FAME MMA 17: Karta walk, zawodnicy. Kto walczy na Fame MMA 17?

Wyniki Fame MMA 16 w większości nie zaskoczyły. Wygrał tylko jeden underdog, natomiast 9 walk zakończyło się zgodnie z naszymi przewidywaniami oraz prognozami bukmachera Betclic. Zaprezentowano też kilku zawodników, którzy wezmą udział w FAME MMA 17.

Fame MMA 17 Karta walk zawodnicy kiedy gala

FAME MMA 17: Karta walk

Oczywiście jest jeszcze za wcześnie, by ze 100% pewnością stwierdzić, kto z kim zawalczy podczas gali FAME MMA 17, natomiast znamy już kilka nazwisk nowych zawodników

🥊 FAME MMA 17: Kto walczy? 🥊ℹ️ Informacje ℹ️
Arkadiusz Tańcula – Maksymilian WiewiórkaWalka o pas w kat. do 84 kg
Łukasz „Mandzio” SamońDebiut
Sebastian FabijańskiDebiut
Czarek JóźwikDebiut
Kacper Błoński – Marcin DubielNiepotwierdzone
Mateusz Murański – Alan KwiecińskiNiepotwierdzone

FAME MMA 17: Tańcula vs Wiewiór w walce o pas

Póki co potwierdzone jest jedno pełne zestawienie: Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Maksymilianem „Wiewiórem” Wiewórką. Będzie to walka o pas mistrzowski w kategorii do 84 kg. Walka odbędzie się w formule MMA.

Fame MMA 17: Debiutanci

Fame MMA 17 Zawodnicy Debiutanci
  • Łukasz „Mandzio” Samoń
  • Sebastian Fabijański
  • Czarek Jóźwik

Na ten moment mamy pełną wiedzę dotyczącą 3 debiutantów. Federacja FAME po raz kolejny udowadnia, że jest niedościgniona na rynku freak-fightów. Sebastian Fabijański z całą pewnością stworzy takie Alter Ego, które zapadnie na długo fanom tego typu rozrywki.

Mandzio przeszedł niesamowitą metamorfozę. Obecnie waży ok. 80 kg. Mandzio zrzucił ponad 67 kg natomiast nie wiemy jeszcze z kim zawalczy na Fame MMA 17. Wśród kandydatów rozpatrywany jest Ewron.

Póki co nie ma żadnych przecieków odnośnie rywala Czarka Jóźwika.

Kiedy gala FAME MMA 17? Gdzie?

🥊 FAME MMA 17 🥊ℹ️ Informacje ℹ️
Data11 lub 15 marca 2023
MiejsceKraków
Main eventTańcula – Wiewiór (MMA)
Gdzie oglądać?FameMMA.tv

Fame MMA 17: Zawodnicy

Jacy zawodnicy wezmą udział w FAME MMA 17? Arkadiusz Tańcula, Maksymilian Wiewiór, Sebastian Fabijański, Mandzio, Czarek Jóźwik.

Możemy także próbować wydedukować kolejnych zawodników. Na Fame MMA 16 nie walczyli m. in. Xayoo, Szeliga, Błoński, Mateusz Murański. W kuluarach słychać także o potencjalnej walce Wardęgi z Nitro, choć ta ma największy znak zapytania.

Ten artykuł będzie aktualizowany na bieżąco, wraz z nowymi informacjami pojawiającymi się w oficjalnych komunikatach Fame MMA. Przypominamy, że jedynym bukmacherem, u którego możecie obstawiać Fame MMA, jest Betclic. Z kodem promocyjnym KODBET, zyskacie w Betclic dodatkowe środki na grę.

5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Folvart
Folvart
27 dni temu

Jakby co to Czarek Jóźwik a nie Rafał Masny

Back to top button
2
0
Dodaj swój komentarz.x