Liga Mistrzów promocje i bonusy na dziś 15.03.2023

Liga Mistrzów promocje i bonusy na dziś 15.03.2023 (środa). Jakie bonusy do odebrania dla tych, którzy zamierzają obstawiać zbliżające się mecze? Poznaj wszystkie aktualne informacje na ten temat!

Liga Mistrzów promocje i bonusy na dziś 14.03.2023
Liga Mistrzów promocje i bonusy na dziś 14.03.2023

Liga Mistrzów bonusy na dziś 15.03.2023

Liga Mistrzów bonusy na dziś 15.03.2023 – gdzie można je odebrać? Oferty specjalne przygotowali bukmacherzy Fortuna, STS, Etoto i nie tylko. Zapoznaj się ze szczegółami właśnie w tym miejscu i pamiętaj, że niektóre akcje promocyjne dostępne są tylko w wybranych godzinach i po spełnieniu konkretnych warunków!

Co można obstawiać w tę środę? Fanom piłki na pewno nie trzeba przypominać – Napoli gra z Eintrachtem, natomiast na Santiago Bernabeu ekipa Realu podejmie Liverpool.

Nie mogło być inaczej – zawsze u najlepszych bukmacherów dostępne są promocje na dziś na Ligę Mistrzów. Rozpiska ofert specjalnych powinna dokładnie odpowiedzieć każdemu na pytanie, gdzie bonusy na obstawianie Ligi Mistrzów. Właśnie tutaj prezentujemy aktualne premie, jakie można znaleźć na stronach z licencją.

Treść jest aktualizowana na bieżąco, dzięki czemu mamy pewność, iż czytamy tylko świeże nowiny z rynku bukmacherskiego. Nie pozostaje każdemu nic innego, jak odpowiedzieć na pytanie, co chciałby odebrać najbardziej i jaki bonus będzie dla niego tym najkorzystniejszym.

Bonusy na dziśIle do odebrania?
Liga Mistrzów: zakład bez ryzyka 🎯100 PLN w STS
Liga Mistrzów: bonus bez depozytu 💰20 PLN w Fortunie
Liga Mistrzów: cashback 🏆200 PLN w BetClic
Liga Mistrzów: bez podatku 🌟Cała oferta w GoBet
Liga Mistrzów: bonus w aplikacji 📱20 PLN w Superbet

Liga Mistrzów promocje i bonusy bukmacherskie to nie tylko bardzo standardowe oferty, ale także nieszablonowe rozwiązania, które trudno jest zupełnie zignorować. A jeżeli ktoś nie ma konta na danej stronie internetowej, także tutaj zobaczyć może, jakie zostały przygotowane oferty specjalne dla tych, co dopiero zapisują się do gry. W niektórych przypadkach – jak u bukmachera Fortuna – do zdobycia jest bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN!

Liga Mistrzów: Bonusy dla nowych

Etoto: Kurs 100.0 na Real z Liverpoolem

Etoto: Kurs 100.0 na Real z Liverpoolem
Etoto: Kurs 100.0 na Real z Liverpoolem

Piłkarze Realu Madryt są coraz bliżej awansu do ćwierćfinału LM. Królewskim pozostaje już tylko postawić przysłowiową kropkę nad „i”, chociaż przeciwko The Reds na pewno to zadanie nie będzie łatwe.

Jeżeli ktoś wierzy w wygraną Realu w spotkaniu rewanżowym z Liverpoolem, może na www.Etoto.pl zagrać na triumf tej drużyny po kursie wynoszącym aż 100.0. Jakby tego było mało – pierwsza wpłata po rejestracji z kodem promocyjnym „BETONLINE” to doładowanie 200% aż do 100 PLN.

Jak skorzystać z tej promocji?

 1. Wejście na www.Etoto.pl
 2. Utworzenie konta za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE”
 3. Wpłacenie co najmniej 100 PLN
 4. Zagranie kuponu z typem na wygraną Realu z Liverpoolem (w dziale „MEGA KURS”)
 5. Odebranie wygranej w formie gotówki – maksymalnie 100 PLN, bez obrotu!

Promocja jest skierowana tylko i wyłącznie do nowych klientów. Kurs dostępny jest dla osób, które nie posiadały konta w Etoto do 12.03.2023 godziny 23.59.

