleksowym opisem tego bukmachera, zwracając uwagę na ich działalność, ofertę, a także bonusy. Nie mogło zabraknąć również tego, co graczy interesuje najbardziej, a więc informacji, jaki podać w Superbet kod promocyjny i co dokładnie on daje.

Superbet kod promocyjny 2023BETONLINE
Superbet bonus powitalny 2023💰 3720 PLN 💰
Superbet freebet 2023🏆 34 PLN 🏆
Superbet rejestracja z kodem👉 www.Superbet.pl 👈

Pełną ofertę zakładów Superbet w naszym kraju można sprawdzić na stronie internetowej www.Superbet.pl. W tym miejscu także wpisuje się Superbet kod promocyjny – czy to podczas rejestracji, czy także przy okazji jakiejś oferty specjalnej dla aktywnych klientów.

kod promocyjny superbet strona www
Strona internetowa Superbet – kod promocyjny na bonus

Superbet Polska – najważniejsze informacje:

 • Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży
 • Założona w 2008 roku w Rumunii
 • W Polsce działa legalnie
 • Prowadzi w naszym kraju biznes internetowy, ale także i stacjonarny
 • Można wykorzystać przy rejestracji w Superbet kod promocyjny i odebrać dzięki temu specjalny bonus powitalny na start!

Firma Superbet nie jest zupełnie nowym tworem, który próbuje wejść na polski rynek bez żadnego doświadczenia. Od 2008 roku firma ta rozpoczęła działalność na terenie kraju, w którym została założona, czyli w Rumunii. Od tego czasu działa ona prężnie, o czym świadczyć mogą liczne kontrakty sponsorskie na terenie całej Rumunii.

Superbet jest sponsorem rumuńskiej ligi koszykarskiej, maratonu w Bukareszcie, wyścigi BGS Motorsport, czy wielu drużyn piłkarskich, jak: Gaz Metan Medias, CSU Craiova, Targu Mures, Ceahlaul Piatra Neamt. Taki udział w rodzimym sporcie pozwolił Superbet rozwinąć się na tyle, że stali się rozpoznawalni w całym kraju. Po ponad dekadzie istnienia można określić ich największym bukmacherem na swoim rodzimym rynku, a pozycja, którą sobie wypracowali pozwoliła na wyjście z ofertą do innych krajów.

Co to jest Superbet kod promocyjny?Hasło, które pozwala na otrzymanie specjalnego bonusu
Co wpisać przy rejestracji?Słowo „BETONLINE”
Jaka premia jest za kod?Obecnie to 34 PLN jako darmowy zakład
Gdzie skorzystać z tej oferty?Na stronie www.Superbet.pl!

Wszystkie osoby, które chcą utworzyć konto w firmie bukmacherskiej Superbet, muszą mieć na uwadze fakt, że moment rejestracji darmowego profilu to tak naprawdę jedyna okazja do tego, by podać kod promocyjny „BETONLINE„. Ma to ogromne znaczenie. Wiele osób może zupełnie tego nie wiedzieć, a przez to stracić okazję do zdobycia specjalnego bonusu. W tym przypadku jest to freebet, czyli darmowy zakład i to o wartości aż 34 PLN!

Superbet kod promocyjny – czy obstawianie w tej firmie jest legalne?

Kiedy interesuje nas to, gdzie i jaki podać w Superbet kod promocyjny, prawdopodobnie ogromne znaczenie ma dla nas również, czy obstawianie u tego bukmachera jest w ogóle dozwolone w naszym kraju.

Jak już wspomnieliśmy, żeby w Polsce być uznanym za legalnego bukmachera, trzeba posiadać zezwolenie Ministerstwa Finansów. Aby o takie się ubiegać, każda firma musi spełnić wiele wymogów postawionych przez ustawę.

Bukmacherzy, którzy ubiegają się o działanie stacjonarne muszą odprowadzać podatki w Polsce, każdy kupon musi być również opodatkowany, a do punktów stacjonarnych wstęp mogą  mieć tylko osoby pełnoletnie – to samo tyczy się oczywiście obstawiania. Każdy gracz musi być zweryfikowany, czy spełnia wszystkie warunki do tego, aby móc wnosić zakłady na gry hazardowe. Jeśli chodzi o staranie się o licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich przez Internet, to poza wymogami, które dotyczą również punktów stacjonarnych, każda strona bukmacherska musi być w języku polskim, a także znajdować się na polskiej domenie internetowej. Dopiero po spełnieniu tych wymogów, Ministerstwo Finansów może wydać licencję takiej firmie.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Superbet swoją licencję otrzymał już w 2018 roku, jednak co ciekawe – tylko na działanie stacjonarne. W przeciągu tych niespełna dwóch lat działania otworzyli oni około 75 punktów stacjonarnych w całym kraju, co jest niezłym wynikiem, zważając na fakt, że tak krótko na naszym rynku ów bukmacher się znajduje. Nie mogli więc prowadzić strony internetowej, z której można było wnosić zakłady. W wyniku tego byli jedynym bukmacherem w naszym kraju, który posiadał licencję naziemną, a internetowej nie. Mimo to strona internetowa powstała, a osoby zainteresowane obstawianiem u tego bukmachera mogli na jego stronę wejść, aby sprawdzać ofertę oraz kursy na poszczególne spotkania. Strona więc istniała cały czas, jednak jedynie gracze nie mogli wnosić przez nią zakładów.

