FAME MMA 16 Kursy, Typy, Zakłady: Bonusy bukmacherskie na Fame MMA [05.11.22]

Zobacz już teraz na galę FAME MMA 16 typy bukmacherskie, a także przekonaj się, jakie wystawiono kursy na poszczególnych zawodników. Gdzie dostępne bonusy na obstawianie gali, która odbędzie się 05.11.22 w Gliwicach?

FAME MMA 16 KURSY TYPY ZAKŁADY
FAME MMA 16 typy, kursy i bonusy bukmacherskie [05.11.22]

FAME MMA 16: Kursy bukmacherskie

Jeszcze przed ogłoszeniem wszystkim walk gali FAME MMA 16 kursy bukmacherskie pojawiły się w ofercie Betclic. Dzięki notowaniom można łatwo sprawdzić, kogo uznaje się za niemalże pewniaka do zwycięstwa, a kto traktowany jest jak typowy underdog.

Fame MMA 16 WalkiKurs 1Kurs 2
Mateusz „Tromba” Trąbka vs Marcin Dubiel1.901.75
Jacek „Muran” Murański vs Robert „Sutonator” Pasut2.451.45
Patryk „Bandura” Bandurski vs Alan „Braveheart” Kwieciński1.821.82
Mariusz „Hejter” Słoński vs Amadeusz „Ferrari” Roślik7.001.05
Mateusz „Matt MeKnife” Janusz vs Krystian „Krycha” Wilczak2.451.45
Patryk „Patrykos” Domke vs Adrian „Polak” Polański3.301.25
Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs Filip „Filipek” Marcinek4.001.18
Szymon „Szymool” Besser vs Dawid „Dzinold” Rzeźnik2.751.35
Marta „Martirenti” Rentel vs Wiktoria „Wiki” Jaroniewska2.601.40
Radosław „Wiejski Koks” vs Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.402.60


Oczywiście, im większy jest kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Nie można zapominać jednak, iż przewidywania bukmacherów nie biorą się z niczego, a sensacyjne rozstrzygnięcia mają miejsce, ale także i niezbyt często.

Fame MMA 16 Kursy

Istotne jest również, by pamiętać, że na FAME MMA 16 kursy będą się na pewno cały czas zmieniać. Faworyci nie muszą być cały czas ci sami, a szczególnie w przypadku pojedynków, gdzie wartości liczbowe są do siebie zbliżone.

FAME MMA 16: Kto, gdzie, kiedy?

FAME MMA 16 Informacje
Kiedy?05.11.2022 r.
Gdzie?Arena Gliwice
Gdzie oglądać?Famemma.tv
Gdzie obstawiać?Betclic

Włodarze federacji FAME MMA przygotowali dla fanów freak fightów niemałą niespodziankę, ogłaszając, że po sierpniowej gali wrócą na pierwszy plan jeszcze w listopadzie. Gala FAME MMA 16 odbyć ma się dokładnie 5 listopada, a tym razem zdecydowano się na imprezę w Arenie Gliwice, która łącznie jest w stanie pomieścić nawet 17 tysięcy osób.

Stąd taka, a nie inna data? Z pewnością jest to spowodowane sporą ciasnotą w kalendarzu imprez sportowych na koniec roku. Organizatorom gal MMA na pewno nie pomaga fakt, że już 20 listopada rozpoczyna się piłkarski mundial w Katarze, a z tym wydarzeniem mało kto odważy się konkurować na oglądalność.

FAME MMA 16 - zakład bez ryzyka Betclic
FAME MMA 16 – zakład bez ryzyka Betclic

Podsumowując najważniejsze informacje, FAME MMA 16 odbędzie się w pierwszą sobotę listopada. Początek będzie miał miejsce o godzinie 20, tak jak tradycyjnie rozpoczynają się wydarzenia z tego cyklu.

Fame MMA 16: Obstawianie

Fame MMA 16 można obstawiać wyłącznie u bukmachera Betclic. Żaden inny bukmacher nie posiada w swojej ofercie zakładów na Fame MMA, niezależnie od tego, która gala to jest.

