Fuksiarz kod promocyjny 2023: bonus na start dla nowych

Bukmacher Fuksiarz przygotował bonus powitalny i promocje na start, o których mówi cała branża. Jeśli interesuje Cię, na jakie benefity możesz liczyć, koniecznie zapoznaj się z tym tekstem. Dodatkowo znajdziesz tutaj najważniejsze informacje o samej firmie, przygotowanej przez niej ofercie oraz metodach płatności. Krok po kroku omawiamy też, jak wygląda proces zakładania konta w firmie Fuksiarz online.

Fuksiarz kod promocyjny 2023: bonus na start dla nowych
Fuksiarz kod promocyjny 2023: bonus na start dla nowych

Fuksiarz kod promocyjny + bonus powitalny 2023

Cashback500 PLNKod: BETONLINE
Zakład bez ryzyka500 PLNKod: BETONLINE
Cashback bez limitu200 PLNKod: BETONLINE

Kod promocyjny na bonus powitalny w Fuksiarz to 500 PLN zakład bez ryzyka, cashback 500 PLN i wiele innych bonusów, w skład których wchodzą:

 • 500 PLN cashback – bonus dla nowych graczy po rejestracji na www.Fuksiarz.pl
 • 500 PLN zakład bez ryzyka
 • 200 PLN cashback bez limitu

Aby wykorzystać w Fuksiarzu kod promocyjny na bonus powitalny, musimy być czujni i wykazać się odpowiednią dozą ostrożności. Jedynym  momentem, w którym go wykorzystamy, jest bowiem ten, w którym zakładamy u bukmachera nasze własne konto. Aby więc sięgnąć po dodatkowe środki z kodu, koniecznie dokonajmy rejestracji przy użyciu linku znajdującego się na naszej stronie internetowej. Dzięki temu nie będziemy musieli nic wpisywać.

Zakładanie konta to początek gry. Jeżeli jesteśmy zarejestrowani, możemy odbierać wiele premii. Za aktywność możemy otrzymywać chociażby freebet, czyli darmowy kupon, a do tego regularnie odbierać inne interesuje premie, o których będzie mowa w tym materiale.

Fuksiarz kod promocyjny: bonus bez depozytu

Fuksiarz to dość nowy legalny polski bukmacher, który pojawił się na rynku na początku 2021 roku. Od samego początku oferuje swoim klientom liczne bonusy i promocje. Dostępne są one dla nowych klientów, jak i osób już posiadających konto. Sam fakt, że tak wiele osób pyta się o to, jaki jest u bukmachera Fuksiarz kod promocyjny, sprawia, iż można śmiało powiedzieć, iż mówimy o marce bardzo popularnej.

To, jaki przygotowano u bukmachera Fuksiarz bonus 2023 omówione zostało bardzo szczegółowo poniżej. Trzeba jednak już na starcie wspomnieć nieco o ofercie, o jakiej w internecie jest bardzo głośno, a która… nie istnieje. Chodzi o rzekomo przygotowany przez Fuksiarz bonus bez depozytu.

Legalna marka Fuksiarz proponuje nowym klientom premię bez konieczności przelewania środków na konto? Można znaleźć całkiem sporo stron, które twierdzą, iż tak właśnie jest. Tymczasem, wchodząc na www.Fuksiarz.pl, nigdzie informacji na ten temat nie ma i to już powinno sprawić, że w głowie powinna zapalić nam się lampka ostrzegawcza.

Specjalnie dla naszych Czytelników wynegocjowany został z marką Fuksiarz kod promocyjny pozwalający na otrzymanie czegoś, czego nie ma w standardowej ofercie powitalnej tej marki. Chodzi o pakiet sportowy w Polsat Box Go. Bukmacher nie proponuje premii bez wpłaty i to bez względu na to, co podamy przy rejestracji. Trzeba się z tym liczyć i mieć świadomość tego, że obecnie nic nie wskazuje na to, aby premia na start miała się w tym przypadku zmienić.

Warto śledzić uważnie to, co pojawia się w naszym portalu internetowym. To dobry sposób, aby być na bieżąco z ofertami specjalnymi, jakie są dostępne u bukmachera Fuksiarz. Bonus bez depozytu w tym miejscu na pewno byłby dla graczy sporą atrakcją, ale na ten moment nic takiego nie jest dostępne i prawdopodobnie dużych zmian w najbliższym czasie spodziewać się nie można. To wcale nie jest zła wiadomość, co potwierdzają o marce Fuksiarz opinie, o jakich jest więcej w dalszej części tego wpisu.

Fuksiarz: Bonus powitalny – promocje na start dla nowych graczy

Fuksiarz bonusy powitalne
Fuksiarz bonus bez depozytu i promocje powitalne

W Fuksiarzu każdy nowy klient, który założy konto na stronie www.Fuksiarz.pl, może liczyć na ofertę powitalną. W jej skład wchodzi obecnie cashback do kwoty 500 zł. Jest to nic innego jak zakład bez ryzyka, z którym bardzo często można się spotkać u innych bukmacherów. Poniżej znajdziecie informacje co należy zrobić, aby go otrzymać i czy dodatkowe środki podlegają obrotowi przed wypłatą.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Fuksiarz zakład bez ryzyka na start do kwoty 500 zł

Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu to jeden z najczęściej oferowanych bonusów powitalnych przez legalnych polskich bukmacherów. Można go porównać do ubezpieczenia, które gwarantuje zwrot postawionej stawki w razie niepowodzenia. Niektóre firmy zwracają całą zainwestowaną sumę, inne zaś pewną jej część. Jak to wygląda w Fuksiarzu?

