Kiedy gale MMA: Kalendarz 2023. Freak fight w Polsce. Sprawdź daty, godziny, miejsca!

Kiedy gale MMA? Sprawdź już teraz aktualizowany kalendarz 2023 i przekonaj się, kiedy freak fight, KSW oraz wiele innych. Lubisz sporty walki w polskim wydaniu? Koniecznie sprawdź harmonogram zbliżających się wydarzeń i oglądaj swoich ulubionych zawodników przed ekranem lub na trybunach!

Kiedy gale MMA: Kalendarz 2023. Freak fight w Polsce. Sprawdź daty, godziny, miejsca!
Kiedy gale MMA: Kalendarz 2023. Freak fight w Polsce. Sprawdź daty, godziny, miejsca!

Kiedy gale freak fight 2023: Daty i godziny

Gale freak fight nieprzerwanie cieszą się dużym zainteresowaniem. Tym bardziej dobrze wiedzieć, kiedy odbędą się najbliższe tego typu imprezy i gdzie dokładnie. W tym miejscu sprawdzić dokładnie, kiedy gale freak fight 2023 – oto daty i godziny zbliżających się wydarzeń:

DataGodzinaGalaMiejsce
29.09.202319:30FAME Friday Arena 2Szczecin
07.10.202320:00MOVE 2Gliwice
21.10.202319:00Prime Show MMA 6Toruń
28.10.202319:00Clout MMA 2Płock
18.11.202319:30FAME MMA 20Gliwice

Klikając na nazwę danego wydarzenia, możesz sprawdzić więcej szczegółów na jego temat. To bardzo wygodny sposób dla osób, które chcą wiedzieć dokładnie, czego mogą spodziewać się po organizatorach poszczególnych imprez.

Niektórych może w tym miejscu dziwić pojawienie się MOVE Federation. Mimo że tutaj piszemy o tym, kiedy gale MMA w Polsce 2023, nie możemy zapominać, że wśród fanów freak fight również nie brakuje tych, którzy chcą oglądać zmagania celebrytów na arenie piłkarskiej.

Fortuna bonus bez depozytu na Clout MMA
Fortuna bonus bez depozytu na Clout MMA

Może zdarzyć się, że miejsce nie zostanie jeszcze ujawnione. Często zdarza się tak, gdy pojawiają się dopiero pierwsze potwierdzone informacje o gali. Oczywiście, kalendarz o tym, kiedy gale freak fight 2023 jest aktualizowany na bieżąco, dlatego możecie spodziewać się w nim świeżo dodawanych pozycji już wkrótce!

Na naszej stronie szybko sprawdzisz:

To niezawodny sposób, by w kilka chwil przekonać się o tym, komu daje się szanse na zwycięstwo w poszczególnych pojedynkach. Piszemy nie tylko o najgłośniejszych walkach wieczoru, o których na okrągło można wiele dowiedzieć się z różnych mediów.

Betclic: Bonus na FAME Friday Arena 2!
Betclic: Bonus na FAME Friday Arena 2!

Kiedy gale MMA: Kalendarz 2023

Kalendarz 2023 informujący o tym, kiedy gale MMA nie zawiera już danych o imprezach, w których biorą udział celebryci. Tym samym mówimy tutaj przede wszystkim o wydarzeniach związanych stricte z mieszanymi sztukami walki. To harmonogram dla fanów takich gal jak KSW, FEN czy Babilon MMA!

DataGodzinaGalaMiejsce
22.09.202319:00Babilon MMA 38Chełm
30.09.202319:00Babilon MMA 39Radom
14.10.202319:00KSW 87Trzyniec
14.10.202319:00FEN 51Lublin
11.11.202319:00KSW 88Radom

Chcesz wiedzieć, kiedy gale KSW 2023 albo kiedy FEN MMA? W tym miejscu możesz to właśnie sprawdzić! Nie mogło także zabraknąć informacji o wydarzeniach związanych z innymi organizacjami. Wkrótce spodziewaj się tutaj kolejnych uaktualnień. Będziemy informować na bieżąco o wszystkich godnych uwagi galach!

STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

W tym przypadku mówimy tylko i wyłącznie o galach, które odbywają się w Polsce. Jeżeli chcesz, możesz nieco niżej znaleźć u nas informacje o najważniejszych imprezach odbywających się pod egidą UFC, największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie!

Kiedy walki na gołe pięści: Gale 2023

Walki na gołe pięści to zupełnie inna kategoria niż freak fight i MMA. W tego typu pojedynkach krew to coś, do czego widz się szybko przyzwyczaja, a dostarczane są mu jedyne w swoim rodzaju emocje i wrażenia.

