FAME MMA 17: Kursy, Typy, Zakłady bukmacherskie

3 lutego 2023 w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się FAME MMA 17. Start gali o 19:00. Jedynym bukmacherem, u którego możecie obstawiać walki jest Betclic. Z kodem KODBET zyskacie w Betclic cashback w wysokości 200 PLN na pierwszy zakład FAME MMA 17.

FAME MMA 17: Kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Jakie na galę FAME MMA 17 typy bukmacherskie zagrać? Bardzo dużo typerów stawia na walkę Boxdel – Jóźwiak. W przypadku walki Ferrari – Łaszczyk także widać wiele zakładów. Trzeba przyznać, że to „gorących” pewniaków często dodaje się też zwycięzcę walki Kwieciński – Wiewiór. W dniu 3 lutego przekonamy się ostatecznie, kto wygrał, a także to, jakie propozycje typerskie okazały się najlepsze.

Z całą pewnością jednym z najciekawszych starć będzie pojedynek włodarza FAME MMA – Michała „Boxdela” Barona z właścicielem FEN – Pawłem Jóźwiakiem. Ciekawie zapowiada się też main event, w którym Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem „Szczurkiem” Łaszczykiem.

Uwaga! Każdy ma możliwość stawiać na FAME MMA 17 typy bez ryzyka! Na stronie www.Betclic.pl do wykorzystania czeka specjalny kod promocyjny „KODBET” na galę – dzięki niemu stawia się kupon ze zwrotem do 200 PLN w razie przegranej. Gdzie odebrać? Do dyspozycji oddajemy baner!

FAME MMA 17 kod promocyjny
FAME MMA 17 kod promocyjny
🥊 Gdzie obstawiać FAME MMA 17? 🥊Betclic
🔥 Najciekawsza walka FAME MMA 17 🔥Boxdel – Jóźwiak
🔝 Main event 🔝Ferrari – Łaszczyk
💰 Bonus Betclic FAME MMA 17 💰200 PLN Cashback

Fame MMA 17: Obstawiaj w Betclic

FAME MMA 17 możecie obstawiać legalnie wyłącznie u bukmachera Betclic. Bukmacher ten posiada ciekawą ofertę powitalną. O szczegółach dotyczących wszystkich promocji dostępnych w Betclic pisaliśmy tutaj. Nie znajdziemy u innego bukmachera zakładów na galę FAME – tylko w Betclic jest możliwość ją obstawiać. Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta u tego bukmachera, ma teraz niepowtarzalną szansę, by grać typy na FAME MMA 17 bez ryzyka!

FAME MMA 17 Betclic Obstawianie
FAME MMA 17 Betclic Obstawianie

Jak obstawiać FAME MMA 17 w Betclic?

Obstawianie każdej gali FAME MMA w Betclic to naprawdę prosta sprawa. Wystarczy postępować według poniższego schematu.

 • Wejdź na www.betclic.pl lub kliknij ten link
 • Kliknij „Zarejestruj się”
 • Wypełnij niezbędne pola
 • Wpisz kod promocyjny: KODBET – jeżeli kliknąłeś w powyższy link, kod powinien uzupełnić się automatycznie
 • Dokończ rejestrację

5. prostych kroków wystarczy, by zagrać swój pierwszy kupon w Betclic. Naszym zdaniem idealnym momentem na to, by postawić premierowy kupon, jest właśnie gala FAME MMA 17.

Przypominamy, że z kodem promocyjnym KODBET zyskasz cashback w wysokości 200 PLN.

Obstawianie FAME MMA 17 w Betclic jest proste i wygodne również dlatego, iż bukmacher ten posiada jedną z najlepszych aplikacji mobilnych. Oprócz tego Betclic posiada również naprawdę świetnie skonstruowaną stronę internetową oraz bardzo dobrą ofertę powitalną. Takie kombo, daje Betclicowi wysokie miejsce w naszym rankingu bukmacherów 2023.

ranking bukmacherów 2023
Sprawdź aktualny ranking bukmacherów

FAME MMA 17: Kursy bukmacherskie

Najwięcej na Fame MMA 17 zarobić będzie można obstawiając zwycięstwo Szeligi w starciu z Marcinem „Polish Zombie” Wrzoskiem. Spory kurs bukmacher Betclic przygotował na debiutanta – Cezarego „Czarmagedona” Jóźwika, który zmierzy się z Gimperem.

Tak prezentują się wszystkie kursy FAME MMA 17.