Dlaczego Superbet otrzymał licencję?

 • Posiada domenę z końcówką „.pl”
 • Odprowadza podatki w naszym kraju
 • Jego portal internetowy jest w całości dostępny w języku polskim

Wszystko zmieniło się jednak w lutym 2020 roku, kiedy Ministerstwo Finansów wydało pozwolenie również na prowadzenie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem Internetu. Od tego dnia każdy zainteresowany typer może typować z każdego miejsca, gdzie ma dostęp do Internetu. Wszystko jest więc w 100% legalne i nie ma się czym martwić, jeśli chodzi o obstawianie u tego bukmachera. Tym samym śmiało możemy też wykorzystać w Superbet kod promocyjny oraz korzystać z dostępnych bonusów. Pokażemy tutaj, nie tylko jak wygląda rejestracja, jaki bonus powitalny można odebrać, ale także gdzie i jak brzmi aktualnie dostępny Superbet kod promocyjny. Jest on łatwy do zapamiętania i jeszcze prościej podać go w formularzu rejestracyjnym.

Superbet rejestracja konta bukmacherskiego z kodem promocyjnym

Superbet rejestracja z kodem promocyjnym
Superbet rejestracja z kodem promocyjnym

Czas na praktyczne sprawy dotyczące możliwości typowania w Superbet. Na początku, gdy dany typer zdecyduje się, że chce obstawiać za pośrednictwem tej firmy, musi się oczywiście zarejestrować. Wystarczy wejść w zakładkę „Rejestracja” na stronie www.Superbet.pl, która od razu przekieruje zainteresowanych do dokumentu, który trzeba wypełnić. Bukmacher będzie tam prosił o wypełnienie danych, takich jak: imię i nazwisko, pseudonim i hasło, a także numer PESEL, skan dokumentu tożsamości, numer telefonu, czy adres e-mail.

Jeśli chodzi o dokument tożsamości, to może to być dowód osobisty. Potrzebny jest on do weryfikacji tego, czy dany gracz podaje prawdziwe dane i nie ma on żadnych przeciwwskazań do uczestnictwa w grach hazardowych. Sprawdzana będzie zatem zgodność numeru PESEL oraz imię i nazwisko.

UWAGA: Aktualny w Superbet kod promocyjny na dodatkowy bonus 3754 PLN to BETONLINE. Rejestracja z kodem na www.Superbet.pl.

Po wypełnieniu formularza wystarczy go zatwierdzić i czekać na maila zwrotnego od bukmachera. Sama rejestracja trwa maksymalnie kilka minut, a okres weryfikacji konta przez  bukmachera kilkanaście minut. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, bez żadnych komplikacji, to w niecałą godzinę można rozpocząć już typowanie i grę w Superbet.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jest jeszcze jedna możliwość założenia konta, gdzie w Superbet rejestracja jest jeszcze szybsza i bez weryfikacji. Chodzi mianowicie o konto tymczasowe, które można założyć bez potrzeby załączania skanu dowodu osobistego i podawania numeru konta. Takie konto będzie ważne maksymalnie przez 90 dni i główną różnicą pomiędzy kontem stałym, a tymczasowym jest to, że przy niepełnej weryfikacji żaden z graczy nie będzie mógł wypłacić zgromadzonych funduszy z konta depozytowego na konto bankowe. Żeby móc wypłacać środki i mieć nieograniczone możliwości związane z obstawianiem zakładów bukmacherskich, należy dokończyć weryfikację konta.

Poniżej pokazujemy, jak założyć w Superbet konto z kodem promocyjnym. Nie ma w tym nic, co komukolwiek mogło wydawać się czymś trudnym. Dużą zaletą jest też na pewno fakt, że na dobry początek wcale nie trzeba u bukmachera weryfikować danych – można przejść do obstawiania, by formalności załatwić dopiero w późniejszym czasie. To legalny sposób i nie ma tutaj obawy, że możemy wpaść przez to w jakieś tarapaty.

