Fortuna kod promocyjny 2023. Bonus bez depozytu dla nowych graczy

Czy wiesz, że legalny bukmacher Fortuna oferuje bonus bez depozytu? Żeby go odebrać, należy wpisać podczas rejestracji w Fortuna kod promocyjny BETONLINE. Ale wiesz co? To nie wszystkie bonusy na start, jakie gracz otrzymuje dodatkowo po wpisaniu kodu promocyjnego. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Fortuna kod promocyjny 2023
eFortuna online rejestracja z bonusem bez depozytu – Kod promocyjny BETONLINE

Fortuna kod promocyjny 2023 na bonus powitalny

W Fortuna kod promocyjny na darmowe bonusy na start to BETONLINE. Z naszym kodem otrzymasz u bukmachera Fortuna bonusy o wartości 820 zł:

 • 20 zł na start bez depozytu
 • Trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN

Co zrobić, gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna na bonus powitalny i jak założyć nowe konto do obstawiania meczów w internecie, a także otrzymać wszystkie promocje na start i darmowe bonusy powitalne u bukmachera Fortuna z kodem promocyjnym? To wyjaśniamy w poniższym tekście.

Fortuna kod promocyjnyBETONLINE
Fortuna bonus powitalny600 PLN
Fortuna bonus bez depozytu20 PLN
Fortuna rejestracja z kodemeFortuna.pl
Fortuna aktualny kod promocyjny

Kod promocyjny w Fortuna – Bonusy na start

Legalny bukmacher Fortuna wita nowych graczy bonusami powitalnymi w kwocie 620 złotych. Oferta specjalna dla świeżo upieczonych typerów przygotowana została w taki sposób, by mogli oni jak najlepiej wypróbować ofertę, a jednocześnie nie martwić się o to, że w razie niepowodzenia będą wiele stratni.

Fortuna kod promocyjny 2023 - specjalne bonusy
Fortuna kod promocyjny 2023 – specjalne bonusy

Żeby skorzystać prawidłowo z nich wszystkich, musimy wykonać pewną sekwencję kroków, która sprawi, że będzie to możliwe. W tym miejscu tłumaczymy nie tylko to, jaki jest dostępny u bukmachera Fortuna kod promocyjny, ale co dokładnie i jak trzeba zrobić, by rozpocząć typowanie z bonusami. Tylko wykonanie wszystkich kroków w prawidłowy sposób gwarantuje otrzymanie pełnego pakietu bonusów!

Oto jak zdobyć wszystkie możliwe bonusy w Fortuna na start: 

 1. Zarejestrować się na stronie www.eFortuna.pl z kodem promocyjnym BETONLINE
 2. Odebrać 20 PLN bez depozytu za samą pełną aktywację konta!
 3. Wpłacić dowolny depozyt
 4. Odebrać specjalne zakłady bez ryzyka – łącznie aż 600 PLN!
 5. W przypadku nietrafionych kuponów promocyjnych otrzymacie zwrot stawki 

Jeżeli wszystkie bonusy powitalne Fortuny nie są jeszcze dla Ciebie jasne – spokojnie. Poniżej opiszemy dokładnie każdy z bonusów.

Kwota bonusu w FortunaBonus w FortunaJak obrócić bonusem
20 złDarmowy ZakładBrak obrotu
100 zł1. Zakład bez RyzykaBrak obrotu
200 zł2. Zakład bez RyzykaBrak obrotu
300 zł3. Zakład bez RyzykaBrak obrotu

Fortuna kod promocyjny na bonus powitalny 20 PLN bez depozytu

Fortuna kod promocyjny bonus bez depozytu? Tak, a brzmi on BETONLINE. To właśnie to jedno proste do zapamiętania hasło bonusowe umożliwia zgarnięcie na dobry początek typowania aż 20 PLN bez konieczności przelewania własnych pieniędzy na konto. To bardzo rzadko spotykana premia na polskim rynku – znajdziemy ją w nielicznych miejscach, a dodatkowo nie regularnie, a tylko bardzo sporadycznie.

W ramach prezentu gracz otrzymuje 2800 punktów w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus (FKP), które następnie można wymienić w e-sklepie na bonus bez depozytu o maksymalnej wartości 20 PLN z kodem promocyjnym BETONLINE. Czas na skorzystanie z darmowego bonusu na start to 7 dni.  Rejestracja z kodem na stronie www.eFortuna.pl.

Typerzy lubią proste i przejrzyste zasady, dlatego też niektórym z nich program lojalnościowy nie wydaje się być tym, co ma dla nich pierwszorzędne znaczenie. Praktyka pokazuje jednak bardzo szybko, że zdobycie bonusu w punktach zwanych FKP to interesujące rozwiązanie – gracz może od razu zagrać kupon, a w razie wygranej nie jest już obarczany dodatkowymi warunkami związanymi ze stawianiem zakładów.

Jeżeli gracz trafi poprawnie kupon, może od razu wypłacić pieniądze. Nie ma konieczności obracania bonusem bez depozytu w Fortuna, co czyni go jednym z najlepszych bonusów wśród wszystkich bukmacherów. Jeśli na tym etapie chcesz zweryfikować tę informację, przejrzyj bonusy innych polskich bukmacherów:

Ważna informacja: Żeby móc skorzystać z darmowego zakładu Fortuny, musisz posiadać zweryfikowane konto. Przedstawiamy instrukcję co zrobić, żeby nie przepadł ten bonus Fortuna, jak i inne z kodem promocyjnym.

Fortuna bonus bez depozytu dla nowych klientów ma dobrze przemyślany. Oferuje on dokładnie wszystko to, co dla graczy jest najważniejsze. Najważniejsze cechy tego rodzaju premii same rzucają się w oczy już od samego początku.

