Fortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 2230 PLN

Zakłady bukmacherskie Fortuna online oferują wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to na start gracze mogą otrzymać extra darmowe środki. Maksymalny bonus, jaki może trafić na konto każdego typera, to aż 2230 PLN.

2230 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna

2230 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna

Warto jest mieć na uwadze, że zmienił się pakiet powitalny u bukmachera eFortuna, a w skład niego wchodzą darmowe 20 PLN za rejestrację konta, premie równowartości depozytu do 2000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Warunki tej oferty promocyjnej są bardzo proste, ponieważ wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces nie zamie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba podać tam swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy nazwisko.

Kod promocyjny w Fortunie 2020

Pakiet powitalny będzie aktywny graczom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>>> BETOLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze warto jest to, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

W prezencie na start typer może liczyć na darmowe 20 PLN za dokonanie rejestracji i to bez wpłaty własnej. Otrzymane środki użytkownik będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Premia 100% za wpłatę. Extra gotówka dla graczy do 2000 PLN na start:

Wszyscy użytkownicy, którzy zdecydują się dokonać swojego pierwszego depozytu będą mogli liczyć na extra środki, a mianowicie bonus równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu w wysokości 1400 PLN. Tak sama kwota trafi na konto użytkownika, ale w formie środków bonusowych. łącznie gracz będzie posiadał 2800 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalny bonus, jaki może trafić na konto każdego gracza to, aż 2000 PLN.

polski bukmacher internetowy sts bonus
STS nowy bonus za darmo – 29 PLN bez depozytu

Zakład bez ryzyka na start do 210 PLN

Na uwadze warto jest mieć to, że wszyscy użytkownicy mają prawo rozpocząć obstawienie bez żadnego ryzyka.

Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty i zagrać dowolny zakład SOLO, AKO i MAXIKOMBI. W przepadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot na zakłady bukmacherskie Fortuna całej stawki, aż do 210 PLN.

Gra bez podatku u legalnego bukmachera w Polsce:

Typerzy, którzy posiadają już konto u legalnego bukmachera eFortuna mogą skorzystać chociażby z promocji „Happy Hours„. Obecnie wspomniany operator zmienił regulamin tej akcji i jest ona czynna przez całą dobę i to bez żadnych limitów.

Wszystkie kupony AKO i MAXIKOMBI, na których znajdują się minimum trzy zdarzenia są objęte grą bez podatku. I co warto jest pamiętać nie ma limitów na kupony na jednego gracza.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie