eTOTO kod bonusowy 2023. Bonus powitalny bez obrotu

eTOTO kod bonusowy 2023 to: BETONLINE. Jak najlepiej wykorzystać w eTOTO kod bonusowy? Dowiedz się już teraz, co wpisać u tego bukmachera oraz jaki proponuje bonus powitalny na start z kodem bonusowym. Oto aktualne informacje o promocjach zarówno dla nowych, jak i stałych klientów Polskiego bukmachera eTOTO!

eTOTO kod bonusowy 2023. Bonus powitalny bez obrotu
eTOTO kod bonusowy 2023. Bonus powitalny bez obrotu

eTOTO kod bonusowy 2023 – co najlepiej wpisać przy rejestracji?

Przeglądając informacje o bonusach powitalnych na stronach bukmacherskich, nietrudno jest zauważyć, że premie na start zmieniają się dość często. Na szczęście, w eTOTO kod bonusowy na ten rok jest cały czas taki sam i obowiązuje każdego dnia – zupełnie nie ma znaczenia to, kiedy planujemy utworzyć profil gracza.

Jeżeli chcemy wykorzystać w eTOTO kod bonusowy, musimy mieć na uwadze, że mamy na to tylko i wyłącznie jedną okazję. Bukmacher umożliwia wpisanie hasła bonusowego na start jedynie przy zakładaniu konta – w późniejszym czasie takiej możliwości już nie ma, a tym samym jest tylko jedno niepowtarzalna okazja do tego, by zgarnąć z kodem eTOTO bonus powitalny. Najważniejsza wiadomość dla wielu będzie przy tym taka, że prezentu na start nie trzeba w ogóle obracać – można wypłacić go po pojawieniu się na koncie!

Jak wykorzystać w eTOTO kod promocyjny? To nic trudnego:

 1. Wejście na stronę internetową www.eTOTO.pl
 2. Kliknięcie przycisku „Załóż konto”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu
 3. Wypełnienie formularza rejestracyjnego. W rubryce „Kod bonusowy (opcjonalny)” należy podać słowo BETONLINE
 4. Ukończenie procesu rejestracyjnego
 5. Rozpoczęcie obstawiania wraz ze specjalnym bonusem na start!

U legalnego bukmachera eTOTO rejestracja konta gracza trwa zaledwie 30 sekund. To idealna propozycja dla osób, które nie mogą poświęcić zbyt wiele czasu na formalności.

eTOTO kod bonusowy 2023BETONLINE
eTOTO bonusy z kodem🏆 200% do 100 PLN 🏆
eTOTO rejestracja z kodem🖥️ www.eTOTO.pl 🖥️

Kod promocyjny eTOTO na bonus powitalny 2023. Potrojony pierwszy depozyt!

Na stronie bukmachera eTOTO bonus powitalny do odebrania na start to szansa na to, by potroić swoją pierwszą wpłatę dokonaną po rejestracji konta. Tutaj nie są potrzebne wyszukane przykłady: jeżeli zdeponuje się na konto typerskie kwotę 50 złotych, do dyspozycji otrzyma się łącznie 100 zł na grę. To w Polsce jedyna promocja tego typu i trudno naprawdę znaleźć na rynku innego bukmachera posiadającego w ofercie podobną propozycję dla nowo zarejestrowanych.

Jak potroić pierwszą wpłatę w eTOTO? Opisujemy wszystko krok po kroku, dzięki czemu każdy może mieć pewność, że robi wszystko w odpowiedni sposób:

 1. Odwiedzenie strony internetowej www.eTOTO.pl
 2. Zarejestrowanie darmowego konta, podając eTOTO kod bonusowy „BETONLINE
 3. Dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości 50 zł
 4. Otrzymanie dodatkowych 100 zł na grę, co daje w praktyce bonus o wartości 200% wpłaty
 5. Gracz może obstawiać aż 150 złotych. Bonus powitalny nie musi być obracany tak, jak ma to miejsce u innych bukmacherów!

Legalny bukmacher eTOTO na każdym kroku – czy to w internecie, czy to w telewizji – informuje o tym, że jego nowi klienci mogą korzystać z jedynego w Polsce bonusu bez obrotu. Warto przyjrzeć się temu, jak dokładnie działa ta promocja.

eTOTO kod bonusowy 2023 – bonus na start bez obrotu. Jak działa?

Nie da się nie zauważyć, że bukmacher eTOTO bonus powitalny bez obrotu wybrał do listy tych rzeczy, którymi chce się wyróżniać na tle konkurencji. Do pozostałych aspektów jeszcze przejdziemy w tym materiale, ale teraz warto na chwilę zatrzymać się właśnie na premii bez obrotu. Jak to działa?

Etoto kod promocyjny
Etoto kod promocyjny

Jeżeli ktoś przy rejestracji poda w eTOTO kod bonusowy „BETONLINE”, może liczyć na otrzymanie pełnego bonusu powitalnego. To 200% premii do 100 zł i nie jest potrzebne granie za te pieniądze, by móc je wypłacić z konta bukmacherskiego!