Bukmacher ten zwróci nam 50% kwoty, za którą zagramy pierwszy zakład. Stanie się tak jednak tylko wtedy, gdy premierowy kupon zostanie rozliczony jako przegrany. Maksymalny zwrot w tej promocji wynosi 500 zł. Aby go otrzymać należy zagrać za 1137 zł, ponieważ od zwracanej kwoty zostanie odjęty 12% podatek od gier.

Pierwszy postawiony przez nas kupon musi spełniać łącznie trzy warunki:

 1. Musi się składać z dwóch lub więcej zdarzeń
 2. Minimalny kurs każdego z nich musi wynosić 1.20
 3. Stawka nie może być mniejsza niż 20 zł

Cashback w Fuksiarzu wyróżnia się tym, że zwróconą kwotą stawki nie trzeba dokonywać żadnego obrotu. Całą sumę można więc od razu wypłacić na osobisty rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę. To oferta, która wielu graczy bardzo mocno kusi ze względu na prostotę – nie ma mowy o tym, że premię trzeba stawiać dwa, trzy czy nawet sześć razy, a od razu robimy z nią to, co jest według nas najbardziej odpowiednie.

Fuksiarz kod promocyjny 2023
Fuksiarz kod promocyjny 2023

Fuksiarz kod promocyjny daje telewizję internetową bez opłat

Każda osoba, która chce utworzyć konto u bukmachera Fuksiarz, może odebrać nie tylko opisany już zakład bez ryzyka bez obrotu. W ramach jedynej takiej akcji specjalnej na rynku dla każdego nowo zarejestrowanego przygotowano dostęp do telewizji internetowej Polsat Box Go bez żadnych opłat i to aż na 30 dni.

Promocja dla nowych graczy z telewizją obejmuje pakiet sport, który zawiera wszystkie istotne kanały dla fanów piłki nożnej, tenisa, F1 oraz innych popularnych dyscyplin. W normalnych okolicznościach taki pakiet kosztuje aż 40 PLN miesięcznie. Dzięki bonusowi powitalnemu od Fuksiarz można mieć go za darmo. I co bardzo ważne – nie jest potrzebny do wpisania w portalu Fuksiarz kod promocyjny, by z tej oferty skorzystać. Najważniejsze to założyć konto tak, jak zostało to przedstawione poniżej:

 1. Nowy klient wchodzi na www.Fuksiarz.pl za pośrednictwem naszego portalu
 2. Otwiera darmowe konto – nie musi wpisywać żadnych kodów bonusowych, specjalnych haseł itp.
 3. Dokonuje pierwszej wpłaty w wysokości 100 PLN lub więcej
 4. Na dobry początek dostaje od Fuksiarza pakiet z kanałami sportowymi do oglądania w Polsat Box Go.

Prezent z darmową telewizją w Fuksiarzu jest dostępny tylko u najbardziej zaufanych partnerów marki. Właśnie dlatego znaleźć można tę ofertę właśnie w naszym portalu. To znakomita wiadomość, a jednocześnie okazja dla tych, którzy chcą oglądać wydarzenia sportowe online i nic za to nie płacić.

Polsat Box Go w pakiecie sportowym to nie tylko kanały należące do Polsatu, ale także wiele innych, w tym Canal+. Dzięki temu do obejrzenia są pojedynki z Ligi Mistrzów, ale także i polskiej ekstraklasy czy wielu innych.

Usługa Polsat Box Go jest bardzo dobrze znana prawdopodobnie każdej osobie, która ogląda transmisje z wydarzeń sportowych. Ogromną zaletą tego produktu jest to, iż można korzystać z telewizji internetowej dosłownie z każdego miejsca, w którym posiada się dostęp do sieci. W pakiecie SPORT, który jest dodawany nowym klientom bukmachera Fuksiarz, można znaleźć – między innymi – takie kanały jak Eurosport, Polsat Sport czy nawet niektóre z propozycji od Canal+. Wnioski tutaj nasuwają się same – Liga Mistrzów, skoki narciarskie czy rozgrywki tenisowe z udziałem Igi Świątek – to wszystko dzięki tej akcji specjalnej można oglądać i to w stu procentach bez żadnych dodatkowych opłat… o ile wykorzystamy w Fuksiarz kod promocyjny „BETONLINE„.

Na innych stronach internetowych nie znaleźliście informacji o tym, że bukmacher Fuksiarz proponuje Polsat Box Go? Zupełnie nas to nie dziwi! Wszystko dlatego, iż mówimy o ekskluzywnej ofercie specjalnej, która jest dostępna tylko i wyłącznie dla osób korzystających z naszego portalu. Trzeba pamiętać, iż przy rejestracji w Fuksiarz kod promocyjny można podać tylko na samym początku. Ważne jest również to, by nie zapomnieć, iż wymagana jest w tej promocji odpowiednia wpłata – 100 PLN lub więcej.

Dzięki promocji na start marki Fuksiarz przez 30 dni każdy może oglądać za darmo takie kanały, jak:

 • Polsat Sport
 • Polsat Sport Premium
 • Eleven Sports
 • Canal+Sport 3 oraz 4

A na tym pełna lista jeszcze się nie kończy, chociaż przekonani jesteśmy, że to głównie te propozycje zachęcą wiele osób do dokonania rejestracji. Tym bardziej, iż zakładanie konta jest darmowe, a Fuksiarz kod promocyjny bardzo łatwo zapamiętać.