Jak założyć konto w Superbet z kodem promocyjnym BETONLINE?

 1. Wejście na stronę www.Superbet.pl
 2. Kliknięcie przycisku „Rejestracja”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu
 3. Wypełnienie formularza, w którym wpisuje się nie tylko Superbet kod promocyjny BETONLINE, ale także:
  • imię
  • nazwisko
  • e-mail
  • nazwę użytkownika
  • hasło
  • narodowość
  • kraj zamieszkania
 4. Możliwość obstawiania już po zaledwie 2 minutach – to ekspresowa rejestracja!

Bardzo łatwo jest znaleźć miejsce, w którym można wpisać w formularzu rejestracyjnym firmy Superbet kod promocyjny „BETONLINE„. Dla ułatwienia – po kliknięciu w link od razu zostaje ta rubryka uzupełniona automatycznie, dzięki czemu już nic nie trzeba robić poza zatwierdzeniem bonusu!

Superbet kod promocyjny – Oferta bukmachera – co można typować?

oferta zakładów superbet
Superbet kod promocyjny – Oferta bukmachera

Warto przyjrzeć się również samej ofercie bukmachera, bo sam Superbet kod promocyjny to nie wszystko. Na pierwszy rzut oka po wejściu na stronę internetową widać, jak wiele jest możliwości obstawiania, jeśli chodzi o klasyczne dyscypliny sportowe. Wśród nich znajdziemy te, które cieszą się największym zainteresowaniem, jak piłka nożna, tenis, hokej, czy koszykówka, ale również sporty, którymi interesuje się węższe grono – można powiedzieć – koneserów. W ofercie Superbet znajdziemy chociażby: unihokej, bandy czy snooker.

Łącznie bukmacher daje możliwość typowania około 30. najróżniejszych dyscyplin sportowych. Każdy z graczy znajdzie na pewno coś dla siebie, a wielość tych dyscyplin pozwala na obstawianie przez zainteresowanych praktycznie przez cały rok.

Superbet wirtualne sporty

Kolejną możliwością obstawiania w Superbet są sporty wirtualne. Polegają one na komputerowym rozgrywaniu spotkań, których wyników nie da się w jakimkolwiek stopniu przewidzieć. Każde spotkanie, czy wyścig trudno zweryfikować, nie wiadomo, kto jest większym faworytem. Oczywiście podstawowe statystyki na temat bieżących wyników są, jednak żaden typer nie jest w stanie w taki sposób ich przeanalizować, żeby w 100% być pewnym wyniku. Można powiedzieć, że wszystko zależy od losu i szczęścia, co w pewnym stopniu przypomina gry rodem z kasyna, gdzie również, aby biorący udział w rozgrywce gracz wygrał, musi „mieć nosa” i nie bać się zaryzykować.

Superbet dla swoich graczy przygotował kilka dyscyplin sportów wirtualnych. Są to: wyścigi samochodowe, wyścigi chartów, koni, a także wirtualny żużel. Aby wziąć udział w tego typu grach, wystarczy wejść w wybrany przez siebie sport i poczekać na wyścig. Atutem tego typu gier dla graczy, którzy chcą obstawiać, jest na pewno to, że zdarzenia trwają stosunkowo krótko i rozstrzygnięcia przychodzą niemal natychmiast. Poza tym sporty wirtualne odbywają się bez żadnych większych przerw, dzięki czemu można obstawiać je o każdej porze dnia i nocy.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
 • 3500 PLN bez ryzyka
 • 200 PLN w bonusach
 • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
 • 1500 PLN w bonusach
 • 100 PLN bez ryzyka
 • 60 PLN za zadania

Nie mogło też u tego bukmachera zabraknąć propozycji z e-sportu. Najpopularniejszymi grami tej kategorii są: Counter Strike, League of Legends, czy Dota 2. Kiedy wykorzystamy w Superbet kod promocyjny, możemy liczyć na bonusy także przy obstawianiu sportu elektronicznego, co dla wielu będzie z pewnością znakomitą wiadomością.

Zakłady w Superbet. Co obstawia się najczęściej?

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • E-sport
 • Gry karciane (poker, blackjack, wojna i inne)
 • Boks
 • Sporty walki
 • Piłka ręczna
 • Hokej na lodzie
 • Futsal
 • Futbol amerykański
 • Baseball
 • Darty
 • Unihokej
 • Wirtualne dyscypliny sportowe
 • Skoki narciarskie

Możemy być pewni, że nawet jeśli dużo obstawiamy, zakłady dostępne w Superbet będą dla nas solidną dawką okazji do grania kuponów. Wydaje się jednak, że w dzisiejszych czasach granie w punktach stacjonarnych to już przeżytek i właśnie dlatego konta internetowe do typowania online zakłada się coraz częściej. Co więcej, można dzięki temu odbierać bonusy powitalne i to nawet na specjalnych warunkach, podając w Superbet kod promocyjny, a w innych miejscach różne odpowiedniki – np. w STS.