W jaki sposób działa w eTOTO bonus powitalny bez obrotu? Po założeniu konta na www.eTOTO.pl i dokonaniu wpłaty gracz otrzymuje nawet 100 zł bonusu. Nie musi stawiać tej kwoty, by ją wypłacić, a jedynym wymogiem jest zagranie przez niego zakładów za kwotę równą otrzymanemu bonusowi. Jeżeli zatem ktoś ma swoich środków na koncie 10 złotych, wystarczy, że wyda je u bukmachera, a dodatkowe 100 zł bonusu będzie mógł przelać do banku. To proste zasady, z którymi nikt nie powinien mieć problemu.

Jak wypłacić w eTOTO bonus na start bez obrotu?

 1. Zlecić wpłatę pieniędzy
 2. Otrzymać bonus 200% do 100 zł (pamiętaj, że eTOTO kod bonusowy to BETONLINE)
 3. Zagrać kupon za równowartość otrzymanej premii
 4. Dokonać przelewu bonusu z konta typerskiego

Kupon promocyjny, dzięki któremu „uwalniamy” bonus od bukmachera, to:

 • AKO lub SOLO
 • Z kursem ogólnym wynoszącym co najmniej 2.50
 • Z typem na każde zdarzenie w wysokości minimum 1.30

Każdy ma tylko jedną szansę na to, by otrzymać bonus powitalny 200% do 200 zł. Nie można tym samym zapominać, ponieważ to oznacza, że wysokość pierwszej wpłaty determinuje, ile dokładnie zgarniemy od bukmachera.

eTOTO kod rejestracyjny a bonus bez depozytu

Wszystkie osoby, które rozważają założenie konta bukmacherskiego na jakiejś stronie internetowej, często szukają informacji o tym, czy można w danym miejscu otrzymać bonus bez depozytu. Tego typu prezenty są bardzo popularne, a to dlatego, że pozwalają na dobry początek zgarnąć środki na grę bez żadnych wymagań depozytowych. Co to oznacza? Najprościej rzecz ujmując – nie trzeba nic przelewać, by otrzymać pieniądze na grę.

Czy dostępny jest u bukmachera eTOTO bonus bez depozytu i czy jest do podania jakiś limitowany kod rejestracyjny, dzięki któremu możliwe jest odebranie właśnie tego rodzaju premii? Internet nieszczególnie graczom pomaga w znalezieniu odpowiedzi na pytanie związane z tą premią. Niestety, ale nadal nie brakuje miejsc, które celowo wprowadzają czytelników w błąd, byle tylko ci założyli konto w konkretnym portalu. U nas tak to nie działa, dlatego przedstawiamy aktualne informacje o tym, jaki można wykorzystać w eTOTO kod bonusowy oraz sprawdzamy, czy dzięki niemu jest możliwe zdobycie premii bez wpłaty.

Marka eTOTO na polskim rynku nie działa od wczoraj. Ma już za sobą organizację bardzo wielu promocji dla nowych klientów i zdarzało się, że w takich ofertach można było znaleźć bonusy bez depozytu i inne podobne prezenty. Pamiętajmy jednak, że czasy się zmieniają, a już niektóre serwisy internetowe – niekoniecznie. Aktualizowane na bieżąco dane o bonusach bukmacherskich znajdziemy w bardzo nielicznych miejscach. Tym bardziej warto czytać właśnie tylko je.

Obecnie nie jest możliwe, by jakiś eTOTO kod rejestracyjny umożliwiał otrzymanie dodatkowego bonusu w postaci premii bez wpłaty. Nic nie wiadomo nam o tym, by bukmacher chciał w najbliższym czasie wprowadzić taki bonus do swojej oferty. Gdyby jednak było inaczej, na pewno bardzo szybko o tym poinformujemy, by każdy mógł z takiego prezentu skorzystać.

Jeżeli ktoś właśnie teraz rozważa utworzenie konta w eTOTO, będzie musiał obejść się smakiem w kwestii odebrania bonusu bez depozytu, co niekoniecznie musi oznaczać brak okazji do zgarnięcia innej ciekawej premii. Gdyby pojawił się u bukmachera eTOTO bonus bez depozytu, prawdopodobnie bukmacher zrezygnowałby z innego elementu swojej oferty powitalnej i niekoniecznie dla wszystkich musiałaby być to zmiana na lepsze. Jeżeli więc obecnie dostępny w eTOTO bonus na start jest dla ciebie czymś godnym uwagi, bez dwóch zdań powinieneś poważnie rozważyć skorzystanie z niego, by nie został on usunięty.

Kod promocyjny eTOTO – bonusy na start

Etoto bonus bez obrotu - o co chodzi?
Etoto bonus bez obrotu – o co chodzi?

