Bukmacherzy bez podatku. STS, Fortuna, Betfan i nie tylko. Gdzie obstawiać?

Jak działają bukmacherzy bez podatku? Czy możliwe jest granie z wygranymi powiększonymi o 14% w STS, Fortuna, Betfan i na innych popularnych stronach? Najświeższe informacje dla najbardziej dociekliwych i nie tylko!

Bukmacherzy bez podatku. STS, Fortuna, Betfan i nie tylko. Gdzie obstawiać?
Bukmacherzy bez podatku. STS, Fortuna, Betfan i nie tylko. Gdzie obstawiać?

Legalny polski bukmacher bez podatku. To już wcale nie rzadkość!

W Polsce od zawsze legalni bukmacherzy musieli płacić podatki i wcale nie zmieniła tego słynna ustawa hazardowa. Obecnie jednak mocno utrudniony jest dostęp do stron z szarej strefy i właśnie dlatego zakłady bukmacherskie bez podatku cieszą się jeszcze większym zainteresowaniem, niż było to ładnych parę lat temu. Już w tym miejscu warto dodać, że nie chodzi tu wcale jedynie o strony łamiące polskie przepisy!

Legalni bukmacherzy bez podatku to takie strony, które oferują graczom promocje polegające na powiększeniu wygranych o 14%. Właśnie w taki sposób niweluje się różnicę w zysku wynikającą z faktu obowiązkowej wpłaty 12% wartości stawki do skarbu państwa. Jak nietrudno się tego domyślić, nie jest to pcha dostępna wszędzie, co nie znaczy, że jej znalezienie graniczy z cudem.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Chociaż najczęściej mówi się o STS bez podatku, nie można zapominać, iż na polskim rynku działają jeszcze takie marki jak chociażby niezwykle popularna Fortuna czy Betfan z ambasadorem w postaci Mariusza Pudzianowskiego. Gdzie rzeczywiście możliwe jest obstawianie bez podatku, a gdzie to nic innego jak po prostu tani chwyt marketingowy niemający wiele wspólnego z rzeczywistością?

Gdzie można znaleźć zakłady bukmacherskie bez podatku?

Jeżeli interesują nas zakłady bukmacherskie bez podatku, w pierwszej kolejności musimy zwrócić uwagę na to, by wybrać stronę, która działa zgodnie z licencją Ministerstwa Finansów. To wcale nie jest nic trudnego, gdyż takich marek mamy już blisko 20, a liczba ta sukcesywnie się powiększa.

Po czym poznać, że mamy do czynienia z legalnym bukmacherem? Zaczynamy zawsze od domeny. Wszystko jest w porządku, gdy kończy się ona na „.pl”. Rzecz numer dwa to numer licencji resortu finansów. Ten powinien być podany na stronie głównej portalu oferującego zakłady i najczęściej tak właśnie jest, a przynajmniej wtedy, gdy mówimy o portalu, który nie łamie przepisów.

Możemy być pewni, że legalni bukmacherzy bez podatku poinformują nas o tym, iż można u nich grać i zdobywać wygrane większe o 14%. Inaczej wygląda to w przypadku marek zagranicznych, u których takie coś jest na porządku dziennym (i tutaj absolutnie nie ma się czym chwalić!).

Jaki bukmacher bez podatku jest najlepszy?

Obstawianie w Fortunie w internecie
Obstawianie w Fortunie w internecie

Najlepszy bukmacher w Polsce? Ten, który najbardziej nam odpowiada. Nie można podać jednej nazwy i zakładać, że właśnie ta strona przypadnie do gustu dosłownie wszystkim. Zawsze trzeba kierować się przede wszystkim indywidualnymi potrzebami. Kursy, częstotliwość organizowania promocji, a nawet interfejs – znaczenie ma nawet najdrobniejszy element, szczególnie, gdy coś nam w nim nie pasuje.

Na szczęście, znalezienie dla siebie bukmachera idealnego nie jest niemożliwe. Żeby było jeszcze lepiej, na dobry początek, można otrzymać dodatkowe bonusy, a rejestracja zawsze jest w stu procentach darmowa!

Betfan bez podatku. Nowi gracze dostają prawie 3000 PLN ekstra!

Na stronie internetowej www.Betfan.pl możliwe jest obstawianie bez podatku przez cały rok. Kupon promocyjny musi spełniać jedynie następujące warunki:

  • co najmniej trzy zdarzenia
  • kurs pojedynczego typu min. 1.35.

Oferta specjalna bez podatku jest dostępna tylko dla zarejestrowanych. Konto można utworzyć w kilka chwil, a cały proces polega na wypełnieniu krótkiego formularza online. Co bardzo ważne – tylko na tym etapie można wpisać Betfan kod promocyjny „BETONLINE” i zyskać dodatkowe środki!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Betfan bonus powitalny to nawet 3000 PLN do zgarnięcia. Nowi klienci za każdą z pierwszych trzech wpłat otrzymują do 777 PLN, a oprócz tego mogą liczyć na:

  • 100 PLN zakład bez ryzyka za I depozyt
  • 200 PLN zakład bez ryzyka za II depozyt
  • 300 PLN zakład bez ryzyka za III depozyt.

Czy na tym koniec? Absolutnie nie! Bukmacher legalny Betfan to jeszcze 15 darmowych kuponów do odebrania. Każda wpłata to 5 zakładów i tak aż do uzbierania obiecanych 15!

Fortuna bonus bez depozytu. Happy Hours przez cały rok i ponad 2200 PLN do odebrania!

W portalu www.eFortuna.pl oferta Happy Hours… trwa przez cały rok. Żeby było jeszcze lepiej, dotyczy wszystkich kuponów z co najmniej trzema typami i to o kursie wynoszącym zaledwie 1.30. Wygrane ekstra 14% zdobywa się zarówno w przypadku grania na stronie, jak i w aplikacji mobilnej.

Osoby, które nie mają konta w Fortunie, mogą założyć je w dowolnym momencie. Wszystko rozpoczyna się od podania kilku danych na swój temat na stronie www.eFortuna.pl. To przepustka nie tylko do grania legalnego i bez podatku, ale również do trzech bonusów na start.

Fortuna bonus powitalny to pakiet, na który składają się rozmaite premie – od tych za depozyt oraz takich przyznawanych za samo założenie konta. I uwaga – tylko przy rejestracji można wpisać kod promocyjny „BETONLINE„!

Fortuna bukmacher bez podatku
Fortuna bukmacher bez podatku

Obstawianie bez podatku na www.eFortuna.pl to zagranie kuponu przedmeczowego lub LIVE z minimum trzema typami o kursie 1.30. Jeżeli chodzi o bonus dla nowych graczy, składają się na niego:

  • 20 PLN bez depozytu
  • 100% do 2000 PLN przy pierwszym przelewie
  • aż 200 PLN jako zakład bez ryzyka!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kotowski
Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Podobne do: Bukmacherzy bez podatku. STS, Fortuna, Betfan i nie tylko. Gdzie obstawiać?

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe