Fortuna kod promocyjny 2022. Bonus bez depozytu dla nowych graczy

Czy wiesz, że legalny bukmacher Fortuna oferuje bonus bez depozytu? Żeby go odebrać, należy wpisać podczas rejestracji w Fortuna kod promocyjny BETONLINE. Ale wiesz co? To nie wszystkie bonusy na start, jakie gracz otrzymuje dodatkowo po wpisaniu kodu promocyjnego. Szczegóły w dalszej części artykułu.

fortuna kod promocyjny
eFortuna online rejestracja z bonusem bez depozytu – Kod promocyjny BETONLINE

Fortuna kod promocyjny 2022

W Fortuna kod promocyjny na darmowe bonusy na start to BETONLINE. Z naszym kodem otrzymasz u bukmachera Fortuna bonusy o wartości 830 zł:

 • 20 zł na start + 10 zł (bonus bez depozytu)
 • 600 zł zakład bez ryzyka
 • 200 zł bonus od drugiego depozytu

Co zrobić, gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna i jak założyć nowe konto do obstawiania meczów w internecie, a także otrzymać wszystkie darmowe bonusy powitalne u bukmachera Fortuna z kodem promocyjnym? To wyjaśniamy w poniższym tekście.

Kod promocyjny w Fortuna – Bonusy na start

Legalny bukmacher Fortuna wita nowych graczy bonusami w kwocie 830 zł. Żeby skorzystać prawidłowo z nich wszystkich, pamiętajcie, aby najpierw: 

 1. Zarejestrować się na stronie www.eFortuna.pl z kodem promocyjnym BETONLINE
 2. Wpłacić dowolny depozyt
 3. Dopiero wtedy zagrać zakład bez ryzyka Fortuna (w przypadku gdy nie dokonamy depozytu, zagramy cashback darmowymi 20 zł + 10 zł z kodem BETONLINE, którymi wita nas bukmacher Fortuna)
 4. W przypadku nietrafionego kuponu otrzymacie zwrot stawki 
 5. Kolejny bonus od Fortuny to bonus od 2. depozytu w wysokości 50%, do kwoty 200 zł

Jeżeli wszystkie bonusy Fortuny nie są jeszcze dla Ciebie jasne – spokojnie. Poniżej opiszemy dokładnie każdy z bonusów.

Kwota bonusu w FortunaBonus w FortunaJak obrócić bonusem
20 zł + 10 złDarmowy ZakładBrak obrotu
600 złZakład bez Ryzyka1x obrót, dowolny kurs
200 złBonus od 2. depozytu1x obrót, dowolny kurs

Fortuna Bonus Darmowy Zakład – 20 PLN bez depozytu

Bonus bez depozytu w Fortunie to 20 PLN + 10 PLN, które otrzymasz, zakładając konto w Fortunie. 

W ramach prezentu gracz otrzymuje 2800 punktów w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plu (FKP), które następnie można wymienić w e-sklepie na bonus bez depozytu o maksymalnej wartości 20 PLN + 10 PLN z kodem BETONLINE. Czas na skorzystanie z darmowego bonusu na start to 7 dni. 

Jeżeli gracz trafi poprawnie kupon, może od razu wypłacić pieniądze. Nie ma konieczności obracania bonusem bez depozytu w Fortuna, co czyni go jednym z najlepszych bonusów wśród wszystkich bukmacherów. Jeśli na tym etapie chcesz zweryfikować tę informację, przejrzyj bonusy innych polskich bukmacherów:

Ważna informacja: Żeby móc skorzystać z darmowego zakładu Fortuny, musisz posiadać zweryfikowane konto. Przedstawiamy instrukcję co zrobić, żeby nie przepadł ten bonus Fortuna, jak i inne z kodem promocyjnym.

Fortuna Rejestracja z kodem promocyjnym BETONLINE

Aby móc obstawiać zakłady bukmacherskie w serwisie Fortuna, należy zarejestrować konto gracza na stronie www.eFortuna.pl. Założenie konta w Fortunie to kwestia kilku minut. Poniżej przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces rejestracji iKonta, abyś prawidłowo wypełnił formularz rejestracyjny i odebrał najwyższy bonus powitalny na start.