Fortuna bonus bez depozytuStandardowa premia u bukmacherów
Nie trzeba nic wpłacaćWymagana jest wpłata
Można obstawiać dowolne sportyCzęsto graczowi narzuca się zakłady
Klarowne zasady obrotuSkomplikowane warunki w regulaminie
Wygrana od razu jest gotówkąTrzeba stawiać bonus wielokrotnie

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że nie bez powodu Fortuna kod promocyjny na bonus bez depozytu jest tak chętnie wybierany przez osoby, które chcą utworzyć konto w tym miejscu. To sprawdzona premia, a nie coś, po czym można spodziewać się dosłownie wszystkiego.

Jak przyznawany jest u bukmachera Fortuna bonus bez depozytu?
⬇️ ⬇️ ⬇️

 1. Gracz wchodzi na www.eFortuna.pl
 2. Tworzy darmowe konto z kodem promocyjnym BETONLINE
 3. W pełni weryfikuje swoje dane
 4. Odbiera 20 PLN na obstawianie – nie jest wymagana wpłata środków!

Dodatkowe środki są przyznawane w punktach FKP, tak samo jak większość premii w Fortunie. Nie jest to zła wiadomość, bo wystarczy wykorzystać pieniądze na obstawianie, by od razu stały się naszą własnością i można było je wypłacić.

Jak wykorzystać bonus bez depozytu w punktach FKP?

 1. Zalogowanie na konto w Fortunie
 2. Wybranie meczów, które chcemy postawić
 3. Wybranie stawki „20 PLN”
 4. Zaznaczenie opcji „Do zapłaty 2800 punktów”
 5. Kliknięcie zielonego przycisku „Zagraj”

Czy tutaj trzeba tłumaczyć coś więcej? Nie wydaje się, bo w tym przypadku oferta jest naprawdę banalnie prosta. Bonus bez depozytu przyznaje się w punktach FKP, które można w zasadzie w ciągu chwili przeznaczyć na grę. Potem – w razie wygranej – dostajemy gotówkę, a wydaje się, że z korzystaniem z niej nikt nie powinien mieć najmniejszych kłopotów.

Trzeba pamiętać, że Fortuna bonus bez depozytu oferuje teraz, ale nie musi tak być przez cały czas. Jeżeli właśnie ta promocja na start w przypadku tego bukmachera najmocniej zwróciła naszą uwagę, powinniśmy bez dwóch zdań myśleć o tym, jak można ją szybko wykorzystać, póki nie jest na to za późno.

Fortuna rejestracja z kodem promocyjnym BETONLINE

Aby móc obstawiać zakłady bukmacherskie w serwisie Fortuna, należy zarejestrować konto gracza z kodem promocyjnym BETONLINE na stronie www.eFortuna.pl. Założenie konta w Fortunie to kwestia kilku minut. Poniżej przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces rejestracji iKonta, abyś prawidłowo wypełnił formularz rejestracyjny i odebrał najwyższy bonus powitalny na start.

Fortuna rejestracja z kodem promocyjnym
Fortuna Rejestracja z kodem promocyjnym BETONLINE

Jak założyć nowe konto w eFortuna z kodem promocyjnym?

 1. Wejdź na oficjalną stronę internetową www.eFortuna.pl i kliknij przycisk “Rejestracja”. Aby zyskać pewność, że jako nowy gracz otrzymasz najwyższy bonus rejestracyjny, przejdź do formularza rejestracyjnego 
 2. Wypełnij formularz na pierwszej stronie rejestracji (podaj swój pseudonim/nick, e-mail, hasło składające się z min. 8 znaków i co najmniej jednej wielkiej litery oraz cyfry, imię i nazwisko, datę urodzenia, PESEL).
 3. Określ swoje źródło dochodu (wybierz z rozwijanej listy). 
 4. Wpisz kod promocyjny Fortuna o treści BETONLINE. To bardzo ważne, by podać prawidłowy kod promocyjny. Przechodząc do kwestionariusza rejestracyjnego w Fortunie z naszej strony, pole przeznaczone na kod będzie już uzupełnione.
 5. Zaznacz wymagane zgody. Potwierdź, że jesteś pełnoletni i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wyraź również zgodę na odebranie aktualnych bonusów od Fortuna. To ostatni krok na tym etapie rejestracji. 
 6. Kliknij „ZAREJESTRUJ”.

Jeśli nie posiadasz numeru PESEL, zaznacz pole „Nie posiadam numeru PESEL”. Zostaniesz wówczas przekierowany do następnego etapu rejestracji, gdzie bukmacher będzie wymagał od Ciebie podania daty urodzenia, obywatelstwa, numeru paszportu, a także adresu zameldowania.

Po kliknięciu przycisku “Zarejestruj” powinieneś otrzymać link aktywacyjny na podany przez siebie adres e-mail. Aby aktywować swoje konto w Fortunie, musisz kliknąć link aktywacyjny. Od tego momentu Twoje konto powinno być aktywne, a Ty możesz przejść do obstawiania zakładów w serwisie Fortuna.

Ważne! eFortuna bonus powitalny wymaga posiadania w pełni zweryfikowanego konta. Pamiętajmy o tym, jeśli chcemy skorzystać z jego dobrodziejstw. Szczegóły na jego temat przedstawimy poniżej.

Szybka rejestracja w Fortuna – jak działa?

Szybka rejestracja w Fortuna - jak działa?
Szybka rejestracja w Fortuna – jak działa?

Bukmacher Fortuna wie, że dla nowych graczy najważniejsze jest szybkie przystąpienie do obstawiania zakładów bukmacherskich, dlatego ograniczył formalności do minimum i udostępnił graczom opcję szybkiej rejestracji bez dowodu. Rejestrując konto tymczasowe, nie musisz podawać numeru swojego konta bankowego oraz przesyłać zdjęcia dowodu potwierdzającego tożsamość. 

Coraz więcej bukmacherów umożliwia graczom założenie konta tymczasowego w celu sprawdzenia oferty buka oraz szybkim postawieniu pierwszego zakładu. Taki rodzaj konta upoważnia graczy do obstawiania zakładów do 5 000 PLN, dokonywania wpłat, obstawiania na żywo, korzystania z promocji. 

