STS kod promocyjny 2023 [Maj] Najwyższy bonus powitalny 1660 PLN

STS kod promocyjny na maj 2023 dla nowych graczy to: BETONLINE. Ten specjalny kod promocyjny STS to najlepsze bonusy powitalne, pozwalające na rozpoczęcie przygody z bukmacherką z większym budżetem. Łącznie z kodem BETONLINE nowi gracze STS zyskają najwyższe bonusy o wartości 1660 PLN. [Aktualizacja 22 maj 2023]

STS kod promocyjny 2023
STS najwyższy bonus na start – Kod promocyjny BETONLINE

STS Kod Promocyjny to BETONLINE [maj 2023]

Aktualny kod promocyjny do STS to BETONLINE. Oferta ważna jest przez cały maj 2023. To specjalna promocja, dzięki której z naszym kodem otrzymasz u bukmachera STS najwyższy bonus o łącznej wysokości 1660 zł. Bonus na start w STS otrzymają tylko nowi gracze. W skład bonusu wchodzi:

 • 1500 zł bonusu od depozytu
 • 100 zł zakład bez ryzyka
 • 60 zł bonusu za dodatkowe zadania

Na naszym blogu publikujemy wszystko to, co warto wiedzieć o bukmacherze STS. Założenie konta w STS z kodem promocyjnym, logowanie, weryfikacja konta, oferta główna i bonusowa – te wszystkie aspekty staramy się opisać w sposób tak rzetelny i dokładny, jak to tylko możliwe.

STS kod promocyjny 2023BETONLINE
STS bonus z kodem💰 1660 PLN 💰
STS gdzie wpisać kodPrzy rejestracji
STS rejestracja z kodemwww.STS.pl
Data ważności:30.05.2023
STS kod promocyjny 2023

Pamiętaj o tym, że zawsze trzeba brać pod uwagę tylko i wyłącznie najważniejsze informacje na temat promocji bukmacherskich. Tym samym przygotowany przez STS kod promocyjny maj 2023 to na pewno coś, co powinno interesować tych, którzy chcą utworzyć konto do obstawiania właśnie w tym miesiącu.

Nie będzie w najbliższym czasie brakowało okazji do tego, by zawierać zakłady typerskie. Do obstawiania będą chociażby powracające piłkarskie europejskie puchary, a do tego również ważne wydarzenia w skokach narciarskich. Nie można także zapominać o tenisie, siatkówce czy NBA.

Chcesz upewnić się, czy STS kod promocyjny jest rozwiązaniem dla ciebie, a ten bukmacher posiada w ofercie to, na czym zależy ci najbardziej? Właśnie tutaj dostępne są najważniejsze informacje na ten temat. Nie przegap żadnej istotnej kwestii, zanim nie zdecydujesz się założyć profilu w STS.

STS kod promocyjny BETONLINE – oferta na maj 2023

Jeżeli kogoś interesuje przygotowany przez bukmachera STS kod promocyjny na maj 2023, na pewno będzie chciał wiedzieć to, jaką ofertę przygotowała ta marka właśnie na ten miesiąc. Można znaleźć coś dla siebie bez względu na to, czym się najbardziej interesujemy. Zatem, na co możemy wykorzystać kod promocyjny STS w tym miesiącu?

Jeżeli chodzi o tenis, na pewno najważniejszym punktem majowego „programu bukmacherskiego” jest turniej WTA Rzym i French Open. Kibice liczą na kolejne sukcesy Igi Świątek oraz innych reprezentantów naszego kraju.

W przypadku F1 cały czas trwa sezon 2023. Bez problemu w STS w maju znajdziemy też zakłady na mecze hokejowe czy pojedynki żużlowe w sezonie rodzimej PGE Ekstraligi.

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

Majowa oferta bukmachera STS to też – oczywiście – piłka nożna. Obstawianie 1/2 finału Champions League, a do tego Ligi Europy i Ligi Konferencji – ani w tygodniu, ani w weekendy nikt nie powinien narzekać na brak okazji do zagrania kuponu i to często z pewnością nawet więcej niż tylko jednego.

Dla fanów sportów walki w maju na pewno jedną z ważniejszych imprez będzie KSW 82. W Warszawie dojdzie do wielu ciekawie zapowiadających się starć. Nie mogło zabraknąć kursów na to wydarzenie na stronie marki STS.

Wszyscy, którzy teraz wykorzystają w STS kod promocyjny BETONLINE, będą mieli możliwość obstawiania wszystkich wymienionych wyżej imprez sportowych, a także wielu więcej, które nie zostały wyszczególnione.

STS kod promocyjny 2023 – bonus powitalny na start

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, na pewno zdajesz sobie przynajmniej po części sprawę z tego, czym jest przygotowany przez STS kod promocyjny, a także to, jakie daje możliwości. U tego legalnego bukmachera samo utworzenie konta nie jest końcem, ale dopiero początkiem przygody. Trzeba więc pamiętać, iż na samej rejestracji się nie kończy, chociaż dobrze przygotować się do niej możliwie jak najlepiej. Tym bardziej, iż można zgarnąć na start – uwaga – ponad 1600 złotych bonusu!

Aby otrzymać bonus powitalny w STS, musisz założyć nowe konto u tego bukmachera. Jest to warunek konieczny do tego, by odebrać 1660 zł bonusu z kodem promocyjnym BETONLINE. Bonus w STS został podzielony na następujące kategorie:

 • 300 zł – bonus od 1. depozytu
 • 500 zł – bonus od 2. depozytu
 • 700 zł – bonus od 3. depozytu
 • 100 zł zakład bez ryzyka
 • 60 zł za wypełnienie zadań
STS kod promocyjny na darmowe środki
STS kod promocyjny na darmowe środki

Bonus na start w STS zgarniesz, zakładając nowe konto i wpisując przygotowany przez STS kod promocyjny. Kilka prostych kroków i dosłownie 3 minuty poświęcone na to sprawią, że będziesz mógł odebrać wszystkie wyżej opisane bonusy.

STS najwyższy bonus powitalny – obrót. Jak to wygląda?

Każda osoba, która miała przynajmniej raz w życiu do czynienia z bonusami powitalnymi bukmacherów, prawdopodobnie doskonale wie, że po zgarnięciu środków promocyjnych wymagany jest jeszcze odpowiedni obrót. Co to takiego? Jest to stawianie zakładów za otrzymane środki w celu trafienia ich z konta bonusowego na konto depozytowe. W tym drugim znajdują się pieniądze, którymi każdy gracz może dobrowolnie rozporządzać.

Warto pamiętać o tym, iż bonus powitalny przygotowany u bukmachera STS aktywowany może być tylko w ciągu 90 dni od założenia konta. Nie jest on zatem dostępny w nieskończoność. Nie można też odebrać bonusu za drugą czy trzecią wpłatę, jeśli wcześniej nie dokona się obrotu innej premii przyznanej w ramach oferty na start.

Obrót jest niezbędny do tego, by wypłacić środki, które otrzymaliśmy od legalnego bukmachera STS w promocji dla nowo zarejestrowanych. Wiele osób chwali to miejsce za to, że w dowolnym momencie sprawdzić można to, jak wygląda obecnie sprawa typowania za pieniądze bonusowe.