🥊 Kursy na walki Fame MMA 17 🥊KursKurs
Alan Kwieciński – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka1.901.70
Marcin Wrzosek – Piotr „Szeli” Szeliga1.124.50
Filip „Filipek” Marcinek – Robert Karaś1.622.00
Cezary „Czarmagedon” Jóźwik – Tomasz „Gimper” Działowy5.001.10
Wac Toja – Sebastian Fabijański4.151.15
Amadeusz „Ferrari” Roślik – Kamil „Szczurek” Łaszczyk2.301.48
Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk – Wiktoria „Wiki” Jaroniewska1.302.90
Michał „Boxdel” Baron – Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak1.382.55
Marcin Rafonix Krasucki – Mikołaj Mixer Magdziarz1.154.15
Kursy FAME MMA 17 z dn. 10.01.2023

Karta walk FAME MMA 17 prezentuje się solidnie i zdecydowanie jest co obstawiać. Na ten moment bukmacher Betclic nie przygotował zakładów innych niż na zwycięzców walk, jednak na 100% ok. 2 tygodnie przed galą pojawią się również inne rodzaje zakładów na FAME MMA 17.

Obstawianie FAME MMA 17 tylko w Betclic - kod promocyjny "KODBET"
Obstawianie FAME MMA 17 tylko w Betclic – kod promocyjny „KODBET”

FAME MMA 17: Typy i kupon z faworytami

Trzeba przyznać, że kilka walk na FAME MMA 17 robi ogromne wrażenie. Sporo walk może potoczyć się w naprawdę różny sposób, a przecież nieprzewidywalność to klucz do sukcesu gal zarówno sportowych jak i freak fight.

Na załączonym po prawej stronie obrazku, widzicie wirtualny kupon FAME MMA 17 w Betclic.

Obstawiliśmy samych faworytów, a więc graliśmy po najniższych kursach. Udało się „uzbierać” kurs na poziomie 20.51, co przy stawce 10 PLN daje potencjalną wygraną 180,49 PLN.

Gdyby zagrać za 100 PLN, kwota do wygrania wynosić będzie 1804,90 PLN. Sami przyznacie, że jest o co grać, a przecież nie jest powiedziane, że musicie obstawiać samych faworytów.

Warto też pamiętać, że bukmacher Betclic przygotował dla nowych graczy świetną promocję, dzięki której przy postawieniu swojego pierwszego kuponu otrzymacie cashback w wysokości 200 PLN.

Tak przygotowana promocja, plasuje bukmachera Betclic w czołówce polskich bukmacherów, o czym szerzej pisaliśmy w rankingu najlepszych buków w Polsce.

Podczas zakładania konta w Betclic wpiszcie kod KODBET, aby aktywować promocję.

FAME MMA 17: Kupon z faworytami

Już niebawem Betclic doda zarówno na stronę, jak i aplikację mobilną kursy, dzięki którym atrakcyjność obstawiania FAME MMA 17 zdecydowanie wzrośnie. Wśród dodatkowych zakładów, znajdziecie zapewne:

 • możliwość typowania wygranej w konkretnej rundzie
 • sposób zwycięstwa (KO, TKO, na punkty, DSQ)
 • przedział minutowy, w którym dany zawodnik wygra
 • zakłady specjalne

Póki jednak takich kursów Betclic nie przygotował, zapraszamy na przegląd poszczególnych walk i typy FAME MMA 17 redakcji Sport1.pl

FAME MMA 17: Typy bukmacherskie

Zdecydowanie największe dymy zapowiadają się w walce włodarza federacji FAME MMA – Boxdela, z właścicielem Federacji FEN – Pawłem Jóźwiakiem. Niemniej jednak nadal main eventem pozostaje walka Amadeusza Roślika z Kamilem Łaszczykiem.

FAME MMA 17: Typy bukmacherskie
FAME MMA 17: Typy bukmacherskie

Faworytem walki wg bukmachera Betclic jest Michał „Boxdel” Baron. Potężny włodarz federacji FAME MMA 17 nieźle poddymił w stronę Pawła Jóźwiaka i na 100% to ta walka przyciągnie tłumy na krakowską Tauron Arenę oraz przed ekrany.

Boxdel ma na swoim koncie 3 freak fightowe walki. Dwie z nich przegrał: z Kubańczykiem i z Don Kasjo. Wygrał raz pokonując Jakuba Szymańczyka.

Paweł Jóźwiak ma na swoim koncie jedną walkę. W dosyć komicznej walce, pokonał Marcina Najmana.

Betlic proponuje na zwycięstwo Boxdela kurs 1.58, a na Pawła Jóźwiaka – 2.15. Warto dodać, że na jednej z kolejnych gal FEN, dojdzie do rewanżu.

Walka odbędzie się w formule K-1, w małych rękawicach. Naszym zdaniem underdog – czyli Paweł Jóźwiak wygra tę walkę, a co za tym idzie planujemy zagrać na zwycięstwo Prezesa FEN w Betclicu po kursie 2.15.