Bonus Fame MMA 16 Freebet 200 PLN
FAME MMA kod promocyjny Betclic

Kogo będzie można zobaczyć podczas gali? Ci, których interesują na FAME MMA 16 typy, na pewno muszą dokładnie znać kartę walk. Można spodziewać się pewnych roszad, jeśli zawodnicy nabawią się kontuzji lub nie będą mogli wystąpić z innych rozmaitych powodów. Ten wpis będzie aktualizowany na bieżąco, by każdy mógł mieć pewność, że sprawdza jedynie świeże newsy bez przedawnionych informacji.

FAME MMA 16 karta walk, czyli kto walczy 05.11.22:

FAME MMA 16 - kto walczy?
FAME MMA 16 – kto walczy?
 • Main Event – Mateusz „Tromba” Trąbka vs Marcin Dubiel
 • Co-Main Event – Jacek „Muran” Murański vs Robert „Sutonator” Pasut
 • Patryk „Bandura” Bandurski vs Alan „Braveheart” Kwieciński (walka bokserska w małych rękawicach)
 • Mariusz „Hejter” Słoński vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
 • Mateusz „Matt MeKnife” Janusz vs Krystian „Krycha” Wilczak
 • Patryk „Patrykos” Domke vs Adrian „Polak” Polański
 • Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs Filip „Filipek” Marcinek (walka na zasadach K-1)
 • Szymon „Szymool” Besser vs Dawid „Dzinold” Rzeźnik
 • Marta „Martirenti” Rentel vs Wiktoria „Wiki” Jaroniewska
 • Radosław „Wiejski Koks” vs Natan „Bóg Estetyki” Marcoń

FAME MMA 16: Bonusy i promocje w Betclic

FAME MMA 16 Bonusy

Nie wszędzie można grać na galę FAME MMA 16 typy, dlatego też dobrze jest jak najwcześniej zapewnić sobie dostęp do zakładów na to wydarzenie. Pełną ofertę na galę znaleźć można pod adresem internetowym www.Betclic.pl u legalnego bukmachera online. To właśnie tutaj dostępne są też przygotowane na FAME MMA 16 bonusy, a to wszystko ze specjalnym kodem promocyjnym „KODBET” – może go wpisać każdy fan freak fightów, który planuje grać FAME MMA 16 typy bukmacherskie, ale i nie tylko.

Jest tylko jedna szansa na to, aby wykorzystać u bukmachera Betclic kod promocyjny i jest to moment zakładania konta. Wszyscy zarejestrowani, którzy już mają profil typerski w tym miejscu, nie mają możliwości, aby z dodatkowej premii skorzystać. Jest to prezent tylko i wyłącznie dla świeżo upieczonych graczy.

Łatwo jest zapamiętać aktywny przed galą FAME MMA 16 kod promocyjny Betclic. To tylko jedno hasło „KODBET„. Wpisujemy je w odpowiednią rubrykę w formularzu rejestracyjnym i na tym kończy się nasze zadanie!

Bonus powitalny w Betclic to 200 PLN na start bez ryzyka. Dzięki ofercie można postawić pierwszy kupon zawierający FAME MMA 16 typy i otrzymać albo wygraną, albo zwrot zagranej stawki i to nawet w wysokości 200 PLN. Jak to dokładnie się odbywa? Wszystko zostało wytłumaczone poniżej.

Jak odebrać w Betclic bonus na FAME MMA 16?

 1. Wejść na stronę www.Betclic.pl
 2. Zarejestrować darmowe konto, wpisując w formularzu kod promocyjny „KODBET
 3. Postawić pierwszy kupon za własne środki
 4. Jeżeli typy na FAME MMA 16 okażą się trafione, wygrana trafi na konto. W przypadku przegranej nastąpi zwrot postawionych pieniędzy
 5. Z bonusu skorzystać można tylko w pierwszym kuponie zagranym po rejestracji

Tylko u legalnego bukmachera Betclic można obstawiać zakłady bukmacherskie na FAME MMA 16. Znajdziemy tutaj także inne typy na podobne wydarzenia, a to wszystko zgodnie z przepisami. Pamiętajmy, że w Polsce grać można jedynie na stronach legalnych z odpowiednią licencją Ministerstwa Finansów.

FAME MMA 16: Typy

Mateusz „Tromba” Trąbka vs Marcin Dubiel

Dubiel nie tak dawno występował podczas gali oznaczonej numerem 15, a więc można powiedzieć, że kibice nie zdążyli się za nim jeszcze porządnie stęsknić. Mimo to, na pewno na jego kolejną walkę będą czekać z wypiekami na twarzy. Tym bardziej, że ostatnio w klatce rzymskiej bez limitu czasowego pokazał charakter, wolę walki oraz to, że łatwo się nie poddaje. Ostatecznie udało mu się wygrać z Kacprem Błońskim, a jego występ trwał aż 18 minut.