STS BonusyJaki obrót bonusem?
1500 PLN za depozytyobrót X2 po kursie min. 1.91
100 PLN bez ryzykaobrót X2 po kursie min. 1.91
60 PLN za zadaniaobrót X2 po kursie min. 1.91

Teoretycznie przed wykorzystaniem czegoś takiego jak STS kod promocyjny każdy powinien zapoznać się z regulaminem oferty specjalnej. Zachęcamy do tego, by to robić, ale jesteśmy też realistami i doskonale zdajemy sobie sprawę, iż tak naprawdę mało kto będzie chciał działać w ten sposób. Właśnie dlatego krok po kroku chcemy przedstawiać wszystkie istotne kwestie związane z bonusami. A obrót to z pewnością jedna z takich rzeczy.

⬇️ Jak sprawdzić obrót w STS? ⬇️

 1. Logowanie na konto na www.STS.pl
 2. Przejście do zakładki Moje Bonusy
 3. Sprawdzenie paska postępu dla konkretnej premii

To, co trzeba podkreślić, to na pewno fakt, że liczy się zawsze obrót całej kwoty i nie chodzi o wygraną w kuponie, lecz postawioną stawkę. Jeżeli otrzymaliśmy na konto 100 PLN bonusu i musimy tę kwotę obrócić dwukrotnie, nasze łączne stawki muszą wynosić 200 PLN i to tylko w konkretnych kuponach – w tym przypadku chodzi o zakłady z kursami co najmniej 1.91. Jak to ma się do praktyki? Zagranie kuponu za 10 PLN i wygranie przy tym 60 PLN oznacza, że obróciliśmy 10, a nie 60 PLN. To znacząca różnica, ale ciągle nie wszyscy mają ją na uwadze.

STS kod promocyjny a obrót bonusu
STS kod promocyjny a obrót bonusu

Uwaga! Jeżeli ktoś skorzysta z opcji cash-out, nie będzie jego kupon zaliczony do obrotu. Ma to ogromne znaczenie. Podobnie jest w przypadku tak zwanego zakładu bezpiecznego. W warunkach obrotu kwalifikacyjnym progiem kursowym jest 1.91. To wartość całego kuponu, a nie pojedynczego zdarzenia!

Czy w STS obrót bonusem jest problematyczny? To jedna z firm bukmacherskich, które wszystko wyjaśniają od początku do końca i nie mają przed graczem żadnych tajemnic. Powinno mieć to ogromne znaczenie dla każdego, komu zależy na transparentności w ofercie powitalnej. Podobnie ma się zresztą sprawa, gdy w grę wchodzi STS kod promocyjny – jego wpisanie nie jest trudne, a w formularzu rejestracyjnym dokładnie widać miejsce, gdzie należy podać słowo „BETONLINE„.

Wpisałeś w STS kod promocyjny? Pamiętaj:

 • Łącznie na nowych klientów czeka nawet 1660 PLN
 • Na start otrzymuje się 100 PLN jako zakład bez ryzyka
 • Na koncie może być aktywny tylko jeden bonus
 • Wymagany obrót premii sprawdzić można w zakładce „Moje bonusy”
 • Po obrocie środki można od razu wypłacić
 • W razie wątpliwości zawsze można udać się do supportu, który działa 24/7!

Najważniejsze zasady dotyczące obrotu zostały przedstawione. Nie pozostaje zatem nic innego, jak odpowiednio wykorzystywać otrzymywane bonusu.

STS kod promocyjny na najwyższy bonus powitalny – nowe konto

W STS bonus powitalny jest na tyle atrakcyjny, że wielu typerów decyduje się na założenie konta. Założenie nowego konta w STS jest bardzo prosta i nowym graczom zajmie dosłownie chwilę. Wchodząc w formularz rejestracyjny, podajemy początkowo tylko swoje podstawowe dane. Do utworzenia swojego konta STS będziemy musieli:

 1. Wejść na stronę www.STS.pl
 2. Znaleźć pole z napisem „rejestracja” i w nie kliknąć. Wyświetli nam się formularz zakładania konta.
 3. Pierwszy krok wymaga od nas podania danych konta. Wpisujemy adres e-mail, hasło do konta oraz numer telefonu.
 4. Wpisujemy STS kod promocyjny BETONLINE. Umożliwi on nam odebranie powiększonej kwoty bonusu powitalnego.
 5. Zaznaczamy oświadczenie o pełnoletniości i znajomości regulaminu. Jeśli chcemy, możemy też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach STS (warto!).
 6. W drugim kroku podajemy bardziej szczegółowe dane. Musimy wpisać imię i nazwisko, kraj pochodzenia, numer PESEL oraz kod SMS, który otrzymamy na podany wcześniej numer telefonu. Należy również przekazać informację o tym, skąd pochodzą środki pieniężne, które przeznaczysz na grę.
 7. Zaznaczamy chęć otrzymania bonusu. Jednocześnie zgadzamy się na zaakceptowanie jego warunków.
 8. Na koniec oświadczamy o prawdziwości podanych danych. Także o tym, że środki na grę pochodzą z legalnych źródeł.

W przypadku błędnego wypełnienia któregoś z pól możemy zawsze się cofnąć i uzupełnić je poprawnie. Cały proces przebiega bardzo szybko, a gracz nie powinien mieć problemu z żadnym etapem rejestracji. SMS z kodem przychodzi od razu, więc błyskawicznie jesteśmy w stanie założyć konto w STS. Nie trzeba od razu weryfikować danych, przysyłać skanu dokumentów i tak dalej, a to następny plus.

Rejestracja w STS - krok po kroku
Rejestracja w STS – krok po kroku

Szybka rejestracja w STS – konto tymczasowe bez weryfikacji!

Żyjemy w takich, a nie innych czasach, dlatego chcemy szybko wiedzieć, jaki jest w STS kod promocyjny, jak utworzyć konto i możliwie jak najprędzej… obstawiać. To wszystko jest jak najbardziej możliwe, a oferta na stronie www.STS.pl jest na to doskonałym dowodem.

Osoby, które z zakładami bukmacherskimi nie są związane od dzisiaj, pamiętają na pewno czasy, kiedy po zapisaniu się do gry trzeba było natychmiast przekazać skan dowodu osobistego czy paszportu, by móc zagrać pierwszy kupon. Teraz wygląda to inaczej, a wszystko to zapewnia konto tymczasowe. Szybka rejestracja w STS możliwa jest dla wszystkich, dzięki czemu klientem bukmachera STS można zostać w mniej niż minutę!

Czy chęć ekspresowego utworzenia konta sprawia, że STS kod promocyjny nie jest dla nas? Absolutnie nie! Nawet jeśli od razu nie chcemy weryfikować danych, wcale nie musimy obawiać się o to, że przepadną nam bonusy przygotowane przez bukmachera. Oczywiście, prędzej czy później będziemy musieli potwierdzić prawdziwość podanych przez siebie danych, ale to nic złego, bo dzięki temu dostaje się jeszcze więcej możliwości.

Kiedy warto utworzyć w STS konto tymczasowe?