Fortuna rejestracja z kodem promocyjnym
Fortuna Rejestracja z kodem promocyjnym BETONLINE

Jak założyć nowe konto w eFortuna z kodem promocyjnym?

 1. Wejdź na oficjalną stronę internetową www.eFortuna.pl i kliknij przycisk “Rejestracja”. Aby zyskać pewność, że jako nowy gracz otrzymasz najwyższy bonus rejestracyjny, przejdź do formularza rejestracyjnego 
 2. Wypełnij formularz na pierwszej stronie rejestracji (podaj swój pseudonim/nick, e-mail, hasło składające się z min. 8 znaków i co najmniej jednej wielkiej litery oraz cyfry, imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL).
 3. Określ swoje źródło dochodu (wybierz z rozwijanej listy). 
 4. Wpisz kod promocyjny Fortuna o treści BETONLINE. To bardzo ważne, by podać prawidłowy kod promocyjny. Przechodząc do kwestionariusza rejestracyjnego w Fortunie z naszej strony, pole przeznaczone na kod będzie już uzupełnione.
 5. Zaznacz wymagane zgody. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wyraź również zgodę na odebranie aktualnych bonusów od Fortuna. To ostatni krok na tym etapie rejestracji. 
 6. Kliknij „ZAREJESTRUJ”.

Jeśli nie posiadasz numeru PESEL, zaznacz pole „Nie posiadam numeru PESEL”. Zostaniesz wówczas przekierowany do następnego etapu rejestracji, gdzie bukmacher będzie wymagał od Ciebie podania daty urodzenia, obywatelstwa, numeru paszportu, a także adresu zameldowania.

Po kliknięciu przycisku “Zarejestruj” powinieneś otrzymać link aktywacyjny na podany przez siebie adres e-mail. Aby aktywować swoje konto w Fortunie, musisz kliknąć link aktywacyjny. Od tego momentu Twoje konto powinno być aktywne, a Ty możesz przejść do obstawiania zakładów w serwisie Fortuna.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Zakład bez ryzyka w Betgames20 PLN
Zakład bez ryzyka na Wirtualki20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Ważne! eFortuna bonus powitalny wymaga posiadania w pełni zweryfikowanego konta. Pamiętajmy o tym, jeśli chcemy skorzystać z jego dobrodziejstw. Szczegóły na jego temat przedstawimy poniżej.

Szybka rejestracja w Fortuna – jak działa?

Bukmacher Fortuna wie, że dla nowych graczy najważniejsze jest szybkie przystąpienie do obstawiania zakładów bukmacherskich, dlatego ograniczył formalności do minimum i udostępnił graczom opcję szybkiej rejestracji bez dowodu. Rejestrując konto tymczasowe, nie musisz podawać numeru swojego konta bankowego oraz przesyłać zdjęcia dowodu potwierdzającego tożsamość. 

Coraz więcej bukmacherów umożliwia graczom założenie konta tymczasowego w celu sprawdzenia oferty buka oraz szybkim postawieniu pierwszego zakładu. Taki rodzaj konta upoważnia graczy do obstawiania zakładów do 5 000 PLN, dokonywania wpłat, obstawiania na żywo, korzystania z promocji. 

 • Jak założyć pełne konto i przejść przez proces weryfikacji? 

Posiadanie konta tymczasowego wiąże się z pewnymi ograniczeniami. W momencie, kiedy gracz zechce wypłacić swoje wygrane, czyli przelać je na swoje konto osobiste, będzie zmuszony do dokończenia pełnej weryfikacji swojej tożsamości. Ponadto gracz, który nie aktywuje pełnego konta w ciągu 28 dni od momentu rejestracji, straci możliwość obstawiania. Zmiana konta tymczasowego w stałe wymaga uzupełniania kilku danych oraz przesłania wyraźnego zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Można tego dokonać w jednym z punktów stacjonarnych bukmachera Fortuna lub online.  

