Fortuna bez podatku: Happy Hours – Wygrywaj 14% więcej! [Marzec 2023]

Fortuna bez podatku to okazja do zarobienia 14% wygranych więcej, niż normalnie. Kiedy i jak można korzystać z oferty Happy Hours? Sprawdź kalendarz promocji na marzec 2023!

Fortuna bez podatku: Happy Hours - Wygrywaj 14% więcej! [Marzec 2023]
Fortuna bez podatku: Happy Hours – Wygrywaj 14% więcej! [Marzec 2023]
Fortuna bez podatkuBonus
Happy Hours+14%
Bonus bez wpłaty20 PLN
Zwiększenie współczynnika z 0.88do 1.00
Kod bonusowyBETONLINE
Data ważności:31.03.2023

Fortuna bez podatku

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl w miesiącu marzec nadal możliwe jest obstawianie bez podatku. Oferta obowiązuje zarówno na zakłady przedmeczowe, jak i live. W przypadku tych drugich nadal dostępność to 24/7. Jeżeli chodzi o ofertę pre-match, podane są szczegóły.

U bukmachera Fortuna Happy Hours marzec 2023 to nie tylko bonus na Ligę Mistrzów oraz inne europejskie puchary, których gracze mocno wyczekiwali. W trzecim miesiącu w roku można również liczyć na powiększone wygrane w przypadku zakładów na eliminacje do Euro 2024 czy także pojedynki odbywające się w ramach polskiej ekstraklasy oraz jej zaplecza.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus bez ryzyka + kod promocyjny BETONLINE

W kalendarzu na marzec 2023 przedstawiającym Fortuna obstawianie bez podatku warto zwrócić uwagę na to, że niekiedy powiększać wygrane można tylko w zakładach Betbuilder czy nawet w punktach stacjonarnych. Jeżeli chodzi o kwalifikacyjne rozgrywki, mogą to być, na przykład:

 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • Eliminacje do Euro 2024
 • Liga Konferencji
 • Premier League
 • Ekstraklasa
 • Fortuna 1. Liga
 • La Liga
 • Serie A
 • Bundesliga
 • Ligue 1

Kiedy w kalendarzu nie pojawia się przy danym dniu żaden zakres godzinowy, oznacza to, iż bukmacher Fortuna obstawianie bez podatku uniemożliwia w przypadku oferty przedmeczowej w tym okresie. Na szczęście, taka sytuacja zdarza się dość rzadko – głównie są to poniedziałki, chociaż zdarzają się też piątki czy nawet jeden weekend.

Aktualny zakres obowiązywania promocji bez podatku u bukmachera Fortuna w miesiącu marzec 2023 sprawdzić można poniżej. Jest to rozpiska aktualna i potwierdzona przez samego organizatora.

Fortuna bez podatku marzec 2023
Fortuna bez podatku marzec 2023

Jeżeli do tej pory nie miałeś okazji grać bez podatku na stronie www.eFortuna.pl, koniecznie sprawdź wszystkie informacje na temat tej akcji specjalnej. Można znaleźć je właśnie tutaj – wszystko poniżej.

Gra bez podatku w Fortuna dla wszystkich graczy

Do obstawiania meczów bez podatku potrzebne jest darmowe konto u bukmachera Fortuna. Tylko z nim można grać zakłady i wygrywać więcej o 14%. Rejestracja nie jest skomplikowana i zajmuje raptem kilka chwil. Co więcej, można podczas niej wykorzystać wyjątkowy kod promocyjny Fortuna który brzmi „BETONLINE„.

Na dobry początek bukmacher Fortuna nowym graczom proponuje 20 PLN bez depozytu. Dzięki tej premii można zagrać swój pierwszy kupon, nie wydając ani grosza. Prezent jest przyznawany za samo zapisanie się do gry oraz zweryfikowanie danych. Cały proces jest bardzo szybki i każdy powinien sobie z nim poradzić.