Jakie zalety ma dostępne u bukmachera Fortuna konto tymczasowe? Szybka rejestracja na pewno oszczędza czas i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Bukmacher stara się usprawnić system weryfikacji danych i jest on już obecnie naprawdę ekspresowy, co nie zmienia faktu, że chwilę trzeba mu poświęcić. Gdy jednak chcemy możliwie jak najsprawniej utworzyć konto, jak najbardziej możemy to zrobić, po prostu wpisując podstawowe informacje na swój temat.

Fortuna konto stałe vs tymczasowe

Minusem braku weryfikacji konta jest na pewno to, że nie możemy liczyć na taki bonus jak chociażby 20 PLN bez wpłaty. Wspominana premia jest przyznawana tylko i wyłącznie tym, którzy potwierdzili swoje dane. Na szczęście, poniżej pokazujemy, że tak naprawdę można u bukmachera Fortuna utworzyć pełne konto dosłownie w mgnieniu oka.

Każdy sam musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy po to trudził się, wpisując Fortuna kod promocyjny BETONLINE, by potem nie odebrać bonusów przez brak zweryfikowanego konta. Nie wydaje się to być działanie z sensem, chociaż niektóry mogą mieć inne zdanie na ten temat.

Konto stałeKonto tymczasowe
Swoboda w wypłacaniu wygranychNie można wypłacać pieniędzy
Dostosowywanie stawek do własnych potrzebOgraniczone stawki
Ekspresowe wpłaty na konto bez prowizjiOgraniczone wpłaty
Promocje, bonusy i akcje specjalneBrak dostępu do bonusów

W zestawieniu zdecydowanie lepiej wypada konto stałe i wydaje się to nie podlegać dyskusji. Kiedy tylko potwierdzimy swoje dane, dostaniemy pełną swobodę dostosowywania stawek, wpłacania i wypłacania pieniędzy jak na m się tylko podoba, a oprócz tego będziemy mogli korzystać bez ograniczeń (wynikających z konta) z bonusów oraz promocji.

Jak założyć pełne konto i przejść przez proces weryfikacji w Fortunie? 

Posiadanie konta tymczasowego wiąże się z pewnymi ograniczeniami. W momencie, kiedy gracz zechce wypłacić swoje wygrane, czyli przelać je na swoje konto osobiste, będzie zmuszony do dokończenia pełnej weryfikacji swojej tożsamości. Ponadto gracz, który nie aktywuje pełnego konta w ciągu 28 dni od momentu rejestracji, straci możliwość obstawiania. Zmiana konta tymczasowego w stałe wymaga uzupełniania kilku danych oraz przesłania wyraźnego zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Można tego dokonać w jednym z punktów stacjonarnych bukmachera Fortuna lub online.  

Utworzenie pełnego konta u bukmachera Fortuna nie jest wyzwaniem arcytrudnym, a obecnie weryfikacja możliwa jest nie na jeden, ale aż dwa sposoby, co jest dla graczy jeszcze większym ułatwieniem.

Jeżeli na twoim koncie u bukmachera Fortuna widnieje informacja o tym, że wymagane jest potwierdzenie danych, musisz to zrobić, by móc dalej korzystać z tego, co oferowane jest na www.eFortuna.pl. Możesz to zrobić na dwa sposoby, a żaden Fortuna kod promocyjny już na tym etapie potrzebny nie jest.

Fortuna umożliwia pełną rejestrację konta na dwa sposoby:

 • Przez logowanie do banku
 • Przez wypełnienie formularza

Jeżeli ktoś decyduje się na formularz, przechodzi po prostu przez standardową weryfikację tak, jak ma to miejsce u większości bukmacherów online. Chodzi więc przede wszystkim o przysłanie zdjęć lub skanów dokumentu tożsamości. Następuje załadowanie plików do systemu, a po paru chwilach konto jest już w pełni aktywne, o ile wszystko przebiegło tak, jak powinno.

Sposób numer dwa, polegający na skorzystaniu z bankowości internetowej, to bardzo interesująca opcja i na pewno coś, co docenią gracze z ograniczonym wolnym czasem. W tym przypadku nie jest wymagane przysyłanie dokumentów do bukmachera, a wystarcza zalogowanie się do banku, w którym posiada się konto osobiste. Zajmuje to chwilę, a jednocześnie daje dokładnie to samo, co standardowa weryfikacja.

Brak pełnej rejestracji w Fortunie – co się dzieje?

Często przewija się termin 28 dni przy informacjach o pełnej rejestracji w Fortunie. W tym okresie gracze mają za zadanie potwierdzić swoje dane. Co jednak w sytuacji, gdy tego nie zrobią? Niektórzy obawiają się, iż tym samym całkowicie przekreślą swoje szanse na grę na www.eFortuna.pl. Czy tak jest?

Możemy uspokoić – Fortuna nie blokuje adresów IP ani też permanentnie nie usuwa kont tych, którzy nie zweryfikowali swoich danych w ciągu 28 dni od rejestracji. Takie osoby muszą się jednak liczyć z tym, że już po utracie ważności konta nie będą mogli grać kuponów, dokonywać kolejnych wpłat itp. Stoją więc tak naprawdę przed wyborem czy całkowicie rezygnować z grania w Fortunie, czy ukończyć proces rejestracji.

Kod promocyjny Fortuna na 600 zł Zakład Bez Ryzyka 

Zakład bez ryzyka w Fortuna, czyli tzw. cashback to bardzo ciekawy bonus. Jeżeli gracz przegra na początku przygody z typowaniem, otrzyma łącznie do 600 zł zwrotu! Obecnie w tym miejscu do odebrania jest nie jeden, ale aż trzy prezenty powitalne. Warto tutaj podkreślić, że nadal jest to sprawdzony zakład bez ryzyka, chociaż przydzielany obecnie w postaci zwrotów aż za trzy przegrane kupony.