Kod promocyjny na 600 zł Zakład Bez Ryzyka w Fortuna 

Zakład bez ryzyka w Fortuna, czyli tzw. cashback to bardzo ciekawy bonus. Jeżeli gracz przegra swój pierwszy postawiony kupon, otrzyma zwrot stawki. Fortuna zwraca maksymalnie do 600 zł.

Cashback w Fortunie – Zasady:

 • obstawiasz pierwszy kupon po zarejestrowaniu się z kodem promocyjnym Fortuna
 • jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany – Fortuna zwraca Ci pełną stawkę z kuponu – maksymalnie do 600 zł
 • możesz wybierać spośród wszystkich wydarzeń sportowych
 • nie ma kursu minimalnego
 • sam bonus musisz obrócić tylko raz – również bez kursu minimalnego

Jak widzisz bukmacher Fortuna przygotował naprawdę dobrą, atrakcyjną i uczciwą ofertę dla nowych graczy. Jedyne o czym musisz pamiętać, to aby rozstrzygnięcie pierwszego kuponu, nastąpiło maksymalnie 30 dni od daty jego postawienia. 

Fortuna bonusy na start z kodem promocyjnym
Oferta bonusów i promocji powitalnych w Fortunie

Kod promocyjny Fortuna na bonus od 2. depozytu

Nadal przypominamy o tym, że aby aktywować wszystkie bonusy, podczas rejestracji na www.eFortuna.pl posługujcie się kodem promocyjnym BETONLINE.

Z naszym kodem promocyjnym aktywujecie także bonus od drugiej wpłaty w Fortuna. Bukmacher wynagrodzi Was bonusem w wysokości 50% od 2. depozytu, maksymalnie do kwoty 200 zł. 

Żeby otrzymać maksymalny bonus od 2. depozytu, wynoszący 200 zł, musicie więc wpłacić 400 zł. 

Najważniejsze informacje dotyczące bonusu od drugiej wpłaty:

 1. Bonus odbierają wszyscy nowi gracze (lub Ci, którzy nie dokonali wcześniej żadnego depozytu), którzy aktywują bonus (aktywuje go 1. wpłata) i w ciągu 3 dni dokonają drugiej wpłaty
 2. Bonusowe środki (50% wpłaty) otrzymasz w formie FKP
 3. Bonus w Fortunie działa maksymalnie do kwoty 200 zł. Wpłacasz w drugim depozycie 400 zł – otrzymujesz 200 zł na koncie bonusowym
 4. Aby wypłacić środki bonusowe na konto depozytowe, wystarczy obrócić bonusem 1X bez kursu minimalnego, na dowolne wydarzenie sportowe

Fortuna promocje bukmacherskie dla stałych graczy 

AKO Bonusy

Stawiasz taśmy? Bukmacher Fortuna przygotował dla Ciebie ciekawy bonus z tej okazji. Wartość bonusu jest przyznawana automatycznie i działa wyłącznie na ofertę prematch. Spełniając warunki, możesz zgarnąć bonus w postaci większej wygranej od 7% do 50%!

 • minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 5
 • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30
 • rodzaj kuponu: AKO
 • bonus otrzymasz w przypadku postawienia kuponu na stronie www lub w aplikacji Fortuna

Na jakich zasadach opiera się oferta AKO Bonusy? 

 • 5 zdarzeń na kuponie – wygrana większa o 7%
 • 6 zdarzeń – 10%
 • 7 zdarzeń – 15%
 • 8 zdarzeń – 20%
 • 9 zdarzeń – 25%
 • 10 zdarzeń – 30%
 • 11 zdarzeń – 35%
 • 12 zdarzeń – 40%
 • 13 zdarzeń – 45%
 • 14 zdarzeń – 50%

Gra bez podatku w Fortuna

Oferta Fortuny “Kalendarz Happy Hours” jest czasowa i ma trwać do końca sierpnia 2022. Polega ona na tym, że po spełnieniu kilku prostych warunków, gramy i wygrywamy bez podatku. A więc bukmacher Fortuna w przypadku niektórych zdarzeń, wypłaca Wam kwotę bez odliczania 14% podatku. 