FAME MMA 17 Main Event: Nasz typ

Main event FAME MMA 17 wzbudził sporo kontrowersji. A przecież o to chodzi, by rywalizacja polaryzowała. I to właśnie wydarzyło się po ogłoszeniu main-eventu, w którym znany freak fighter Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem „Szczurkiem” Łaszczykiem.

Ferrari ma bilans 5-5-0. Swoje dwie ostatni wygrał, pokonując Mariusza „Hejtera” Słońskiego, a następnie rozprawiając się z „Bombą”.

Przegrał 3 razy z… jednym zawodnikiem. Tym jest rzecz jasna Adrian Polak. Raz stało się to w legendarnej już walce, gdy Ferrari sam pozbawił się zwycięstwa, kopiąc pokonanego już rywala.

Kamil Łaszczyk to zawodowy pięściarz kategorii słomkowej. W swojej karierze wygrał 32 walki i… nie przegrał ani jednej.

Walka odbędzie się w formule MMA, dzięki czemu Amadeusz ma tak naprawdę jakiekolwiek szanse.

Zdecydowanym faworytem wg bukmachera Betclic jest Łaszczyk. Kurs na jego wygraną wynosi 1.40, a na Amadiego 2.60.

FAME MMA 17: Kursy i typy na main event
FAME MMA 17: Kursy i typy na main event

Naszym zdaniem zawodowy pięściarz nie ma zwyczajnie prawa przegrać walki z doświadczonym, ale jednak amatorem. Proponujemy typ – zwycięstwo Łaszczyka po kursie 1.40 w Betclic.

FAME MMA 17: Kursy i typy | Walka o pas mistrzowski

UWAGA! Walka Tańcula vs Wiewiór została przełożona ze względu na kontuzję tego pierwszego. Nowym rywalem Wiewiórki na FAME MMA 17 został Alan Kwieciński.

Tańcula kontra Wiewór to walka, która powinna cieszyć się również sporym zainteresowaniem widzów. Będzie to walka o pas mistrzowski kategorii średniej, w wadze do 84 kg.

FAME MMA 17: Walka o pas. Kursy i typy bukmacherskie

Panowie nie poddymiają na jakimś niewyobrażalnym poziomie, choć trzeba przyznać, że Wiewiór stara się robić, co tylko może, by uatrakcyjnić całe widowisko.

Niezależnie od tego, walka ta na pewno będzie stała na wysokim sportowym poziomie. I jak już przy poziomie jesteśmy. Główna obawa dotycząca tego starcia jest taka, że 90% walki odbędzie się w parterze.

Wiewiór znany jest z nieprzeciętnych umiejętności grapplingowych i z całą pewnością będzie od początku starał się sprowadzić walkę właśnie do parteru.

Tańcula z kolei nabrał już dużego doświadczenia, więc spodziewamy się ciekawej bitwy.

Jest to jedna z nielicznych walk, w których planujemy postawić na wygraną underdoga. Naszym zdaniem Arkadiusz Tańcula wygra. Kurs na takie zdarzenie w Betclic wynosi 2.20.

Typ na walkę kobiet na FAME MMA 17

Na gali FAME MMA 17 zadbano – zresztą jak zwykle – o ciekawą dywersyfikację całej karty walk. W jednym ze starć dojdzie do bitwy kobiecej. Debiutująca „Sheeya” zmierzy się z Wiktorią Jaroniewską.

Sheeya, czyli Klaudia Kołodziejczyk miała zawalczyć już na jednej z wcześniejszych gal FAME MMA. Z powodu kontuzji musiała wycofać się, a zastąpiła ją właśnie „Wiki”.

Wiki bez większych problemów pokonała Lalunę, a na kolejnej gali pokonała Martę „Renti” Rentel.

Sheeya wróciła już po kontuzji do pełnej sprawności i na I Konferencji FAME MMA 17 pokazała niesamowitą muskulaturę.

Walka odbędzie się w formule MMA. Mimo tego, że będzie to debiut Klaudii, podejrzewamy, że influencerka pokaże się z bardzo dobrej strony.

Jeżeli wygra Jaroniewska, będzie miała już rekord 3-0-0 i pewnie będzie szykowała się do walki o pas.

Walka kobiet na FAME MMA 17

Faworytką starcia wg Betclic jest Sheeya. Naszym zdaniem, mimo faktu debiutowania, Klaudia Kołodziejczyk wygra z Wiki Jaroniewską. Kurs na takie zdarzenie w Betclic wynosi 1.42.

W momencie, gdy bukmacher Betclic poszerzy swoją ofertę o inne rodzaje zakładów, zaktualizujemy ten wpis o konkretne informacje. Dodamy także nowe typy, nieco bardziej zainteresowane niż zakłady proste na FAME MMA 17.