Superbet: 300 PLN na Ligę Mistrzów

Superbet: 300 PLN na Ligę Mistrzów
Superbet: 300 PLN na Ligę Mistrzów

Legalny bukmacher Superbet nie nakłada na graczy obowiązku postawienia z bonusem na konkretny zespół. Każdy może zagrać na tę ekipę, której najmocniej kibicuje i odebrać dzięki niej nawet 300 PLN wygranej ekstra!

Oferta dostępna jest do 15 marca włącznie. Kończy się wraz z rozpoczęciem środowych spotkań w Champions League. Aby z niej skorzystać, należy:

 • Wejść na stronę www.Superbet.pl
 • Utworzyć konto z limitowanym kodem promocyjnym „BETONLINE
 • Dokonać pierwszej wpłaty do bukmachera w wysokości min. 50 PLN
 • Zagrać za 2 PLN zakład z typem na wybrany przez siebie mecz Ligi Mistrzów
 • Odebrać w razie wygranej aż 300 PLN ekstra!

Każdy z graczy może maksymalnie jeden raz skorzystać z tej oferty. Dostępna jest tylko dla nowo zarejestrowanych. Oprócz premii na LM przygotowano także 34 PLN jako freebet czy 20 PLN za pobranie i logowanie w aplikacji mobilnej.

Fuksiarz: Gwarantowany freebet 100 PLN

Fuksiarz - obstawiasz 100 PLN, odbierasz 100 PLN
Fuksiarz – obstawiasz 100 PLN, odbierasz 100 PLN

Jeżeli ktoś nie ma konta u bukmachera Fuksiarz, może teraz utworzyć je na wyjątkowych warunkach, odbierając gwarantowany darmowy zakład (freebet) w wysokości 100 PLN. Aby skorzystać z tej akcji promocyjnej, należy wejść na www.Fuksiarz.pl i wypełnić krótki formularz online.

Nowo zarejestrowany gracz obstawia 100 PLN na dowolne mecze w europejskich pucharach i odbiera 100 PLN ekstra bez względu na to czy uda mu się trafić kupon, czy też nie. Każdy ma jedną szansę na zagranie takiego zakładu.

Jak to dokładnie działa?

 1. Wejście na www.Fuksiarz.pl
 2. Zapisanie się do gry zupełnie za darmo
 3. Zagranie kuponu za 100 PLN – AKO, co najmniej 2 zdarzenia z europejskich pucharów o kursie pojedynczym min. 1.60
 4. Zdobycie 100 PLN freebet u po rozliczeniu kwalifikacyjnego zakładu

Promocja obowiązuje na Ligę Mistrzów oraz inne piłkarskie europejskie puchary. Ważna jest do najbliższego czwartku, czyli 16 marca.

Liga Mistrzów: Bonusy dla stałych klientów

BetCris: Ubezpieczony zakład – bonus freebet 20 PLN

BetCris: Ubezpieczony zakład - bonus freebet 20 PLN
BetCris: Ubezpieczony zakład – bonus freebet 20 PLN

Od wtorku do czawartku osoby zarejestrowane na stronie www.Betcris.pl mają możliwość skorzystania z akcji specjalnej pozwalającej na zagranie ubezpieczonego zakładu na puchary. Oferta daje szansę na zgarnięcie premii w wysokości 20 PLN.

W jaki sposób można skorzystać z tej promocji?

 1. Wejście na www.Betcris.pl
 2. Zalogowanie się na koncie gracza
 3. Wpłacenie co najmniej 50 PLN
 4. Zagranie zakładu AKO za min. 50 PLN – co najmniej 3 zdarzenia z oferty na LM, Ligę Europy lub Ligę Konferencji o kursie pojedynczym min. 1.30
 5. Odebranie 20 PLN freebetu w razie przegranej

Z tego bonusu skorzystać mogą tylko i wyłącznie osoby, które przed startem akcji specjalnej dokonały minimum jednej wpłaty na konto typerskie w Betcris.

Fortuna: Maraton z Bezpiecznikiem

Fortuna: Maraton z Bezpiecznikiem
Fortuna: Maraton z Bezpiecznikiem

Oferta specjalna Dokładka tym razem przygotowana została przez bukmachera Fortuna więcej niż jeden raz. Gracze mogą skorzystać z tej akcji specjalnej na www.eFortuna.pl w dniach od 14 do 16 marca. Codziennie można odebrać zwrot w wysokości do 50 PLN.