Fortuna zakłady bez ryzyka z kodem "BETONLINE"
Fortuna zakłady bez ryzyka z kodem „BETONLINE”

Bez względu na to, czy u bukmachera Fortuna rejestracja jest dopiero przed nami, czy też nie, powinniśmy dokładnie wiedzieć to, co w przypadku zakładów bez ryzyka musi zakodować się w naszej głowie jeszcze przed odebraniem bonusów. Powitalne premie w przypadku marki Fortuna cieszą się dużą popularnością i mogą też pochwalić się dobrą opinią wśród klientów.

Zakład bez ryzyka w Fortunie – Zasady:

 • obstawiasz kupon po zarejestrowaniu się – pamiętaj, że to na tym etapie wpisać można przygotowany przez markę Fortuna kod promocyjny „BETONLINE”!
 • jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany – Fortuna zwraca Ci pełną stawkę z kuponu – maksymalnie 100 zł
 • drugi zakład bez ryzyka pojawia się 72 godziny po rejestracji i pozwala zagrać ze zwrotem do 200 zł
 • trzeci zakład bez ryzyka pojawia się po kolejnych 72 godzinach – tym razem do odebrania jest nawet 300 zł
 • możesz wybierać spośród wszystkich wydarzeń sportowych
 • nie ma kursu minimalnego
 • sam bonus musisz obrócić tylko raz – również bez kursu minimalnego

Jak widzisz bukmacher Fortuna przygotował naprawdę dobrą, atrakcyjną i uczciwą ofertę dla nowych graczy. Jedyne o czym musisz pamiętać, to aby rozstrzygnięcie pierwszego kuponu, nastąpiło maksymalnie 30 dni od daty jego postawienia. 

Dostępne w Fortunie zakłady bez ryzyka warto omówić bardziej szczegółowo, niż tylko przedstawiając kilka zdań na ich temat. Każdy, kto chce wykorzystać w portalu Fortuna kod promocyjny, na pewno jest ciekawy, co dokładnie u tego bukmachera można zdobyć i w jaki sposób. Najważniejsze jest to, że każdy bonus jest jak najbardziej sprawdzony – nie bierzemy tutaj się za przysłowiowego kota w worku!

Fortuna bonus za rejestrację – 100 PLN bez ryzyka

Jeżeli ktoś decyduje się utworzyć konto w Fortunie, od razu po realizacji tego celu ma możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka ze zwrotem do 100 PLN. Mowa o kwocie maksymalnej, ale bonus może też wynosić mniej, jeśli ktoś gra na mniejsze stawki.

Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN z kodem BETONLINE
Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN z kodem BETONLINE

Zasada odbierania bonusu po rejestracji nie będzie dla nikogo specjalnie skomplikowana i wydaje się, że nawet początkujący doskonale zrozumie, o co w tym wszystkim chodzi.

Jak działa u bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka? Oto dwa możliwe scenariusze:

 • Stawiamy pierwszy kupon u bukmachera i udaje nam się wygrać = zyskane środki normalnie lądują na koncie i możemy korzystać z nich tak, jak tylko chcemy
 • Nie trafiamy typów postawionych na starcie = dzięki zakładowi bez ryzyka do 100 PLN otrzymujemy zwrot zainwestowanych pieniędzy

Każdy wariant nie jest więc dla gracza absolutnie żadną katastrofą. Jeżeli wygra, nie odbierze bonusu, ale za to otrzyma zysk pieniężny, a przecież oto w obstawianiu chodzi najbardziej. Z drugiej strony z kolei mamy możliwość postawienia zakładu, który w razie przegranej przyniesie nam z powrotem to, co zainwestowaliśmy. Przy pierwszym kuponie do odebrania jest nawet 100 PLN zwrotu, więc to całkiem solidna kwota.

Zwrot w ramach zakładu bez ryzyka jest przyznawany jako punkty lojalnościowe Fortuna Klub Plus. Niektórzy boją się, że sobie z bonusem FKP zupełnie nie poradzą i najczęściej całkowicie go ignorują. Obawy są tutaj jednak nieuzasadnione, bo wszystko jest naprawdę proste:

 • Punkty FKP można wymieniać na zakłady stawiane w Fortunie
 • Wygrane z kuponów promocyjnych są gotówką, więc od razu można je wypłacić z konta!

Bardzo ważne jest to, że w Fortunie po zagranym kuponie promocyjnym otrzymuje się wygraną w gotówce, a nie bonusie. Gracz może więc od razu przeznaczyć zyskane środki na swoje indywidualne potrzeby. Oczywiście, nic nie stoi też na przeszkodzie, by dalej grać swoje pewniaki w Fortunie.

To bardzo ważne – zakład bez ryzyka po rejestracji może być odebrany tylko i wyłącznie w ciągu 72 godzin od rejestracji. Jeżeli do tego czasu gracz go nie użyje, nie będzie mógł uczynić tego w późniejszym czasie. To samo tyczy się kolejnych bonusów, o których mowa poniżej.

3 dni po rejestracji? Czas na drugi bonus – 200 PLN!

Kiedy ktoś jest już użytkownikiem portalu bukmachera Fortuna, a także odebrał zakład bez ryzyka numer jeden, po 72 godzinach od rejestracji będzie miał możliwość zagrania kolejnego takiego samego kuponu. Tym razem zwrot jest większy, bo wynosi 200 PLN.

Zakład bez ryzyka w Fortunie do 200 PLN pojawia się na kontach odpowiednich osób po 3 dniach od rejestracji, a więc po 72 godzinach od wypełnienia formularza na www.eFortuna.pl. Maksymalna wartość otrzymanych środków jest od razu określona, dzięki czemu gracz jest w stanie obrać dla siebie odpowiednią strategię.

Jak to działa w praktyce? Ta instrukcja krok po kroku wszystko zdaje się wyjaśniać:

 1. Gracz otwiera konto w Fortunie
 2. Odbiera do 72 godzin zakład bez ryzyka do 100 PLN
 3. Po 72 godzinach od rejestracji ma możliwość zagrania bez ryzyka ze zwrotem do 200 PLN!