Fuksiarz: Promocje na start dla wszystkich klientów

Tak jak wspominaliśmy, Fuksiarz nie zapomina też o stałych klientach. Osoby, które założyły tam konto jakiś czas temu i aktywnie korzystają z dostępnej oferty, mogą liczyć na cztery promocje:

 • Cashback bez końca
 • Early Payout
 • Mega kursy BOOST
 • Cashback na sporty wirtualne

Poniżej szczegółowo opisujemy każdą z nich.

Fuksiarz Cashback bez końca

Promocja „Cashback bez końca” to nieco zmodyfikowany zakład bez ryzyka. Fuksiarz za każdy nietrafiony zakład zwraca część stawki. Zależność jest tutaj prosta – im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa suma może wrócić na nasze konto.

W przypadku tzw. „singla”, czyli zakładu pojedynczego, można liczyć na zwrot 5% stawki. Każde kolejne zdarzenie zwiększa tą kwotę o 2-3 punkty procentowe. Maksymalnie próg w tej promocji wynosi 50% i można go osiągnąć grając kupon składający się z 15 lub więcej typów.

Zwracane w ten sposób środki gromadzą się na specjalnym koncie. Można nimi swobodnie dysponować w każdym momencie, ponieważ Fuksiarz nie wymaga żadnego obrotu. Można je więc wypłacić na konto lub przeznaczyć na kolejne kupony.

Nie jest wymagany przez markę Fuksiarz kod promocyjny, by korzystać z cashbacku. To promocja, która skierowana jest do wszystkich osób typujących na www.Fuksiarz.pl. Reguły tej promocji jasno pokazują, iż nie mamy tutaj do czynienia z trudnymi do spełnienia warunkami kwalifikacyjnymi, a z dostępnych bonusów zadowoleni mogą być nie tylko ci, co grają bardzo regularnie i na wysokie stawki.

Jak odbierać cashback w Fuksiarz?

 1. Postawić kupon z zakładami z zakładki „Cashback”
 2. Im więcej typów, tym pokaźniejszy zwrot stawki do zgarnięcia
 3. Cashback przelewany jest na konto gracza automatycznie
 4. Wypłata pieniędzy pochodzących z cashbacku jest bezproblemowa – nie jest wymagany obrót!

Za jedno zdarzenie na kuponie można otrzymać 5% zwrotu stawki, ale gdy postawimy 15 typów, to będziemy mieli możliwość odebrania aż 50% zagranych pieniędzy z powrotem na konto. Wniosek tutaj nasuwa się sam – im większa taśma, tym lepiej w kwestii kwoty ewentualnego zwrotu! Przedstawia się to następująco:

Liczba typów na kuponieWysokość cashbacku
15%
27%
310%
412%
515%
617%
720%
822%
925%
1027%
1130%
1235%
1340%
1445%
1550%

Oczywiście, pamiętajmy, że mówimy tutaj tylko i wyłącznie o przegranych zakładach. Jeżeli zatem kupon okaże się trafiony, cashback bez końca nam się nie należy. Na tym jednak koniec wad, o ile w ogóle można to tak nazwać. Pamiętajmy, że otrzymane tutaj pieniądze nie są obarczone warunkami obrotu, a więc od razu po ich otrzymaniu można zlecić wypłatę.

Early Payout w Fuksiarz.pl – wygrana przed końcem meczu!

Fuksiarz kod promocyjny to coś, o czym wiele osób szuka informacji, ale nie inaczej jest w przypadku Early Payout. To kolejna promocja przygotowana przez www.Fuksiarz.pl, której próżno szukać u innych bukmacherów. Na czym dokładnie polega? Pozwala osiągnąć wygraną nawet w przypadku, gdy nasz typ ostatecznie będzie nietrafiony.

Stanie się tak wtedy, gdy postawimy na zwycięstwo danej drużyny i wyjdzie ona w meczu na dwubramkowe prowadzenie. W takiej sytuacji bukmacher rozliczy typ jako wygrany, niezależnie od końcowego rezultatu.

Przykład:

Stawiamy na zwycięstwo drużyny X. W 10 min wychodzi ona na prowadzenie 1-0. W 21 min strzela drugą bramkę. W tym momencie nasz typ zostaje uznany jako trafiony i pieniądze lądują na naszym koncie gracza. W 30 min drużyna Y strzela bramkę kontaktową. Ostatecznie mecz kończy się remisem 2-2, ale nas to już nie interesuje, ponieważ dzięki promocji otrzymaliśmy wcześniejszą wygraną.

Promocja Early Payout w Fuksiarzu obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku typów z następujących piłkarskich rozgrywek:

 • Ekstraklasy
 • Pucharu Polski
 • Ligi Mistrzów
 • Ligi Europy
 • Premier League
 • La Ligi
 • Serie A
 • Bundesligi
 • Ligue 1
 • Eliminacji MŚ w strefie europejskiej
Early Payout u bukmachera Fuksiarz
Early Payout u bukmachera Fuksiarz

Do wyboru są wszystkie topowe rozgrywki, najczęściej wybierane przez graczy. Lista ta w każdym momencie może jednak ulec zmianie. Warto więc na bieżąco śledzić stronę internetową tego bukmachera. Najważniejsze jest przy tym, że Early Payout to spore ułatwienie w wygrywaniu. Dwa gole przewagi i możemy już zapomnieć o danym typie, zamiast drżeć o wynik do samego końca. Tę opcję na tyle gracze polubili, że obecnie jest w różnych odmienionych wariantach stosowana także przez innych bukmacherów.