Co należy zrobić, aby zagrać bez podatku w Fortunie? 

 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie: 3
 • minimalny kurs każdego ze zdarzeń: 1.30
 • minimalna stawka kuponu: 2 zł
 • rodzaj kuponu: AKO
 • kanały: strona www, aplikacja + punkty stacjonarne

Należy pamiętać, że oferta bonusowa gry bez podatku w Fortuna, dotyczy niektórych zdarzeń.

Poleć Przyjaciela

Poleć Przyjaciela to promocja, dzięki której jako polecający możesz zgarnąć aż 400 zł w środkach bonusowych na Fortuna. Za każdego znajomego możesz otrzymać 20 zł w środkach FKP. Manewr ten możesz powtórzyć 20 razy w trakcie roku kalendarzowego.

Jak zgarnąć bonusowe środki za polecanie? 

 1. Musisz być zarejestrowany
 2. Po wejściu w zakładkę Moje Konto kliknij „Poleć Przyjaciela”
 3. Skopiuj wygenerowany link i wyślij znajomemu w dowolnej formie
 4. Twój Przyjaciel musi założyć konto i dokonać pełnej weryfikacji w ciągu 28 dni
 5. To wszystko! Jeśli Twój przyjaciel wykonał wszystko poprawnie, otrzymasz 20 zł w środkach FKP – pamiętaj jedynie, aby zaakceptować bonusowe środki w ciągu 7 dni
BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Godziny Mistrzów + zakłady Live

Kolejna promocja dla wszystkich graczy Fortuna. Tym razem skierowana jest wyłącznie na ofertę LIVE, a więc typowanie na żywo. Na czy polega? 

 • dokonujesz depozytu na min. 30 zł 
 • obstawiasz zdarzenia z oferty live
 • rodzaj kuponu jest dowolny (AKO, SOLO, KOMBI)
 • brak minimalnej stawki na kuponie
 • musisz dokonać depozytu na 30 zł w godzinach 18:00-20:00 w trakcie trwania promocji (póki co wiadomo, że działa ona w sierpniu 2022) 
 • kupon możesz postawić do 12h od momentu wpłaty depozytu (nie musisz tego robić w godzinach 18:00-20:00)
 • jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot 100% stawki na konto bonusowe w formie środków FKP
STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Dokładka

Fortuna sprawia, że środy stają się jeszcze lepszymi dniami tygodnia. Dzieje się tak dlatego, że bukmacher nagrodzi graczy dodatkowymi 50 zł na dalszą grę. Stanie się tak oczywiście po spełnieniu konkretnych wymagań: 

 1. Postaw kupon z oferty prematch
 2. Możesz postawić kupon SOLO lub AKO
 3. Postaw kupon przez stronę www lub aplikację 
 4. Bonus dot. wydarzeń z konkretnych dat – zajrzyj do odpowiedniej sekcji na stronie Fortuna
 5. Kwota depozytu: min. 50 zł
 6. Stawka kuponu: 50 zł
 7. Całkowity kurs kuponu: min. 3.00 
 8. Nagroda: 50 zł w formie punktów FKP w przypadku, gdy kupon okaże się wygrany

AKO Master

AKO Master od Fortuny to nic innego, jak konkurs na najdłuższe kupony. Bukmacher nagradza graczy, którzy spełniają warunki tej zabawy. Aby wziąć udział w konkursie, należy się do niego zgłosić.

Zasady konkursu: 

 • Data: 28.08.2022 – 12.09.2022
  • I etap: 28.08 – 01.09 – AKO na min. 5 zdarzeń
  • II etap: 02.09 – 07.09 – AKO na min. 10 zdarzeń
  • III etap: 08-09 – 12.09 – AKO na min. 15 zdarzeń 
 • Stawka kuponu: min. 10 zł
 • Kurs każdego zdarzenia: min. 1.20
 • Nagroda to 15.000 punktów FKP do podziału dla zwycięzców

Oferta dot. tylko oferty prematch – na każdym kuponie musi znaleźć się min. 1 zdarzenie tenisowe.

Oferta zakładów bukmacherskich w eFortuna.pl

Bukmacher Fortuna to oferta zakładów na ponad 30 dyscyplin sportowych do obstawiania (m.in. piłka nożna, siatkówka, hokej, koszykówka, tenis, piłka ręczna, tenis stołowy i wiele innych) . Oferta bukmacherska powinna sprostać oczekiwaniom zarówno początkujących graczy, jak i doświadczonych typerów. Poza standardowymi zakładami sportowymi można obstawiać także zakłady na politykę oraz rozrywkę, czyli zakłady specjalne. Fortuna może pochwalić się dużą liczbą rynków zdarzeń, szczególnie jeśli chodzi o piłkę nożną.

Fortuna oferta zakładów
Oferta zakładów w eFortuna

Legalny bukmacher Fortuna to oferta zakładów na ponad 30 dyscyplin sportowych do obstawiania (m.in. piłka nożna, siatkówka, hokej, koszykówka, tenis, piłka ręczna, tenis stołowy i wiele innych).

Oferta bukmacherska powinna sprostać oczekiwaniom zarówno początkujących graczy, jak i doświadczonych typerów.

UWAGA: Legalny bukmacher eFortuna z kodem promocyjnym BETONLINE oferuje aż 600 PLN bez ryzyka + 30 PLN za rejestrację na www.eFortuna.pl!

Poza standardowymi zakładami sportowymi można obstawiać także zakłady na politykę oraz rozrywkę, czyli zakłady specjalne. Fortuna może pochwalić się dużą liczbą rynków zdarzeń, szczególnie jeśli chodzi o piłkę nożną.

Bukmacher Fortuna od niedawna oferuje zakłady na gry karciane pod nazwą Bet On Games. Użytkownicy tego bukmachera mogą też korzystać z rozszerzonej oferty zakładów na Fortuna 1. Ligę, Fortuna Puchar Polski czy galę freak-fightową High League.

Zakłady Fortuna na żywo 

Fortunę powinno się docenić za ofertę zakładów na żywo. Co prawda każdy legalny bukmacher w Polsce oferuje zakłady w trybie przedmeczowym oraz na żywo, ale Fortuna ma jedną z najlepszych ofert zakładów na żywo na rynku. Znajdziemy tam przeróżne dyscypliny, od tych najbardziej popularnych, jak piłka nożna, tenis, hokej poprzez koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, aż do esportu, badmintona, narciarstwa alpejskiego i wielu innych. Aby jeszcze bardziej ułatwić graczom typowanie zakładów na żywo, Fortuna wprowadziła match tracker, czyli wizualizacje sytuacji meczowych oraz transmisję na żywo z wybranych wydarzeń, czyli Fortunę TV.

Fortuna TV –  transmisje live

Bukmacher Fortuna udostępnia na swojej platformie możliwość oglądania transmisji z meczów na żywo. W Fortunie możemy oglądać transmisje, jeżeli posiadamy jakiekolwiek środki na koncie lub postawiliśmy zakład u tego bukmachera w ostatnich siedmiu dniach. Fortuna TV daje dostęp do transmitowanych wydarzeń w wysokiej jakości i zupełnie za darmo. Fortuna TV udostępnia streamy online ze wszystkich najlepszych lig m.in. z Premier League, La Ligi, Bundesligi, Serii A i wybranych mniej popularnych lig. Ponadto, oprócz futbolu możemy też oglądać transmisje z innych dyscyplin sportowych, np. koszykówki, NHL, hokeja.

E-sport

Ciekawą alternatywą do obstawiania zakładów na piłkę nożną, czy inne dyscypliny sportowe, są zakłady na e-sport. Bukmacher Fortuna nie zaniedbał i tej dziedziny zakładów. W serwisie tego bukmachera możemy obstawiać wiele dyscyplin e-sportowych. Fortuna udostępnia najpopularniejsze rozgrywki przede wszystkim:

 • Counter-Strike,
 • League of Legends, 
 • Dota 2,
 • Starcrafta, 
 • Overwatch, 
 • Rainbow Six, 
 • Call of Duty, 
 • King of Glory. 

Sporty wirtualne

Fortuna zakłady internetowe mają w swojej ofercie także zakłady na sporty wirtualne, czyli generowane przez komputer wydarzenia sportowe.  Na ten moment bukmacher Fortuna oferuje w ramach sportów wirtualnych takie dyscypliny jak: 

 • piłka nożn plus,
 • piłka nożna,
 • wyścigi konne,
 • wyścigi psów, 
 • wyścigi samochodowe, 
 • żużel.

Bet On Games Fortuna – legalne gry karciane

Bet On Games, czyli symulowane gry karciane to nowość w ofercie Fortuny. Na czym polegają zakłady Bet On Games? Gracz może obstawiać poszczególne opcje, które pojawią się na stole. Pierwszą dostępną grą jest Baccarat. Zakłady na gry karciane są legalne, ponieważ gracze typują wyniki rozdania, a nie biorą w nim czynnie udziału. Bet On Games na pewno urozmaiciło ofertę spółki, a zakłady na gry karciane cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością wśród typerów. Konkurencyjne firmy hazardowe, również oferują graczom legalne karty online, przykładowo Betgames STS, TVbet od Betfan, Forbet czy Fuksiarz.

bet on games fortuna
Bet On Games Fortuna – legalne gry karciane online

Early cashout

Funkcja early cashout w Fortunie umożliwia zamykanie zakładów w momencie, kiedy kurs obstawionego przez gracza zdarzenia zmienia się na niekorzyść gracza. Inaczej ujmując, gracz może zamknąć kupon przed zakończeniem spotkania, czyli w dowolnym momencie. Cash out w Fortunie działa w zakładach AKO, a także w przypadku kuponów SOLO, w ofercie przedmeczowej oraz na żywo. Każdy gracz może znaleźć informację, czy dany kupon można wcześniej zamknąć na swoim koncie w efortuna.p w zakładce “Moje kupony” w podglądzie kuponu. żeby zamknąć zakład, należy kliknąć “Wypłać” oraz potwierdzić chęć zamknięcia kuponu. Po tej operacji kwota wygranej zostaje przypisana do konta gracza. Gracz otrzymuje także potwierdzenie wypłaty kuponu.

Fortuna: Aplikacja mobilna na telefony

fortuna aplikacja na telefony
Fortuna: Aplikacja mobilna na telefony

Bukmacher Fortuna wypuścił dedykowaną aplikację mobilną, którą można pobrać zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Pobranie oraz instalacja aplikacji jest bardzo prosta.

Aplikacja Fortuna ma typowe funkcjonalności dla aplikacji bukmacherskich. Gracze mogą logować się w niej za pomocą odcisku palca, zyskują łatwy dostęp do statystyk, mogą zawierać szybkie zakłady, korzystać z pomocy match trackera oraz ustawić powiadomienia push o najlepszych promocjach i innych ciekawych okazjach.

Aplikacja Fortuna mobile jest bardzo funkcjonalna, prosta i przejrzysta. Posiada absolutnie wszystkie funkcje, z których gracz może skorzystać na stronie internetowej. Wszystkie te aspekty tworzą całość, która powoduje, że w rankingu bukmacherów Fortuna jest tak wysoko.