Superbet kod promocyjny. Jaki bonus powitalny?

superbet bonusy powitalne
Superbet bonus powitalny

Dzisiaj, przy tak dużej ilości bukmacherów, każdy z nich chce być w pewnym stopniu wyjątkowym i „zaistnieć” wśród osób, które są zainteresowane obstawianiem meczów. Aby tak się stało, to coraz większa ilość firm wie, że aby zostać dostrzeżonym, musi dać coś od siebie. I właśnie z tego względu współcześnie nie ma chyba bukmachera, który nie dawałby bonusów zarówno na start, jak i dla stałych graczy. Bukmacherzy prześcigają się w kwotach i kolejnych bonusach, co oczywiście z perspektywy typerów jest pozytywnym zjawiskiem.

Jak już wiadomo, można podać w Superbet kod promocyjny, który brzmi „BETONLINE„. Dzięki niemu można zapewnić sobie jedyny w swoim rodzaju freebet, czyli darmowy zakład, w wysokości aż 34 PLN. To jednak tylko jedna z kilku propozycji, jakie przygotowane zostały przez tego bukmachera dla graczy. Poniżej prezentujemy, z czego dokładnie składa się w Superbet bonus powitalny oraz co należy zrobić, by otrzymać jego konkretne elementy.

Superbet kod promocyjny – Bonus 100% do 200 PLN

Każdy, kto dokona rejestracji konta na stronie www.Superbet.pl może ubiegać się o otrzymanie specjalnego doładowania pierwszego przelewu. Tym samym można powiększyć swoją wpłatę debiutancką nawet o 200 PLN. wartość premii zależy od przelanej kwoty. Działa to wszystko na bardzo prostej zasadzie:

 1. Wejście na stronę bukmachera
 2. Zalogowanie na nowo utworzone konto
 3. Zlecenie przelewu pieniędzy w wysokości co najmniej 20 PLN
 4. Odebranie bonusu w wysokości 100% do 200 PLN – dodatkowy Superbet kod promocyjny nie jest konieczny, wystarcza hasło „BETONLINE” podane przy rejestracji!

Superbet bonus powitalny od pierwszej wpłaty oferuje tym osobom, które zlecą wymagany przelew w ciągu 14 dni od utworzenia konta.

Superbet kod promocyjny „BETONLINE” – freebet 34 PLN

aktualny kod promocyjny superbet
Superbet kod promocyjny „BETONLINE” – freebet 34 PLN

Jeżeli zostanie użyty podczas rejestracji w Superbet kod promocyjny „BETONLINE„, gracz może być pewny tego, że otrzyma na start darmowy zakład, czyli mówiąc inaczej – freebet. Jest to możliwość zagrania za pieniądze bukmachera i powalczenie o prawdziwe środki. W tym przypadku do zgarnięcia jest kwota 34 PLN.

Oto wszystko, co trzeba wiedzieć o tym, jak działa w Superbet kod promocyjny i związany z nim freebet:

 1. Zarejestrowanie się na www.Superbet.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE
 2. Dokonanie depozytu w wysokości co najmniej 50 PLN
 3. Odczekanie 48 godzin
 4. Odebranie bonusu jako freebet (darmowy zakład) w wysokości 34 PLN.
 5. Obstawianie – na wykorzystanie freebetu są 3 dni!

Jak widać, trzeba pamiętać nie tylko o tym, jaki jest w Superbet kod promocyjny, ale także o obowiązujacych warunkach dotyczących wpłat. Kwalifikacyjny depozyt musi być dokonany w odpowiednim czasie, a i na odebranie premii dostępne są widełki czasowe.

Wszystkie te, które oferuje bukmacher są przelewane na konto bonusowe gracza i dopiero po jego odblokowaniu, można je wypłacić. Superbet ustalił czterokrotny obrót, po kursie minimalnym całego kuponu 1.80. Nieważne czy będzie to kupon SOLO, czy AKO – liczy się kurs i obrót. Ciekawe i zupełnie nowe na naszym rynku jest to, że do obrotu wliczają się również kupony, które zostały wniesione za środki z konta depozytowego. Dzięki temu zainteresowani gracze mają jeszcze większe szanse na doprowadzenie do wypłaty otrzymanych środków bonusowych.