Pamiętajmy, że na odebranie drugiego bonusu także jest określony czas, więc nie jest to premia, która czeka na koncie w nieskończoność. Ogromnymi zaletami jest tutaj to, że kupony mogą być zagrane z typami na dowolne rozgrywki sportowe, a nie jest nigdzie określone to, jaka jest minimalna stawka, by skorzystać z promocji.

Zakład bez ryzyka 300 PLN czeka po 6 dniach

Nie ma co ukrywać, że są takie firmy bukmacherskie, gdzie po sześciu dniach od rejestracji gracz już całkowicie zapomina o tym, jaki był do odebrania bonus powitalny oraz w jaki sposób z niego skorzystał. W Fortunie jest zupełnie inaczej. Tutaj można po kolejnych 72 godzinach liczonych od zakończenia możliwości odebrania zakładu bez ryzyka numer dwa zgarnąć także taką samą premię i to już po raz trzeci! Tym samym zamyka się pula bonusowa w wysokości 600 PLN.

Zakład bez ryzyka ze zwrotem do 300 PLN przyznawany jest po sześciu dniach od utworzenia darmowego konta typerskiego. Zasada cały czas pozostaje niezmienna, a jedynie modyfikowany jest maksymalny zwrot, jaki można zgarnąć. Jest to 300 PLN, ale kwota, tak samo jak w poprzednich przypadkach, zależy od tego, na jaką stawkę się zdecydujemy w kuponie promocyjnym.

Na pewno warto przypomnieć sobie raz jeszcze sposób na odbieranie zakładu bez ryzyka w Fortunie. Kiedy jesteśmy 6 dni po rejestracji, tego rodzaju bonus odebrać możemy w następujący sposób:

 1. Zalogowanie na konto na www.eFortuna.pl
 2. Wykorzystanie bonusu numer trzy bez ryzyka do 300 PLN
 3. Odebranie pełnej wygranej albo zwrotu zagranej stawki – maksymalnie 300 PLN

Jesteśmy przekonani o jednym – bonusy u bukmachera Fortuna dla każdego będą zrozumiałe i raczej nikt nie będzie widział trudności w ich odebraniu.

Fortuna promocje bukmacherskie dla stałych graczy 

Fortuna promocje bukmacherskie dla stałych graczy 
Fortuna promocje bukmacherskie dla stałych graczy 

AKO Bonusy w Fortunie

Stawiasz taśmy? Bukmacher Fortuna przygotował dla Ciebie ciekawy bonus z tej okazji. Wartość bonusu jest przyznawana automatycznie i działa wyłącznie na ofertę prematch. Spełniając warunki, możesz zgarnąć bonus w postaci większej wygranej od 7% do 50%!

 • minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 5
 • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30
 • rodzaj kuponu: AKO
 • bonus otrzymasz w przypadku postawienia kuponu na stronie www lub w aplikacji Fortuna

Na jakich zasadach opiera się oferta AKO Bonusy? 

 • 5 zdarzeń na kuponie – wygrana większa o 7%
 • 6 zdarzeń – 10%
 • 7 zdarzeń – 15%
 • 8 zdarzeń – 20%
 • 9 zdarzeń – 25%
 • 10 zdarzeń – 30%
 • 11 zdarzeń – 35%
 • 12 zdarzeń – 40%
 • 13 zdarzeń – 45%
 • 14 zdarzeń – 50%

Gra bez podatku w Fortuna

Oferta Fortuny “Kalendarz Happy Hours” jest czasowa i ma trwać do końca 2023. Polega ona na tym, że po spełnieniu kilku prostych warunków, gramy i wygrywamy bez podatku. A więc bukmacher Fortuna w przypadku niektórych zdarzeń, wypłaca Wam kwotę bez odliczania 14% podatku. 

Co należy zrobić, aby zagrać bez podatku w Fortunie? 

 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie: 3
 • minimalny kurs każdego ze zdarzeń: 1.30
 • minimalna stawka kuponu: 2 zł
 • rodzaj kuponu: AKO
 • kanały: strona www, aplikacja + punkty stacjonarne

Należy pamiętać, że oferta bonusowa gry bez podatku w Fortuna, dotyczy niektórych zdarzeń.

Poleć Przyjaciela

Poleć Przyjaciela to promocja, dzięki której jako polecający możesz zgarnąć aż 400 zł w środkach bonusowych na Fortuna. Za każdego znajomego możesz otrzymać 20 zł w środkach FKP. Manewr ten możesz powtórzyć 20 razy w trakcie roku kalendarzowego.

Jak zgarnąć bonusowe środki za polecanie? 

 1. Musisz być zarejestrowany
 2. Po wejściu w zakładkę Moje Konto kliknij „Poleć Przyjaciela”
 3. Skopiuj wygenerowany link i wyślij znajomemu w dowolnej formie
 4. Twój Przyjaciel musi założyć konto i dokonać pełnej weryfikacji w ciągu 28 dni
 5. To wszystko! Jeśli Twój przyjaciel wykonał wszystko poprawnie, otrzymasz 20 zł w środkach FKP – pamiętaj jedynie, aby zaakceptować bonusowe środki w ciągu 7 dni
BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Godziny Mistrzów + zakłady Live

Kolejna promocja dla wszystkich graczy Fortuna. Tym razem skierowana jest wyłącznie na ofertę LIVE, a więc typowanie na żywo. Na czy polega? 