Fortuna kod promocyjny 2023 - specjalne bonusy
Fortuna kod promocyjny 2023 – specjalne bonusy

Jak zacząć obstawiać bez podatku w Fortunie?

 1. Odwiedzenie strony www.eFortuna.pl
 2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego, podając kod promocyjny „BETONLINE
 3. Odebranie dostępnych bonusów na start
 4. Możliwość korzystania z promocji bukmacherskich, w tym typowania bez podatku zakładów na żywo oraz przedmeczowych!

Do utworzenia konta bukmacherskiego potrzebny jest jedynie dostęp do internetu. Rejestracja możliwa jest zarówno na komputerze, jak i takim urządzeniu jak smartfon czy tablet. Wszystko zostało uproszczone do granic możliwości, dzięki czemu spełnia swoją rolę, a jednocześnie nie frustruje.

Co dostają nowi gracze w Fortunie?

 • 20 PLN bez depozytu za pełną rejestrację konta
 • Trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN
 • 10 PLN ekstra przy pierwszej wpłacie pieniędzy do bukmachera

Łącznie marka bukmachera Fortuna proponuje nowym klientom 630 PLN, a to dopiero początek, gdyż dzięki regularnemu graniu można zyskiwać sporo więcej. Promocja umożliwiająca obstawianie bez podatku jest na to świetnym przykładem.

W ramach pakietu powitalnego zdobyć można w tym miejscu zakłady bez ryzyka o wartości kolejno: 100, 200 oraz 300 PLN.

Fortuna Happy Hours: Jak działa?

Jeżeli kogoś interesuje u bukmachera Fortuna obstawianie bez podatku, powinien z całą pewnością w pierwszej kolejności zacząć od zapoznania się z podstawowymi zasadami tej akcji. W głównej mierze chodzi chociażby o to, jakie grać kupony oraz… kiedy. Niestety, nie zawsze można grać z wygranymi powiększonymi o 14%, a do samej promocji kwalifikują się różne imprezy sportowe.

W przypadku marki Fortuna obstawianie bez podatku sprowadza się do wykonania kilku kroków:

 • Sprawdzenia, czy obecnie można otrzymać większe wygrane
 • Postawienia kuponu o określonych wytycznych
 • Odebrania bonusu w przypadku wygranej
 • Premia bez podatku jest dodawana automatycznie!

Zakłady bukmacherskie bez podatku nie są już żadną nowością na naszym rynku. Z pewnością wiele osób doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że do grania z większymi wygranymi potrzeba konkretnych kuponów. Na szczęście, progi kwalifikacyjne zazwyczaj nie są trudne do przeskoczenia i może poradzić sobie z tym nawet ten, kto należy do początkujących.

Najważniejsze jest z pewnością to, że bukmacher proponuje automatyczne dodanie bonusu do kuponu kwalifikacyjnego, dzięki czemu nie jest konieczna duża ingerencja gracza. To też bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż najczęściej trzeba samemu dodawać bonus do kuponu, co zabiera nieco czasu, a niekiedy sprawia, iż zupełnie o tym wymogu zapominamy i ostatecznie gramy z podatkiem, czyli tak, jak zwykle.

Jak grać bez podatku w Fortuna?

Aby możliwa była u bukmachera Fortuna gra bez podatku, należy zagrać odpowiedni kupon. Wytyczne w tej kwestii nie zmieniają się zbyt często, dlatego kiedy zapamiętamy je raz, nie będziemy musieli już w ogóle wracać do tej części promocji. Wszystko wyjaśnione jest w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu od razu wiadomo, co należy robić.

Na stronie bukmachera Fortuna obstawianie bez podatku możliwe jest tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy zagra się kupon spełniający podane niżej normy kwalifikacyjne:

 • Oferta zakładów przedmeczowych lub na żywo
 • Co najmniej 3 typy na kuponie
 • Kurs każdego typu musi wynosić minimum 1.30
 • Stawka minimalna to kwota 2 PLN
 • Obstawianie na stronie internetowej www.eFortuna.pl, w aplikacji mobilnej lub punktach przyjmowania zakładów

Jeżeli zagramy taki kupon u bukmachera Fortuna, otrzymamy u niego dodatkowy zakład i kursie 1.14 dodany automatycznie. Tym samym wygrana jest powiększona o 14%, gdy tylko uda się trafić wszystkie wybrane przez siebie typy.