Tylko i wyłącznie przygotowany przez Superbet kod promocyjny „BETONLINE” pozwala otrzymać jedyny w swoim rodzaju freebet w wysokości 34 PLN. To jeden z wyższych tego typu bonusów na polskim rynku bukmacherskim w przypadku promocji z kodem promocyjnym. W bardzo nielicznych promocjach powitalnych możliwe jest zdobywanie takich bonusów i to w stu procentach legalnie oraz bezpiecznie!

Bardzo dobrą wiadomością na pewno jest to, że Superbet oferuje taki bonus, który z powodzeniem odebrać może nie tylko fan najpopularniejszych dyscyplin sportowych, ale także i osoba, która interesuje się typowaniem mniej powszechnych dyscyplin. Każdy nowy klient sam decyduje o tym, jak wykorzysta w Superbet bonus powitalny w postaci freebetu.

Superbet kod promocyjny 2023
Superbet kod promocyjny 2023

Nie ma co ukrywać, że lista prezentów dostępnych po rejestracji w Superbet jest naprawdę długa. Każdy może coś dla siebie upatrzeć i to bez względu na to, jaki rodzaj premii interesuje go najbardziej:

 • Lubisz otrzymywać coś za wpłatę? Superbet proponuje doładowanie 100% do 200 PLN
 • Chcesz zagrać za darmo? Superbet kod promocyjny BETONLINE to przepustka do freebetu 34 PLN!
 • Stawiasz mobilnie? W aplikacji do odebrania czeka 20 PLN premii
 • Ryzyko mocno cię hamuje? Tydzień grania od rejestracji to zwrot w razie niepowodzenia i to nawet do kwoty 3500 PLN!

Co by nie mówić, Superbet trafia w gust dosłownie każdego rodzaju graczy. Można znaleźć w tym miejscu takie dodatki bukmacherskie, jakich w innych tego typu miejscach po prostu nie ma i nigdy pewnie też nie będzie.

Bardzo popularny jest tydzień grania bez ryzyka w Superbet. Dużo w internecie można przeczytać o tym bonusie. Jak właściwie działa i czy na pewno jest bezpieczny? Poniżej można przeczytać najważniejsze informacje na jego temat. Pamiętajmy, że tutaj gra toczy się o spore pieniądze, bo do odebrania jest nawet 3500 PLN!

Tydzień bez ryzyka – 3500 PLN zwrotu!

Dla nikogo nie jest zaskoczeniem to, że bukmacherzy proponują graczom zakłady pozwalające na obstawianie bez ryzyka. Tyle że najczęściej bonus odebrać można tylko przy pierwszym czy drugim zakładzie, a Superbet idzie znacznie dalej i proponuje typowanie ze zwrotem aż przez 7 dni od rejestracji konta.

Tutaj nie ma nic skomplikowanego – bukmacher Superbet zwraca graczowi kwotę, jaką przegrał w ciągu tygodnia po utworzeniu profilu. Jeżeli więc kończy się pierwszy tydzień na minusie, nie jest to powód do rozpaczy. Tym bardziej, iż odzyskać można nawet 3500 PLN!

 1. Zarejestrowanie się na www.Superbet.pl
 2. Do wykorzystania w Superbet kod promocyjny „BETONLINE
 3. Obstawianie kuponów
 4. Pierwszy tydzień na minusie? Zwrot do 3500 PLN!

W przypadku tego bonusu wystarczy dwukrotny obrót. Na jego wykonanie jest 10 dni. Co to oznacza? Trzeba postawić odpowiednie kupony za dwukrotność otrzymanej premii. Jeżeli więc otrzymaliśmy 300 PLN, musimy za tę kwotę zagrać przynajmniej dwa razy, czyli łącznie należy wydać 600 PLN. Po takim obrocie środki są już własnością gracza i może z nimi zrobić dosłownie wszystko.

Może zdarzyć się, że nie uda się obrócić pełnej kwoty otrzymanego bonusu, ale to nie oznacza, że premia przepada w całości. Legalny bukmacher Superbet przyznaje każdemu graczowi tyle, ile uda mu się obrócić. Jeżeli jest to więc np. 100 PLN, to tę kwotę przelewa na odpowiednie konto.

Niektórzy zapominają o tym, że w Superbet na dobry początek bierze się pod uwagę aktywność gracza w ciągu całego tygodnia od rejestracji konta, a nie z pojedynczych kuponów. Zapamiętanie tego istotnego faktu jest bardzo ważne, a do dlatego, że tylko i wyłącznie w ten sposób jest możliwe zgarnięcie premii powitalnej bez ryzyka.