Rywalem Dubiela będzie Mateusz „Tromba” Trąbka i z pewnością tej osoby także nikomu przedstawiać nie trzeba. To popularny youtuber, ale mający mniejsze doświadczenie we freak fightach w porównaniu z konkurentem. Jak na razie Trąbka tylko raz walczył w oktagonie, ale udało mu się wówczas wygrać. Rywalem był Tomasz „Gimper” Działowy.

To może być wyrównane starcie, a wręcz wydaje się na pewno, że takie będzie. Na kogo postawić? Wydaje się, że większe szanse na sukces ma Dubiel i to w jego kierunku wędruje nasz typ na FAME MMA 16.

Typ: wygra Marcin Dubiel

Jacek „Muran” Murański vs Robert „Sutonator” Pasut

Grający na galę FAME MMA 16 typy na pewno będą długo analizować to, co może się wydarzyć podczas tego pojedynku. Ostatni raz „Sutonator” wystąpił podczas gali z numerem 13, natomiast „Muran” stoczył w sierpniu bój z Tańculą, a potem gotowy był jeszcze wziąć udział w drugim pojedynku zaplanowanym na wieczór. Jacka Murańskiego kojarzy już chyba każdy, a to, że ma niezwykle wytrzymałą głowę można było się przekonać już wielokrotnie.

Robert Pasut zdobył ostatnio nagrodę specjalną publiczności, Dodge’a RAM o wartości 300 tysięcy złotych. Po tym jak szybko pokonał Japczana wielu ma apetyt na to, by znów zobaczyć znakomite widowisko z jego udziałem.

Kto w tym starciu będzie górą? Murański jest nieprzewidywalny, ale wydaje się, że po raz kolejny będzie musiał przegrać z młodością.

Typ: wygra Robert „Sutonator” Pasut

Patryk „Bandura” Bandurski vs Alan „Braveheart” Kwieciński

Patryk Bandurski to popularny youtuber oraz streamer. Występ na FAME MMA 16 będzie jego debiutem w sportach walki, dlatego trudno jednoznacznie stwierdzić, czego można się spodziewać po jego występie. Z pewnością jednak więcej da się napisać o jego rywalu, bo Alan Kwieciński to postać, która jest już od dłuższego czasu kojarzona z freak fightami.

Popularny „Alanik” podczas gal High League przegrał dwukrotnie z Załęckimi, a także musiał uznać wyższość Mateusza Murańskiego. Czeka go teraz kolejne ciężkie wyzwanie. Według nas, nie podoła i przegra również i tym razem. Gramy tutaj na freakowego debiutanta!

Typ: wygra Patryk „Bandura” Bandurski

Obstawianie FAME MMA 16
Obstawianie FAME MMA 16

Mariusz „Hejter” Słoński vs Amadeusz „Ferrari” Roślik

Co ciekawe, obaj panowie mieli już okazję ze sobą walczyć, ale było to… w pojedynku na alkohol. Podczas gali AlkoMaster górą był „Hejter”, chociaż jego rywal dzielnie stawiał mu czoła. W oktagonie bedą panowały jednak inne zasady, chociaż na pewno mocna głowa również nie zaszkodzi.

„Hejter” debiutował w MMA podczas gali FAME MMA 7. Poradził sobie wówczas z Tomaszem Olejnikiem. Zaliczył także zwycięski występ podczas imprezy Hype MMA, gdzie jego rywalem był Rafonix.

To, co na pewno zwraca uwagę w tym przypadku, to spora dysproporcja wagowa. „Ferrari” jest lepiej zbudowany od rywala i to może być jeden z argumentów, których nie uda się „Hejterowi” przebić w żaden sposób. Dostępne na FAME MMA 16 kursy zresztą także na to wyraźnie wskazują. Nasz typ wędruje tu w kierunku Amadeusza Roślika.