Mega kursy BOOST

Kolejna promocja oferowana przez Fuksiarza, to „Mega kursy BOOST„. Na czym dokładnie polega? Jest to specjalnie stworzona zakładka, do której trafiają wybrane zdarzenia z wyższymi kursami, niż ofercie standardowej. Dokładając taki typ do kuponu możemy uzyskać więc większą wygraną. Oferta codziennie jest aktualizowana, dlatego warto do niej regularnie zaglądać.

Cashback na sporty wirtualne

Bonus dla siebie znajdą też fani sportów wirtualnych, kiedy już założą konto i wpiszą w portalu Fuksiarz kod promocyjny 2023. Miłośnicy „wirtuali” mogą liczyć na zwrot części postawionej stawki w przypadku, gdy kupon okaże się nietrafiony. Warunkiem jest umieszczenie na kuponie co najmniej jednego zdarzenia ze sportów wirtualnych z minimalnym kursem 1.20.

Jeśli zagramy singla, wówczas ewentualny zwrot wyniesie 3% zainwestowanej stawki. W przypadku dwóch zdarzeń otrzymamy 5%, przy trzech 8%, przy czterech 10%, przy pięciu 12%, a przy sześciu i więcej 14%. Maksymalna stawka w tej promocji może wynieść 2000 zł.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Fuksiarz kod promocyjny na freebet (bonus na darmowe zakłady)

Wszyscy, którzy szukają dla siebie bukmachera, zawsze starają się znaleźć taką markę, która będzie nagradzała nie tylko nowych, ale także i aktywnych, starych użytkowników. O tych drugich Fuksiarz nie zapomina i często właśnie dla nich przygotowuje takie czy inne prezenty. Wśród nich dość często pojawia się specjalny od marki Fuksiarz freebet, czyli mówiąc inaczej – darmowy zakład do wykorzystania w zakładach online.

W wielu okolicznościach przyznawany jest przez Fuksiarz freebet i tutaj nie jesteśmy w stanie opisać wszystkich z nich. Na pewno jest to jedna z tych premii, których typerzy pożądają najbardziej. Wynika to z faktu, iż mogą dzięki niej zagrać tak, jak zwykle, ale jednak nie wydając swoich pieniędzy.

Skąd wiedzieć, że przyznał nam bukmacher Fuksiarz freebet za darmo? Bardzo często informację znajdziemy po zalogowaniu się na konto. Gdyby jednak istniało ryzyko, że coś mogliśmy przegapić, zawsze możemy odwiedzić profil i dokonać ręcznego sprawdzenia. W tym celu wystarczy przejść do zakładki „Freebet” i przeczesać listę aktywnych. Do wglądu są również historyczne dane, co pozwala przeanalizować swoją skuteczność w tego typu zakładach.

Sprawdzanie freebetów u bukmachera Fuksiarz:

 1. Zalogowanie na konto
 2. Przejście do profilu
 3. Odwiedzenie zakładki „Freebety”, a następnie „Aktywne”

Pamiętajmy, że freebet u bukmachera Fuksiarz ważny jest tylko przez pewien czas, a nie bez przerwy, dlatego trzeba zawsze upewnić się, czy jutro bądź pojutrze nadal będziemy mieli możliwość wykorzystania bonusu.

Załóżmy, że darmowy zakład został nam przyznany i teraz chcemy za niego postawić na wygrane swoich faworytów. Jak możemy to zrobić? Czy jest to trudne? Osoby początkujące mogą mieć pewne wątpliwości co do tego, ale wydaje się, że tutaj nie ma mowy o tym, by ktoś sobie nie poradził. Tym bardziej, że mamy dla was do dyspozycji szczegółową instrukcję.

Fuksiarz freebety - darmowe zakłady u bukmachera
Fuksiarz freebety – darmowe zakłady u bukmachera

Przede wszystkim należy wiedzieć, że u bukmachera Fuksiarz freebet wykorzystany może być tylko na konkretnych zakładach. Kupon musi spełniać określone warunki, by było możliwe zagranie w nim freebetu. Te kryteria to:

 • Zakłady przedmeczowe lub live
 • Kurs ogólny całego kuponu co najmniej 2.00
 • Bez meczów z ofert „Cashback bez końca” oraz „Mega kursy boost”
 • Bez zakładów z wirtualnych sportów oraz gier karcianych dostępnych w ofercie bukmachera

Kiedy kupon spełnia wszystkie parametry kwalifikacyjne, na jego końcu można skorzystać z przycisku, który aktywuje bonus freebet. Do odebrania jest określona kwota i jest ona zawsze wpisywana. Gracz dzięki temu dokładnie wie, ile wydaje i jaka jest potencjalna wygrana.

Plusem premii takich jak freebety jest to, że zazwyczaj mogą one stanowić od razu gotówkę do wykorzystania, gdy tylko zagrany kupon okaże się trafiony. Jeżeli więc stawiamy darmowy zakład za 20 PLN i wygrywamy dzięki niemu 130 PLN, to bukmacher od zdobytych przez gracza pieniędzy odejmuje wartość freebetu, a resztę przekazuje normalnie na konto. W naszym przypadku daje to 110 PLN na czysto. Z tymi pieniędzmi można robić już wszystko, co się chce – nie obowiązują żadne wymogi do spełnienia.