W środę gracz w godzinach 18-19 dokonuje kolejnej wpłaty na konto w wysokości co najmniej 50 PLN, podając przy tym kod promocyjny „Fortuna”. Następnym wymogiem jest postawienie kuponu w ciągu maksymalnie 12 godzin od depozytu. Minimalna stawka oraz bonus do zdobycia przedstawiamy w tabeli poniżej.

W przypadku przegranego zakładu gracz otrzymuje zwrot. Maksymalnie ma możliwość zdobycia 50 PLN w ciągu jednej doby.

PROMOCJABEZPIECZNIK 15.03.2023
Kanał– strona www.eFortuna.pl
– aplikacja mobilna
– strona mobilna
Data15 marca (wtorek) – godz. 18-19
Kod promocyjnyFORTUNA
Stawkaminimum 50 PLN
KuponSOLO, AKO, MAXIKOMBI
OfertaPrematch, LIVE
Bonusdo 50 PLN w punktach FKP

Fortuna: Berbuilder bez podatku na puchary

Opcja Betbuilder cieszy się dużym zainteresowaniem w przypadku zakładów na europejskie puchary na stronie www.eFortuna.pl. Kiedy odbywają się mecze Ligi Mistrzów, można korzystać z tego produktu typerskiego, otrzymując wygrane powiększone o 14%. A wszystko to na ofertę przedmeczową, gdyż oferta live w Fortunie dostępna jest bez podatku 24/7!

Aby zagrać kupon bez podatku w przypadku tej promocji należy postawić odpowiedni zakład. Najważniejsze warunki do spełnienia to:

 • co najmniej 3 zdarzenia na kuponie
 • stawka nie mniejsza niż 2 PLN
 • kupon AKO

Uwaga! W przypadku dni z europejskimi pucharami oferta Happy Hours w Fortunie na Betbuilder obowiązuje tylko i wyłącznie w godzinach 16.00-18.00.

Liga Mistrzów bonusy i promocje bukmacherskie na start

Na stronach internetowych legalnych bukmacherów Liga Mistrzów jest zawsze wśród popularnych zakładów. Elitarna Champions League to rozgrywki klubowe, na które na Starym Kontynencie czeka się najmocniej. Co oczywiste, pojawia się bardzo dużo bonusów na ten turniej, a zainteresowanie nimi jest ogromne. Właśnie dlatego chcieliśmy przygotować materiał, który pokazuje to, jakie przygotowane zostały akcje specjalne na zbliżające się mecze LM.

Jakie Liga Mistrzów promocje bukmacherskie ma obecnie? Jeżeli nie mamy konta na jakiejś stronie, która oferuje typowanie tych rozgrywek, a chcemy to zmienić, istnieje możliwość odebrania bonusów specjalnych. Dzięki nim jest do zgarnięcia naprawdę wiele rozmaitych prezentów – zarówno tych od depozytu, jak i takich premii, które odbiera się bez wpłaty środków.

Czym są bonusy powitalne? To premie, dzięki którym za utworzenie konta typerskiego można zgarnąć pieniądze na grę. Bukmacherzy proponują takie oferty, aby były one jak najbardziej atrakcyjne i trzeba przyznać, że w większości przypadków rzeczywiście udaje im się wzbudzić zainteresowanie graczy.

STS bonus na Ligę Mistrzów. 1660 PLN na start!

sts kod promocyjny 2022
STS bonus na Ligę Mistrzów

Osoby, które nie są zarejestrowane w STS, mogą utworzyć konto za darmo na www.STS.pl. Do wpisania jest specjalny kod promocyjny „BETONLINE„, a na dobry początek zdobyć można łącznie nawet 1660 PLN. Jak to się dokładnie odbywa?

 1. Wejście na www.STS.pl
 2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego, który pojawia się po kliknięciu przycisku „Załóż konto” – aktualnie obowiązuje w STS kod promocyjnyBETONLINE
 3. Odebranie 100 PLN jako zakład bez ryzyka na start
 4. Zdobycie trzech bonusów do 1500 PLN za pierwsze wpłaty
 5. Możliwość zgarnięcia do 60 PLN ekstra za wykonanie specjalnych zadań

Po utworzeniu konta w STS można odbierać też przygotowane promocje bukmacherskie na Ligę Mistrzów dostępne na stronie tej marki. Zawsze jest ich wiele, dzięki czemu opinie graczy są najczęściej w tym przypadku bardzo pochlebne.