Metody płatności w Fortunie

Bukmacher Fortuna ma wiele metod wpłat i wypłat. Pamiętajmy przecież, że kwestia metod płatności jest jedną z najważniejszych, przy wyborze bukmachera, u którego zarejestrujemy konto. W końcu bez wpłacenia depozytu nie ma obstawiania. Jeśli chodzi o wpłaty, to u bukmachera Fortuna można skorzystać z:

 • karta płatnicza VISA i Mastercard
 • Blik 
 • PayU
 • tpay

Według informacji na stronie bukmachera Fortuna nie jest już dostępna opcja wpłaty poprzez Skrill. W przypadku innych metod środki są akceptowane i księgowane na koncie gracza niemal natychmiast po zleceniu transakcji. Na konto Fortuny można także zlecić tradycyjny przelew, korzystając z tzw. przekazem pocztowym. Jest to najrzadziej wykorzystywana metoda płatności. Gracze muszą liczyć się z tym, że wysyłając tradycyjny przelew, czas oczekiwania na wpłatę może wydłużyć się nawet do kilku dni. W zależności od wybranej metody płatności, inna będzie minimalna kwota wpłaty.

Jeśli zaś chodzi o wypłaty, gracz może złożyć zlecenie wypłaty, logując się na swoje konto i przechodząc do sekcji Wpłaty/Wypłaty. Bukmacher Fortuna wypłaci Twoje pieniądze na konto bankowe, które podałeś podczas pełnej rejestracji. Na stronie bukmachera znajdziemy informację, że może to potrwać od 1 do 2 dni roboczy, w zależności od czasu księgowania w banku. 

Wpłaty i wypłaty Fortuny są oczywiście bezpłatne, ale trzeba pamiętać, że niektóre banki pobierają prowizje, czyli dodatkowe opłaty na podstawie swoich aktualnych list stawek. 

Obsługa klienta

Bardzo łatwo jest uzyskać pomoc z Obsługą Klienta w Fortunie. Poza tym bukmacher Fortuna ma w swoim serwisie całkiem rozbudowaną zakładkę FAQ, która często pomaga rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie do obstawiania zakładów. Jeśli jednak nie znajdziemy w FAQ`u porady na nasze zapytanie jest kilka możliwości nawiązania kontaktu z Działem Support. 

 • Kontakt telefoniczny pod numerem: 22 321 03 40 lub +48 507 002 393 lub +48 507 002 139 
 • LiveChat z konsultantem 
 • Mail: https://www.efortuna.pl/formularz-kontaktowy

Konsultanci odpisują szybko i na temat, potrafią rozwiązać wszelkie problemy i niejasności. Gracz Fortuny nie może jednak skontaktować się z centrum Supportu poprzez live chat w aplikacji mobilnej bukmachera. 

Kod promocyjny Fortuna – najlepszy legalny bukmacher w Polsce?

Zakłady bukmacherskie eFortuna to jeden z przodujących bukmacherów na polskim rynku. Oferuje zakłady wzajemne od 1996 r. Początkowo bukmacher występował pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. W styczniu 2013 r. uzyskał licencję na organizację zakładów wzajemnych w Internecie od Ministra Finansów. Legalny w Polsce bukmacher Fortuna, cieszy się ogromnym zaufaniem wśród zawodowych typerów, zdaniem wielu jest to najlepsza firma bukmacherska w kraju. Opinie o Fortunie są jednoznaczne, jeżeli chcemy obstawiać u profesjonalnego bukmachera z wysokimi limitami na duże stawki, to Fortuna jest strzałem w dziesiątkę!


Jaki jest aktualny w Fortuna kod promocyjny?

Aktualny kod promocyjny w Fortuna to BETONLINE. Gwarantuje on graczom dodatkowe 30 PLN na start.

Czy Fortuna z kodem promocyjnym daje bonus bez depozytu?

Z kodem promocyjnym BETONLINE w Fortunie można uzyskać 20 PLN bez depozytu!

Czy Fortuna to bukmacher dla zawodowych typerów?

Bukmacher Fortuna jako jeden z nielicznych w Polsce rzadko limituje graczy, przez co można tam obstawiać na duże stawki.

5 / 5. Ocen: 20

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Wiadomości sportowe

guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rysiu
Rysiu
27 dni temu

Fortuna to najlepszy w Polsce bukmacher – dziękuję i do widzenia!

Back to top button
1
0
Dodaj swój komentarz.x