Jeżeli chcemy wykorzystać w eTOTO kod bonusowy na start, prawdopodobnie należymy do osób, które lubią od bukmachera dostawać sporo specjalnych premii. Na szczęście, w przypadku strony www.eTOTO.pl na brak ofert specjalnych narzekać nie można, a jednocześnie tego bukmachera wyróżnia kilka bardzo istotnych rzeczy:

 • Nie ma podziału na dwa salda: bonusowe i gotówkowe: dzięki temu zawsze obraca się całą kwotą, jaka jest dostępna na koncie. Nie ma podziału na „lepsze” oraz „gorsze” pieniądze, a jednocześnie początkujący nie są zakłopotani tym, za co mogą grać, a za co nie
 • Obrót jest dokonywany za wszystkie pieniądze: mówiąc najprościej jak się tylko da, otrzymany przez bukmachera bonus jest od razu na koncie, a my musimy postawić jego równowartość, by dokonać wymaganego obrotu. Nie ma „uwalniania” premii z jednego salda do drugiego
 • Wygrana z freebetu jest gotówką: kiedy przyznaje się nam w jakiejś promocji darmowy zakład (freebet), legalni bukmacherzy najczęściej na wygraną nakładają warunki obrotu. W eTOTO nie ma mowy o czymś takim, więc to, co się zarobi za bonusowy zakład, staje się automatycznie naszą własnością.

Jakie są dostępne w eTOTO promocje na start? Te już poznaliśmy przy omawianiu tego, jak brzmi u tego bukmachera kod bonusowy oraz w jaki dokładnie sposób można go wykorzystać. Na pewno jednak warto zwrócić uwagę również na fakt, że na stronie marki eTOTO można znaleźć naprawdę dużo ofert specjalnych, które przeznaczone są także dla tych, co już konto posiadają od dłuższego czasu. Jak to dokładnie wygląda w tym przypadku? Każdy już teraz może się o tym przekonać!

Podkreślmy, że poniżej znajdziemy aktualnie dostępne promocje, a także informacje o archiwalnych akcjach bonusowych, które swego czasu były dostępne w eTOTO i cieszyły się ogromną popularnością wśród wszystkich miłośników typowania. Nie robimy tego po to, by kogokolwiek wprowadzać w błąd, a wręcz przeciwnie – pokazujemy, że opisywana marka chętne oferuje swoim klientom mniejsze oraz większe bonusy, a sposobów na ich zdobycie jest naprawdę wiele.

Polskie ligi bez podatku w eTOTO

Nie był potrzebny w eTOTO kod promocyjny dla stałych klientów, by można było korzystać z akcji specjalnej z polskimi ligami bez podatku. A najważniejsze w tym wszystkim jest to, że zakłady na kuponie można było dowolnie mieszać, więc do zakładów na Ekstraklasę dawało się dodać coś ekstra z pierwszej lub drugiej ligi

Jak obstawiać bez podatku w eTOTO?

 1. Zapisać się do cotygodniowej promocji bez podatku, o ile jest dostępna
 2. Postawić kupon AKO za minimum 20 zł, który będzie zawierał przynajmniej trzy zdarzenia o kursie co najmniej 1.25 z polskich lig piłkarskich (Ekstraklasa oraz 1. i 2. liga)
 3. W przypadku wygranej odebrać aż 14% więcej w porównaniu ze standardową ofertą typerską!

Bukmacher eTOTO nie wymaga od gracza tego, by dodał samodzielnie bonus, a to oznacza, że wszystko odbywa się w sposób w pełni zautomatyzowany. Oczywiście, zawsze warto upewnić się, czy współczynnik na kuponie zmienił się na 1.00, a nie jest to ciągle klasyczne 0.88.

Na ten moment nie jest dostępna ta promocja, chociaż nie można wykluczyć, iż wkrótce znów zostanie dodana do oferty, kiedy tylko rozgrywki ligowe w naszym kraju na dobre się rozpoczną po przerwie zimowej.

eTOTO kod bonusowy – freebet na żużel. 50% do 50 zł + ekstra 10%!

Każdego tygodnia można wykorzystać w eTOTO kod promocyjny? Nie, nie jest on potrzebny, kiedy już utworzymy konto! Gracze często mogą jednak korzystać z różnych akcji specjalnych z bonusami, a przykładem może być tutaj dostępny niegdyś na żużel freebet. Jakby tego było mało, promocja ta pozwalała zgarnąć dodatkowe 10% w formie zakładu za darmo. To wszystko legalnie i również w aplikacji mobilnej!

 1. Wejść na stronę www.eTOTO.pl
 2. Zapisać się do promocji „Żużel na grubo” – eTOTO kod promocyjny nie jest wymagany
 3. Postawić kupon AKO tylko z typami na żużel – kurs całkowity co najmniej 2.20, a każdy typ po kursie minimum 1.25
 4. Gracz otrzyma automatycznie freebet w wysokości 50% stawki. Maksymalnie zdobyć można 50 zł
 5. Obstawanie mobilne? Dla grających w aplikacji przygotowano 10% ekstra!
 6. Freebet można wykorzystać na obstawianie meczów żużlowych, a wygrane są gotówką, której już nie trzeba obracać!