Osoby, które wykorzystują u bukmachera Fuksiarz kod promocyjny, to najczęściej osoby bardzo wymagające. Tym bardziej ich głos jest bardzo wiarygodny. Aktualne opinie mówią wyraźnie, iż marka Fuksiarz przygotowuje dla swoich klientów bardzo dużo premii, a freebety także można zdobyć u niej znacznie częściej, niż w innych miejscach.

Aplikacja mobilna bukmachera Fuksiarz

Podążając za współczesnymi trendami, ale i oczekiwaniami klientów w dzisiejszych czasach, Fuksiarz opracował aplikację mobilną, dzięki której typować można nie tylko przy użyciu jego głównego serwisu internetowego, ale i mobilnie – na dowolnym urządzeniu przenośnym. Założenia tej właśnie aplikacji były bardzo proste – miała ona nie być zaledwie narzędziem dodatkowym (na przykład do tego, by sprawdzać wiadomości sportowe), ale pełnoprawną alternatywą dla serwisu głównego. Taką, w obrębie której będziemy mogli zrobić wszystko to, co możemy zrobić przy jego wykorzystaniu. Aplikacja Fuksiarza została wyposażona w szereg funkcji  bardzo ułatwiających codzienne zawieranie zakładów bukmacherskich. Z funkcji tych na wyróżnienie zasługują między innymi:

 • błyskawiczne powiadomienia – Fuksiarz wie, jak istotne dla klientów korzystających z aplikacji są powiadomienia. Wyświetla je więc bardzo responsywnie – bez opóźnienia, które mogłoby czynić je nieprzydatnymi. Powiadomienia wysyłane są w formule PUSH (w taki sam sposób, jak w większości aplikacji mobilnych),
 • dostęp do statystyk – w apce Fuksiarza przeanalizujemy spotkania, sięgając po statystyki osadzone w wygodnym miejscu – można do nich wejść szybko z poziomu podglądu konkretnego spotkania sportowego,
 • wyniki na żywo – dzięki aplikacji fuksiarz możemy śledzić wyniki na żywo w wielu spotkaniach jednocześnie, dzięki czemu absolutnie nic ważnego nie umknie naszej uwadze,
 • transmisje spotkań sportowych – za pośrednictwem aplikacji mobilnej bukmachera Fuksiarz jesteśmy w stanie oglądać mecze na żywo w wybranych dyscyplinach sportu (przyda się to między innymi wtedy, gdy będziemy chcieli obstawiać typy na esport na żywo),
 • intuicyjne logowanie – dzięki aplikacji mobilnej, logowanie na nasze konto może przebiegać niemal błyskawicznie. Wykorzystamy do niego odcisk palca lub skan naszej twarzy. Oczywiście wciąż będziemy w stanie posługiwać się naszymi danymi do logowania, by dostać się na własne konto w bardziej standardowy sposób,
 • szybkie płatności – aplikacja pozwala nam doładować własne saldo w sposób niemal natychmiastowy – dzięki niej szybko zlecimy też wypłatę zgromadzonych na nim środków (w całości lub w dowolnej części). 

Fuksiarz aplikacja na Android i iOS

Swoją aplikację mobilną bukmacher Fuksiarz zaprojektował z myślą o telefonach i tabletach bazujących na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Użytkownicy tych ostatnich znajdą ją w oficjalnym sklepie z aplikacjami (App Store). Jako że Google zabrania obecności aplikacji związanych z hazardem w swoim sklepie, na Androidzie trzeba ją zainstalować ręcznie – ściągając ją z oficjalnej strony, zezwalając na instalację aplikacji z nieznanych źródeł i po prostu ją instalując.

Aplikacja bukmachera jest stale aktualizowana i naprawdę zadbana. Można też mieć pewność, że za jej pośrednictwem zrobimy wszystko to, co na Fuksiarz.pl. Wykorzystamy w niej między innymi oferowany przez Fuksiarz kod promocyjny na bonus powitalny, założymy konto, zawrzemy zakład czy dokonamy płatności (w obie strony). Wszystko to zrobimy w szybki sposób – dokładnie taki, jego można oczekiwać po aplikacji na telefony.

Fuksiarz - gdzie wpisać kod
Fuksiarz – gdzie wpisać kod

Fuks Kreator

Nawet najlepsi bukmacherzy online pozwalają budować kupony akumulacyjne (zawierające więcej niż jedno zdarzenie) wyłącznie na zdarzeniach pochodzących z różnych spotkań sportowych. Fuksiarz był jednym z pierwszych operatorów, którzy do swojej oferty wprowadzili tak zwany bet builder, zwany tutaj Fuks Kreatorem. To specjalne narzędzie, dzięki któremu możemy połączyć kilka zdarzeń z tego samego spotkania sportowego na jednym kuponie. To pozwala nam w pełni spersonalizować nasz własny zakład, a przy okazji do maksimum wykorzystać własną analizę bukmacherską przeprowadzoną pod kątem jednego spotkania.

Fuks Kreator to narzędzie, które aktualnie funkcjonuje wyłącznie w obrębie wybranych rozgrywek w ramach piłki nożnej (choć ich liczba jest naprawdę duża). Możemy w nim stawiać na dowolny zakład główny, a do niego dołożyć zakład na rzuty rożne, żółte kartki i faule, asysty oraz spalone. Nie musimy jednak stawiać na to wszystko – sami decydujemy o tym, ile zdarzeń znajdzie się w ramach naszego kuponu. Musimy jednak pamiętać, że z każdym kolejnym zdarzeniem (i wzrostem ryzyka niepowodzenia kuponu) rośnie nasza potencjalna wygrana.

