STS kod promocyjny: BETONLINE. Najwyższy bonus powitalny 1660 PLN

W STS kod promocyjny to słowo „BETONLINE”. Wykorzystując to słowo przy rejestracji konta, można na start otrzymać najwyższy bonus powitalny w wysokości aż 1660 PLN. Przekonaj się, jak działa promocja na start u największego legalnego bukmachera w Polsce!

STS kod promocyjny 2023: BETONLINE
STS najwyższy bonus na start – Kod promocyjny BETONLINE
STS kod promocyjny 2023BETONLINE
STS bonus z kodem💰 1660 PLN 💰
STS gdzie wpisać kodwww.STS.pl
Data ważności:31.12.2023
STS kod promocyjny 2023

Jaki jest aktualny STS Kod Promocyjny?

Aktualny kod promocyjny w STS to „BETONLINE”. Oferta ważna jest także i dzisiaj. To specjalna promocja, dzięki której z naszym kodem otrzymasz u bukmachera STS najwyższy bonus na start o łącznej wysokości 1660 zł. Bonus na start w STS otrzymają tylko nowi gracze. W skład bonusu wchodzi:

 • 1500 zł bonusów od depozytu – 300 zł, 500 zł, 700 zł
 • 100 zł zakład bez ryzyka
 • 60 zł bonusu za dodatkowe zadania

STS kod promocyjny – Najwyższe bonusy na start

Aby otrzymać najwyższy bonus powitalny w STS, musisz założyć nowe konto u tego bukmachera. Jest to warunek konieczny do tego, by odebrać 1660 zł bonusu z kodem BETONLINE. Bonus w STS został podzielony na następujące kategorie:

 • 300 zł – bonus od 1. depozytu
 • 500 zł – bonus od 2. depozytu
 • 700 zł – bonus od 3. depozytu
 • 100 zł zakład bez ryzyka
 • 60 zł za wypełnienie zadań

Najwyższy bonus na start w STS zgarniesz, zakładając nowe konto i wpisując przygotowany przez STS kod promocyjny BETONLINE. Kilka prostych kroków i dosłownie 3 minuty poświęcone na to sprawią, że będziesz mógł odebrać wszystkie wyżej opisane bonusy.

STS rejestracja z bonusem

– Zakład bez ryzyka: 100 PLN
– Bonusy od depozytów: 1500 PLN
– Bonus za zadania: 60 PLN
– Kod promocyjny: BETONLINE

sts kod promocyjny betonline

Kod promocyjny STS na bonus od depozytów 1500 PLN

Jak już wcześniej napisaliśmy, bonus od depozytu, czyli od wpłaty w STS został podzielony na 3 części. Po założeniu nowego konta poprzez stronę internetową www.STS.pl lub aplikację mobilną z kodem BETONLINE wystarczy już tylko wpłacić depozyt na konto gracza. Aby pozyskać maksymalną kwotę bonusu od depozytu o łącznej wartości 1500 zł, musisz dokonywać wpłat w następującej kolejności:

 1. Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona maksymalnie do kwoty 300 zł. A więc wpłacasz 300 zł – Twoje konto bonusowe zostaje wzbogacone o kolejne 300 zł (bonus 100%)
 2. Druga wpłata będzie nagrodzona przez STS bonusem w wysokości 50% i działa do kwoty 500 zł. Żeby otrzymać bonus w tej wysokości, musisz więc wpłacić 1000 zł.
 3. Trzecia wpłata działa identycznie (bonus 50%), natomiast działa ona do kwoty 700 zł

Oczywiście Polski bukmacher STS nie zmusza się do tego, by wpłacać maksymalne kwoty. Zakładając, że chcesz wpłacać maksymalnie 100 zł przy każdym z trzech pierwszych doładowań, Twój bonus wyniesie 200 zł.

Istotne jest to, abyś dokonał wszystkich 3. depozytów maksymalnie 30 dni kalendarzowych od momentu założenia konta. Tylko wtedy otrzymasz powyższe bonusy od wpłat.