 • Idealna propozycja dla osób, które mają niewiele czasu;
 • Gdy akurat nie mamy przy sobie dokumentów potwierdzających tożsamość;
 • Kiedy najpierw chcemy sprawdzić ofertę bukmachera, a dopiero później podjąć decyzję, czy warto u niego grać;
 • Gdy to nasz pierwszy bukmacher i nie do końca wiemy, czego można się spodziewać;
 • W sytuacji, kiedy nie lubimy od razu się do czegokolwiek zobowiązywać.

Konto tymczasowe STS to pewne ograniczenia, ponieważ grać można tylko zakłady do 8000 PLN, a do tego nie jest możliwe dokonywanie wypłat wygranych na konto bankowe. Można za to cały czas ubiegać się o dostępny w STS bonus powitalny i jednocześnie wpłacać pieniądze, korzystając z ekspresowych metod płatności.

Szybka rejestracja konta w STS to coś, co wielu graczy bardzo zachęca do grania u bukmachera. Możemy dzięki niej rozpocząć typowanie bez wielu formalności, a nie od dzisiaj wiadomo, że papierkowa robota nie jest tym, co lubi się najbardziej.

Nie trzeba od razu weryfikować swoich danych, które podaje się przy rejestracji u bukmachera STS. Na potwierdzenie wpisanych informacji jest dokładnie 30 dni. Po tym czasie konto zostaje zawieszone, ale w każdej chwili można to zmienić, przekazując odpowiednie dokumenty, tj. zdjęcie dowodu osobistego.

Dużą popularnością cieszy się szybka rejestracja w STS, ponieważ możemy dzięki niej dosłownie w parę chwil zostać klientem bukmachera. Przy tym nie zobowiązujemy się do dokonywania płatności czy regularnej gry, a jeśli tylko będziemy tego chcieli, nic nie będzie stać na przeszkodzie, by ostatecznie konto porzucić.

STS kod promocyjny 2023 – Bonus od depozytu na start

Kod promocyjny STS na bonusy od depozytów
Kod promocyjny STS na bonusy od depozytów

Jak już wcześniej napisaliśmy, bonus od depozytu, czyli od wpłaty w STS został podzielony na 3 części. Po zarejestrowaniu się poprzez stronę internetową www.STS.pl lub aplikację mobilną z kodem promocyjnym BETONLINE wystarczy już tylko wpłacić depozyt na konto gracza. Aby pozyskać maksymalną kwotę bonusu od depozytu o łącznej wartości 1500 zł, musisz dokonywać wpłat w następującej kolejności:

 1. Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona maksymalnie do kwoty 300 zł. A więc wpłacasz 300 zł – Twoje konto bonusowe zostaje wzbogacone o kolejne 300 zł (bonus 100%)
 2. Druga wpłata będzie nagrodzona przez STS bonusem w wysokości 50% i działa do kwoty 500 zł. Żeby otrzymać bonus w tej wysokości, musisz więc wpłacić 1000 zł.
 3. Trzecia wpłata działa identycznie (bonus 50%), natomiast działa ona do kwoty 700 zł

Oczywiście Polski bukmacher STS nie zmusza się do tego, by wpłacać maksymalne kwoty. Zakładając, że chcesz wpłacać maksymalnie 100 zł przy każdym z trzech pierwszych doładowań, Twój bonus wyniesie 200 zł.

Istotne jest to, abyś dokonał wszystkich 3. depozytów maksymalnie 30 dni kalendarzowych od momentu założenia konta. Tylko wtedy otrzymasz powyższe bonusy od wpłat.

Dodatkowo pamiętaj, że wpłacone środki możesz wypłacić tylko wtedy, gdy spełnisz warunki. Te w STS są jednak bardzo proste i przejrzyste. Każdą wpłatą musisz obrócić 1x po kursie min. 1.85. Możesz wybrać zakłady z oferty live lub z oferty przedmeczowej.

nowe bonusy z kodem promocyjnym sts
Nowe bonusy w STS z kodem promocyjnym BETONLINE

STS kod promocyjny – Bonus od 1. wpłaty

Po założeniu nowego konta w STS z kodem promocyjny BETONLINE jesteśmy uprawnieni do odebrania bonusów, jak tutaj wygląda proces jego obrotu? Inaczej sprawa się ma jeśli chodzi o warunki obrotu bonusem od 1. wpłaty:

 1. Dokonaj pierwszej wpłaty, abyś otrzymał bonus nr 1 od STS
 2. Na swoim koncie bonusowym otrzymasz 100% tego, co wpłacałeś na konto depozytowe
 3. Zakładając, że wpłaciłeś maksymalną kwotę 300 zł, będziesz musiał spełnić następujące warunki obrotu, aby wypłacić pieniądze na konto depozytowe:
 • 3-krotnie obróć bonusem po kursie min. 1.91
 • wliczają się wyłącznie kupony wygrane
 • nie możesz na tych kuponach skorzystać z opcji Hit Dnia oraz cash-out
 • masz 30 dni na skorzystanie z bonusu (postawienie kuponu)
 • na obrót bonusem od 1. wpłaty masz 90 dni

STS kod promocyjny – Bonus od 2. i 3. wpłaty

Przypominamy o najważniejszym: 

 • bonus od 2. wpłaty to 50% wartości Twojego drugiego depozytu. Maksymalnie możesz otrzymać na konto bonusowe 500 zł. Żeby to zrobić, wpłać 1000 zł
 • bonus od 3. wpłaty to 50% wartości Twojego trzeciego depozytu. Maksymalnie możesz otrzymać na konto bonusowe 700 zł. Żeby to zrobić, wpłać 1400 zł

Warunki obrotu bonusami od depozytów nr 2 i 3 są identyczne, jak pierwszego:

 • 90 dni od wpłaty 2. i 3. bonusu
 • obróć bonusami 3-krotnie, po min. kursie 1.91
Bonusy powitalne w STSWarunki obrotu bonusem
Zakład bez ryzyka 100 PLNBrak wymaganego obrotu
Bonusy od wpłaty 1500 PLNobrót X2 bonus, min. kurs 1.91
Bonus za zadaniaWykonanie 6 zadań w STS

Zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym w STS

Żeby otrzymać zakład bez ryzyka w STS, użyj naszego ekskluzywnego kodu promocyjnego BETONLINE. Dzięki temu, w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu, bukmacher STS zwróci Ci kwotę do 100 zł

Jakie warunki musi spełnić gracz, by otrzymać zwrot za przegrany kupon? To proste:

 1. Wpłać min. 50 zł na konto depozytowe
 2. Postaw kupon single lub AKO po minimalnym kursie 1.85
 3. W akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady STS Bezpieczny, Superoferta, MaxiKombi, Hit dnia czy Mecz dnia
 4. Wybierz wydarzenia z oferty live lub pre-match
 5. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany – otrzymasz zwrot maksymalnie do kwoty 100 zł (pomniejszony o podatek)
STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Logowaniewww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Co ciekawe, możesz także zagrać zakład bez ryzyka z konta bonusowego, ale wówczas by wypłacić go na konto depozytowe, będziesz musiał nim obrócić dodatkowo 3x po kursie 1.91.