W ofercie marki eTOTO znajdziemy na żużel nie tylko propozycje z rozgrywek odbywających się w naszym kraju, ale dostępne są też tutaj kursy na rywalizacje w Wielkiej Brytanii czy innych częściach Europy. Kiedy odbywają się jakieś mistrzostwa w czarnym sporcie, również można typować je w eTOTO.

W momencie ostatniej aktualizacji tego materiału nie była dostępna promocja na żużel w eTOTO, chociaż – podobnie jak w przypadku premii na krajowe rozgrywki piłkarskie – spodziewamy się reaktywacji w najbliższym czasie. Będziemy na bieżąco informować o wszystkim, co związane z tym tematem.

eTOTO tnie podatek na puchary – 100% wygranych!

eTOTO bez podatku - jak obstawiać?
eTOTO bez podatku – jak obstawiać?

Legalny bukmacher eTOTO bierze na siebie podatek w przypadku wszystkich zakładów, które gracze stawiają na europejskie puchary w piłce nożnej. Im wyższa stawka, tym lepiej:

 • Kupon postawiony za stawkę do 49,99 zł – podatek obniżony o połowę
 • Kupon postawiony za co najmniej 50 zł – bukmacher eTOTO cały podatek płaci z własnej kieszeni!

Zagranie kuponu w ramach tej promocji sprowadza się do dodania do zakładu AKO przynajmniej trzech propozycji z oferty na takie rozgrywki jak Liga Mistrzów, Liga Europy oraz Liga Konferencji. Trzeba pamiętać, że kurs każdego obstawianego zdarzenia wynosił będzie co najmniej 1.30, bo w przeciwnym wypadku premia bez podatku nie będzie miała zastosowania.

Współczynnik na kuponie z 0.88 na 0.94 (50% podatku) lub 1.00 powinien zmienić się automatycznie. Jeżeli tak nie jest, trzeba sprawdzić, czy na pewno obstawiło się zakład w odpowiedni sposób.

UWAGA! Do oferty trzeba się zapisać. Nie jest wymagany eTOTO kod promocyjny, a jedynie potrzebne jest kliknięcie jednego przycisku.

Pobudka bez podatku w eTOTO

W środku tygodnia nie brakuje okazji do typowania meczów, a w eTOTO niegdyś każdego dnia o poranku można było obstawiać bez podatku. Jak informuje sam bukmacher, to „wchodzi lepiej niż kawa!”. Dobra wiadomość jest taka, że każdy gracz ma możliwość skorzystania z tej promocji, kiedy już tylko jest ona dostępna. Krokiem numer jeden jest zapisanie się do niej. Nie jest wymagany przez eTOTO kod promocyjny przygotowany specjalnie na tę okazję itp.

Jak obstawić kupon o poranku bez podatku w eTOTO?

 1. Zapisać się do promocji na stronie www.eTOTO.pl
 2. Obstawiać zakłady online w godzinach 6.00 – 11.00
 3. Wygrywać więcej o 14%
 4. Oferta dostępna każdego dnia od poniedziałku do piątku

Kwalifikują się do tej oferty tylko i wyłącznie zakłady z co najmniej 3 zdarzeniami, gdzie kurs każdego to co najmniej 1.25. Wszyscy zarejestrowani mogą korzystać z tej wyjątkowej akcji promocyjnej.

Jeżeli tylko ten bonus zostanie ponownie włączony do oferty aktywnych promocji w eTOTO, na pewno pojawi się w tym miejscu stosowna informacja na ten temat.

Kod promocyjny eTOTO na freebet 50 zł na obstawianie koszykówki

Często grasz typy na koszykówkę? U legalnego bukmachera eTOTO możesz niekiedy odbierać każdego tygodnia nawet 50 złotych jako freebet. Co więcej, stawiając kupony w aplikacji mobilnej, należy się dodatkowe 20% do specjalnej premii!

Chcesz zdobyć ten bonus? W pierwszej kolejności trzeba zapisać się do oferty – kolejnym krokiem jest postawienie kuponu. Im wyższa stawka, tym pokaźniejszy freebet. Mając pod ręką aplikację, można zyskać jeszcze więcej!

 1. Zapisanie się do promocji
 2. Zagranie kuponu AKO tylko z typami na koszykówkę
 3. Stawka co najmniej 40 zł, typy o kursie całkowitym min. 2.20, a pojedynczy typ – min. 1.30
 4. Połowa stawki to wartość freebetu, który można otrzymać. Dodatkowe 20% przyznaje się tym, co zagrali mobilnie!

