Największe wygrane u bukmachera – TOP kupony za miliony!

Oto kilka największych wygranych u bukmachera w Polsce, które wstrząsnęły branżą zakładów sportowych i stały się inspiracją dla wielu graczy. TOP kupony za miliony!

Największe wygrane u bukmachera - TOP kupony za miliony!
Największe wygrane u bukmachera – TOP kupony za miliony!

TOP 5 największych wygranych u bukmacherów – Kupony za miliony

Poniżej kilka przykładów dużych wygranych w zakładach bukmacherskich. Jest ich oczywiście więcej, ale te przykłady wywołały spore poruszenie i było inspiracją dla wielu typerów w Polsce.

3,96 mln zł w Fortunie na kilku kuponach

Ze względu na limity gracze często muszą decydować się na stawianie mniejszych zakładów, by mieć szansę na imponujące wygrane. Ta strategia opłaciła się w przypadku użytkownika strony www.eFortuna.pl, który w listopadzie 2018 roku postawił kilka „taśm” i łącznie zarobił dzięki nim prawie 4 miliony zł.

Miłośnik grubego obstawiania zdecydował się na zagranie kuponów o następujących wygranych:

  • 4 zakłady z zyskiem 582 588 zł
  • 2 kupony z wygraną 327 405 zł
  • 2 „taśmy” z wygraną 310 355 zł
  • 1 kupon z zyskiem 354 689 zł

Po raz kolejny sprawdziło się granie na niskie kursy i postawienie wielu typów w jednym kuponie. Warto tutaj podkreślić, że potrzebna była stawka powyżej 100 złotych, co jednak nie może robić wrażenia przy sumie wygranej – jak na razie te 4 miliony złotych to rekordowa wygrana bukmacherska w Polsce.

Zagrasz w Fortunie? Można odebrać 20 PLN bez depozytu
Zagrasz w Fortunie? Można odebrać 20 PLN bez depozytu


Jeden z kuponów zagranych przez szczęśliwca z Fortuny można sprawdzić w tym miejscu:

Fortuna rekordowa wygrana - najlepszy wynik w Polsce!
Fortuna rekordowa wygrana – najlepszy wynik w Polsce!

To właśnie ten kupon zagrany został czterokrotnie. W przypadku pozostałych strategia obstawiania wygladała podobnie, tak samo jak wkład własny. Co istotne, zagrano przez internet, a to pokazuje najlepiej, że w dzisiejszych czasach nie trzeba wychodzić z domu, aby dobrze zarabiać! Jeżeli ktoś nie wie, gdzie dobrze stawiać zakłady – może sprawdzić to w naszym portalu. Przygotowaliśmy ranking najlepszych stron do obstawiania!

1,25 miliona złotych zdobyte przez gracza STS

W lutym 2019 roku klient legalnego bukmachera STS postawił kilkanaście kuponów AKO. Średnio na każdy wydał zaledwie 3 złote, a nie przeszkodziło mu to w zdobyciu ogromnej sumy wynoszącej ponad milion i ćwierć tysiąca złotych. Jeden z kuponów zagranych przez tego gracza obejrzeć można poniżej.

STS rekordowy kupon - imponująca wygrana!
STS rekordowy kupon – imponująca wygrana!

W obstawianiu gracz skupił się na wybieraniu typów związanych z piłką nożną. Jego taktyka była prosta – wybierać mecze, które mają szanse powodzenia, a jednocześnie nie przerażają kursami. Jedynym wyjątkiem jest zakład o wartości kursowej 4.15 – to odosobniony przypadek w tej szczęśliwej taśmie.

Bukmacher STS opublikował informację, że gracz, który zdecydował się na pokazaną wyżej taśmę, postawił wiele zakładów i łącznie „oskubał” największą firmę typerską w Polsce na ponad milion złotych.

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

Zagrał za pensję i został bogaczem dzięki Fortunie!

W październiku 2021 osoba zarejestrowana na www.eFortuna.pl zdecydowała się postawić średnią polską pensję głównie na piłkarsko-esportowe pewniaki. Okazało się, że przyniosło mu to ogromne pieniądze – zysk z kuponu wyniósł ponad 500 tysięcy złotych!