Co istotne, Fuks Kreator z kilku zdarzeń tworzy zaledwie jedną pozycję łączoną na naszym kuponie. Oznacza to, że sam w sobie nie kreuje kuponu akumulacyjnego. Zdarzenie łączone bez problemu może być jednak częścią takowego – można je łączyć w dowolny sposób z innymi zdarzeniami ze standardowej oferty (dowolnymi – również tymi dotyczącymi innych dyscyplin sportu).

Co więcej, na kuponie może się znaleźć nawet kilka zdarzeń łączonych stworzonych przy użyciu Fuks Kreatora. Daje nam on więc niesamowitą swobodę w tworzeniu nawet najmniej standardowych zakładów.Warto wiedzieć: Fuks Kreator nie jest aktualnie dostępny w ofercie na każdą dyscyplinę sportu, a nawet na każde spotkanie. Jeśli więc chcemy z niego skorzystać, koniecznie sprawdźmy, czy dan spotkanie będzie nim obejmowane – zostanie ono odpowiednio oznaczone.

Fuks VIP

Fuksiarz jest jednym z tych bukmacherów, którzy dla swoich stałych i najwierniejszych klientów przygotował specjalny program lojalnościowy – tak zwany Fuks VIP. Został on skierowany wyłącznie do wąskiej grupy typujących. Co istotne, nie można do niego się zapisać. Jedyną opcją na dołączenie do niego jest wykazywanie się ponadprzeciętną aktywnością (chodzi o częste logowanie, wpłacanie środków na konto, ale też wykorzystywanie ich na zakłady). Zazwyczaj skutkuje to kontaktem z typującym ze strony bukmachera. Samo uczestnictwo w programie lojalnościowym wiąże się z wieloma korzyściami, w tym między innymi z:

 • możliwością sięgania po specjalne oferty i bonusy skierowane wyłącznie do członków programu VIP,
 • szansą na korzystanie z usług personalnego doradcy, dzięki czemu wszelkie problemy można rozwiązywać “od ręki”, bez potrzeby czekania na pomoc,
 • priorytetowymi wypłatami – dzięki nim możemy spodziewać się tego, że wypłacane przez nas środki z salda trafią na nasze konto bankowe w pierwszej kolejności – przechodzą weryfikację natychmiast i wszystko zależy później od tempa księgowania przez bank,
 • opcją uczestnictwa w specjalnych eventach – Fuksiarz swoich najwierniejszych typujących nagradza biletami na wydarzenia sportowe, ale też zaproszeniami na eventy niekoniecznie związane z branżą sportową.

Co istotne, zaproszenie do programu lojalnościowego możemy niejako przyspieszyć. Jeśli uważamy, że zasługujemy na to, możemy skontaktować się z VIP Managerem. Ten oceni, czy rzeczywiście tak jest – jeśli pomyślnie przejdziemy weryfikację, będziemy w stanie korzystać z wszelkich VIP-owskich przywilejów.

Fuksiarz: Rejestracja krok po kroku!

Jak założyć konto u bukmachera Fuksiarz
Jak założyć konto u bukmachera Fuksiarz

Warunkiem skorzystania z wymienionych wcześniej promocji, jest założenie konta na stronie www.Fuksiarz.pl. Sam proces nie jest specjalnie skomplikowany i wygląda bardzo podobnie, jak u innych legalnych polskich bukmacherów. Rejestracja nie powinna zająć więcej niż 2-3 minuty. Dla ułatwienia przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak tego dokonać.

Fuksiarz Rejestracja: Krok 1

W pierwszej kolejności należy przejść na stronę główną www.Fuksiarz.pl i znaleźć przycisk „Rejestracja”. Znajduje się on w prawym górnym rogu i otoczony jest czerwoną ramką.

Fuksiarz Rejestracja: Krok 2

Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego. Na początku będziemy musieli uzupełnić następujące dane:

 • adres e-mail
 • numer telefonu komórkowego
 • hasło do konta

Na tym etapie konieczne będzie też zaznaczenie wymaganych zgód.

Fuksiarz Rejestracja: Krok 3

W dalszej części zostaniemy poproszeni o podanie:

 • imienia i nazwiska
 • numeru PESEL
 • aktualnego kraju zamieszkania

Fuksiarz Rejestracja: Krok 4

Po uzupełnieniu wszystkich niezbędnych informacji na podany przez nas numer telefonu zostanie wysłany czterocyfrowy kod. Trzeba go wpisać w odpowiednie miejsce. Można też skorzystać z opcji aktywacji konta poprzez maila. W tym celu niezbędne będzie kliknięcie w wysłany na naszą pocztę elektroniczną link.

Fuksiarz Rejestracja: Krok 5

Chcąc w pełni aktywować konto w www.Fuksiarz.pl, konieczne będzie jeszcze podanie następujących danych:

 • adresu zamieszkania
 • numeru konta bankowego
 • serii i numeru dowodu tożsamości

Nie obejdzie się też bez wysłania zdjęcia/skanu dowodu osobistego lub paszportu. Jeśli nasze konto zostanie zweryfikowane, wówczas możliwa będzie wypłata zgromadzonych na nim środków. Jak widać w firmie Fuksiarz rejestracja nowego konta to bułka z masłem, wystarczy chwilą i możemy zacząć zabawę u nowego bukmachera.