Premia koszykarska nie podlega obrotowi (do skorzystania z niej nie jest też potrzebny eTOTO kod promocyjny). Wygrana zdobyta dzięki freebetowi od razu trafia na konto typerskie. Jeżeli chcemy, wypłacimy ją w mgnieniu oka i przeznaczymy na dowolny cel.

Pamiętajmy, aby sprawdzać, czy aktualnie freebet na koszykówkę rzeczywiście jest dostępny. Jeżeli nie możemy znaleźć o nim informacji na stronie głównej bukmachera, oznacza to, iż w danym momencie nie jest aktywny, a tym samym nie jest możliwe zgarnięcie darmowego zakładu.

MixBET – zmiksowany zakład od DJ Borka

Mateusz Borek to jedna z twarzy legalnego bukmachera eTOTO. To właśnie ten dziennikarz promuje regularną promocję pod nazwą MixBET, którą znaleźć można na www.eTOTO.pl. Nie, tutaj też nie jest wymagany eTOTO kod promocyjny!

Na czym polega MixBET? Można dzięki niemu dodawać do jednego kuponu zakłady z tego samego meczu. W kilka chwil zagramy na to, ile padnie goli, kto wygra mecz, czy będzie rzut karny i tak dalej. Możliwości jest bardzo wiele, tak samo jak potencjalnych wygranych!

 1. Gracz odwiedza portal www.eTOTO.pl
 2. Loguje się na konto
 3. Przechodzi do oferty na piłkę nożną
 4. Klika „MixBET”
 5. Wybiera zakłady i obstawia kupon
 6. Wygrana trafia na konto tak, jak w każdym innym zakładzie!

Liga VIP w eTOTO

eTOTO oferta VIP - tylko dla wybranych!
eTOTO oferta VIP – tylko dla wybranych!

Jeżeli jesteśmy naprawdę aktywnymi typerami, prawdopodobnie prędzej czy później nasze poczynania zostaną dostrzeżone przez pracowników eTOTO. Tym samym istnieje duża szansa na to, że otrzymamy zaproszenie do Ligi VIP. Co za tym idzie, możemy liczyć na:

 • Priorytetowe wypłaty wygranych pieniędzy – wszystko sprawnie i bez niepotrzebnej „papierologii”
 • Osobistego asystenta, który będzie służył pomocą w dowolnym momencie naszej gry
 • Specjalny bonus powitalny – coś jak ten, który dostać można za eTOTO kod promocyjny. To specjalny bonus za samo dostanie się do grona VIP-ów!
 • Wyjątkowe promocje – tylko dla wybranych – inne warunki oraz wiele więcej!
 • Bonusy na urodziny – każde twoje święto będzie okazją dla eTOTO na przyznanie ci dodatkowego bonusu
 • Wyjazdy VIP – dla najlepszych graczy czekają wyjazdy na mecze, koncerty oraz weekendowe lub znacznie dłuższe wakacje!

Co trzeba zrobić, by dostać się do Ligi VIP? Recepta to:

 • Lojalność wobec bukmachera – im dłużej u niego gramy, tym lepiej
 • Częstotliwość obstawiania – tylko ci, którzy często grają w eTOTO
 • Duży obrót podczas typerskich sesji – nie tylko często, ale także za duże pieniądze!

Pewne jest to, że przez eTOTO zauważony zostanie każdy gracz, który wyróżnia się stawkami czy rodzajem zakładów, jakie najczęściej typuje. Na forach znajdziemy bez problemu informacje o takich osobach, które nawet po kilku tygodniach grania otrzymały upragniony status VIP. Wszystko jest kwestią odpowiedniego zaangażowania w zakłady.

Aplikacja mobilna eTOTO – najszybsza propozycja na rynku

Firma bukmacherka eTOTO chwali się tym, że jej aplikacja mobilna jest najszybszą na rynku. To również jedyny program z nawigacją SDF wsród bukmacherów. Dla graczy oznacza to w praktyce:

 • Szybkie ładowanie każdej strony
 • Obstawianie w zawrotnym tempie
 • Możliwość powtarzania zakładów nawet co 1 sekundę
 • Historia zakładów rozbudowana tak bardzo, jak to tylko możliwe

Dodatkowym atutem apki od eTOTO jest fakt, że można w niej dosłownie ekspresowo zweryfikować swoją tożsamość za pomocą usługi MojeID. Dzięki temu wystarcza zalogowanie się do bankowości internetowej, aby potwierdzić swoje dane – przesyłanie skanu dokumentów nie jest już potrzebne!

U bukmachera eTOTO w wersji mobilnej znajdziemy dokładnie te same zakłady, które można spotkać na tradycyjnej stronie internetowej. Jest jednak dużo dodatków, a do takich zaliczyć można chociażby specjalne promocje, o jakich była już mowa w tym materiale.

Każdy może w aplikacji eTOTO szybko wpłacić oraz wypłacić pieniądze, a grać można nie tylko na tradycyjny sport, ale także na wirtualne dyscypliny.