Dodatkowo pamiętaj, że wpłacone środki możesz wypłacić tylko wtedy, gdy spełnisz warunki. Te w STS są jednak bardzo proste i przejrzyste. Każdą wpłatą musisz obrócić 1x po kursie min. 1.85. Możesz wybrać zakłady z oferty live lub z oferty przedmeczowej.

nowe bonusy w sts
Nowe bonusy w STS z kodem BETONLINE

Bonus od 1. wpłaty w STS

Po założeniu nowego konta w STS z kodem bonusowym BETONLINE jesteśmy uprawnieni do odebrania bonusów, jak tutaj wygląda proces jego obrotu? Inaczej sprawa się ma jeśli chodzi o warunki obrotu bonusem od 1. wpłaty:

 1. Dokonaj pierwszej wpłaty, abyś otrzymał bonus nr 1 od STS
 2. Na swoim koncie bonusowym otrzymasz 100% tego, co wpłacałeś na konto depozytowe
 3. Zakładając, że wpłaciłeś maksymalną kwotę 300 zł, będziesz musiał spełnić następujące warunki obrotu, aby wypłacić pieniądze na konto depozytowe:
 • 3-krotnie obróć bonusem po kursie min. 1.91
 • wliczają się wyłącznie kupony wygrane
 • nie możesz na tych kuponach skorzystać z opcji Hit Dnia oraz cash-out
 • masz 30 dni na skorzystanie z bonusu (postawienie kuponu)
 • na obrót bonusem od 1. wpłaty masz 90 dni

Bonus od 2. i 3. wpłaty

Przypominamy o najważniejszym: 

 • bonus od 2. wpłaty to 50% wartości Twojego drugiego depozytu. Maksymalnie możesz otrzymać na konto bonusowe 500 zł. Żeby to zrobić, wpłać 1000 zł
 • bonus od 3. wpłaty to 50% wartości Twojego trzeciego depozytu. Maksymalnie możesz otrzymać na konto bonusowe 700 zł. Żeby to zrobić, wpłać 1400 zł

Warunki obrotu bonusami od depozytów nr 2 i 3 są identyczne, jak pierwszego:

 • 90 dni od wpłaty 2. i 3. bonusu
 • obróć bonusami 3-krotnie, po min. kursie 1.91
Bonusy powitalne w STSWarunki obrotu bonusem
Zakład bez ryzyka 100 PLNBrak wymaganego obrotu
Bonusy od wpłaty 1500 PLNobrót X2 bonus, min. kurs 1.91
Bonus za zadaniaWykonanie 6 zadań w STS

Kod promocyjny STS na zakład bez ryzyka 100 PLN

sts 100 pln dla nowych graczy

Żeby otrzymać zakład bez ryzyka w STS, użyj naszego ekskluzywnego kodu BETONLINE. Dzięki temu, w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu, bukmacher STS zwróci Ci kwotę do 100 zł

Jakie warunki musi spełnić gracz, by otrzymać zwrot za przegrany kupon? To proste:

 1. Wpłać min. 50 zł na konto depozytowe
 2. Postaw kupon single lub AKO po minimalnym kursie 1.85
 3. W akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady STS Bezpieczny, Superoferta, MaxiKombi, Hit dnia czy Mecz dnia
 4. Wybierz wydarzenia z oferty live lub pre-match
 5. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany – otrzymasz zwrot maksymalnie do kwoty 100 zł (pomniejszony o podatek)
STS z kodem BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Logowaniewww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Co ciekawe, możesz także zagrać zakład bez ryzyka z konta bonusowego, ale wówczas by wypłacić go na konto depozytowe, będziesz musiał nim obrócić dodatkowo 3x po kursie 1.91.

🏆 Jak postawić zakład bez ryzyka w STS? 🏆

 1. Założenie konta za darmo na www.STS.pl, podając w STS kod „BETONLINE”
 2. Dkonanie odpowiedniej wpłaty
 3. Zagranie kuponu o następujących parametrach:
  • SOLO lub AKO
  • Zakłady z oferty przedmeczowej lub na żywo
  • Bez korzystania z opcji Cash-out
  • Nierozliczony w całości lub części jako zwrot po kursie 1.00
 4. Otrzymanie do 100 PLN zwrotu zagranej stawki w razie przegranej!

To, na co trzeba zwrócić uwagę, to fakt, że zwrot jest przyznawany bez podatku, czyli 12% opłaty na rzecz państwa, którą wnosi się od razu po postawieniu zakładu. Przykładowo: 100 złotych postawione w danym kuponie to zwrot 88 zł, gdyż 12 to podatek, który de facto nie trafia na konto bukmachera, lecz natychmiastowo staje się własnością państwa.