Gracz zagrał na wygraną Sportingu, Manchesteru City czy Interu Mediolan. Decydował się grać przede wszystkim na sprawdzone marki. W żadnym przypadku nie było tu mowy o kursie ponad 2.00, a najwyższa wartość w szczęśliwej taśmie wyniosła 1.70.

Nie tylko piłka nożna oraz e-sport znalazły się na wartym ponad 500 tysięcy zł kuponie. Przysłowiowym rodzynkiem był tutaj pojedynek hokejowy z ligi KHL i to właśnie on był jednocześnie tym zakładem, który miał najpokaźniejszy kurs.

Kupon w Fortunie, który dał zarobić 532 927 PLN
Kupon w Fortunie, który dał zarobić 532 927 PLN

Niecałe 3 PLN wystarczyło, by rozbić bank w Fortunie

Ta historia była opisywana na łamach naszego portalu bardzo dokładnie. Klient bukmachera Fortuna zagrał jedną taśmę za mniej niż 3 PLN i udało mu się zarobić na czysto 523 180 PLN.

Zakład zawierający szesnaście pozycji robi wrażenie. Tym bardziej, iż w tym przypadku wybrane zostały zakłady o kursach wyższych niż te, które uważane są za w miarę pewne. Szczególnie warto zwrócić uwagę chociażby na pewniaki z meczu Inter – Juventus czy Mainz – Freiburg. Emocji temu graczowi na pewno dostarczył również pojedynek Lugo – Santander, gdzie remis – obstawiony przez typera – padł po golu w 98. minucie!

Poniżej prezentujemy kupon zagrany u bukmachera Fortuna, dzięki któremu ktoś zamienił niewielkie pieniądze na bardzo okrągłą sumkę.

Taśma dnia - stawka nieco ponad 2 PLN, a wygrana - sami zobaczcie!
Kupon w Fortunie warty ponad pół miliona złotych
Gracz Fortuny otrzymał sowitą wypłatę również dzięki bonusowi AKO
Niska stawka, a wygrana imponująca!

Tutaj graczowi pomogła przygotowana przez markę Fortuna aplikacja na telefon, którą pobrać można na swoje urządzenie mobilne bezpłatnie.

Rekord w Betfan – na 416 tys. czekał dwa miesiące!

Rok 2023 rozpoczął się szczęśliwie dla jednego z klientów bukmachera Betfan. Dokładnie 04.01.2023 rozliczony został największy do tej pory wygrany kupon na stronie www.Betfan.pl. Postawiono siedem meczów, zagrano za stawkę 24 000 PLN i udało się wygrać 416 486,40 PLN.

Betfan rekordowa wygrana
Betfan rekordowa wygrana

W tym przypadku piłkarski misz-masz okazał się być strzałem w dziesiątkę. Liga angielska, włoska, a do tego mundial – te rozgrywki pozwoliły na zarobienie bardzo dużej sumy!

Obecnie można zarejestrować konto w Betfan i odebrać na start premię 200% do 300 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE”!

Największe wygrane u bukmachera – jakie są limity?

Te pięć przypadków pokazuje, że w zakładach sportowych wszystko jest możliwe i że można wygrać ogromne pieniądze, jeśli ma się szczęście i wyczucie. Oczywiście, trzeba pamiętać, że zakłady sportowe to gra hazardowa i zawsze istnieje ryzyko utraty pieniędzy. Dlatego ważne jest, aby grać odpowiedzialnie i z umiarem.

Warto też pamiętać, że polskie prawo zakładowe określa limity wygranych. Dla zakładów typu Totolotek, Fortuna, czy STS limity wynoszą od 2 do 3 milionów złotych, w zależności od bukmachera. Oznacza to, że nawet jeśli ktoś obstawiłby zakład o wartości 10 milionów złotych i udałoby mu się wygrać, to i tak nie mógłby zgarnąć całej sumy, a jedynie ustaloną w limicie.

Niezależnie od tego, czy ktoś gra dla zabawy, czy z nadzieją na duży wygrany, ważne jest, aby zawsze wybierać legalne i godne zaufania bukmacherki. Dzięki temu można mieć pewność, że pieniądze będą wypłacone w terminie i bezproblemowo.

