Legalne granie w pokera w Polsce. STS Betgames online.

Prawdziwy hit internetu jest to nowość bukmachera STS, czyli Betgames. Jest to legalne granie w gry karciane w internecie, w którym to można grać za prawdziwie pieniądze chociażby w takie gry jak poker online. Poza tym dostępne są jeszcze takie, gry jak wojna czy bakarat. W dodatku wspomniany operator oferuje graczom promocję „Bezpieczne 25 PLN na Betgames”, w której to można otrzymać darmowe środki co tydzień w wysokości 25 złotych.

STS Betgames online. Bonus bez depozytu

STS Betgames online. Bonus bez depozytu

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS online, a także wcześniej gracz dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames” trwa do odwołania. Jednak składa się ona z okresów rozliczeniowych, tzw. etapów. Każdy z nich trwa od od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronę www.STS.pl, a następnie w zakładce tej oferty w sekcji „Bonusy”.

Następnie pozostaje już grać w Betgames STS. Użytkownicy za prawdziwą gotówkę mogą grać chociażby w pokera online. Warto jest zaznaczyć, ze jest to jedyna obecnie w Polsce platforma, w której można korzystać z tego typu gier.

Promocja objęty jest każdy zakład SOLO z kursie minimalnym nie mniejszym niż 2.00, na którym mogą znajdować się typy z Betgames, czyli taki gier, jak:

  • poker
  • wojna
  • bakaret

Stawka zakładu w Betgames STS jest dowolna, ale typer musi mieć na uwadze, że zakład zawarty za środki bonusowe jest wykluczony z tej oferty.

Każdy gracz na koniec okresu rozliczeniowego może liczyć na bonus. Bowiem bukmacher STS przyzna kwotę 10% za przegrane zakłady z Betgames:

Przykład: Suma przegranych zakładów wyniosła 220 złotych. W prezencie gracz otrzyma premie w wysokości 22 złotych.

Użytkownik każdego tygodnia może liczyć na jeden bonus, który maksymalnie może wynieść 25 złotych.

betclic polska nowy bonus za darmo
BetClic online: kod bonusowy na start za darmo

Poker online w STS legalnie:

Legalny bukmacher STS oferuje graczom jeszcze inną ofertę promocyjną jaką jest „Pewne 20 PLN na Betgames”.

W ramach tej akcji każdy gracz może otrzymać bonus do 20 złotych za przegrany zakład.

Bonus bez depozytu od bukmachera STS

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi już na sam start bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjny „BETONLINE”, aby otrzymać te środki.

Kolejna premia znajdzie się na koncie użytkownika pod warunkiem, ze gracz dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas na konto typera może trafić nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic, Etoto. Najlepsze zakłady bukmacherskie w internecie. Promocje, freebety, darmowe zakłady bez ryzyka.

Najlepsi bukmacherzy

betfan online bonus 2021

Zakłady bukmacherskie