Fuksiarz bonus – jak przedstawia się oferta na zakłady bukmacherskie?

Oferta bukmachera Fuksiarz opiera się na czterech filarach:

 1. Zakładach sportowych
 2. Zakładach na żywo
 3. Sportach wirtualnych
 4. Grach karcianych

Najwięcej możliwości dają dwie pierwsze opcje. W przypadku zakładów sportowych do dyspozycji graczy są zarówno najpopularniejsze, jak i niszowe dyscypliny. Najbardziej rozbudowaną ofertę znajdziemy w przypadku takich sportów, jak:

 • piłka nożna
 • tenis
 • koszykówka
 • hokej na lodzie
 • siatkówka
 • piłka ręczna

Oferta zmienia się w zależności od aktualnych wydarzeń sportowych lub pór roku. Zimą wskakują do niej np.: skoki narciarskie, biathlon czy biegi narciarskie. Jeśli w danym okresie odbywają się mistrzostwa świata lub mistrzostwa Europy w jakiejś dyscyplinie, wówczas Fuksiarz oferuje rozbudowane rynki w ramach poszczególnych dyscyplin.

Podobnie rzecz wygląda z zakładami na żywo. Jest to coraz popularniejsza forma rozrywki wśród wielu klientów firm bukmacherskich. Cechuje ją głównie dynamika, szeroka gama zakładów i szybkie rozliczanie kuponów. Tutak w głównej mierze dominują najpopularniejsze sporty, chociaż amatorzy niszowych dyscyplin też znajdą coś dla siebie.

Fuksiarz kod promocyjny. Co podać w 2023?
Fuksiarz kod promocyjny. Co podać w 2023?

Najmniej rozwinięte są sekcje sportów wirtualnych i gier karcianych. W tym pierwszym przypadku Fuksiarz oferuje:

 • wirtualną piłkę nożną
 • wirtualną koszykówkę
 • wirtualny tenis

Jeśli chodzi o gry karciane, to klienci mają w chwili obecnej możliwość typowania blackjacka i pokera. Z biegiem czasu oferta powinna ulec rozszerzeniu. Przykładowo w STS Betgames mamy do dyspozycji kilka gier więcej, a w TVbet (Betfan, Forbet, BetX) jest ich już 8.

Nie tak dawno Fuksiarz dorzucił do swojej oferty również polski stół pokerowy, na którym jesteśmy w stanie typować w asyście polskich krupierek. To sprawia, że możemy poczuć się w tej usłudze pewniej, a jednocześnie mieć stale świadomość co do tego, co dzieje się w danym momencie na ekranie. Bez potrzeby nadmiernego analizowania układu kart.

Usługa gier karcianych jest oferowana przez Fuksiarza we współpracy z najpopularniejszym jej dostawcą – firmą TVBet. To zapewnia profesjonalizm transmisji, ale i ich pełną niezależność od bukmachera, który nie ma wpływu na przebieg każdego z rozdań (te bazują i mają bazować na czystej losowości). Gry karciane to usługa dostępna całodobowo, każdego dnia tygodnia. Stanowi świetną alternatywę dla standardowych zakładów, potrafiącą umilić czas pomiędzy kolejnymi zakładami.

Warto wiedzieć: jeśli zamierzamy obstawiać nasze typy bukmacherskie na usługi dodatkowe, musimy pamiętać o tym, że nie wszystkie bonusy bukmacherskie da się wykorzystać właśnie w ich obrębie. Nie zawsze więc wykorzystamy środki z naszego salda bonusowego.

Metody płatności w Fuksiarz.pl – jak wpłacać i wypłacać pieniądze?

Jednym z warunków skorzystania z oferty powitalnej w www.Fuksiarz.pl jest założenie konta. Drugi to dokonanie wpłaty. Można to zrobić przy pomocy kilku popularnych na rynku metod płatności, takich jak:

 • Przelewy24
 • BLIK
 • karta płatnicza
 • karta kredytowa
 • Dotpay

Wszystkie z nich są całkowicie bezpłatne. Księgowanie środków nie powinno trwać dłużej niż 15 min. Minimalny depozyt wynosi z kolei 1 zł.

W przypadku wypłat możliwe jest jedynie zlecenie przelewu na konto bankowe. Warunek jest jednak jeden – to my musimy być jego właścicielem, gdyż nie można wypłacać pieniędzy na rachunek osoby trzeciej.

Mając konto w jednym z największych banków działających w Polsce, otrzymamy środki w kilka minut. W niektórych przypadkach cały proces może trwać od 1 do 2 dni roboczych.

Fuksiarz – obsługa klienta

Jako jeden z nowszych bukmacherów na naszym rynku, Fuksiarz musi przykładać się do obsługi klienta i do pomocy na najwyższym możliwym poziomie. Spisuje się na tym polu znakomicie. Jako typujący zyskujemy dostęp do bardzo rozległego działu pomocy, w obrębie którego jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedzi na zdecydowanie najczęściej przewijające się pytania, ale też rozwiązania najpowszechniejszych problemów. Fuksiarz pozwala jednak również na skontaktowanie się z nim – w dodatku na kilka różnych sposobów.

Jeśli nasz problem nie jest czymś pilnym, podstawową formą kontaktu dla nas może się okazać napisanie do Fuksiarza maila. Bukmacher regularnie czyta korespondencję mailową i zazwyczaj odpowiada na maile w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli jednak nie mamy czasu (lub jest weekend), bardziej może nas zainteresować skorzystanie z czatu na żywo. Możemy przy tym porozmawiać albo z botem, albo też z prawdziwym pracownikiem. Ten ostatni jest jednak dostępny tylko w określonych godzinach (nie możemy się z nim skontaktować w niedziele i święta, ale też późnym wieczorem i w nocy).