Do promocji związanej z zakładami bez ryzyka nie liczą się kupony, które zagrane są w ramach oferty Hit Dnia, Mecz Dnia, Superoferta. Nie można także postawić pierwszego zakładu objętego promocją, jeśli chcemy skorzystać z funkcji Zakład Bezpieczny.

Pamiętajmy, że zwrot jest przyznawany w formie bonusu do obrotu, a nie gotówki, z którą można robić to, co tylko się chce. Szczegóły – zgodnie z tym, co już pisaliśmy – zawsze można znaleźć w zakładce „Moje bonusy”.

A co w sytuacji, gdy zakładamy konto, wpisujemy STS hasło bonusowe „BETONLINE” i korzystamy z oferty bez ryzyka, a jednak pierwszy kupon udaje nam się trafić? Nie pozostaje nic innego jak tylko z tego faktu się cieszyć. Niestety, w takiej sytuacji nie ma już mowy o tym, by odebrać zakład bez ryzyka przy drugim czy trzecim razie.

STS kod promocyjny na darmowe środki
STS kod bonusowy na darmowe środki

Tylko kod promocyjny „BETONLINE” pozwala odebrać u legalnego bukmachera STS zakład bez ryzyka. Jeżeli nie podamy go przy zakładaniu profilu, nie będziemy mieli możliwości skorzystania z tej oferty, a więc przepadnie nam jedna jedyna szansa na zgarnięcie premii na start pozwalającej postawić kupon, w którym nie można przegrać wszystkich postawionych pieniędzy!

Kod promocyjny STS na bonusy za zadania 60 PLN

Jeśli bonusy od wpłat i zakład bez ryzyka to misje główne, to bonusy za zadania, są w tej analogii misjami pobocznymi. Warto jednak o nich pamiętać, ponieważ niewielkim wysiłkiem możecie wzbogacić swoje konto o kolejny freebet 60 zł w STS.

STS bardzo fajnie zaprojektował tę zabawę. Gdy wejdziecie na stronę jako niezalogowani, zobaczycie, że te zadania są dopiero do odblokowania. Będą się one odblokowywały z każdą kolejną wpłatą. Jeśli więc nie chcecie psuć sobie zabawy, nie czytajcie dalej, bo pojawią się spojlery.

 1. Bonus za zadanie nr 1 (po 1. depozycie)
 • Postaw zakład w aplikacji mobilnej za min. 15 zł, po kursie min. 1.91 (oferta pre-match)
 • Postaw zakład na wydarzenie z esportu z oferty pre-match za min. 15 zł, po kursie min. 1.91
 1. Bonus za zadanie nr 2 (po 2. depozycie)
 • Postaw zakład z oferty live za min. 15 zł, po kursie min. 1.91
 • Postaw zakład na Betgames (gry karciane) za min. 15 zł, po kursie min. 1.91
 1. Bonus za zadanie nr 3 (po 3. depozycie)
 • Postaw zakład na jakiekolwiek wydarzenie z zakładki Sporty Wirtualne za min. 15 zł, po kursie min. 1.91
 • Postaw zakład na wydarzenie z zakładki Esport za min. 15 zł, po kursie min. 1.91

Warunki promocji Bonusy za zadania STS

Ważna informacja: Jeżeli chcesz aktywować od razu wszystkie 3 zadania, możesz dokonać od razu 3 depozytów. Wtedy będziesz mógł wykonywać je w dowolnej kolejności.

Jeśli jednak zdecydujesz się odblokowywać kolejne zadania zgodnie z harmonogramem, będziesz musiał trzymać się wyżej opisanej kolejności działań.

Na wykonanie zadań będziesz miał 30 dni (licząc od każdego depozytu). Czyli wpłacasz pierwszy depozyt – zostaje odblokowane zadanie nr 1. Na jego zaliczenie masz 30 dni kalendarzowych. Na każdej kolejne zadanie masz 30 dni, licząc od momentu wpłaty kolejnego depozytu.

Jak obrócić bonus powitalny w STS?

Każda osoba, która miała przynajmniej raz w życiu do czynienia z bonusami powitalnymi bukmacherów, prawdopodobnie doskonale wie, że po zgarnięciu środków promocyjnych wymagany jest jeszcze odpowiedni obrót. Co to takiego? Jest to stawianie zakładów za otrzymane środki w celu trafienia ich z konta bonusowego na konto depozytowe. W tym drugim znajdują się pieniądze, którymi każdy gracz może dobrowolnie rozporządzać.