 1. Gracz założył konto na stronie Superbet z kodem promocyjnym „BETONLINE
 2. Zdeponował na start 200 PLN, dzięki czemu ma razem 400 PLN na grę z premią na start 100%
 3. Obstawiał zakłady – wydał 300 PLN, by zdobyć łącznie 220 PLN wygranych
 4. Kwota 80 PLN to saldo „na minusie” – tyle gracz może otrzymać w ramach zwrotu!

Oczywiście, w przytoczonym przykładzie posiłkujemy się sytuacją bardzo uproszczoną. Trzeba pamiętać, że na kwotę premii wpływa również zapłacony podatek. Z tym już w żaden sposób poradzić sobie nie możemy, a żaden Superbet kod promocyjny całkowicie nie pozwoli nam na usunięcie konieczności płacenia podatków.

Wszystko to nie zmienia jednak faktu, że przygotowana przez Superbet promocja na start jest bardzo pozytywnie odbierana przez graczy i mają oni dobre zdanie na jej temat. Trzeba podkreślić, że sporo można dzięki niej zyskać – rzadko kiedy bukmacherzy proponują na dobry początek ponad 3500 PLN, a tutaj tak właśnie jest!

Freebet 20 PLN w aplikacji Superbet

superbet aplikacja mobilna
Freebet 20 PLN w aplikacji Superbet

Wpisaliśmy Superbet kod promocyjny „BETONLINE” i odebraliśmy 34 PLN jako freebet, ale to jeszcze nie wszystko, na co tu możemy liczyć. U tego bukmachera już za samo pobranie aplikacji mobilnej odbiera się darmowy zakład!

 1. Utworzenie konta w Superbet za darmo
 2. Pobranie aplikacji mobilnej w ciągu maksymalnie 7 dni od rejestracji
 3. Zalogowanie się do konta bukmacherskiego na telefonie
 4. Odebranie freebetu w wysokości 20 PLN – dodatkowy Superbet kod promocyjny nie jest wymagany!

Warto dodać, że aplikacja mobilna od Superbet zbiera bardzo pozytywne opinie. Na ten temat można się dowiedzieć więcej chociażby na końcu tego materiału, a także na najpopularniejszych forach bukmacherskich jak serwis Betonline.

Superbet kod promocyjny – bonusy dla stałych klientów

Poza startowym bonusem bukmacher przygotował również promocje dla stałych graczy i to nie tylko dla tych, którzy obstawiają w Internecie, ale również stacjonarnie.

Żaden legalny bukmacher nie mógłby skupić się nie tylko i wyłącznie na przyznawaniu bonusów nowym klientom, ponieważ w ten sposób szybko traciłby w oczach tych, którzy grają już u niego od jakiegoś czasu. Na szczęście, nie tyczy się to marki Superbet, która pozwala odbierać premie w ramach okazjonalnych akcji specjalnych. Co takiego można w tym miejscu znaleźć? Przedstawiamy kilka najpopularniejszych propozycji przygotowanych przez tę markę. Wśród nich nie brakuje takich bonusów, które wyróżniają się na tle konkurencji od pierwszego rzutu okiem.

Super Kursy w Superbet

Super Kursy - Superbet
Super Kursy – Superbet

Zaczniemy od tych internetowych. Wśród nich znajdziemy „Super Kursy”, który charakteryzuje się podwyższeniem kursów na niektóre wydarzenia – zwykle są to szlagiery poszczególnych kolejek, czy to piłkarskich, siatkarskich, czy koszykarskich, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem graczy. Dzięki tej promocji gracze mogą wygrać więcej, a wszystkie mecze, które do takiego bonusu się zaliczają będą w oddzielnej zakładce.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Super 6 w ofercie bukmachera Superbet

Kolejną promocją dla stałych graczy jest „Super 6”, która może zagwarantować zainteresowanym typerom kurs na cały kupon w okolicach 500. Bukmacher wybiera zdarzenia, które mogą wejść do tej promocji, a żeby wziąć w niej udział, należy postawić sześć spotkań jednotorowo (czyli na zwycięzcę gospodarza, remis, lub zwycięstwo gościa), po kursie każdego zdarzenia 2.80. Co ciekawe, nieważne czy gracz zdecyduje się postawić na 1, X, czy 2. Na każde z nich będzie kurs dokładnie 2.80.

Akcja specjalna Super Extra

Ostatnią promocją, która wchodzi zarówno w grono tych przeznaczonych dla graczy internetowych, jak i stacjonarnych jest „Super Extra”. Polega ona również na podwyższaniu kursów, tylko tutaj na tak zwane „pewniaki”. Każdy, kto będzie chciał wziąć udział w tej promocji, musi postawić minimum 6 spotkań, po kursie minimalnym 1.10, dzięki czemu będzie można „podkręcić” kursy spotkań. Pozwoli to na ewentualne wyższe wygrane z kuponów graczy.

