Typowanie Wotore 7: Typy i Kursy bukmacherskie na galę 23.06.2023

Wotore 7 typy bukmacherskie i kursy na galę. Początek już 23.06.2023 o godzinie 19:30. Sprawdź typowanie – kto jest faworytem do zwycięstwa, gdzie można obstawiać ze specjalnymi bonusami?

Typowanie Wotore 7: Kursy i typy bukmacherskie na galę 23.06.2023
Typowanie Wotore 7: Kursy i typy bukmacherskie na galę 23.06.2023

Typowanie gali Wotore 7: Analiza gali w Katowicach

Od dłuższego czasu jest niezwykle ciasno w kalendarzu wydarzeń sportów walki. Każdego miesiąca oglądamy KSW (najbliższe to KSW 84), niemal co weekend odbywa się UFC, a oprócz tego wystartował właśnie projekt Fame Friday Arena, który ma sprawiać, iż freaki pojawiać się będą częściej i to nie tylko w największych arenach naszego kraju.

Na 23.06.2023, czyli najbliższy piątek, zaplanowano z kolei coś dla miłośników najbardziej krwawych potyczek. Mowa o wydarzeniu Wotore 7, które będzie miało miejsce w Katowicach. Wiele osób decyduje się na typowanie tej gali, dlatego postanowiliśmy w tym miejscu przybliżyć wszystko, co jest z nią związane.

Typowanie gali👊🏻 Wotore 7 👊🏻
Gdzie obstawiaćSuperbet | Betclic
Największy pewniakKamil Minda
Największy underdogSzymon Nowowiejski

Podczas siódmej edycji Wotore będzie można zobaczyć walki turniejowe oraz dodatkowe pojedynki z góry ustalonymi zestawieniami. Na naszej stronie można przeczytać więcej na temat wszystkich uczestników gali.

Bardzo dużo emocji wśród miłośników bijatyk wywołują extra fighty, czyli te pozaturniejowe. Wśród nich znajdziemy chociażby walkę z udziałem Dominika Pudzianowskiego – najstarszego z „Pudzianów”.

Wotore 7: Gdzie obstawiać walki?

W przypadku walk najbardziej znanych federacji MMA często nie ma problemów ze znalezieniem miejsca do zawierania zakładów. Kiedy jednak chodzi o typowanie Wotore 7, sprawa wygląda inaczej, ponieważ oferty na to wydarzenie nie ma u niemal każdego legalnego bukmachera.

Gdzie obstawiać Wotore 7? Zakłady na tę galę można znaleźć na stronie internetowej www.Superbet.pl. Co więcej – za rejestrację konta z kodem promocyjnym „BETONLINE” dostaje się teraz darmowy zakład w wysokości 34 PLN. Dzięki niemu można postawić swoje na Wotore 7 typy bukmacherskie i albo wygrać, albo stracić środki, które należą do bukmachera!

Specjalny bonus na obstawianie Wotore 7 w Superbet:

  1. Zarejestrowanie darmowego konta na www.Superbet.pl z kodem „BETONLINE
  2. Dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości min. 50 PLN – odebranie nawet 200 PLN ekstra jako bonus 100%!
  3. Zdobycie freebetu (darmowy kupon) w wysokości 34 PLN
  4. Możliwość obstawiania Wotore 7 bez ryzyka utraty własnych środków!
Obstawianie walk w Superbet - bonus 3754 PLN na start z kodem BETONLINE!
Obstawianie walk w Superbet – bonus 3754 PLN na start z kodem BETONLINE!

Obstawianie walk Wotore 7 możliwe jest również u bukmachera internetowego Betclic. W tym miejscu z kodem „KODBET” przygotowano teraz 200 PLN jako zakład bez ryzyka. Jego odebranie pozwala postawić kupon na galę bez obawy o to, że coś pójdzie nie po naszej myśli!

  1. Wejście na www.Betclic.pl
  2. Utworzenie konta z limitowanym kodem „KODBET
  3. Dokonanie pierwszej wpłaty
  4. Zagranie kuponu z typami na Wotore 7
  5. Odebranie wygranej lub zwrotu zagranej stawki nawet do 200 PLN!
Zakład bez ryzyka na Wotore 7 w Betclic - obstawianie online!
Zakład bez ryzyka na Wotore 7 w Betclic – obstawianie online!

Wotore 7 typy bukmacherskie. Jakie pewniaki?

Gala odbywa się w piątek, a nie w sobotę, dlatego już przed rozpoczęciem weekendu trzeba przemyśleć wybrane przez siebie na Wotore 7 typy bukmacherskie. W przypadku niektórych starć pewniaki wydają się być dość jasne.

Mimo że niektórzy sporo spodziewają się po debiucie najstarszego z braci Pudzianowskich, zdecydowanie to Tomasz Obcowski uważany jest za faworyta. Typerzy zdecydowanie częściej stawiają właśnie na tego drugiego. Oczywiście, nie brakuje tych, którzy wierzą w płynącą w żyłach siłę brata „Pudzilli”. Kurs na Dominika jest w stanie skusić wielu.

Nie wydaje się, aby jakakolwiek niespodzianka miała miejsce w pojedynku z udziałem Szymona Nowowiejskiego oraz Kamila Mindy. O ile w przypadku niektórych starć głosy fanów są mocno podzielone, tutaj to Minda jest kandydatem do zwycięstwa prawie dla wszystkich.

Jeżeli szukasz pewniaków na galę Wotore 7, powinieneś też na pewno rozważyć zagranie na to, że walkę wygra Dominik Owsiany. Nie będzie on miał prosto z Bartoszem Kwiatkowskim, jednak powinien sobie poradzić. Do grona faworytów zaliczamy też Michała Więcławskiego, który powalczy z Krzysztofem Waczyńskim.

Co na zamknięcie kuponu AKO z typami na Wotore 7? Interesująco wygląda typ na to, że swoją walkę wygra Fabian Rulewski. Przeciwko Jakubowi Ozdze ma na pewno spore szanse na triumf, chociaż tutaj dla bukmacherów nie ma żadnego underdoga.

Typy na galę Wotore 7 w Katowicach 23.06.2023:


Wotore 7 kursy bukmacherskie. Gdzie najwyższe kursy?

Porównaliśmy kursy na poszczególne walki Wotore 7. Każdy może sam podjąć decyzję, gdzie chce obstawiać.

Wotore 7: Kursy na walkiSuperbetBetclic
Sz. Nowowiejski – K. Minda4.00 – 1.203.30 – 1.28
T. Obcowski – D. Pudzianowski1.40 – 2.751.45 – 2.55
F. Rulewski – J. Ozga1.35 – 2.901.72 – 2.00
B. Kwiatkowski – D. Owsiany2.30 – 1.552.20 – 1.60
M. Więcławski – K. Waczyński1.35 – 2.901.70 – 2.00

W przypadku wielu walk kursy bukmacherskie na faworytów są bardzo niskie w Superbet, jednak to właśnie w tym miejscu korzystniej wypada oferta zakładów na zawodników występujących w roli underdoga. Warto porównać chociażby kursy na walkę Rulewskiego z Ozgą. Ten pierwszy jest przez naszą redakcję uważany za faworyta – kurs na niego to aż 1.72 w Betclic, ale za to tylko 1.35 w Superbet!


5 / 5. Ocen: 105

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x