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

Warto pamiętać o tym, iż bonus powitalny przygotowany u bukmachera STS aktywowany może być tylko w ciągu 90 dni od założenia konta. Nie jest on zatem dostępny w nieskończoność. Nie można też odebrać bonusu za drugą czy trzecią wpłatę, jeśli wcześniej nie dokona się obrotu innej premii przyznanej w ramach oferty na start.

Obrót bonusem jest niezbędny do tego, by wypłacić środki, które otrzymaliśmy od legalnego bukmachera STS za wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE.

STS BonusyJaki obrót bonusem?
1500 PLN za depozytyobrót X2 po kursie min. 1.91
100 PLN bez ryzykaobrót X2 po kursie min. 1.91
60 PLN za zadaniaobrót X2 po kursie min. 1.91

Teoretycznie przed wykorzystaniem bonusu każdy powinien zapoznać się z regulaminem oferty specjalnej. Zachęcamy do tego, by to robić, ale jesteśmy też realistami i doskonale zdajemy sobie sprawę, iż tak naprawdę mało kto będzie chciał działać w ten sposób. Właśnie dlatego krok po kroku chcemy przedstawiać wszystkie istotne kwestie związane z obrotem bonusów.

⬇️ Jak sprawdzić obrót w STS? ⬇️

 1. Logowanie na konto na www.STS.pl
 2. Przejście do zakładki Moje Bonusy
 3. Sprawdzenie paska postępu dla konkretnej premii

To, co trzeba podkreślić, to na pewno fakt, że liczy się zawsze obrót całej kwoty i nie chodzi o wygraną w kuponie, lecz postawioną stawkę. Jeżeli otrzymaliśmy na konto 100 PLN bonusu i musimy tę kwotę obrócić dwukrotnie, nasze łączne stawki muszą wynosić 200 PLN i to tylko w konkretnych kuponach – w tym przypadku chodzi o zakłady z kursami co najmniej 1.91. Jak to ma się do praktyki? Zagranie kuponu za 10 PLN i wygranie przy tym 60 PLN oznacza, że obróciliśmy 10, a nie 60 PLN. To znacząca różnica, ale ciągle nie wszyscy mają ją na uwadze.

Bonus w STS - obrót bonusem
STS premia na start a obrót bonusu

Uwaga! Jeżeli ktoś skorzysta z opcji cash-out, nie będzie jego kupon zaliczony do obrotu. Ma to ogromne znaczenie. Podobnie jest w przypadku tak zwanego zakładu bezpiecznego. W warunkach obrotu kwalifikacyjnym progiem kursowym jest 1.91. To wartość całego kuponu, a nie pojedynczego zdarzenia!

Wpisałeś w STS kod promocyjny na start? Pamiętaj o tym:

 • Łącznie na nowych klientów czeka nawet 1660 PLN
 • Na start otrzymuje się 100 PLN jako zakład bez ryzyka
 • Na koncie może być aktywny tylko jeden bonus
 • Wymagany obrót premii sprawdzić można w zakładce „Moje bonusy”
 • Po obrocie środki można od razu wypłacić
 • W razie wątpliwości zawsze można udać się do supportu, który działa 24/7!

Najważniejsze zasady dotyczące obrotu zostały przedstawione. Nie pozostaje zatem nic innego, jak odpowiednio wykorzystywać otrzymywane bonusu.

STS kod promocyjny: Bonus bez depozytu 2023

Przygotowany przez nas artykuł, w którym STS kod promocyjny BETONLINE jest na pierwszy miejscu, aktualizowany jest na bieżąco. Dzięki temu możecie mieć pewność, że odbieracie to, co rzeczywiście w danym momencie dostępne jest u bukmachera. Nie będziemy obiecywać wam czegoś, co jest na ten moment nierealne. Trzeba jednak podkreślić, iż nigdy nie można zupełnie wykluczyć tego, że jakiś bonus ostatecznie nie pojawi się u bukmachera.