🏆 Jak postawić zakład bez ryzyka w STS? 🏆

 1. Rejestracja za darmo na www.STS.pl, podając STS kod promocyjny „BETONLINE”
 2. Dkonanie odpowiedniej wpłaty
 3. Zagranie kuponu o następujących parametrach:
  • SOLO lub AKO
  • Zakłady z oferty przedmeczowej lub na żywo
  • Bez korzystania z opcji Cash-out
  • Nierozliczony w całości lub części jako zwrot po kursie 1.00
 4. Otrzymanie do 100 PLN zwrotu zagranej stawki w razie przegranej!

To, na co trzeba zwrócić uwagę, to fakt, że zwrot jest przyznawany bez podatku, czyli 12% opłaty na rzecz państwa, którą wnosi się od razu po postawieniu zakładu. Przykładowo: 100 złotych postawione w danym kuponie to zwrot 88 zł, gdyż 12 to podatek, który de facto nie trafia na konto bukmachera, lecz natychmiastowo staje się własnością państwa.

Do promocji związanej z zakładami bez ryzyka nie liczą się kupony, które zagrane są w ramach oferty Hit Dnia, Mecz Dnia, Superoferta. Nie można także postawić pierwszego zakładu objętego promocją, jeśli chcemy skorzystać z funkcji Zakład Bezpieczny.

Pamiętajmy, że zwrot jest przyznawany w formie bonusu do obrotu, a nie gotówki, z którą można robić to, co tylko się chce. Szczegóły – zgodnie z tym, co już pisaliśmy – zawsze można znaleźć w zakładce „Moje bonusy”.

A co w sytuacji, gdy rejestrujemy konto, wpisujemy STS kod promocyjny „BETONLINE” i korzystamy z oferty bez ryzyka, a jednak pierwszy kupon udaje nam się trafić? Nie pozostaje nic innego jak tylko z tego faktu się cieszyć. Niestety, w takiej sytuacji nie ma już mowy o tym, by odebrać zakład bez ryzyka przy drugim czy trzecim razie.

Na pewno trzeba mieć też na uwadze to, że zakład bez ryzyka nie jest dostępny w standardowej ofercie powitalnej marki STS. To propozycja skierowana tylko i wyłącznie do osób, które wykorzystają w formularzu rejestracyjnym STS kod promocyjny „BETONLINE”.

STS kod promocyjny – Bonusy za zadania w STS – jak działają?

A teraz coś dla chcących zyskać ekstra kasę od bukmachera STS. Jeśli bonusy od wpłat i zakład bez ryzyka to misje główne, to bonusy za zadania, są w tej analogii misjami pobocznymi. Warto jednak o nich pamiętać, ponieważ niewielkim wysiłkiem możecie wzbogacić swoje konto o kolejne 60 zł.

STS bardzo fajnie zaprojektował tę zabawę. Gdy wejdziecie na stronę jako niezalogowani, zobaczycie, że te zadania są dopiero do odblokowania. Będą się one odblokowywały z każdą kolejną wpłatą. Jeśli więc nie chcecie psuć sobie zabawy, nie czytajcie dalej, bo pojawią się spojlery.

 1. Bonus za zadanie nr 1 (po 1. depozycie)
 • Postaw zakład w aplikacji mobilnej za min. 15 zł, po kursie min. 1.91 (oferta pre-match)
 • Postaw zakład na wydarzenie z esportu z oferty pre-match za min. 15 zł, po kursie min. 1.91
 1. Bonus za zadanie nr 2 (po 2. depozycie)
 • Postaw zakład z oferty live za min. 15 zł, po kursie min. 1.91
 • Postaw zakład na Betgames (gry karciane) za min. 15 zł, po kursie min. 1.91
 1. Bonus za zadanie nr 3 (po 3. depozycie)
 • Postaw zakład na jakiekolwiek wydarzenie z zakładki Sporty Wirtualne za min. 15 zł, po kursie min. 1.91
 • Postaw zakład na wydarzenie z zakładki Esport za min. 15 zł, po kursie min. 1.91

Pamiętaj! W STS kod promocyjny to BETONLINE.

Warunki promocji Bonusy za zadania STS

Ważna informacja: Jeżeli chcesz aktywować od razu wszystkie 3 zadania, możesz dokonać od razu 3 depozytów. Wtedy będziesz mógł wykonywać je w dowolnej kolejności.

Jeśli jednak zdecydujesz się odblokowywać kolejne zadania zgodnie z harmonogramem, będziesz musiał trzymać się wyżej opisanej kolejności działań.

Na wykonanie zadań będziesz miał 30 dni (licząc od każdego depozytu). Czyli wpłacasz pierwszy depozyt – zostaje odblokowane zadanie nr 1. Na jego zaliczenie masz 30 dni kalendarzowych. Na każdej kolejne zadanie masz 30 dni, licząc od momentu wpłaty kolejnego depozytu.

Na obrócenie środkami z tej promocji masz z kolei 90 dni. Aby wypłacić pieniądze na konto depozytowe, musisz obrócić każdym z bonusów 3x po kursie min. 1.91.

fuksiarz nowe bonusy za darmo
Fuksiarz Cashback bez obrotu! Jedyny taki bonus w Polsce

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Trzeba przyznać, że bardzo popularny jest dostępny w STS kod promocyjny „BETONLINE”, chociaż równie często jak o niego, gracze pytają się o to, czy mogą w ten sposób odebrać bonus bez depozytu. Nie jest to coś, co rodzi się w głowach typerów bez powodu – swego czasu była bowiem dostępna w STS oferta z premią bez wpłaty i do dzisiaj w internecie na niektórych stronach można o niej przeczytać.

Przygotowany przez nas wpis, w którym STS kod promocyjny jest na pierwszy miejscu, aktualizowany jest na bieżąco. Dzięki temu możecie mieć pewność, że odbieracie to, co rzeczywiście w danym momencie dostępne jest u bukmachera. Nie będziemy obiecywać wam czegoś, co jest na ten moment nierealne. Trzeba jednak podkreślić, iż nigdy nie można zupełnie wykluczyć tego, że jakiś bonus ostatecznie nie pojawi się u bukmachera.

Czy STS kod promocyjny „BETONLINE” pozwala odebrać bonus bez depozytu? W chwili obecnej nie daje takiej możliwości, a to dlatego, że u bukmachera STS w ogóle taka premia dla nowo zarejestrowanych nie jest dostępna. W tych zakładach bukmacherskich przewidziano tylko i wyłącznie to, o czym mowa jest w tym materiale. Dzięki temu, że wyjaśnienie jest od A do Z, nie ma mowy, by cokolwiek źle zrozumieć lub przegapić.

STS kod promocyjny:🏆 BETONLINE 🏆
Bonus bez depozytu:🛑 Brak 🛑
Inne bonusy: 💰 Aż 1660 PLN! 💰

Bonusy bez depozytu umożliwiają graczowi postawienie kuponu bez wykorzystywania własnych środków, ale trzeba pamiętać, że nie są to pieniądze, jakie można od razu wypłacić i do tego często obarczone są znacznie bardziej skomplikowanymi warunkami obrotu. Właśnie dlatego od tego rodzaju premii coraz częściej się odchodzi – doświadczeni gracze wiedzą, z czym się wiążą i odbierają je sporadycznie.