Lp.Kwota wygranaData wygranejGracz/Zakład
1.3,96 mln zł07.11.2019Trafionych zostało łącznie 9 kuponów w Fortunie – 4 z wygraną 582 tys., 2 z zyskiem 327 tys., 2 z wygraną 310 tys. i 1 dający zarobić 354 tys.
2.1,25 mln zł27.02.2019Gracz STS obstawił kilka kuponów o imponujących kursach, dzięki którym wzbogacił się o ponad milion złotych.
3.532 927 zł19.10.2021Klient Fortuny skorzystał z promocji AKO+ i otrzymał dodatkową premię. Postawił 4048 zł, a wygrał więcej niż pół miliona!
4.523 180 zł20.03.2023Jeden kupon z 16 typami o kursie całkowitym 217 296.42. Stawka 2,68 zł umożliwiła graczowi zarobić prawdziwą fortunę!
5.416 486 zł04.01.202333-letni typer postawił siedem zakładów, ale na wygraną czekał dwa miesiące. Opłaciło się! To na ten moment najwyższa wygrana w historii Betfan.

Warto zaznaczyć, że powyższa tabela przedstawia jedynie największe wygrane, o których wiadomo, że zostały zgłoszone przez bukmachera. Istnieć wiele innych wygranych, których wartość nie była aż tak duża, ale również były one dla graczy niezwykle istotne i dawały im duże zadowolenie.

Prawdopodobieństwo wygrania 1 miliona PLN po obstawieniu kuponu za 2 PLN

Określenie dokładnego prawdopodobieństwa wygrania miliona złotych po obstawieniu kuponu o wartości 2 PLN jest trudne, ponieważ zależy to od wielu czynników, takich jak liczba wydarzeń na kuponie, kursy poszczególnych meczów, jak również od strategii obstawiania i szczęścia gracza.

Z pewnością można jednak stwierdzić, że szansa na wygraną miliona złotych jest bardzo niska i należy ją traktować bardziej jako czystą teoretyczną możliwość niż realną szansę. Aby wygrać tak dużą sumę pieniędzy, trzeba obstawić kupon o bardzo wysokim kursie, na którym będą musiały się spełnić niezwykle rzadkie i mało prawdopodobne zdarzenia.

Największe wygrane u bukmachera. Jak zarobić milion?
Największe wygrane u bukmachera. Jak zarobić milion?

Zazwyczaj kursy na takie zdarzenia wynoszą od 10 do 100+, co oznacza, że prawdopodobieństwo ich spełnienia jest niskie lub bardzo niskie. Co więcej, liczba wydarzeń na kuponie również wpływa na szansę na wygraną, ponieważ im więcej zdarzeń, tym mniejsza szansa na trafienie wszystkich.

Warto pamiętać, że obstawianie zakładów sportowych to gra hazardowa, a szansa na wygraną zawsze jest mniejsza niż szansa na przegraną. Dlatego tak ważne jest, aby grać odpowiedzialnie, z umiarem i nigdy nie ryzykować więcej, niż jest się w stanie utracić.

Niżej przykładowa tabela przedstawiająca kilka możliwych scenariuszy obstawiania, wraz z ich kursami i szacunkowym prawdopodobieństwem wygranej miliona złotych:

Lp.ZakładyKursyPrawdopodobieństwo wygranej miliona złotych
1.10 zdarzeń o kursach 10.000100001 na 100 mln
2.15 zdarzeń o kursach 5.00050001 na 305 mln
3.20 zdarzeń o kursach 2.00020001 na 1,05 mld
4.25 zdarzeń o kursach 1.00010001 na 33,5 mld

Jak widać na powyższej tabeli, szansa na wygraną miliona złotych jest bardzo niska, nawet jeśli zdecydujemy się na obstawienie kuponu o bardzo wysokim kursie. W przypadku typowego zakładu, składającego się z kilku zdarzeń o zwykłych kursach, szansa na wygraną miliona złotych jest nieporównywalnie mniejsza.

Co można kupić za 1 milion PLN, który wygra się w zakładach bukmacherskich?