Czy w STS kod promocyjny „BETONLINE” pozwala odebrać bonus bez depozytu? W chwili obecnej już nie daje takiej możliwości, a to dlatego, że u bukmachera STS w ogóle taka premia dla nowo zarejestrowanych nie jest dostępna. Bonus bez depozytu w STS był dostępny jeszcze rok temu, teraz bukmacher oferuje następujące premie:

STS kod bonusowy:🏆 BETONLINE 🏆
Bonus bez depozytu:🛑 Brak 🛑
Inne bonusy: 💰 Aż 1660 PLN! 💰
Gdzie odebrać bonus:STS.pl

Bonusy bez depozytu umożliwiają graczowi postawienie kuponu bez wykorzystywania własnych środków, ale trzeba pamiętać, że nie są to pieniądze, jakie można od razu wypłacić i do tego często obarczone są znacznie bardziej skomplikowanymi warunkami obrotu. Właśnie dlatego od tego rodzaju premii coraz częściej się odchodzi – doświadczeni gracze wiedzą, z czym się wiążą i odbierają je sporadycznie.

Zakład bez ryzykaBonus bez depozytu
Wysoka kwotaNiska kwota
Prosty obrótSkomplikowane warunki obrotu
Niewielkie ograniczeniaTylko na specyficzne rynki
Długi czas na obrótObrót trzeba wykonać szybko

Jak widać w tabeli, która zamieszczona została powyżej, bonus bez depozytu tylko z pozoru ma więcej zalet od zakładu bez ryzyka, jaki można obecnie znaleźć w STS. Tymczasem dokładnie przeczytać można o tym, że premia bez wpłaty nie tylko jest niewielka, ale także trzeba sporo zachodu, by w ogóle ją wypłacić z konta bukmacherskiego. Dla graczy też powinno być istotne to, że bonus bez wpłaty najczęściej można grać tylko na wybrane dyscypliny, gdzie bez ryzyka to kupony bez większych ograniczeń.

Jak i gdzie wpisać kod promocyjny STS?

W STS bonus powitalny jest na tyle atrakcyjny, że wielu typerów decyduje się na założenie konta. Założenie nowego konta w STS z kodem promocyjnym BETONLINE jest bardzo prosta i nowym graczom zajmie dosłownie chwilę. Wchodząc w formularz rejestracyjny, podajemy początkowo tylko swoje podstawowe dane. Do utworzenia swojego konta STS będziemy musieli wykonać tylko kilka kroków:

 1. Wejść na stronę www.STS.pl
 2. Znaleźć pole z napisem „rejestracja” i w nie kliknąć. Wyświetli nam się formularz zakładania konta.
 3. Pierwszy krok wymaga od nas podania danych konta. Wpisujemy adres e-mail, hasło do konta oraz numer telefonu.
 4. Wpisujemy w STS kod BETONLINE. Umożliwi on nam odebranie powiększonej kwoty bonusu powitalnego.
 5. Zaznaczamy oświadczenie o pełnoletniości i znajomości regulaminu. Jeśli chcemy, możemy też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach STS (warto!).
 6. W drugim kroku podajemy bardziej szczegółowe dane. Musimy wpisać imię i nazwisko, kraj pochodzenia, numer PESEL oraz kod SMS, który otrzymamy na podany wcześniej numer telefonu. Należy również przekazać informację o tym, skąd pochodzą środki pieniężne, które przeznaczysz na grę.
 7. Zaznaczamy chęć otrzymania bonusu. Jednocześnie zgadzamy się na zaakceptowanie jego warunków.
 8. Na koniec oświadczamy o prawdziwości podanych danych. Także o tym, że środki na grę pochodzą z legalnych źródeł.

W przypadku błędnego wypełnienia któregoś z pól możemy zawsze się cofnąć i uzupełnić je poprawnie. Cały proces przebiega bardzo szybko, a gracz nie powinien mieć problemu z żadnym etapem logowania. SMS z kodem przychodzi od razu, więc błyskawicznie jesteśmy w stanie założyć konto w STS. Nie trzeba od razu weryfikować danych, przysyłać skanu dokumentów i tak dalej, a to następny plus.

Jak i gdzie wpisać kod promocyjny - krok po kroku
Jak i gdzie wpisać kod promocyjny – krok po kroku

Zakładanie konta tymczasowego w STS bez weryfikacji!

Osoby, które z zakładami bukmacherskimi nie są związane od dzisiaj, pamiętają na pewno czasy, kiedy po zapisaniu się do gry trzeba było natychmiast przekazać skan dowodu osobistego czy paszportu, by móc zagrać pierwszy kupon. Teraz wygląda to inaczej, a wszystko to zapewnia konto tymczasowe. Szybkie zakładanie konta w STS możliwa jest dla wszystkich, dzięki czemu klientem bukmachera STS można zostać w mniej niż minutę!