Fuksiarz Biuro Obsługi Klienta
Fuksiarz Biuro Obsługi Klienta

Świetną alternatywą dla nas może się okazać również odwiedzenie profilu Fuksiarza w obrębie mediów społecznościowych – na przykład Facebooka. Musimy jednak pamiętać, że profile w ich ramach są prowadzone przez dział marketingowy, który nie zawsze będzie w stanie nam pomóc. Zwłaszcza w przypadku bardziej skomplikowanych, czysto technicznych problemów. Jeśli jednak nasze zapytanie dotyczy bardziej ogólnych spraw czy też mniej technicznych problemów, może on stanowić dla nas świetną opcję.

Fuksiarz zawsze stara się szybko i sprawnie rozwiązywać problemy swoich klientów. Jeśli więc chodzi o jego pomoc, naprawdę nie mamy na co narzekać. Pomoże niezależnie od tego, czy nasze zapytanie dotyczy tego, jak działają bonusy bukmacherskie, czy też zastanawiamy się, jak wykorzystać w Fuksiarz kod promocyjny.

Fuksiarz kod promocyjny: opinie graczy

Fuksiarz to stosunkowo nowy gracz na polskim rynku. Licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych uzyskał z końcem 2020 roku. Pierwsi klienci mogli skorzystać z oferty tego bukmachera w pierwszym kwartale 2021 roku.

Możemy zastanawiać się, czy warto wpisać w Fuksiarz kod promocyjny i założyć konto. Często w takich sytuacjach przydaje się spojrzenie na ofertę oczami kogoś innego. Opinie znalezione w sieci to często skarbnica wiedzy, chociaż też trzeba do tego podejść z odpowiednią dozą ostrożności.

Od samego początku www.Fuksiarz.pl nawiązał współpracę ze znanym dziennikarzem sportowym i właścicielem grupy Weszło i Kanału Sportowego na Youtube, Krzysztofem Stanowskim. Poprzez jego internetową działalność firma próbuje dotrzeć do jak najszerszego grona klientów, przez co firma Fuksiarz opinie graczy ma bardzo korzystne, o czym napiszemy nieco dalej. Dodatkowo bukmacher ten został oficjalnym sponsorem Polskiej Federacji Padla.

Opinie o Fuksiarzu jak na tak młodego bukmachera są bardzo obiecujące, wielu typerów zwraca uwagę na świetne warunki bonusów i promocji powitalnych. Obiecujące są również kursy i oferta zakładów. Opinie o Fuksiarzu to także zwrócenie uwagi na dobrą aplikację mobilną i niską marżę bukmachera. Wszystko to powoduje, że ranking najlepszych bukmacherów, będzie miał kolejną pozycję, którą zajmie Fuksiarz. Oby więcej takich firm na liście legalnych zakładów sportowych w Polsce.

Poniżej prezentujemy kilka opinii na temat marki Fuksiarz, jakie znaleźliśmy w sieci. Uważamy, że to komentarze, które traktować można jako wiarygodne, a nie wyssane z palca. Oczywiście, czytanie nawet najbardziej aktualnych informacji o ofercie nie zastąpi testowania jej w praktyce i trzeba się z tym liczyć.

Legalny bukmacher Fuksiarz pozytywnie zaskakuje już na starcie, bo telewizja za darmo to coś, czego bonusy powitalne raczej nie oferują.”

Użytkownik o nicku ArTU75

Łatwo wpisać u buka Fuksiarz kod promocyjny „BETONLINE”. Daje Polsat za friko i jest to ogromny plus. Szybko odebrałem też tutaj pierwszy kupon bez ryzyka. Przydał się, bo mogłem nieco zaszaleć bardziej, niż zwykle!”

Anonimowy typer

Przejrzysta strona internetowa i bukmacher, dla którego zadowolenie klienta jest naprawdę priorytetem. Kto nie grał jeszcze w Fuksiarzu, powinien spróbować, bo moim zdaniem warto!”

Korzystający z forum Betonline

Fuksiarz ma coś i dla doświadczonych typerów, i dla tych, co dopiero zaczynają obstawiać mecze. Po prostu to propozycja dla wszystkich i koniec, kropka!”

Andrzej Lelik, zawodowy typer

Jaki jest kod promocyjny na bonus powitalny w Fuksiarz.pl?

Polski bukmacher Fuksiarz nie oferuje graczom kodu promocyjnego. Bonus powitalny to 500 PLN bez ryzyka!

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher?

Tak, Fuskairz.pl posiada zezwolenie Ministra Finansów Nr: PS4.6831.1.2020

Czy Fuksiarz oferuje graczom bonusy na start?

Tak, w Fuksiarzu nowi gracze otrzymują bardzo atrakcyjne bonusy i promocje powitalne.

5 / 5. Ocen: 34

Fuksiarz - opinie graczy

Cashback bez limitu - 100%
Early payout - 99%
Aplikacja - 91%
Oferta zakładów - 92%
Polsat Box GO - 100%

96%

Opinie o Fuksiarzu potwierdzają naszą recenzję bukmachera, największą zaletą tego bukmachera jest bardzo dobry bonus "cashback bez limitu", a także early payout i promocja na voucher do Polsatu Box GO!

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x