Zakład bez ryzykaBonus bez depozytu
Wysoka kwotaNiska kwota
Prosty obrótSkomplikowane warunki obrotu
Niewielkie ograniczeniaTylko na specyficzne rynki
Długi czas na obrótObrót trzeba wykonać szybko

Jak widać w tabeli, która zamieszczona została powyżej, bonus bez depozytu tylko z pozoru ma więcej zalet od zakładu bez ryzyka, jaki można obecnie znaleźć w STS. Tymczasem dokładnie przeczytać można o tym, że premia bez wpłaty nie tylko jest niewielka, ale także trzeba sporo zachodu, by w ogóle ją wypłacić z konta bukmacherskiego. Dla graczy też powinno być istotne to, że bonus bez wpłaty najczęściej można grać tylko na wybrane dyscypliny, gdzie bez ryzyka to kupony bez większych ograniczeń.

Nie można całkowicie wykluczyć tego, że w STS nie pojawi się prędzej czy później bonus bez depozytu na start. Fakty jednak są na ten moment takie, iż takiej premii tutaj nie znajdziemy. Dla jednych to będzie dobra, a dla innych nieco gorsza wiadomość. Wydaje się jednak, iż w tym wpisie dokładnie widać, że „nawet” bonusy bez wpłaty mają swoje zalety i jest ich całkiem sporo.

Promocje bukmachera STS z kodem promocyjnym BETONLINE

Promocje bukmacherskie w STS w odróżnieniu od bonusów powitalnych to oferty nie tylko dla nowych, ale przede wszystkim dla stałych graczy. Pod względem bonusu powitalnego STS z pewnością zalicza się do czołówki na polskim rynku bukmacherskim. 

STS nie zaniedbuje aktualnych graczy i dla nich też ma szereg atrakcyjnych promocji, które mogą urozmaicić obstawianie zakładów. Niektóre z nich są regularne i można z nich korzystać przez cały czas, zaś część ma charakter czasowy. Trzeba przyznać, że STS nie daje się nudzić typerom.

Zaproś kumpla

Zgarnij bonus za zaproszenie swoich znajomych do gry! Jeśli będą oni aktywnie stawiali zakłady, możesz w sumie zgarnąć nawet 340 PLN. Jak to działa?

 1. Logujesz się na swoje konto STS i wchodzisz w zakładkę “Zaproś Kumpla”
 2. Wpłacasz depozyt w wysokości 25 PLN i obracasz nim po kursie 1.85
 3. Po spełnieniu warunku, STS aktywuje Twój link polecający, który możesz wysłać 6 znajomym
 4. Otrzymasz 50 PLN za każdego znajomego, który wpłaci min. 50 PLN i dokona obrotu na kwotę 500 PLN po kursie minimalnym 1.85. Twój znajomy również dostanie dodatkowe 50 PLN;
 5. Dodatkowo za trzeciego i szóstego kolegę otrzymasz jeszcze po 20 PLN. Łącznie możesz zyskać aż 340 PLN za samo polecanie STS-u kumplom.

Wszystko fajnie, tylko jak później wypłacić otrzymaną kasę? W celu uwolnienia otrzymanego bonusu, należy nim obrócić 3 razy. Do obrotu zaliczają się tylko wygrane kupony z kursem minimalnym 1.91. Zapraszaj znajomych, zachęć ich do regularnej gry i odbierajcie razem dodatkowe bonusy w STS.

Cashout w STS

Bukmacher STS posiada opcję Cash-out. Polega ona na tym, że bukmacher w trakcie trwania kuponu, może zaproponować typerowi rozliczenie zakładu jako wygranego. Oczywiście dzieje się to kosztem jakiejś części wygranej.

Opcja cashout w STS nie pojawia się zawsze. Jest ona włączana opcjonalnie. Użytkownik nie musi korzystać z cash-outu

150 PLN co miesiąc

“150 PLN co miesiąc” to promocja dla graczy korzystających z lokali STS. Bukmacher nagradza regularne wizyty w swoich punktach, więc warto obstawiać również stacjonarnie. 

Weryfikacja konta polega na podesłaniu bukmacherowi skanu naszego dowodu tożsamości. Może nim być dowód osobisty lub paszport. Zamiast skanu możemy zaś posłużyć się zdjęciem – również takim wykonanym przy użyciu naszego telefonu komórkowego.

Grając za minimum 30 PLN dziennie możemy odebrać bonusy po 10, 20 i 25 zł. Za każdym razem możesz otrzymać 10% sumy przegranych stawek. W sumie możesz odebrać nawet 150 PLN miesięcznie. Jeżeli zaś wolisz grać za mniejsze stawki, wybierz inny bonus. 10 wizyt w miesiącu, w których zagrasz za 5 PLN, oznacza 10 PLN bonusu. 20 takich wizyt to 20 PLN bonusu. Skorzystaj z najlepszej opcji dla siebie!

STS kod promocyjny – Oferta bukmacherska na zakłady sportowe

sts aktualna oferta zakładów
Oferta bukmacherska na zakłady STS

Oferta bukmachera STS należy do najbardziej kompletnych na rynku. Najpopularniejszy w Polsce bukmacher oferuje aż 31 dyscyplin, które możemy obstawiać zarówno przedmeczowo, jak i na żywo. 

W STS-ie mamy dostęp do setek zdarzeń rozgrywanych LIVE i to nawet tych mało popularnych. Osobne zakładki na sporty wirtualne, esport oraz Betgames pokazują, jak poważnie ten bukmacher podchodzi do różnego rodzaju zakładów. 

Oferta STS-u jest szeroka i szczegółowa, więc każdy gracz znajdzie tu odpowiednie miejsce dla siebie. Oferta STS imponuje rozmachem, nie dziwi również pozycja w rankingu najlepszych bukmacherów, gdzie STS jest zasłużenie na czołowym miejscu.

STS Zakłady na żywo

Zakłady na żywo w STS należą do najlepszych na rynku. Bukmacher zadbał o to, aby obstawianie LIVE było dla graczy wygodne i płynne, dlatego zadbał o swoją ofertę pod tym kątem. 

Do wyboru mamy praktycznie wszystkie zdarzenia ze sportu i z esportu, które są w ofercie przedmeczowej. STS zakłady na żywo potraktował priorytetowo, stąd czytelna oprawa wizualna i świetnie funkcjonujący proces tworzenia kuponów. Całość dopełniają na bieżąco aktualizowane kursy, płynny match tracker oraz szczegółowe statystyki. 
Obstawianie najpopularniejszych spotkań na żywo w STS, to czysta przyjemność. W ich przypadku bukmacher umożliwia nawet oglądanie meczów na żywo, co tylko pomaga w zakładach LIVE.

Jeżeli chcemy obstawiać mecze na żywo u bukmachera STS, wystarczy, że zalogujemy się na swoje konto u niego, a następnie przejdziemy do odpowiedniej zakładki. Nietrudno na nią natrafić, bo od razu dokładnie określa, co ma do zaoferowania. Należy wejść do działu „Zakłady live”, aby sprawdzić, co jest aktualnie dostępne w STS live.