Jeśli wygra się 1 milion złotych w zakładach bukmacherskich, to istnieje wiele różnych sposobów na to, aby wydać taką sumę pieniędzy. Poniżej kilka propozycji, co można kupić za 1 milion złotych:

Lp.Przykłady wydatkówPrzybliżona wartość
1.Luksusowy apartament w Warszawie1-2 mln zł
2.Samochód Ferrari1 mln zł
3.Rejs jachtem do okoła świata200-300 tys. zł
4.Egzotyczne wakacje w luksusowym kurorcie50-100 tys. zł
5.Inwestycja w nieruchomościzależy od lokalizacji i rodzaju inwestycji
6.Otwarcie własnej firmyzależy od branży i skali biznesu
7.Zakup dzieł sztuki lub kolekcjonerskich przedmiotówzależy od rodzaju przedmiotów
8.Finansowanie nauki lub sztukizależy od projektu i celu finansowania
9.Zakup zegarka z kolekcji haute horlogerie50-100 tys. zł
10.Inwestycja w akcje, obligacje lub inne instrumenty finansowezależy od wybranego instrumentu i ryzyka inwestycyjnego

Oczywiście powyższe przykłady są jedynie sugestiami i zależą od preferencji i zainteresowań osoby, która wygrała 1 milion złotych w zakładach bukmacherskich. Ważne jest, aby pamiętać, że wygrana w zakładach to szansa na spełnienie marzeń i zrealizowanie celów, ale również odpowiedzialne zarządzanie finansami i rozważna alokacja środków, aby uniknąć ich roztrwonienia.

Jaki podatek w Polsce należy zapłacić po wygraniu 1 miliona PLN w zakładach bukmacherskich?

W Polsce wygrane pieniężne uzyskane w zakładach bukmacherskich podlegają opodatkowaniu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, podatek od wygranych w wysokości 12% pobiera bukmacher, u którego został zawarty zakład. Z kolei gracz jest zwolniony z obowiązku odprowadzenia podatku, gdyż zgodnie z polskim prawem podatek ten ponosi bukmacher.

Przykładowa tabela przedstawiająca koszty podatkowe związane z wygraną w zakładach bukmacherskich:

Kwota wygranejPodatek od wygranejKwota netto
1 mln zł100 000 zł880 000 zł

Jak wynika z powyższej tabeli, osoba, która wygra 1 milion złotych w zakładach bukmacherskich, musi liczyć się z opodatkowaniem swojej wygranej w wysokości 12%, czyli 120 000 złotych. Ostateczna kwota netto wyniesie więc 880 000 złotych.

Warto zaznaczyć, że podatek od wygranych w zakładach bukmacherskich w Polsce wynosi 10%, niezależnie od wysokości wygranej. Oznacza to, że nie ma różnicy, czy ktoś wygrał 1 milion złotych czy 10 złotych – w obu przypadkach należy zapłacić podatek w wysokości 10%.

Duże wygrane w zakładach bukmacherskich to marzenie każdego typera

Superbet kod promocyjny 2023
Superbet kod promocyjny 2023

Duże wygrane w zakładach bukmacherskich zdarzają się rzadko i są raczej wyjątkowymi przypadkami. Wszystko zależy od wysokości kursów, liczby zdarzeń na kuponie, a przede wszystkim od poziomu ryzyka, jakie podejmuje gracz.

Większość graczy obstawia zdarzenia o niskich kursach, co zwiększa ich szansę na wygraną, ale jednocześnie ogranicza potencjalną wartość wygranej. Duże wygrane zdarzają się przede wszystkim tym, którzy obstawiają zdarzenia o wysokich kursach lub łączą wiele zdarzeń na jednym kuponie, co zwiększa potencjalną wartość wygranej, ale jednocześnie znacznie obniża jej szansę.

Ponadto, nie ma gwarancji, że wygrana w zakładach bukmacherskich będzie się w ogóle zdarzać. Chociaż szansa na wygraną istnieje, to zawsze należy pamiętać, że obstawianie zakładów to gra hazardowa, a szansa na przegraną jest zawsze większa niż szansa na wygraną.

Warto zauważyć, że najlepsi bukmacherzy zabezpieczają się przed zbyt wysokimi wygranymi poprzez ustanawianie limitów maksymalnej wygranej, które zależą od konkretnego bukmachera oraz rodzaju zakładu. Dlatego też, nawet jeśli gracz obstawiłby zakład o bardzo wysokiej wartości, to i tak nie mógłby wygrać więcej niż ustalony limit.

Podsumowując, duże wygrane w zakładach bukmacherskich są rzadkie i zależą od wielu czynników, takich jak wysokość kursów, liczba zdarzeń na kuponie, strategia obstawiania, a przede wszystkim od szczęścia i umiejętności gracza.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 55

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x