 • dokonujesz depozytu na min. 30 zł 
 • obstawiasz zdarzenia z oferty live
 • rodzaj kuponu jest dowolny (AKO, SOLO, KOMBI)
 • brak minimalnej stawki na kuponie
 • musisz dokonać depozytu na 30 zł w godzinach 18:00-20:00 w trakcie trwania promocji (póki co wiadomo, że działa ona w 2023) 
 • kupon możesz postawić do 12h od momentu wpłaty depozytu (nie musisz tego robić w godzinach 18:00-20:00)
 • jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot 100% stawki na konto bonusowe w formie środków FKP
Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
 • 3500 PLN bez ryzyka
 • 200 PLN w bonusach
 • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
 • 1500 PLN w bonusach
 • 100 PLN bez ryzyka
 • 60 PLN za zadania

Dokładka

Fortuna sprawia, że środy stają się jeszcze lepszymi dniami tygodnia. Dzieje się tak dlatego, że bukmacher nagrodzi graczy dodatkowymi 50 zł na dalszą grę. Stanie się tak oczywiście po spełnieniu konkretnych wymagań: 

 1. Postaw kupon z oferty prematch
 2. Możesz postawić kupon SOLO lub AKO
 3. Postaw kupon przez stronę www lub aplikację 
 4. Bonus dot. wydarzeń z konkretnych dat – zajrzyj do odpowiedniej sekcji na stronie Fortuna
 5. Kwota depozytu: min. 50 zł
 6. Stawka kuponu: 50 zł
 7. Całkowity kurs kuponu: min. 3.00 
 8. Nagroda: 50 zł w formie punktów FKP w przypadku, gdy kupon okaże się wygrany

AKO Master

AKO Master od Fortuny to nic innego, jak konkurs na najdłuższe kupony. Bukmacher nagradza graczy, którzy spełniają warunki tej zabawy. Aby wziąć udział w konkursie, należy się do niego zgłosić.

Zasady konkursu: 

 • Data: W zależności od promocji
  • I etap: AKO na min. 5 zdarzeń
  • II etap: AKO na min. 10 zdarzeń
  • III etap: AKO na min. 15 zdarzeń 
 • Stawka kuponu: min. 10 zł
 • Kurs każdego zdarzenia: min. 1.20
 • Nagroda to 15.000 punktów FKP do podziału dla zwycięzców

Oferta dot. tylko oferty prematch – na każdym kuponie musi znaleźć się min. 1 zdarzenie określone w regulaminie promocji.

Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus

Bardzo wiele akcji specjalnych u bukmachera Fortuna opiera się na punktach lojalnościowych w ramach programu Fortuna Klub Plus. Jeżeli ktoś zakłada konto u tego bukmachera, powinien dokładnie wiedzieć, czym jest właśnie ta promocja oraz co dokładnie można dzięki niej zyskiwać.

Fortuna Klub Plus to sposób na to, by korzystać ze swojej aktywności typerskiej. Bukmacher przyznaje standardowo 1 punkt za każde wydane u niego 2 PLN. Środki specjalne gromadzą się na dodatkowym koncie, a potem możliwe jest wykorzystywanie ich do grania zakładów tak, jak ma to miejsce w standardowej ofercie.

Punkty Fortuna Klub Plus (w skrócie FKP) otrzymuje się na start w postaci bonusu bez depozytu, ale także jak zwrot środków, doładowanie wpłat itp. Prawie każda promocja u opisywanego bukmachera to możliwość zdobycia premii w postaci „oczek” FKP. W dowolnym momencie można sprawdzić to, ile udało nam się zgromadzić punktów. Ich wykorzystanie możliwe jest o każdej porze dnia i nocy – zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i portalu mobilnym lub w aplikacji na smartfony.

Nie brakuje osób, które poszukują informacji o tym, jaki jest Fortuna kod promocyjny, by utworzyć konto, a następnie korzystać z atrakcyjnych promocji z punktami FKP. To interesujący sposób na otrzymywanie środków na grę.

Oferta zakładów bukmacherskich w eFortuna.pl

Bukmacher Fortuna to oferta zakładów na ponad 30 dyscyplin sportowych do obstawiania (m.in. piłka nożna, siatkówka, hokej, koszykówka, tenis, piłka ręczna, tenis stołowy i wiele innych) . Oferta bukmacherska powinna sprostać oczekiwaniom zarówno początkujących graczy, jak i doświadczonych typerów. Poza standardowymi zakładami sportowymi można obstawiać także zakłady na politykę oraz rozrywkę, czyli zakłady specjalne. Fortuna może pochwalić się dużą liczbą rynków zdarzeń, szczególnie jeśli chodzi o piłkę nożną.

Fortuna oferta zakładów
Oferta zakładów w eFortuna

Legalny bukmacher Fortuna to oferta zakładów na ponad 30 dyscyplin sportowych do obstawiania (m.in. piłka nożna, siatkówka, hokej, koszykówka, tenis, piłka ręczna, tenis stołowy i wiele innych).

Oferta bukmacherska powinna sprostać oczekiwaniom zarówno początkujących graczy, jak i doświadczonych typerów.

UWAGA: Znany bukmacher eFortuna z kodem promocyjnym BETONLINE oferuje aż 600 PLN bez ryzyka + 20 PLN bez depozytu za rejestrację na www.eFortuna.pl!

Poza standardowymi zakładami sportowymi można obstawiać także zakłady na politykę oraz rozrywkę, czyli zakłady specjalne. Fortuna może pochwalić się dużą liczbą rynków zdarzeń, szczególnie jeśli chodzi o piłkę nożną.

Bukmacher Fortuna od niedawna oferuje zakłady na gry karciane pod nazwą Bet On Games. Użytkownicy tego bukmachera mogą też korzystać z rozszerzonej oferty zakładów na Fortuna 1. Ligę, Fortuna Puchar Polski czy galę freak-fightową High League.

Zakłady Fortuna na żywo 

Fortunę powinno się docenić za ofertę zakładów na żywo. Co prawda każdy legalny bukmacher w Polsce oferuje zakłady w trybie przedmeczowym oraz na żywo, ale Fortuna ma jedną z najlepszych ofert zakładów na żywo na rynku. Znajdziemy tam przeróżne dyscypliny, od tych najbardziej popularnych, jak piłka nożna, tenis, hokej poprzez koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, aż do esportu, badmintona, narciarstwa alpejskiego i wielu innych. Aby jeszcze bardziej ułatwić graczom typowanie zakładów na żywo, Fortuna wprowadziła match tracker, czyli wizualizacje sytuacji meczowych oraz transmisję na żywo z wybranych wydarzeń, czyli Fortunę TV.