Zakłady na żywo w STS – co można typować?

Po uruchomieniu działu na żywo na stronie bukmachera STS, naszym oczom ukazuje się przegląd aktualnych wydarzeń, które można obstawiać w ramach zakładów live. Bez względu na to czy będziemy chcieli wejść do gry w środku dnia, czy wczesnym rankiem albo późnym wieczorem, zawsze znajdziemy coś do zagrania. W dobrych legalnych firmach bukmacherskich, takich jak STS, wybór zakładów jest zawsze ogromny. Dla graczy doskonałą wiadomością jest to, że czasy, kiedy szczytem możliwości było granie na żywo najważniejszych lig europejskich dawno dobiegły końca. Obecnie można stawiać nawet na rozgrywki w Uzbekistanie, Etiopii, Kirgistanie, Gruzji i wielu innych „egzotycznych” miejscach. Co więcej – nie chodzi tylko o ekstraklasy, ale także drugie, trzecie czy nawet czwarte ligi.

STS zakłady na żywo
STS zakłady na żywo

Każdy zainteresowany obstawianiem na żywo w STS, powinien poznać nie tylko ekran główny tego działu, ale również sprawdzić inne dostępne w nim opcje. W kolejnym wątku przedstawiamy, jak działa usługa STS TV, jednak warto zatrzymać się też na chwilę chociażby przy kalendarzu.

„Widok szczegółowy” u bukmachera STS w dziale na żywo pokazuje nam wszystkie dostępne zakłady na dane wydarzenie sportowe. Po lewej stronie znajduje się wirtualna belka, gdzie można wybierać z oferty aktualnie dostępne spotkania do gry. Typerom granie kuponów umila widok dopracowanych grafik, które w czytelny sposób prezentują fakty związane z meczami piłkarskimi, tenisowymi czy siatkarskimi.

W widoku szczegółowym przy każdym meczu wyświetlane są grafiki pokazujące, czy pokazywana jest transmisja, a także czy można skorzystać z interaktywnej „mapki” boiska. Ciekawą, a jednocześnie bardzo przydatną funkcją, jest możliwość dodawania konkretnych meczów do listy ulubionych. Dzięki kliknięciu ikonę gwiazdki wybrane pojedynki pojawiają się na liście dostępnych zakładów w pierwszej kolejności.

Harmonogram zakładów na żywo w STS

Dla wielu graczy bardzo istotna jest ikona „TV”, która pokazuje, z którego meczu jest pokazywana transmisja. Już po paru chwilach spędzonych z ofertą STS dokładnie widać, że u tego bukmachera pojawia się naprawdę dużo relacji wideo z ważnych rozgrywek.

Jeżeli należymy do osób, które lubią mieć wszystko dokładnie zorganizowane i zaplanowane, na pewno przypadnie nam do gustu dział „Kalendarz”, który można znaleź podczas obstawiania na żywo. Jest to narzędzie, jak sama nazwa wskazuje, pokazujące, co i kiedy będzie można grać live u bukmachera. Dla niektórych to może być spora podpowiedź. Tym bardziej, że wyświetla się tutaj również informacje o tym, z jakich wydarzeń przeprowadzana będzie transmisja.

Harmonogram zakładów na żywo w STS sprawdzać można na cztery dni do przodu i dzień teraźniejszy. Jeżeli chcemy, możemy wyświetlić tylko zdarzenia z konkretnych dyscyplin, między innymi są to:

 • piłka nożna;
 • tenis;
 • koszykówka;
 • Dota 2;
 • Counter-Strike;
 • darts;
 • piłka ręczna;
 • siatkówka;
 • hokej na lodzie;
 • wirtualny tenis;

Dzięki sortowaniu wyników dużo łatwiej jest dotrzeć do tego, co interesuje nas najbardziej. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest to, że dosłownie w parę chwil otrzymujemy dokładną rozpiskę meczów z oferty na dany dzień i to dostępnych w zakładach live.

Jeżeli ktoś podaje przy rejestracji w STS kod promocyjny BETONLINE, na pewno należy do graczy wymagających. Tym bardziej z pewnością spodoba mu się mnogość możliwości, jakie niesie za sobą typowanie live u opisywanego bukmachera.

STS TV – darmowe transmisje na żywo

STS TV to szansa dla graczy na obejrzenie meczu na żywo z poziomu aplikacji lub strony internetowej. Dzięki transmisjom na żywo w STS-ie, możesz oglądać interesujące Cię spotkania i od razu mieć dostęp do ich obstawiania. Nie jest wymagany dodatkowy STS kod promocyjny, by z tej usługi skorzystać. Jest ona dostępna dla każdego, kto jest zarejestrowany u bukmachera i ma środki na zawieranie zakładów.

Jest to ciekawa opcja dla miłośników sportu, którzy jednocześnie lubią stawiać zakłady bukmacherskie. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie każdy będzie mieć dostęp do transmisji w STS TV. Żeby móc oglądać mecze trzeba spełnić następujące warunki:

 • posiadać założone konto u bukmachera STS;
 • dokonać depozytu;
 • zagrać kupon z oferty STS-u w ciągu ostatnich 24 godzin;

Wachlarz dyscyplin transmitowanych przez STS jest naprawdę szeroki. Pod tym względem bije na głowę resztę konkurencji. Jeśli ktoś się uprze, może powiedzieć, że regularne oglądanie transmisji spotkań w STS TV kosztuje 2 PLN na dzień. Tyle w końcu wynosi minimalna stawka kuponu, a przecież gracz może obstawić trafnie, wygrać i ostatecznie wyjść na plus.

Mecze na żywo w STS TV – co można oglądać?

Oglądanie meczów w STS TV to sposób na to, by skutecznie obstawiać, ale też być na bieżąco z formą konkretnych zespołów. Tym bardziej cieszy fakt, że można w tym przypadku oglądać nie tylko mniej znane rozgrywki, ale także i te bardzo lubiane przez polskich kibiców:

 • liga hiszpańska;
 • liga włoska;
 • liga niemiecka;
 • liga francuska;
 • mistrzostwa w siatkówce;
 • mistrzostwa w koszykówce;
 • turnieje wielkoszlemowe w tenisie.

Dzięki ofercie od STS obejrzymy mecze z udziałem Roberta Lewandowskiego, a także innych gwiazd światowego formatu. Dzięki temu, że relacje wideo bez najmniejszego problemu działają także na urządzeniach mobilnych, obejrzymy je dosłownie w każdych okolicznościach. A wystarcza do tego konto u bukmachera. STS kod promocyjny także się przydaje, chociaż konieczny do wpisania nie jest, by mecze oglądać!

Jak włączyć transmisję w zakładach na żywo u bukmachera STS? To cenna wskazówka i każdy powinien się z nią zapoznać. Poniżej przedstawiamy najważniejsze kroki.