Czas przejść do promocji, które czekają na osoby, które zdecydowały się na obstawianie klasycznie, w punktach stacjonarnych. Tutaj bukmacher przewidział osobne dwie promocje, dla takich typerów.

Superbet i Super Szansa

Pierwszą z nich jest „Super Szansa”, która daje typerom możliwość jednej pomyłki, która nie przekreśla ich kuponów. Aby wziąć w niej udział trzeba postawić 11 zdarzeń na kuponie, z czego 10 musi być rozliczonych jako trafione. Wtedy bukmacher wypłaca graczom 10% sumy, właśnie z tych 10 zsumowanych kursów. Przedstawiamy wzór, jak można wyliczyć ewentualny zwrot środków: potencjalna wygrana / kurs nietrafionego spotkania / 10.

Super Bonus na Superbet.pl

Superbet Mocne Uderzenie
Superbet Mocne Uderzenie

Ostatnią promocją, którą opiszemy jest „Super Bonus”, który jest skierowany do osób lubiących stawiać wiele zdarzeń na jednym kuponie i nie boją się tak zwanych „taśm”. W tej promocji chodzi o to, że im więcej zainteresowany gracz zdecyduje się postawić zdarzeń na jednym kuponie, tym wyższy procent jest mu doliczany do ewentualnej wygranej. Minimum jest to 6 zdarzeń – wtedy każdy otrzyma +5% do możliwej wygranej. Każdy kolejny typ daje dodatkowe 5%, co przy 35 zdarzeniach w jednym zakładzie daje +150% do ewentualnej wygranej. Jedynym obostrzeniem jest wymóg kursowy – minimum 1.35 musi mieć każde zdarzenie, aby wchodziło w ramy promocji, a także zdarzenia z „Super Extra” i „Super Mecz” nie są do niej zaliczane.

Superbet Polska – strona internetowa bukmachera

Strona internetowa Superbet przypomina wiele innych stron bukmacherskich. Jest dość prosta wizualnie, ale dzięki temu czytelna, a także posiada wiele zakładek, które pozwolą na znalezienie tego, czego się szuka każdemu, nawet jeśli jest na tej stronie pierwszy raz.

Jest jednak kilka aspektów wyróżniających Superbet od innych. Jednym z nich jest na pewno zakładka newsy, która łączy bukmacherkę z dziennikarstwem. W tym miejscu każdy zainteresowany typer może zasięgnąć porady na temat najważniejszych spotkań bieżącego tygodnia. Można tam znaleźć chociażby poszerzone statystyki, zarówno na temat gospodarza, jak i gościa. Ich aktualna forma, ewentualna absencja piłkarzy, czy bezpośrednie pojedynki i ilość bramek w poszczególnych spotkaniach. Gdy to wszystko typerzy mają w jednym miejscu, to jest im o wiele łatwiej w postawieniu ewentualnego kuponu, lub chociaż rozwianie pewnych wątpliwości, które mieli wcześniej – na co się zdecydować przy typowaniu.

Na uwagę zasługuje również zakładka dotycząca kontaktowania się z bukmacherem w sprawie niejasności lub pewnych problemów. Każdy, kto chce, ma możliwość na trzy drogi skontaktowania się z Superbet. Po pierwsze jest to zakładka FAQ, w której znajdziemy odpowiedź na około 100 najczęstszych pytań graczy na wszelakie tematy związane z obstawianiem na tej stronie. Drugim wyborem jest oczywiście kontakt z obsługą klienta za pomocą chatu internetowego. Wtedy specjalista od razu postara się rozwiązać problem graczy i ewentualnie może poradzić co zrobić, aby go rozwiązać. Ostatnią formą jest kontakt mailowy, który – warto zaznaczyć – jest najdłuższą pod względem czasowym formą. Na odpowiedź możemy czekać nawet do dwóch-trzech dni, co wydłuża czas trwania problemu.

sts poker online za darmo
Darmowy bonus na obstawianie pokera w Betgames STS

Stronę internetową można traktować jako naprawdę profesjonalne narzędzie do obstawiania i to bez względu na to czy wolimy grać na telefonie, czy wybieramy zawieranie zakładów na komputerze. Przejrzystość bije tutaj w oczy od samego początku, a obsługa dostępnych funkcji jest po prostu tak intuicyjna, jak tylko jest to możliwe.

Legalni bukmacherzy muszą przedstawiać swoją ofertę w języku polskim i tak właśnie jest w przypadku marki Superbet. Tutaj wystarczy samemu przejść do portalu www.Superbet.pl.