Fortuna – 20 PLN bez depozytu na Ligę Mistrzów

Fortuna bonusy powitalne 2023
Fortuna bonusy powitalne 2023

A jakby tak było możliwe granie typów na Ligę Mistrzów bez wydawania własnych pieniędzy? Jest to jak najbardziej możliwe, a wszystko dzięki ofercie, jaką na start przygotował dla nowych klientów bukmacher Fortuna. Obowiązujący u niego kod promocyjny brzmi „BETONLINE” – łatwo zapamiętać.

W ramach oferty specjalnej można otrzymać w tym miejscu ponad 600 PLN

 1. Wejście na www.eFortuna.pl
 2. Utworzenie konta za darmo z kodem bonusowym „BETONLINE
 3. Wszystkie na turniej Liga Mistrzów promocje bukmacherskie są już dla nas dostępne!
 4. Na start 20 PLN bez depozytu!
 5. Przy I wpłacie: 10 PLN ekstra
 6. Trzy pierwsze kupony ze zwrotem – łącznie do zgarnięcia nawet 600 PLN!

W tym materiale znajdują się powyżej informacje o tym, jakie przynosi nam Liga Mistrzów promocje bukmacherskie. Tym samym widać, że Fortuna nie tylko wspiera nowych graczy, ale także i tych, którzy są z nim związani od dłuższego czasu.

Fuksiarz – 500 PLN + Polsat Box Go za darmo!

Fuksiarz kod promocyjny. Co podać w 2023?
Fuksiarz kod promocyjny. Co podać w 2023?

Każdy mecz Ligi Mistrzów można w Polsce obejrzeć tylko za pośrednictwem kanałów Polsatu. Dla tych, co jeszcze nie zapisywali się do gry na www.Fuksiarz.pl za pośrednictwem naszego portalu, przygotowano pakiet sportowy Polsat Box Go za darmo na 30 dni! Oprócz tego można postawić kupon do 500 PLN zwrotu i to bez obrotu!

Jak otrzymać bonus w tym miejscu? Fuksiarz daje bonus na start w następujący sposób:

 1. Gracz zakłada konto na www.Fuksiarz.pl
 2. Dokonuje wpłaty co najmniej 100 PLN
 3. Stawia pierwszy kupon bez ryzyka z możliwym zwrotem do 500 PLN
 4. Jeżeli zarejestrował się za pośrednictwem naszego portalu – dostaje pakiet sportowy Polsat Box Go na 30 dni!

Na stronie marki Fuksiarz zawsze dostępne są oferty specjalne związane z Ligą Mistrzów. Każdy może coś w niej dla siebie znaleźć, a pakiet powitalny za rejestrację to tylko początek tego, co jest tutaj do zdobycia.

GoBet – specjalny freebet 30 PLN + 1000 PLN ekstra!

Go+Bet kod promocyjny 2023. GoBet bonusy bez depozytu, opinie
Go+Bet kod promocyjny 2023. GoBet bonusy bez depozytu, opinie

Firma bukmacherska GoBet to częsty wybór typerów, którzy polują na bonusy na Ligę Mistrzów, a także chcą przy typowaniu tych rozgrywek zarobić możliwie jak najwięcej. Dlaczego? To właśnie w tym miejscu możliwe jest granie bez podatku przez cały rok, a to wszystko w każdym kuponie AKO składającym się z przynajmniej trzech typów o pojedynczym kursie min. 1.40.

Jeżeli ktoś jeszcze nie rejestrował się w GoBet, może to zrobić na stronie internetowej www.GoPlusBet.pl. Specjalnie dla naszych Czytelników został przygotowany limitowany kod promocyjny „BETONLINE„. Po jego wpisaniu można otrzymać na dobry początek darmowy zakład w wysokości 30 PLN. To na pewno wystarczające do tego, by postawić pierwszy kupon bez obaw o to, iż coś może potoczyć się nie po naszej myśli. Co więcej – kupon numer jeden za własne środki również jest ubezpieczony i to ze zwrotem nawet do 1000 PLN!