Jak pobrać eTOTO na swojego smartfona? Jeżeli korzystamy z iPhone’a, wystarczy, że wejdziemy do App Store, a następnie znajdziemy program i go zainstalujemy. W przypadku Androida potrzebny jest plik instalacyjny z rozszerzeniem „.apk”. Za każdym razem pobieranie jest darmowe, tak samo jak korzystanie!

eTOTO kod promocyjny freebet 20 PLN. Bonus w aplikacji

Każda firma bukmacherska chwali swoją ofertę i raczej trudno jest oczekiwać tego, by ten trend miał się zmienić. Jeżeli ktoś chce przekonać się o tym, jakie możliwości niesie za sobą korzystanie z aplikacji mobilnej od Etoto, może na własnej skórze sprawdzić ten program. Co więcej, obecnie do wykorzystania jest freebet 20 PLN, czyli darmowy zakład po to, by przetestować aplikację mobilną bukmachera Etoto!

Jak to dokładnie działa? Przede wszystkim pamiętać należy o tym, iż mowa jest tu tylko i wyłącznie o kontach, które utworzone zostały od dniach 16 listopada 2022 roku. Obowiązuje cały czas ten sam eTOTO kod promocyjny, czyli „BETONLINE„. Proces odbierania bonusu wygląda następująco:

 1. Gracz rejestruje się na stronie www.ETOTO.pl, podając kod promocyjny „BETONLINE
 2. Dokonuje pierwszej wpłaty na dowolną kwotę
 3. Otrzymuje automatycznie freebet 20 PLN
 4. Ma możliwość wykorzystania bonusu w aplikacji mobilnej Etoto
 5. W razie wygranej otrzymuje się gotówkę, a nie premię, którą jeszcze trzeba obracać!

Kiedy gracz wpłaca środki na konto typerskie, by otrzymać freebet, nie jest zobligowany do wpisania jakiegokolwiek dodatkowego kodu promocyjnego. Cały czas aktywny jest ten, który podało się przy rejestracji, a więc „BETONLINE”.

Opisywana oferta już na pierwszy rzut oka charakteryzuje się takimi zaletami jak brak obrotu oraz niski próg kwalifikacyjny. W tym przypadku nie jest wymagane przelanie do bukmachera dużych pieniędzy, a kupon objęty akcją może być zagrany na dowolne wydarzenie sportowe, czyli bez konieczności korzystania tylko i wyłącznie z zakładów na określone dyscypliny.

Wiele osób chwali to, że bukmacher eTOTO nie każe swoim klientom obracać bonusów. O ile w przypadku premii na start słowo „obrót” zastąpiony został „uwolnieniem” , to już w przypadku mobilnego freebetu rzeczywiście po otrzymaniu pieniędzy z zagranego kuponu nie jest konieczne stawianie ich raz, dwa czy pięć razy, by móc zlecić wypłatę na konto bankowe.

Bez względu na to, czy konto u bukmachera eTOTO posiadamy od wczoraj, czy też od kilkunastu dni, otrzymać możemy w aplikacji mobilnej zawsze taką samą kwotę i jest to 20 PLN. Każdy traktowany jest tutaj równo. To, co bez wątpienia ma znaczenia, to fakt, że w promocji liczy się tylko granie na telefonie i w dedykowanym programie mobilnym.

eTOTO wirtualne sporty – komentuje Mateusz Borek!

Dla każdego zarejestrowanego typera legalna marka eTOTO przygotowała w swojej ofercie wirtualne sporty. To komputerowa alternatywa dla zwykłych piłkarskich zakładów, które można znaleźć na www.eTOTO.pl. To, co na pewno wyróżnia tę ofertę na tle innych, to fakt, że można tutaj podczas typowania i oglądania meczów posłuchać komentarza samego Mateusza Borka.

Wirtualne sporty w eTOTO to przede wszystkim piłka nożna, ale znajdziemy tutaj też i koszykówkę. Nie ma zatem wyścigów koni, psów czy tenisa.

Jeżeli chodzi o ofertę na piłkę nożną, znajdziemy w niej następujące rozgrywki:

 • Liga polska
 • Liga włoska
 • Liga angielska
 • Liga hiszpańska
 • Puchar świata
 • Puchar mistrzów
 • Puchar Europy

Granie na wirtualne sporty odbywa się na podobnych zasadach, co zawieranie zakładów na zwykłe rozgrywki. Można postawić na to, kto wygra, ile będzie goli, a nawet dostępne są zakłady DNB. W dowolnym momencie sprawdzić można tabelę danych rozgrywek, a spotkania odbywają się bez przerwy i rozstrzygnięcia są ekspresowe.