 1. Wejście na stronę www.STS.pl
 2. Zalogowanie się na swoje konto lub jego zarejestrowanie (STS kod promocyjny to słowo „BETONLINE„)
 3. Zagranie w ciągu doby przynajmniej jednego kuponu za 2 PLN
 4. Przejście do zakładki „Zakłady live”
 5. Wybranie meczu, przy którym widnieje logo „TV”
 6. Uruchomienie transmisji, gdy już będzie taka możliwość

Komentarze w sieci potwierdzają, że oglądanie meczów w STS podczas obstawiania to nic, z czym ktokolwiek mógłby sobie nie poradzić. Doskonale to potwierdza film przedstawiony poniżej, gdzie dokładnie zaprezentowany został cały proces uruchamiania transmisji w STS TV.


Pamiętajmy przy tym, że wszystko cały czas sprowadza się do jednego, a mianowicie do utworzenia konta w STS. Bez zapisania się do gry w tym miejscu nie ma mowy o tym, by móc obejrzeć jakiekolwiek starcie w ramach STS TV.

Darmowe mecze online w STS TV – czy na pewno?

Na rynku znajdziemy sporo stron, które oferują darmowe mecze online. Problem polega jednak na tym, że żadna z nich tak naprawdę nie działa dobrze, a przede wszystkim są to serwisy nielegalne, które potrafią wpakować w niemałe kłopoty. Każdy świadomy użytkownik internetu wie, iż musi szukać rozwiązań bezpiecznych oraz sprawdzonych, a STS TV bez wątpienia do takich należy. Co więcej, nie brakuje osób, które szukają informacji o tym, jaki jest w STS kod promocyjny i bonus powitalny, a wszystko po to, by utworzyć konto u bukmachera i przede wszystkim obstawiać i oglądać największe piłkarskie, czy po prostu sportowe, hity.

Nikt przy rejestracji nie pyta nikogo o to, jak regularnie będzie grał zakłady. Nie istnieje też żaden STS kod promocyjny, który umożliwiałby na oglądanie większej liczby meczów. Na koniec jeszcze jedna, ale bardzo istotna, wieść: transmisje dostępne są od samego początku przygody z bukmacherem. Natychmiast po rejestracji możemy rozpocząć typowanie live oraz śledzenie transmisji.

Dlaczego mówi się o tym, że dostępne są w STS darmowe transmisje, chociaż trzeba postawić kupon, aby z nich korzystać? Głównie ze względu na fakt, iż nie trzeba płacić abonamentu. Granie kuponów to natomiast coś, co może przynieść wygraną, a więc nigdy nie jest stawiany na próżno. Tym bardziej, że nikt nie wymaga tego, aby grać na zespoły, które raczej na pewno nie zwyciężą, a można wybrać same pewniaki na faworytów.

Rejestrując się w STS, zapewniamy sobie nie tylko dostęp do bogatej oferty zakładów na mecze, ale także i transmisji. Bez żadnego problemu obejrzymy u bukmachera relacje z takich starć jak El Clasico, spotkania Bayernu z Borussią Dortmund czy chociażby pojedynki derbowe w większości najlepszych europejskich lig piłkarskich.

Nie ma limitu widzów w STS TV. Transmisje na żywo są zatem dla każdego, a nie tylko dla pierwszych iluś osób, które zagrają konkretny kupon i wejdą do zakładki związanej z meczem. Wydaje się, że lepszych wieści dla zainteresowanych być nie mogło.

Zakłady na gry karciane – BetGames STS

STS Betgames - legalne gry karciane
STS Betgames – legalne gry karciane

BetGames STS pozwala graczowi poczuć się jak w prawdziwym kasynie. Jednak istota tego rodzaju zakładów nie polega właściwie na grze w pokera, bakarat czy wojnę (te gry są dostępne w STS Betgames). 

Gracze mogą jedynie obstawiać zakłady na to, kto odniesie zwycięstwo lub jaki będzie układ kart, który przyniesie wygraną. Typowanie w BetGames jest bardzo wygodne, ale co najważniejsze pozwala na wysokie wygrane w krótkim odstępie czasowym. 

Kursy są względnie duże, więc dla miłośników gier karcianych to spora szansa na świetną zabawę i dodatkowy zarobek. Rozgrywka w Betgames jest szybka, ale mamy wystarczająco dużo czasu na podjęcie decyzji. Ponadto w trakcie jednego rozdania możemy postawić kilka różnych rodzajów zakładów. Na pewno warto spróbować swoich sił w Betgames.

Esport STS

Esport w STS stanowi bardzo ważną część oferty. Gracze bardzo często decydują się na obstawianie esportu, więc bukmacher wiedział, że musi dopracować swoje zakłady na tę dyscyplinę. 

Do naszej dyspozycji są zakłady przedmeczowe, jak i na żywo, a popularniejsze wydarzenia możemy oglądać dzięki transmisji w STS TV. U tego bukmachera obstawimy takie gry jak:

 • Counter Strike (CS:GO)
 • League of Legends
 • DOTA 2
 • StarCraft 2
 • King of Glory
 • Rainbow Six

Dodatkowo promocje oferowane przez STS przy okazji turniejów esportowych zachęcają kolejnych graczy do stawiania zakładów. Bukmacher stworzył osobny blog dla fanów esportu, gdzie znajdą najświeższe promocje na zakłady bukmacherskie związane z ich ulubioną dyscypliną.

Sporty wirtualne STS

STS sporty wirtualne
STS sporty wirtualne

STS oferuje również zakłady na sporty wirtualne. Popularne wirtuale podbijały serca graczy w okresie, gdy świat sportu ogarnęła pandemia koronawirusa. Jednak nawet jeśli rozgrywki są akurat w środku sezonu, nie możemy ich obstawiać cały czas. 

Sporty wirtualne mają tę przewagę, że spokojnie pozwalają na nieustanną grę. Mecze czy wyścigi odbywają się tu na okrągło, więc nie ma żadnych ograniczeń, co do liczby zakładów. W STS-ie mamy do wyboru 5 dyscyplin:

 • piłka nożna
 • koszykówka
 • tenis
 • wyścigi psów
 • wyścigi koni

W każdej z nich rozgrywka jest odnawiana co kilka minut. Właściwie trudno znaleźć jakąś chwilę, w której nie można byłoby czegoś obstawić. Trzeba jednak być ostrożnym, bo tutaj mamy do czynienia z losową symulacją komputerową, a nie prawdziwym sportem. 

Zakłady na sporty wirtualne często bywają więc trudniejsze, ale za to przyciągają atrakcyjniejszymi kursami.

Voucher STS dzięki SMS

Bukmacher STS prowadził niegdyś promocję związaną z voucherami promocyjnymi przychodzącymi poprzez SMS na telefony graczy. Był to rodzaj promocji dla aktualnych typerów, który pozwalał na zgarnięcie np. dodatkowych freebetów na zakłady bukmacherskie. 

Przykładowo vouchery z kodami promocyjnymi przychodziły również SMS-em w dniu urodzin danego gracza. Niestety obecnie ta promocja nie jest już prowadzona, ale niewykluczone, że STS kiedyś jeszcze do niej wróci.

Aplikacja mobilna STS – jak pobrać na telefon?