FAME MMA 17: Zakłady bukmacherskie

Było już o promocjach w Betclic na FAME MMA 17, o kursach. Zaprezentowaliśmy też kilka – naszym zdaniem – najciekawszych typów na najciekawsze walki. Jak FAME MMA 17 prezentuje się w pigułce bukmacherskiej?

🔝 Najwyższy kurs na FAME MMA 17 🔝4.25 – Piotr Szeliga
✨ Największy faworyt na FAME MMA 17 ✨1.15 – Marcin Wrzosek
🥊 Najbardziej wyrównana walka wg Betclic 🥊Filipek – Karaś
🔥 Największe dymy na FAME MMA 17 🔥Boxdel – Jóźwiak
💰 Promocja w Betclic na FAME MMA 17 💰200 PLN Cashback

Jeszcze raz przypominamy, że jedynym bukmacherem, u którego możecie legalnie obstawiać FAME MMA 17, jest bukmacher Betclic.

Więcej informacji o FAME MMA:

FAME MMA 17: Informacje

FAME MMA 17 odbędzie się 3 lutego 2023 w piątek w Tauron Arena Kraków. Start transmisji o 19:00. Pierwsza walka już o 20:00. Jedynym bukmacherem, u którego możecie typować wyniki walk FAME MMA 17 jest Betclic. Oglądać galę możecie na famemma.tv po wykupieniu PPV.

FAME MMA 17: Kiedy3 lutego 2023
Godzina20:00
Gdzie obstawiać FAME MMA?Betclic
Gdzie odbędzie się FAME MMA 17?Tauron Arena Kraków
Gdzie oglądać FAME MMA 17?famemma.tv

FAME MMA 17: obstawianie bez ryzyka!

Chciałbyś zagrać na swoich faworytów FAME MMA 17, jednak obawiasz się, że któryś z nich może sprawić niemiłą niespodziankę i nie odnieść zwycięstwa? Oficjalny sponsor gali, bukmacher Betclic, ma dla takich osób, jak ty zakład bez ryzyka. To możliwość zagrania kuponu, który albo przyniesie wygraną, albo zwrot zagranej stawki w przypadku potknięcia.

Jak dokładnie działa w przypadku FAME MMA 17 obstawianie bez ryzyka? Nie ma w tym nic skomplikowanego. Jeżeli na naszej stronie poznałeś już typy i myślisz o tym, jak je postawić, nie powinieneś mieć większych problemów z odebraniem bonusu!

Obstawianie FAME MMA bez ryzyka
Obstawianie FAME MMA bez ryzyka

Premia na start? Tak, tylko dla nowych graczy dostępny jest w Betclic specjalny zakład bez ryzyka w wysokości 200 PLN. Pamiętać należy o tym, by przy rejestracji wykorzystać kod promocyjny KODBET. To jedyny sposób na to, by na FAME 17 zakłady grać z możliwością zwrotu stawki w razie przegranej!

Jak postawić FAME MMA 17 typy bez ryzyka w Betclic?

 1. Wejście na stronę internetową www.Betclic.pl
 2. Utworzenie konta za darmo, podając przy tym kod promocyjny KODBET
 3. Dokonanie pierwszej wpłaty i zagranie kuponu numer jeden
 4. Postawienie kuponu zawierającego przygotowane na FAME MMA 17 typy
 5. Odebranie wygranej lub pełnego zwrotu zagranej stawki nawet do kwoty 200 PLN!

Bez względu na to czy jesteś osobą doświadczoną w typowaniu, czy nie, musisz wiedzieć, że grać można na gale FAME w Betclic nie tylko przed rozpoczęciem danej walki, ale także już w trakcie jej trwania. Tym samym jest wiele sposobów na to, by zgrać kupon!

Nie trzeba grać tylko i wyłącznie na największych faworytów gali. Wszystko zależy od tego, co podpowiada typerski nos. Warto pamiętać, że dzięki zakładowi bez ryzyka nawet porażka nie jest dotkliwa, ponieważ przynosi pełny zwrot zagranej stawki nawet do kwoty 200 PLN. Tym samym nie ma w zasadzie żadnego scenariusza, w którym jest się przegranym.

FAME MMA 17 obstawianie bez ryzyka działa tylko ze specjalnym kodem promocyjnym i skierowane jest do nowych klientów, którzy dopiero co utworzyli konto. Rejestracji można dokonać przed galą, ale także i w trakcie jej trwania.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 45

Marcin

Fan freak fightów, piłki nożnej w polskim wydaniu oraz nowych technologii.

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM
Najwyższy kurs - 300.0 na wygraną City w finale LM

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x