Fortuna TV –  transmisje live

Bukmacher Fortuna udostępnia na swojej platformie możliwość oglądania transmisji z meczów na żywo. W Fortunie możemy oglądać transmisje, jeżeli posiadamy jakiekolwiek środki na koncie lub postawiliśmy zakład u tego bukmachera w ostatnich siedmiu dniach. Fortuna TV daje dostęp do transmitowanych wydarzeń w wysokiej jakości i zupełnie za darmo. Fortuna TV udostępnia streamy online ze wszystkich najlepszych lig m.in. z Premier League, La Ligi, Bundesligi, Serii A i wybranych mniej popularnych lig. Ponadto, oprócz futbolu możemy też oglądać transmisje z innych dyscyplin sportowych, np. koszykówki, NHL, hokeja.

E-sport

Ciekawą alternatywą do obstawiania zakładów na piłkę nożną, czy inne dyscypliny sportowe, są zakłady na e-sport. Bukmacher Fortuna nie zaniedbał i tej dziedziny zakładów. W serwisie tego bukmachera możemy obstawiać wiele dyscyplin e-sportowych. Fortuna udostępnia najpopularniejsze rozgrywki przede wszystkim:

 • Counter-Strike,
 • League of Legends, 
 • Dota 2,
 • Starcrafta, 
 • Overwatch, 
 • Rainbow Six, 
 • Call of Duty, 
 • King of Glory. 

Sporty wirtualne

Fortuna zakłady internetowe mają w swojej ofercie także zakłady na sporty wirtualne, czyli generowane przez komputer wydarzenia sportowe.  Na ten moment bukmacher Fortuna oferuje w ramach sportów wirtualnych takie dyscypliny jak: 

 • piłka nożn plus,
 • piłka nożna,
 • wyścigi konne,
 • wyścigi psów, 
 • wyścigi samochodowe, 
 • żużel.

Bet On Games Fortuna – legalne gry karciane

Fortuna Bet On Games - gry karciane
Fortuna Bet On Games – gry karciane

Bet On Games, czyli symulowane gry karciane to nowość w ofercie Fortuny. Na czym polegają zakłady Bet On Games? Gracz może obstawiać poszczególne opcje, które pojawią się na stole. Pierwszą dostępną grą jest Baccarat. Zakłady na gry karciane są legalne, ponieważ gracze typują wyniki rozdania, a nie biorą w nim czynnie udziału. Bet On Games na pewno urozmaiciło ofertę spółki, a zakłady na gry karciane cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością wśród typerów. Konkurencyjne firmy hazardowe, również oferują graczom legalne karty online, przykładowo Betgames STS, TVbet od Betfan, Forbet czy Fuksiarz.

Early cashout

Funkcja early cashout w Fortunie umożliwia zamykanie zakładów w momencie, kiedy kurs obstawionego przez gracza zdarzenia zmienia się na niekorzyść gracza. Inaczej ujmując, gracz może zamknąć kupon przed zakończeniem spotkania, czyli w dowolnym momencie. Cash out w Fortunie działa w zakładach AKO, a także w przypadku kuponów SOLO, w ofercie przedmeczowej oraz na żywo. Każdy gracz może znaleźć informację, czy dany kupon można wcześniej zamknąć na swoim koncie w efortuna.p w zakładce “Moje kupony” w podglądzie kuponu. żeby zamknąć zakład, należy kliknąć “Wypłać” oraz potwierdzić chęć zamknięcia kuponu. Po tej operacji kwota wygranej zostaje przypisana do konta gracza. Gracz otrzymuje także potwierdzenie wypłaty kuponu.

Fortuna: Aplikacja mobilna na telefony

Fortuna aplikacja mobilna - pobieranie
Fortuna aplikacja mobilna – pobieranie

Bukmacher Fortuna wypuścił dedykowaną aplikację mobilną, którą można pobrać zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Pobranie oraz instalacja aplikacji jest bardzo prosta.

Aplikacja Fortuna ma typowe funkcjonalności dla aplikacji bukmacherskich. Gracze mogą logować się w niej za pomocą odcisku palca, zyskują łatwy dostęp do statystyk, mogą zawierać szybkie zakłady, korzystać z pomocy match trackera oraz ustawić powiadomienia push o najlepszych promocjach i innych ciekawych okazjach.

Aplikacja Fortuna mobile jest bardzo funkcjonalna, prosta i przejrzysta. Posiada absolutnie wszystkie funkcje, z których gracz może skorzystać na stronie internetowej. Wszystkie te aspekty tworzą całość, która powoduje, że w rankingu najlepszych bukmacherów Fortuna jest tak wysoko.

Metody płatności w Fortunie

Bukmacher Fortuna ma wiele metod wpłat i wypłat. Pamiętajmy przecież, że kwestia metod płatności jest jedną z najważniejszych, przy wyborze bukmachera, u którego zarejestrujemy konto. W końcu bez wpłacenia depozytu nie ma obstawiania. Jeśli chodzi o wpłaty, to u bukmachera Fortuna można skorzystać z:

 • karta płatnicza VISA i Mastercard
 • Blik 
 • PayU
 • tpay

Według informacji na stronie bukmachera Fortuna nie jest już dostępna opcja wpłaty poprzez Skrill. W przypadku innych metod środki są akceptowane i księgowane na koncie gracza niemal natychmiast po zleceniu transakcji. Na konto Fortuny można także zlecić tradycyjny przelew, korzystając z tzw. przekazem pocztowym. Jest to najrzadziej wykorzystywana metoda płatności. Gracze muszą liczyć się z tym, że wysyłając tradycyjny przelew, czas oczekiwania na wpłatę może wydłużyć się nawet do kilku dni. W zależności od wybranej metody płatności, inna będzie minimalna kwota wpłaty.

Jeśli zaś chodzi o wypłaty, gracz może złożyć zlecenie wypłaty, logując się na swoje konto i przechodząc do sekcji Wpłaty/Wypłaty. Bukmacher Fortuna wypłaci Twoje pieniądze na konto bankowe, które podałeś podczas pełnej rejestracji. Na stronie bukmachera znajdziemy informację, że może to potrwać od 1 do 2 dni roboczy, w zależności od czasu księgowania w banku. 