Bonus powitalny w GoBet można odebrać w parę chwil. Wszystko sprowadza się do:

 1. Rejestracji za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE
 2. Wpłacenia środków
 3. Wykorzystania darmowego kuponu w wysokości 30 PLN
 4. Skorzystania z cashbacku do 1000 PLN w razie niepowodzenia

Betclic – 200 PLN cashback na start

Betclic kod promocyjny KODBET
Betclic kod promocyjny KODBET

Gdzie jeszcze Liga Mistrzów bonusy bukmacherskie zapewnia? Na dobry początek można zgarnąć interesujące premie na www.Betclic.pl. Tutaj z kodem promocyjnym „KODBET” jest do odebrania 200 PLN jako cashback, a więc zwrot w razie przegranej w pierwszym kuponie.

Jak to dokładnie działa? Wystarczy zapisać się do gry. Reszta dzieje się już automatycznie:

 1. Wejście na www.Betclic.pl
 2. Zapisanie się do gry z kodem promocyjnym promocyjnym „KODBET
 3. Zdobycie do 200 PLN zwrotu w razie przegranej w pierwszym kuponie
 4. Możliwość korzystania z wielu promocji dostępnych u bukmachera niemal bez przerwy

Legalny bukmacher Betclic to miejsce idealne dla tych, którzy szukają zagranicznego bukmachera z polską licencją. Ta marka znana jest na całym świecie, a jednocześnie można korzystać z niej bez obaw o łamanie przepisów na terenie naszego kraju.

Betcris – pakiet na start 1400 PLN

Bonus powitalny Betcris opinie graczy - czy jest dobry?
Bonus powitalny Betcris opinie graczy – czy jest dobry?

Boosty, zwrot podatku przy typowaniu mobilnym i wiele więcej – to wszystko dostępne jest w Betcris dla tych, którzy zarejestrują tutaj konto. Na turniej Liga Mistrzów promocje bukmacherskie także się pojawiają, a w przypadku niektórych meczów kursy są naprawdę konkurencyjne.

Przygotowany przez Betcris bonus powitalny jest dość zawiły, ale jest sposób na to, żeby sobie z nim poradzić.

 1. Zarejestrowanie się z kodem promocyjnym „BETONLINE” na stronie www.Betcris.pl
 2. Odebranie freebetu 100% do 400 PLN przy I wpłacie
 3. Zdobycie freebetu 50% do 500 PLN przy II depozycie
 4. Zgarnięcie przy wpłacie numer III premii 50% do 500 PLN jako darmowy zakład

Skorzystanie z oferty specjalnej jest przepustką do tego, żeby odbierać inne przygotowane na turniej Liga Mistrzów promocje bukmacherskie. Wystarczy spojrzeć na bonusy na dziś, by przekonać się, że w Betcris rzadko kiedy nie ma czego odbierać.

Na naszej stronie można sprawdzić szczegóły promocji powitalnej Betcris wraz z wymogami dla konkretnych bonusów za wpłaty.

Forbet – prezenty na start o wartości 3050 PLN

Forbet bonus powitalny - proste zasady
Forbet bonus powitalny – proste zasady

Nawet najbardziej wymagający powinni być zadowoleni z tego, co znaleźć można na stronie internetowej www.iForbet.pl. Bukmacher ten proponuje nowym graczom nawet 3050 PLN, a de facto jeszcze więcej dzięki graniu bez podatku!

 1. Wejść na www.iForbet.pl
 2. Zarejestrować konto za darmo, podając kod promocyjny „BETONLINE
 3. Postawić pierwszy kupon bez ryzyka – zwrot do 1000 PLN
 4. Bonus 100% do 2000 PLN przy drugiej wpłacie + dodatkowe 50 PLN za użycie podanego wyżej kodu
 5. Granie bez podatku przez 30 dni – wygrane większe aż o 14% względem standardowej oferty!

Jakie są aktualne kody promocyjne na Ligę Mistrzów?

BETONLINE – ten kod promocyjny pasuje do wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Daje on dodatkowe bonusy i promocje na Ligę Mistrzów.

Gdzie znajdę typy z Ligi Mistrzów?

Wszystkie typy i analizy bukmacherskie znajdują się na naszej stronie głównej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

4.9 / 5. Ocen: 413

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x