Typ: wygra Amadeusz „Ferrari” Roślik

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs Filip „Filipek” Marcinek

„Daro Lew” ma już na koncie 12 stoczonych walk, co sprawia, że śmiało nazwać go można najbardziej doświadczonym „freakiem” w Polsce. Kaźmierczuk zwyciężył jednak tylko w jednym swoim występie, dlatego trudno oczekiwać, by znalazło się wiele osób, które będą chciały na niego postawić. Do jego starcia z „Filipkiem” musiało jednak w końcu dojść, bo obaj panowie bardzo długo prowadzą internetową wojnę i wydaje się, że dopiero w klatce będzie mogła ona być rozstrzygnięta raz na zawsze.

Jaki typ na tę walkę? Uważamy, że pewniakiem jest wygrana Filipa Marcinka. Każdy inny rezultat będzie nie tyle niespodzianka, co wręcz sensacyjnym rozstrzygnięciem.

Typ: wygra Filip „Filipek” Marcinek

Mateusz „Matt MeKnife” Janusz vs Krystian „Krycha” Wilczak

Mateusz Janusz z Fit Lovers zawalczy podczas FAME MMA 16 i to z pewnością doskonała wiadomość dla fanów tej postaci. „Matt MeKnife” nie boi się wyzwań, co pokazał przyjmując w ostatniej chwili walkę z rywalem cięższym aż o 20 kilogramów. Teraz też lekko mieć nie będzie, bo Krystian Wilczak to postać, która potrafi w oktagonie sporo pokazać. Dla wielu było niemal pewne to, że „Krycha” wystąpi podczas FAME MMA 16 i pojawienie się tej postaci we fight bardzie nikogo szczególnie nie zdziwiło.

Co w tej walce postawić? Mateusz Janusz na pewno znów pokaże się z dobrej strony kondycyjnej, ale prawdopodobnie zabraknie mu umiejętności czysto fighterskich, aby poradzić sobie z Wilczakiem. Nasz typ trafia w kierunku tego drugiego.

Typ: wygra Krystian „Krycha” Wilczak

Kupon na FAME MMA 16. Typy dają sporo zarobić!

FAME MMA 16 kupon bukmacherski - Betclic.pl
FAME MMA 16 kupon bukmacherski – Betclic.pl

Pokazane w tym materiale na FAME MMA 16 typy bukmacherskie każdy może zagrać na www.Betclic.pl. Do pewniaków można dołożyć także swoje propozycje albo zmodyfikować te, które zostały przez nas pokazane. Jak można przekonać się na własnej skórze, nawet kilka zakładów pozwala na zarobienie sporych pieniędzy.

Jeżeli postawimy tylko na faworytów, i to nawet nie we wszystkich walkach, przy stawce 200 PLN będziemy mieli szansę na wygranie prawie 1900 PLN. To wszystko w przypadku obstawiania jednej gali. Co więcej – z kodem promocyjnym „KODBET” w BetClic jest do odebrania 200 PLN bez ryzyka na start, o czym nie można zapominać.

Fame MMA 16: Jak obstawiać?

Fame MMA 16 Jak obstawiać?

Z Fame MMA 16, tak jak z innymi wydarzeniami sportowymi. Aby móc je typować skutecznie, dobrze jest je śledzić na bieżąco. Mamy tu na myśli obserwowanie influencerów w ich mediach społecznościowych czy bycie na bieżąco z takimi programami jak F2F. Oto mini poradnik dla tych, którzy będą typowali galę Fame pierwszy raz:

 1. Oglądaj cage, F2F, by być na bieżąco. Pamiętaj, że są to amatorskie walki, dlatego bardzo ważny jest mental, a ten łatwo odczytać w w/w programach.
 2. Śledź media społecznościowe influencerów. Tam znajdziesz wartościowe informacje: Czy dany zawodnik imprezuje przed galą, czy i jak często trenuje.
 3. Nie typuj pewniaczków po kursach niższych niż 1.20-1.30
 4. Graj z bonusami. Z kodem BETONLINE dostaniesz w Betclic dodatkowe środki na grę!
 5. Nie graj sercem, a rozumem. Niekoniecznie Twój faworyt, musi wygrać walkę. Staraj się rozsądnie podejść do tematu

Ten materiał będzie aktualizowany na bieżąco. Zaglądajcie do niego, aby sprawdzać najnowsze FAME MMA 16 typy oraz dowiadywać się więcej na temat gali. Macie już swoje pewniaki na to wydarzenie?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 451

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x