Czy chęć ekspresowego utworzenia konta sprawia, że STS kod bonusowy nie jest dla nas? Absolutnie nie! Nawet jeśli od razu nie chcemy weryfikować danych, wcale nie musimy obawiać się o to, że przepadną nam bonusy przygotowane przez bukmachera. Oczywiście, prędzej czy później będziemy musieli potwierdzić prawdziwość podanych przez siebie danych, ale to nic złego, bo dzięki temu dostaje się jeszcze więcej możliwości.

Kiedy warto utworzyć w STS konto tymczasowe?

 • Idealna propozycja dla osób, które mają niewiele czasu;
 • Gdy akurat nie mamy przy sobie dokumentów potwierdzających tożsamość;
 • Kiedy najpierw chcemy sprawdzić ofertę bukmachera, a dopiero później podjąć decyzję, czy warto u niego grać;
 • Gdy to nasz pierwszy bukmacher i nie do końca wiemy, czego można się spodziewać;
 • W sytuacji, kiedy nie lubimy od razu się do czegokolwiek zobowiązywać.

Konto tymczasowe STS to pewne ograniczenia, ponieważ grać można tylko zakłady do 8000 PLN, a do tego nie jest możliwe dokonywanie wypłat wygranych na konto bankowe. Można za to cały czas ubiegać się o dostępny w STS bonus powitalny i jednocześnie wpłacać pieniądze, korzystając z ekspresowych metod płatności.

Nie trzeba od razu weryfikować swoich danych, które podaje się przy zakładaniu konta u bukmachera STS. Na potwierdzenie wpisanych informacji jest dokładnie 30 dni. Po tym czasie konto zostaje zawieszone, ale w każdej chwili można to zmienić, przekazując odpowiednie dokumenty, tj. zdjęcie dowodu osobistego.

STS kod promocyjny: Recenzje użytkowników

Bukmacher STS to również jedna z największych i najbardziej znanych firm bukmacherskich na rynku polskim. Firma oferuje szeroki wybór zakładów sportowych oraz gier kasynowych, w tym popularne automaty, ruletkę czy blackjacka. STS oprócz atrakcyjnego kodu promocyjnego BETONLINE oferuje również aplikację mobilną dla użytkowników smartfonów i tabletów, co ułatwia korzystanie z usług bukmachera.

W STS można również znaleźć szereg promocji i bonusów dla graczy, co przyciąga wielu użytkowników. Firma oferuje również program lojalnościowy, który umożliwia graczom zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody.

Oto tabela z recenzjami graczy graczy pochodzące z forum betonline.net.pl na temat bukmachera STS:

Opinia gracza STSOcena
„STS to mój ulubiony bukmacher, ich aplikacja mobilna działa świetnie i oferuje szeroki wybór zakładów sportowych.”9/10
„Mają bardzo dobre kursy i często oferują promocje dla graczy, co jest miłe.”8/10
„Obsługa klienta w STS jest naprawdę świetna, zawsze odpowiadają na pytania w szybki i przyjazny sposób.”10/10
„Bardzo podoba mi się program lojalnościowy w STS, umożliwiający zbieranie punktów i wymianę ich na nagrody.”9/10
„Ich oferta gier kasynowych jest imponująca, zawsze mam w czym wybierać.”8/10
„Nie podobają mi się niektóre ograniczenia na niektóre zakłady, ale ogólnie jest to dobry bukmacher.”7/10
„Wypłaty środków są zawsze terminowe i bezproblemowe.”9/10
„Często obstawiam zakłady sportowe w STS i nigdy nie miałem żadnych problemów.”9/10
„Ich strona internetowa jest łatwa w obsłudze i przejrzysta.”8/10
„STS to dobry wybór dla każdego gracza, polecam go.”9/10

Który kod promocyjny w STS jest najlepszy?

Nie brakuje w sieci informacji o tym, jaki wpisać w STS kod promocyjny. Wynika to z faktu, że firma ta jest na rynku bardzo długo i w przeszłości oferowała już wiele ofert specjalnych dla nowych użytkowników. Jeżeli chcecie wpisać hasłowe bonusowe, które pozwoli wam otrzymać najwyższy bonus powitalny, powinniście skorzystać z najbardziej aktualnych danych.