Superbet opinie – czy warto tam obstawiać zakłady?

Na sam koniec warto podsumować całokształt firmy Superbet i zadać sobie bardzo ważne pytanie – czy Superbet opinie ma na tyle dobre, że warto tam obstawiać zakłady sportowe? Mimo krótkiego stażu na polskim rynku widać, że doświadczenie bukmachera, które nabył na rodzimym rumuńskim rynku owocuje również w Polsce. Dobrze stworzona oferta, na którą nie ma co narzekać, dobrze napisana aplikacja do obstawiania meczów na telefonie, ciekawe promocje i bonusy to również atut tej firmy.

UWAGA: Dla nowych graczy specjalny bonus 3720 PLN + 34 PLN freebet – obowiązuje w Superbet kod promocyjny „BETONLINE”, rejestracja na stronie www.Superbet.pl.

Duży plus również za bonusy i za to, że bukmacher pamiętał o typerach, którzy obstawiają stacjonarnie i dla nich również przygotował szereg promocji. Ogólnie mówiąc Superbet zasługuje na uwagę i jeśli jest ktoś zainteresowany bukmacherką i obstawianiem, to u tego bukmachera na pewno znajdzie coś dla siebie. Poniżej przeczytać można kilka komentarzy graczy na temat rumuńskiej marki. Wspominany jest przez graczy bardzo często Superbet kod promocyjny, co nie może być przypadkiem.

Superbet aplikacja mobilna - bonus
Superbet aplikacja mobilna – bonus

Superbet ma bardzo przejrzystą stronę internetową i fajne kursy. Dość mam nowoczesnego wyglądu, który w ogóle nie jest intuicyjny i robiony jest tylko dla pseudo znawców grafiki. Wolę takie rozwiązania jak właśnie w Superbet!”

Każdy mówi o tym, że można w Superbet kod promocyjny podać i dostać freebet, ale według mnie na uwagę i pochwałę zasługuje w tym wypadku aplikacja. Najlepsza, z jaką miałem do czynienia”

Nie przypominam sobie, by jakikolwiek inny dobry bukmacher w Polsce oferował na start ponad 3000 złotych i to w zasadzie na naprawdę dobrych warunkach”

„Gdybym miał powiedzieć, jaki bukmacher jest moim zdaniem najlepszy w kraju, ale również niedoceniany, bez dwóch zdań wspomniałbym o Superbet”

Opinie innych to jedno, ale nie można także zupełnie ignorować swoich potrzeb. Właśnie dlatego wiele osób decyduje się na to, aby samemu sprawdzić, co daje Superbet kod promocyjny oraz jak w ogóle typuje się u tego bukmachera. Czy to jest coś dla was? Każdy musi sobie sam odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno propozycja opisywanej tutaj marki wygląda solidnie i nie można jej wiele zarzucić.

Na naszej stronie internetowej cały czas aktualizujemy informacje na temat marki Superbet. Kod promocyjny i wszystko, co jest z nim związane, nie zaskoczą nikogo, jeśli tylko przed rejestracją konta na www.Superbet.pl przynajmniej pobieżnie zerknął na to, co opisujemy na łamach Sport1.

Mimo że cały czas na rynku pojawia się wielu bukmacherów, Superbet uważany jest niezmiennie za jednego z najlepszych w Polsce. To, jak popularny jest Superbet kod promocyjny jest niezbitym dowodem na to, że mówimy o czymś, co mocno graczy interesuje. Wpływ na to na pewno mają chociażby dostępne na start bonusy, ale też i bez dwóch zdań całokształt oferty. Kto do tej pory nie miał możliwości przekonać się o tym, jak działa Superbet w praktyce, ma możliwość szybko doświadczyć tego na własnej skórze. Jak pokazaliśmy w tym materiale, odebranie bonusu, sama rejestracja i zawieranie zakładów są w tym przypadku niezwykle banalnymi czynnościami.

Uwaga! Zawsze trzeba upewniać się, czy Superbet kod promocyjny jest aktualny. Obecnie hasło „BETONLINE” jest aktywne i pozwala na otrzymanie bonusu na start. Trzymamy rękę na pulsie i na bieżąco informujemy o wszelkich zmianach, gdy takowe następują.


Jaki jest aktualny kod promocyjny Superbet?

W Superbet aktualny kod promocyjny to BETONLINE

Jakie bonusy na start oferuje Superbet z kodem promocyjnym?

Z kodem promocyjnym BETONLINE, bukmacher Superbet oferuje dodatkowy freebet 34 PLN

5 / 5. Ocen: 48

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button