Wpłaty i wypłaty Fortuny są oczywiście bezpłatne, ale trzeba pamiętać, że niektóre banki pobierają prowizje, czyli dodatkowe opłaty na podstawie swoich aktualnych list stawek. 

Obsługa klienta w eFortuna

Bardzo łatwo jest uzyskać pomoc z Obsługą Klienta w Fortunie. Poza tym bukmacher Fortuna ma w swoim serwisie całkiem rozbudowaną zakładkę FAQ, która często pomaga rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie do obstawiania zakładów. Jeśli jednak nie znajdziemy w FAQ`u porady na nasze zapytanie jest kilka możliwości nawiązania kontaktu z Działem Support. 

 • Kontakt telefoniczny pod numerem: 22 321 03 40 lub +48 507 002 393 lub +48 507 002 139 
 • LiveChat z konsultantem 
 • Mail: https://www.efortuna.pl/formularz-kontaktowy

Konsultanci odpisują szybko i na temat, potrafią rozwiązać wszelkie problemy i niejasności. Gracz Fortuny nie może jednak skontaktować się z centrum Supportu poprzez live chat w aplikacji mobilnej bukmachera. 

Kod promocyjny Fortuna – najlepszy legalny bukmacher w Polsce?

Zakłady bukmacherskie eFortuna to jeden z przodujących bukmacherów na polskim rynku. Oferuje zakłady wzajemne od 1996 r. Początkowo bukmacher występował pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. W styczniu 2013 r. uzyskał licencję na organizację zakładów wzajemnych w Internecie od Ministra Finansów. Legalny w Polsce bukmacher Fortuna, cieszy się ogromnym zaufaniem wśród zawodowych typerów, zdaniem wielu jest to najlepsza firma bukmacherska w kraju.

Opinie graczy o Fortunie

Opinie o Fortunie są jednoznaczne, jeżeli chcemy obstawiać u profesjonalnego bukmachera z wysokimi limitami na duże stawki, to Fortuna jest strzałem w dziesiątkę!

Poniżej kilka przykładowych opinii o Fortunie, które można znaleźć na forum bukmacherskim BetOnline.

 1. „Korzystam z usług Fortuny od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Mają szeroki wybór zakładów sportowych, a ich strona internetowa jest łatwa w obsłudze. Wypłaty środków są szybkie i bezproblemowe, a obsługa klienta zawsze jest pomocna i przyjazna.”
 2. „Fortuna to mój ulubiony bukmacher! Ich aplikacja mobilna działa świetnie i umożliwia mi obstawianie zakładów gdziekolwiek jestem. W dodatku, mają bardzo dobre kursy i często oferują promocje i bonusy dla graczy.”
 3. „Kiedyś grałem u innych bukmacherów, ale od kiedy zacząłem korzystać z Fortuny, nie szukam już innych opcji. Ich oferta gier kasynowych jest naprawdę imponująca, a wypłaty są zawsze terminowe i bezproblemowe.”
 4. „Jestem bardzo zadowolony z usług Fortuny. Ich strona internetowa jest łatwa w obsłudze, a klienci mają dostęp do różnych narzędzi, takich jak statystyki, analizy czy live streaming, co ułatwia podejmowanie decyzji dotyczących zakładów sportowych. Polecam Fortunę wszystkim graczom!”

Fortuna opinie i oceny graczy

Oto tabela z opiniami i ocenami graczy na temat bukmachera Fortuna:

Opinie graczy o FortunieOcena
„Fortuna to mój ulubiony bukmacher, mają świetną ofertę zakładów sportowych i dobre kursy.”9/10
„Jestem bardzo zadowolony z usług Fortuny, ich aplikacja mobilna działa bez zarzutu i umożliwia mi łatwe obstawianie zakładów.”8/10
„Oferują szeroką gamę gier karcianych, ale ich wypłaty są czasem opóźnione.”7/10
„Fortuna ma świetną obsługę klienta, zawsze są pomocni i uprzejmi.”10/10
„Korzystam z Fortuny od dłuższego czasu i nigdy nie miałem żadnych problemów z wypłatami lub obstawianiem zakładów.”9/10
„Często oferują promocje i bonusy dla graczy, co jest bardzo miłe.”8/10
„Nie podobają mi się niektóre ograniczenia, jakie Fortuna narzuca na niektóre zakłady, ale ogólnie jest to dobry bukmacher.”7/10
„Ich strona internetowa jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze.”9/10
„Mają bardzo dobre kursy, zwłaszcza na niepopularne zdarzenia sportowe.”10/10
„Fortuna to moim zdaniem jeden z najlepszych bukmacherów na rynku, polecam go wszystkim graczom.”9/10

Dla bukmacherów ważne jest to, by przygotowywać oferty, które są nie tylko atrakcyjne na papierze, ale również umożliwiają graczom zdobywanie środków w realny sposób i bez większych problemów. Opinie o kodzie promocyjnym Fortuny, a także jego bonusach powinien każdego utwierdzić w przekonaniu, że mamy tutaj do czynienia z bukmacherem, który nie bez powodu znajduje się wysoko w wielu rankingach bukmacherskich.


Jaki jest aktualny w Fortuna kod promocyjny?

Aktualny kod promocyjny w Fortuna to BETONLINE. Gwarantuje on graczom dodatkowe 30 PLN na start.

Czy Fortuna z kodem promocyjnym daje bonus bez depozytu?

Z kodem promocyjnym BETONLINE w Fortunie można uzyskać 20 PLN bez depozytu!

Czy Fortuna to bukmacher dla zawodowych typerów?

Bukmacher Fortuna jako jeden z nielicznych w Polsce rzadko limituje graczy, przez co można tam obstawiać na duże stawki.

4.8 / 5. Ocen: 108

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rysiu
Rysiu
8 miesięcy temu

Fortuna to najlepszy w Polsce bukmacher – dziękuję i do widzenia!

Back to top button
1
0
Dodaj swój komentarz.x