Kiedy i gdzie gala FAME MMA 17? Oto data + godzina!

Kiedy FAME MMA 17? Gala odbędzie się szybciej, niż niektórym kibicom się wydaje! Warto wiedzieć, FAME MMA 17 gdzie się odbędzie, a także jaka data i godzina związana jest z tym wydarzeniem!

Kiedy i gdzie gala FAME MMA 17? Oto data + godzina!
Kiedy i gdzie gala FAME MMA 17? Oto data + godzina!

FAME MMA 17 kiedy? Oto kluczowe informacje!

Polscy kibice uwielbiają spędzać czas na oglądaniu freak fightów, dlatego doszukiwanie się przez nich informacji na temat tego FAME MMA 17 kiedy się odbędzie nie jest żadną zaskakującą nowiną. Kluczowe informacje na temat tej imprezy są już dostępne. Dzięki temu wszyscy mogą dowiedzieć się, jaka związana jest z galą FAME MMA 17 data, czyli w jaki dzień wystąpią w oktagonie znani celebryci.

Chcesz wiedzieć, kiedy jest FAME MMA 17? Dzień rozpoczęcia tego wydarzenia został ogłoszony, a fani występów freak fighterów będą na pewno zadowoleni, ponieważ nie będą musieli długo czekać w nowym roku na solidną dawkę pojedynków w oktagonie FAME.

Obstawianie FAME MMA 17 tylko w Betclic - kod promocyjny "KODBET"
Obstawianie FAME MMA 17 tylko w Betclic – kod promocyjny „KODBET”

Federacja FAME MMA musiała w końcu ogłosić, na jaki dzień zaplanowana została gala FAME MMA 17. Nie mogło być inaczej. Trzeba było podać te dane możliwie jak najwcześniej, aby kibice wygospodarowali sobie wolny czas na obejrzenie imprezy przynajmniej przed telewizorem, ale w wielu przypadkach pewnie na trybunach hali widowiskowo-sportowej.

W tabeli poniżej przedstawiamy jaka jest FAME MMA 17 oficjalna data startu. To właśnie wtedy rozpocznie się wydarzenie, które na pewno bardzo chętnie będzie oglądanie na terenie całego kraju.

Wydarzenie:🔥 FAME MMA 17 🔥
Data:🗓️ 3 lutego 2023 🗓️
Dzień startu:⏱️ Piątek ⏱️
Godzina startu:⌚️ 20.00 ⌚️

FAME MMA 17 gdzie? Oto miejsce wybrane przez organizatorów!

Elektryzująca, przygotowana na FAME MMA 17 karta pojedynków sprawia, iż nie brakuje osób, które chcą zobaczyć całe wydarzenie na żywo z perspektywy trybun. To możliwe? Oczywiście, ale przede wszystkim należy wiedzieć FAME MMA 17 gdzie się odbędzie. Bez tego trudno o wykonanie pierwszych kroków związanych z rezerwacją biletów czy planowaniem podróży.

Na jaki obiekt zdecydowali się organizatorzy gali FAME MMA 17? Po raz kolejny spodziewają się tłumów chętnych i dlatego zarezerwowali na swoje potrzeby krakowską Tauron Arenę. W styczniu na tym obiekcie mistrzostwa świata w piłce ręcznej, a na początku lutego – freak fighty!

Wiedząc już to, kiedy jest FAME MMA 17, nie pozostaje nic innego jak zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi obiektu, w którym ten event będzie miał miejsce. To naprawdę duży obiekt, którego pojemność całkowita to ponad 20.000 osób!

Obiekt:🏟️ Tauron Arena 🏟️
Miasto:🐉 Kraków 🐉
Miejsc siedzących:👨‍👩‍👧‍👦 15 030 👨‍👩‍👧‍👦
Pojemność całkowita:👨‍👩‍👧‍👦 20 400 👨‍👩‍👧‍👦

Wiadomo zatem już na sto procent, że FAME MMA 17 w Krakowie się odbędzie, a start zaplanowany został na dzień 3 lutego. Warto pamiętać, że to piątek, a nie sobota.

Wpis jest aktualizowany na bieżąco. Podajemy w nim wszystkie istotne fakty związane z galą. Przypominamy, że jednym ze sponsorów gali jest legalny bukmacher Betclic i to u niego można grać zakłady na FAME MMA 17.

UFC za darmo w STS
UFC za darmo w STS

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 341

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x