Fortuna bez podatku: Zakłady na żywo (live)

Fortuna obstawianie bez podatku
Fortuna obstawianie bez podatku

U bukmachera Fortuna można obstawiać bez podatku zakłady przedmeczowe, ale także i na żywo. Z tymi drugimi jest znacznie łatwiej, ponieważ kwalifikują się one do promocji przez całą dobę. Rzadko zdarza się legalne typowanie bez podatku 24/7, ale w tym przypadku tak właśnie jest.

Aby możliwe było zagranie na żywo u bukmachera Fortuna bez podatku, należy spełnić wymogi kuponu kwalifikacyjnego, które zostały podane powyżej. Jeżeli chodzi o samo granie live, wszystko sprowadza się do wykonania następujących kroków:

 1. Wejście na www.eFortuna.pl
 2. Zalogowanie na konto gracza
 3. Przejście do działu „Zakłady live”
 4. Wybranie co najmniej trzech typów o kursie min. 1.30
 5. Postawienie kuponu za 2 PLN lub więcej
 6. Odebranie wygranych większych o 14% – oferta dostępna przez całą dobę!

Nie ma znaczenia, czy kupon kwalifikacyjny zagraliśmy parę dni po rejestracji, czy może konto u bukmachera mamy już od bardzo długiego czasu. Oferta umożliwiająca w zakładach bukmacherskich Fortuna obstawianie bez podatku jest dla każdego zarejestrowanego.

Fortuna bez podatku – zakłady przedmeczowe (pre-match)

Zakłady na żywo są popularne wśród typerów, chociaż nie da się ukryć, że nadal bardzo dużo osób lubi stawiać tradycyjnie, a więc przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W przypadku zakładów przedmeczowych obstawianie bez podatku wygląda inaczej w porównaniu z ofertą live. Wszystko przez dodatkowe ograniczenia czasowe.

Niestety, o ile Fortuna obstawianie bez podatku w zakładach live umożliwia przez całą dobę, to już w ofercie pre-match oferta obowiązuje tylko w wyznaczonych godzinach. Nie zawsze są one takie same, dlatego warto sprawdzać to na bieżąco. Na naszej stronie są zawsze aktualne informacje – ten materiał jest aktualizowany na bieżąco, dzięki czemu zawsze wiadomo, kiedy i co dokładnie można grać.

Przy obstawianiu przedmeczowym bez podatku u bukmachera Fortuna podawane są godziny, które pozwalają na zdobywanie wygranych większych o 14%. Jednocześnie zdarza się, że typować można w ten sposób jedynie określone rozgrywki – zakłady KSW czy te dotyczące Ekstraklasy albo piłkarskiej pierwszej ligi.

Na szczęście, nie zmienia się to, jak wygląda samo typowanie:

 1. Wejście na www.eFortuna.pl
 2. Sprawdzenie, kiedy dostępna jest promocja bez podatku na ofertę pre-match
 3. Zagranie kuponu z minimum 3 typami z kursem co najmniej 1.30. Stawka minimalna to 2 PLN
 4. W razie wygranej odebranie bonusu 14% ekstra – obstawianie bez podatku!
Fortuna bez podatku - kupon przedmeczowy
Fortuna bez podatku – kupon przedmeczowy

Możecie tutaj zapoznać się z tym, gdzie i na co konkretnie u bukmachera Fortuna obstawianie bez podatku jest możliwe. Nie ma ograniczeń dotyczących liczby zagranych kuponów promocyjnych, dzięki czemu można odbierać bonusy znacznie częściej, niż tylko jeden raz.