Sporty wirtualne to jeszcze nie wszystkie alternatywy dla standardowych zakładów. U bukmachera eTOTO kod promocyjny nie jest też wymagany do tego, by grać w legalne karty!

eTOTO – gra w karty online

eTOTO gra w karty
eTOTO gra w karty

Legalne gry karciane na dobre zadomowiły się na polskim rynku bukmacherskim. Każdy ma okazję grać w eTOTO w bardzo wiele karcianych propozycji. Zakłady stawiać można, korzystając z prawdziwych pieniędzy, a wygrane potrafią być naprawdę wysokie.

Co dokładnie znajduje się w karcianej ofercie marki eTOTO? Można obstawiać w niej zarówno rozgrywki polskie, jak i anglojęzyczne. Typerom towarzyszą najczęściej krupierki, które cały czas informują o tym, co dzieje się na stole i jakie są możliwe scenariusze przy danej sytuacji.

W ofercie na karty bukmachera eTOTO znajdziemy takie gry, jak:

 • Blackjack
 • Wojna: Andar Bahar
 • Indyjski poker
 • Poker
 • Polski poker
 • Wojna

Zagład można zawrzeć nawet jednym kliknięciem. W oknie rozgrywki można grać zarówno na najbliższe rozdania, jak i kolejne. W lewej części ekranu pojawiają się także informacje o tym, jakie największe wygrane padły ostatnim razem.

eTOTO zakłady bukmacherskie + obstawianie LIVE

eTOTO zakłady bukmacherskie
eTOTO zakłady bukmacherskie

Na stronie www.eTOTO.pl do wyboru jest wiele zakładów z przeróżnych dyscyplin sportowych. Gracze mogą nie tylko obstawiać jeszcze przed rozpoczęciem danego wydarzenia, ale również i wtedy, gdy się ono zaczęło. W tym drugim przypadku dostępne zakłady pozwalają graczom polować na wysokie kursy, nawet na faworytów.

eTOTO znane jest z bardzo dobrej oferty zakładów na żywo, można obstawiać wiele dyscyplin z bonusem na start (kod bonusowy BETONLINE). Nowi gracze z pewnością będą zagubieni wśród tak ogromnej i zróżnicowanej oferty sportowej eTOTO.

Co można obstawiać w eTOTO? Dostępne w ofercie sporty to, między innymi:

 • Piłka nożna
 • Tenis
 • Koszykówka
 • Siatkówka
 • Tenis stołowy
 • Dart
 • E-sport
 • Badminton
 • Hokej na lodzie
 • Sporty walki
 • Boks
 • Motocykle
 • Żużel
 • Baseball

Wszystkich dostępnych wariantów jest na tyle dużo, że ich wymienianie zajęłoby mnóstwo czasu. Najważniejsze jest jednak to, by wiedzieć, że w eTOTO zawsze jest co grać. Ten bukmacher nie od dzisiaj jest bardzo chwalony za to, jak wiele oferuje swoim klientom.

Na stronie głównej www.eTOTO.pl bardzo łatwo przechodzić z jednej oferty do drugiej. Można sprawdzić, co jest możliwe do obstawiania dzisiaj, jutro oraz jakie są bardzo popularne zakłady. A jeśli nie wiemy, co możemy obstawiać, zawsze sprawdzić możemy kupony bukmacherskie na dziś o określonych parametrach. Wystarczy wpisać to, jaka stawka nas interesuje, ile chcemy wygrać oraz jakie kursy są przez nas akceptowane.

etoto zakłady live
Zakłady live w eTOTO

Dzięki temu, że w eTOTO nie brakuje promocji (a eTOTO kod promocyjny to dopiero początek!), a zakładów jest również do wyboru bardzo wiele, można z całą pewnością uznać, że mówimy tutaj o bukmacherze, który należy do tych z jedną z największych ofert na rynku. To ogromny plus.

eTOTO kod promocyjny + bonus powitalny – opinie graczy

Mówiąc o plusach, nie można zapominać o sprawdzeniu, jakie są opinie graczy na temat tego, co oferuje eTOTO kod promocyjny oraz inne promocje dostępne u tego bukmachera. Czy typerzy są zadowoleni z grania tutaj? Jeżeli chcemy porównać tę ofertę z innymi, możemy to zrobić w dowolnym momencie. W naszym portalu opisaliśmy wszystkie premie dostępne na rynku:

Przeczesaliśmy internet w poszukiwaniu wiarygodnych opinii, które najlepiej oddają to, co oferuje popularny w Polsce bukmacher eTOTO. Warto sprawdzić, co sądzą inni o tej marce.

Bonus bez obrotu jest trochę naciągany, ale i tak jest to ciekawa oferta i uważam, że nie warto jej całkowicie pomijać przy szukaniu czegoś dla siebie

Gdybym miał znowu szukać bukmachera, eTOTO znalazłoby się w czołówce. Dlaczego? Przede wszystkim są tu dobre kursy i wiele promocji. Mają specyficzne podejście do marketingu, ale mi przypadło do gustu

Bukmacher eTOTO to pierwsza firma, u której nie musiałem się zastanawiać, co z obrotem. Wszystko jest na jednym koncie, przez co w ogóle się nie myliłem i nie powstawały przez to rozmaite problemy

Nie dziwię się, że eTOTO to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w kraju. Kiedyś grałem u nich w punktach stacjonarnych, ale teraz tylko online i nie żałuję

Kody promocyjne:

Betclic kod bonusowy
Betclic kod bonusowy

Tutaj bonus nie jest wysoki. Za to można go odebrać bez żadnego problemu. Sprawnie działa kontakt z pracownikami, a także nie miałem problemów z wypłatami wygranych. Nie jestem tutaj VIPem, a i tak mnie dobrze traktują. Takie rzeczy się ceni i ja jestem za to bardzo wdzięczny temu bukmacherowi

A jak wy oceniacie w eTOTO kod promocyjny oraz dostępny dzięki niemu bonus powitalny? Jeżeli jeszcze nie mieliście tutaj zagrać, w każdej chwili możecie nadrobić zaległości.

Cash-out w eTOTO – jak działa?

Zatrzymując się jeszcze na chwilę przy opiniach graczy na temat marki eTOTO, nie można zupełnie zignorować faktu, że bardzo dużo osób w dzisiejszych czasach oczekuje od bukmachera tego, iż będzie oferował cash-out. To opcja pozwalająca na zamykanie wciąż otwartego kuponu. Im więcej możliwości związanych z tą funkcją, tym lepiej z perspektywy gracza. Jak to wygląda w przypadku marki eTOTO? Dobrze jest się o tym przekonać, zanim podejmie się decyzję o utworzeniu konta.

Firma bukmacherska eTOTO swoim klientom pozwala zamykać kupony grane zarówno na żywo, jak i przedmeczowo. To już zasługuje na podkreślenie, gdyż nie wszędzie jest to możliwe. Nie mza zatem znaczenia czy stawiamy przed pierwszym gwizdkiem sędziego, czy dopiero wtedy, gdy w danym meczu już coś się wyklaruje. Za każdym razem cash-out jest w eTOTO możliwy, a to szansa na zdobywanie sporych pieniędzy nawet wtedy, gdy sprawy niekoniecznie idą po naszej myśli.

Jak sprawdzić, czy kupon można zamknąć dzięki opcji cash-out w eTOTO? Do tego tylko kilka kroków, a wygląda to następująco:

 1. Zalogowanie na konto gracza w eTOTO
 2. Przejście do „Twoje konto”
 3. Odwiedzenie zakładki „Historia zakładów”
 4. Znalezienie kuponu, który nas interesuje i sprawdzenie, czy wyświetla się cash-out
 5. Możliwość pozostawienia kuponu lub akceptacja warunków bukmachera

Na cash-out można się zgodzić, ale też takiej konieczności nie ma. Bukmacher może zaoferować niekiedy wygraną sporo mniejszą od tej, jaka przewidziana jest w kuponie. Typer sam podejmuje decyzję, czy godzi się na to, by zdobyć pewne, ale mniejsze, pieniądze czy raczej woli trzymać kciuki za swoich faworytów i tym samym mieć szansę na zdobycie sporo większych środków, gdy zakład ostatecznie zostanie rozliczony jako wygrany.

Niektóre osoby mogą nie do końca wiedzieć, dlaczego w ich przypadku nie jest dostępna opcja cash-out. Czy eTOTO oszukuje swoich klientów? Nie, a w przypadku możliwości zamknięcia kuponu przed czasem również dokładnie omawia to, jakie warunki muszą być spełnione.

Jeżeli grasz w eTOTO, pamiętaj, że cash-out można tutaj wykorzystać w następujących przypadkach:

 • Na twoim kuponie nie ma ani jednego nietrafionego typu
 • Grasz na żywo lub live
 • Nie stawiasz w kuponie gier karcianych czy wirtualnych sportów

Prawdopodobnie nie zawsze skorzystanie z cash-outu okaże się być korzystniejsze, niż pozostawienie zakładu do końca. Nikt jednak nie może przewidzieć tego, jak potoczą się losy konkretnego spotkania i dlatego w wielu przypadkach „pewna kasa” jest z pewnością lepsza od stresu do ostatniego gwizdka sędziego.

Dementujemy wszelkie informacje o tym, że przygotowany przez eTOTO kod promocyjny jest przepustką do cash-outu. Bez względu na to, jak ktoś założy konto u tego bukmachera, będzie mógł korzystać z zalet, jakie niesie za sobą zamykanie kuponów przed czasem.


Jaki jest aktualny kod bonusowy w eTOTO?

BETONLINE – to w eTOTO aktualny kod promocyjny na bonusy powitalne

Czy w eTOTO można otrzymać bonusy bez depozytu?

Aktualnie bukmacher eTOTO nie oferuje graczom bonusów bez depozytu

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 87

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x