Aplikacja mobilna STS
Aplikacja mobilna STS

Aplikacja mobilna STS pozwala na szybsze i wygodniejsze korzystanie z usług bukmachera. Dzięki niej możemy korzystać ze wszystkich opcji, które są do dyspozycji na stronie internetowej, a do tego mamy szereg dodatkowych udogodnień. 

Bez problemu skorzystamy ze wszystkich bonusów i promocji z poziomu aplikacji STS. Będziemy mogli używać cashoutu, a także oglądać transmisje online. Ponadto mamy możliwość ustawienia powiadomień, by być stale na bieżąco. 

Łatwy dostęp do logowania za pomocą odcisku palca sprawia, że tylko sekunda dzieli nas od naszego profilu gracza w STS. Aplikacja mobilna STS jest dostępna zarówno dla posiadaczy urządzeń z systemem Android, jak i iOS

Użytkownicy iPhone’ów znajdą aplikację STS w App Store. Typerzy ze smartfonami z Androidem muszą pobrać “apkę” ze strony głównej www.STS.pl. W dzisiejszych czasach na pewno warto taką mieć.

Metody płatności w STS

STS oferuje szereg metod płatności. Pod tym względem bukmacher zadbał o dużo możliwości, więc typerzy nie powinni mieć problemu z doładowaniem swojego konta, ani z wypłacaniem wygranych. Ten bukmacher ma możliwość dokonania wpłaty w lokalach stacjonarnych, a poza tym STS oferuje 8 błyskawicznych sposobów płatności:

 • Blik;
 • PayU;
 • DotPay;
 • VISA;
 • Mastercard;
 • PayPal;
 • Skrill;
 • Neteller;

Płatności w STS nie podlegają żadnej prowizji i przelewy są dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Obsługiwanych jest tutaj aż 25 banków z czego w 11 z nich obowiązują szybkie wypłaty. 

To znaczy, że po zleceniu przelewu środków z konta gracza na swój rachunek bankowy będziemy czekać maksymalnie 15 minut na przekazanie pieniędzy. W pozostałych bankach na zaksięgowanie przelanej kwoty poczekamy 1-2 dni robocze.

Dostępni na rynku bukmacherzy nie zawsze oferują takie metody płatności, które są dla graczy najlepszymi rozwiązaniami. W przypadku bukmachera STS nie ma mowy o tym, by ktokolwiek był zaniedbywany, ponieważ znajdziemy tutaj w zasadzie wszystkie popularne metody wpłacania pieniędzy – zlecimy ekspresowy przelew, skorzystamy z BLIK, a do tego możemy również skorzystać z kart Visa lub Mastercard. Nie mogło w tym miejscu zabraknąć także PayU, które jest usługą, jakiej przedstawiać na pewno nie trzeba.

STS – Obsługa klienta

Masz jakieś wątpliwości i nie możesz znaleźć odpowiedzi na interesujące Cię pytanie? W zakładce “Pomoc” odszukasz to, czego potrzebujesz. Jest tam zarówno dział z najczęściej zadawanymi pytaniami przez graczy, jak i czat z konsultantem STS online. 

Co istotne dział obsługi pozostaje do dyspozycji gracza przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Sprawdziliśmy również jakość świadczonych usług STS na tym polu. Skontaktowaliśmy się z obsługą poprzez czat i odpowiedzi na nasze pytania otrzymaliśmy bardzo szybko. 

Do tego były one kompletne i nie pozostawiały żadnych kwestii niewyjaśnionych. Pracownik działu obsługi zasłużył więc na pozytywną ocenę i osobny komentarz z pochwałą.

STS opinie i oceny graczy

Bukmacher STS to również jedna z największych i najbardziej znanych firm bukmacherskich na rynku polskim. Firma oferuje szeroki wybór zakładów sportowych oraz gier kasynowych, w tym popularne automaty, ruletkę czy blackjacka. STS oferuje również aplikację mobilną dla użytkowników smartfonów i tabletów, co ułatwia korzystanie z usług bukmachera.

W STS można również znaleźć szereg promocji i bonusów dla graczy, co przyciąga wielu użytkowników. Firma oferuje również program lojalnościowy, który umożliwia graczom zbieranie punktów i wymienianie ich na nagrody.

Obsługa klienta w STS jest również bardzo dobra, zawsze gotowa pomóc i odpowiada na pytania graczy w szybki i przyjazny sposób. Wypłaty środków są zawsze terminowe i bezproblemowe.

Oto tabela z opiniami i ocenami graczy pochodzące z forum betonline.net.pl na temat bukmachera STS:

Opinia gracza STSOcena
„STS to mój ulubiony bukmacher, ich aplikacja mobilna działa świetnie i oferuje szeroki wybór zakładów sportowych.”9/10
„Mają bardzo dobre kursy i często oferują promocje dla graczy, co jest miłe.”8/10
„Obsługa klienta w STS jest naprawdę świetna, zawsze odpowiadają na pytania w szybki i przyjazny sposób.”10/10
„Bardzo podoba mi się program lojalnościowy w STS, umożliwiający zbieranie punktów i wymianę ich na nagrody.”9/10
„Ich oferta gier kasynowych jest imponująca, zawsze mam w czym wybierać.”8/10
„Nie podobają mi się niektóre ograniczenia na niektóre zakłady, ale ogólnie jest to dobry bukmacher.”7/10
„Wypłaty środków są zawsze terminowe i bezproblemowe.”9/10
„Często obstawiam zakłady sportowe w STS i nigdy nie miałem żadnych problemów.”9/10
„Ich strona internetowa jest łatwa w obsłudze i przejrzysta.”8/10
„STS to dobry wybór dla każdego gracza, polecam go.”9/10

Co to jest STS kod promocyjny i jak go użyć?

STS kod promocyjny to specjalny kod, który umożliwia graczom na skorzystanie z ekskluzywnych bonusów powitalnych. Aby go użyć, należy wpisać kod „BETONLINE” podczas rejestracji na stronie STS.

Jaki jest najwyższy bonus powitalny w STS?

Najwyższy bonus powitalny oferowany przez STS w 2023 wynosi 1660 PLN. Aby skorzystać z tej oferty, gracze muszą zarejestrować się z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

Na czym polega bonus powitalny oferowany przez STS?

Bonus powitalny oferowany przez STS w maju 2023 roku podzielony jest na kilka części: 1500 PLN bonusu od depozytu, 100 PLN zakładu bez ryzyka i 60 PLN bonusu za dodatkowe zadania.

Jak mogę skorzystać z oferty STS kod promocyjny?

Aby skorzystać z oferty, musisz założyć nowe konto na stronie STS i wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji. Po zarejestrowaniu się i wykonaniu wymaganych czynności otrzymasz bonusy powitalne.

Czy kod promocyjny STS jest dostępny tylko dla nowych graczy?

Tak, kod promocyjny STS jest dostępny tylko dla nowych graczy. Bonus powitalny, który wynosi 1660 PLN, jest dostępny tylko dla graczy, którzy zarejestrują się na stronie STS po raz pierwszy i wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji.

4.9 / 5. Ocen: 144

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rysiu
Rysiu
8 miesięcy temu

Jak wpiszę w STS kod promocyjny betonline to czy otrzymam darmowy zakład?

Back to top button
2
0
Dodaj swój komentarz.x