Obstawianie bez podatku u bukmacherów online

Firmy bukmacherskie działające w Polsce muszą odprowadzać podatki. Tego typu działania zawsze idą w parze z legalną działalnością i nikogo to nie powinno dziwić, bo przecież na co dzień każdy z nas może to obserwować na własnej skórze. Najlepsi bukmacherzy robią jednak wszystko, aby graczom grało się u nich jak najlepiej. To z kolei oznacza zdobywanie dużych wygranych. Sposobem na to jest obstawianie bez podatku.

U bukmachera Fortuna obstawianie bez podatku nie oznacza, że gra się niezgodnie z przepisami. Wszystko pozostaje po staremu, a chodzi jedynie o to, że można otrzymać wygrane powiększone aż o 14% względem standardowej oferty. Nietrudno jest policzyć, ile można zyskać nie tylko w skali miesiąca, ale także roku czy całej swojej typerskiej działalności. Zdobycie 50 czy nawet 30 PLN ekstra w jednym kuponie nie wydaje się być czymś spektakularnym, ale jeżeli te kwoty pomnożymy razy 10 czy 30, to uzyskujemy już całkiem przyzwoite rezultaty.

Jak dokładnie działa obstawianie bez podatku u bukmacherów online? Każda promocja wygląda przynajmniej w jakiejś części zupełnie inaczej. Są jednak też i elementy wspólne, a wygląda to mniej więcej w taki sposób:

 1. Gracz obstawia konkretne kupony
 2. Wszystko odbywa się tak, jak zawsze
 3. W przypadku wygranej na jego koncie wędruje 14% ekstra ze względu na powiększenie współczynnika z 0.88 na 1.00

U bukmacherów, którzy nie odprowadzają podatków, postawione 10 złotych oznacza, że jeżeli zagramy zakład z kursem 3.00, to otrzymamy 30 PLN wygranej. U polskich bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów wygląda to zgoła inaczej, bo współczynnik kuponu to nie 1.00, a 0.88. Jeżeli więc gramy za 10 złotych, to tak naprawdę stawiamy 8,80, gdyż 1,20 PLN to kwota, która trafia do skarbu państwa bez względu na to, czy uda nam się poprawnie wytypować mecze.

Bukmacherzy bez podatku: GoBet
Bukmacherzy bez podatku: GoBet

Bardzo popularny wśród graczy jest ostatnio legalny bukmacher GoBet, który proponuje graczom typowanie bez podatku 24/7. Wystarczy zagrać tutaj kupon AKO z min. 3 zdarzeniami o kursie każdego 1.40, a już możliwe jest zdobycie wygranej powiększonej aż o 14 procent.

Bukmacherzy bez podatku

Początkowo bardzo ostrożnie podchodziło się do zakładów bukmacherskich bez podatku. Niektórzy uważali, że to może być swego rodzaju oszustwo, a inni po prostu obawiali się o łamanie przepisów i związane z tym konsekwencje prawne. Czas wszystko zweryfikował i teraz śmiało można powiedzieć, że legalni bukmacherzy bez podatku to coś, na co jak najbardziej warto zwrócić uwagę.

Opinie graczy mówią same za siebie. Kiedy ktoś szuka dla siebie bukmachera, często patrzy nie tylko na to, jaki oferuje on bonus powitalny, ale również co ma do zaoferowania dla regularnie typujących. Właśnie przy takich kryteriach wyboru bardzo dobrze wypadają zwykle te strony, gdzie jest możliwe granie zakładów bez podatku.

Do jednych z najbardziej popularnych bukmacherów bez podatku w naszym kraju należy Fortuna. Obstawianie z większymi wygranymi jest tutaj dostępne codziennie, chociaż nie w przypadku każdego rodzaju zakładu. Warto wiedzieć, kiedy u bukmachera Fortuna gra bez podatku jest możliwa, a kiedy nie, a także co dokładnie trzeba zrobić, by zarabiać więcej. W tym materiale zostały omówione te najważniejsze fakty, dzięki czemu każdy może dokładnie sprawdzić, jakie ma możliwości w konkretnym czasie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x