Nie można w rubryce STS kod promocyjny wpisać byle czego, jak mogłoby się to wydawać niektórym osobom. Jeżeli podamy np. kod promocyjny „BONUS” to absolutnie dodatkowych środków nie otrzymamy. Nie działa już również kod „STS20” itp. Nie są to kody aktywne w tym momencie. Aktualne jest za to słowo „BETONLINE” – możemy dzięki niemu otrzymać 100 PLN jako zakład bez ryzyka, a także inne nagrody za rejestrację o łącznej wartości aż 1560 PLN.

Jaki kod promocyjny jest najlepszy? Zawsze ten, który pozwala otrzymać na start największą premię. Wybierajmy mądrze i decydujemy się na rejestrację przynoszącą ogromny zysk w porównaniu z konkurencją. STS kod promocyjny „BETONLINE” to szansa na 1660 PLN. Nie można aż tyle otrzymać w przypadku standardowego procesu rejestracyjnego! To właśnie sprawia, że tak wiele osób wykorzystuje właśnie to hasło.

Kod promocyjny „BETONLINE” polecają również takie portale jak chociażby Meczyki.org czy SkrotyMeczow.pl. To kolejna godna uwagi rekomendacja, która pokazuje, ze mówimy o dobrze znanym kodzie, który nie rekomendowany tylko przez naszą redakcję.

STS bonus powitalny: Porównanie z innymi promocjami

STS nie jest jedynym bukmacherem w Polsce, który oferuje na start bonus powitalny za wykorzystanie kodu promocyjnego przy rejestracji. Jeżeli szukasz miejsca, które pozwoli ci zgarnąć największą premię na start, ale jednocześnie będziesz mógł typować w komfortowych warunkach, powinieneś na pewno porównać ofertę STS z innymi.

W STS bonus powitalny to 1660 PLN. Jak to wygląda w przypadku innych bardzo popularnych bukmacherów w kraju? Warto zobaczyć:

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Więcej od bukmachera STS na start z największych polskich marek bukmacherskich oferuje tylko Superbet, ale to ze względu na fakt, iż powala na grę bez ryzyka aż przez tydzień, dzięki czemu gracz może „uciułać” większy zwrot w razie przegranych kuponów. Jak jednak widać to doskonale, to tylko w STS można otrzymać aż 1660 PLN i to w postaci kilku premii, a nie tylko jednej czy dwóch.

STS gorzej wypada w przypadku Fortuny w przypadku premii bez depozytu. W portalu eFortuna taką premię można otrzymać, a tymczasem obecnie u omawianego bukmachera takiego prezentu w ofercie nie ma.


Co to jest STS kod promocyjny i jak go użyć?

STS kod promocyjny to specjalny kod, który umożliwia graczom na skorzystanie z ekskluzywnych bonusów powitalnych. Aby go użyć, należy wpisać kod „BETONLINE” podczas otweirania konta na stronie STS.

Jaki jest najwyższy bonus powitalny w STS?

Najwyższy bonus powitalny oferowany przez STS w 2023 wynosi 1660 PLN. Aby skorzystać z tej oferty, gracze muszą założyć konto z kodem bonusowym „BETONLINE„.

Na czym polega bonus powitalny oferowany przez STS?

Bonus powitalny oferowany przez STS w 2023 roku podzielony jest na kilka części: 1500 PLN bonusu od depozytu, 100 PLN zakładu bez ryzyka i 60 PLN bonusu za dodatkowe zadania.

Jak mogę skorzystać z oferty STS kod bonusowy?

Aby skorzystać z oferty, musisz założyć nowe konto na stronie STS i wpisać kod „BETONLINE” podczas zakładania konta. Po rejestracji w STS i wykonaniu wymaganych czynności otrzymasz bonusy powitalne.

Czy kod w STS jest dostępny tylko dla nowych graczy?

Tak, kod promocyjny STS jest dostępny tylko dla nowych graczy. Bonus powitalny, który wynosi 1660 PLN, jest dostępny tylko dla graczy, którzy założą konto na stronie STS po raz pierwszy i wpiszą kod „BETONLINE” w formularzu.

4.9 / 5. Ocen: 191

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rysiu
Rysiu
1 rok temu

Jak wpiszę w STS kod promocyjny betonline to czy otrzymam darmowy zakład?

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
2
0
Dodaj swój komentarz.x