Chcesz wiedzieć, kiedy walki na gołe pięści w roku 2023? Gale tego typu to przede wszystkim domena dwóch organizacji – Wotore oraz Gromda. W poniższym harmonogramie podajemy dane o zbliżających się eventach tych marek.

DataGodzinaGalaMiejsce
20:00Wotore 8
20:00Gromda 15Pionki

Bardzo często podczas gal z pojedynkami na gołe pięści nie mamy do czynienia z zasadami MMA. Zawodnicy rywalizują na zupełnie innych arenach, a obalenie jest jednoznaczne z podniesieniem walki do stójki przez sędziego. To, co dodaje tutaj pikanterii, to fakt, że fighterzy rywalizują w systemie turniejowym. W przypadku wygranej mogą otrzymać ogromne pieniądze, ale żeby osiągnąć sukces, potrzebne są im przynajmniej trzy zwycięstwa na koncie z rzędu, co nie jest łatwą sztuką.

Zakład bez ryzyka na Wotore 7 w Betclic - obstawianie online!
Zakład bez ryzyka na Wotore 7 w Betclic – obstawianie online!

Kiedy jest UFC 2023: Najbliższe gale [Daty]

Kiedy najbliższe gale UFC 2023? Szybki rzut oka na tabelę pozwoli sprawdzić imprezy największej federacji MMA na świecie w miesiącach, które nas czekają. Kalendarz UFC powinien zainteresować każdego polskiego fana, ponieważ często ta organizacja daje szanse zawodnikom z naszego kraju – walczą tutaj chociażby Jan Błachowicz, Mateusz Gamrot czy Marcin Tybura.

DataGala UFC
23.09.2023UFC Fight Night 228: Fiziev vs Gamrot
07.10.2023UFC Fight Night 229: Dawson vs Green
14.10.2023UFC Fight Night 230: Yusuff vs Barboza
21.10.2023UFC 294
11.11.2023UFC 295
UFC za darmo w STS
UFC za darmo w STS

Bellator: Kiedy gale w 2023?

W tym miejscu sprawdzisz, na jakie dni gale w roku 2023 przygotowała federacja Bellator. Zbliżające się eventy w tym przypadku to:

DataGale Bellator
23.09.2023Bellator 299: Eblen vs Edwards
07.10.2023Bellator 300: Bader vs Vassell 2

One Championship: Kalendarz gal w roku 2023

Śledzisz uważnie poczynania zawodników z One Championship? Oto kalendarz gal, które w najbliższym czasie odbędą się w przypadku tej organizacji:

DataGale One Championship
22.09.2023One Friday Fights 34
29.09.2023One Championship: Stamp vs Ham
06.10.2023One Championship: Tawanchai vs Superbon

Gale MMA w Polsce: Freak fight, KSW i wiele więcej

Niezależnie od tego, czy jesteście zagorzałymi entuzjastami mieszanych sztuk walki, czy może lubicie śledzić kontrowersyjne starcia celebrytów, informacje dotyczące tego, kiedy gale MMA 2023 zapewnią wam dawkę najistotniejszych danych. Od powyginanych do granic możliwości kości podczas poddawania przeciwników po oszałamiające nokauty – każdy jest w stanie znaleźć w MMA coś dla siebie!

Zaznaczcie sobie daty w kalendarzu i przygotujcie się na rok pełen serca bijących akcji. W naszym materiale łatwo sprawdzić, kiedy gale freak fight 2023 oraz gdzie dokładnie się odbędą. Nie przegapcie okazji, by być świadkiem starcia tytanów i narodzin nowych legend na scenie MMA i nietypowych walk z udziałem gwiazd szeroko pojętego show biznesu.

Co warto oglądać? Na pewno gale FAME MMA, Clout MMA oraz wszystkie pojedynki przygotowane przez organizację Prime. Jeżeli chodzi o typowo sportowe emocje, nigdy nie brakuje ich w KSW, FEN oraz – oczywiście – UFC. W tej ostatniej organizacji zawsze mamy do czynienia z pojedynkami na najwyższym światowym poziomie.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
 • 3500 PLN bez ryzyka
 • 200 PLN w bonusach
 • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
 • 1500 PLN w bonusach
 • 100 PLN bez ryzyka
 • 60 PLN za zadania

Jeśli jesteście fanami nietypowych starć i niekonwencjonalnych walk, to gale freak fight będą dla was idealne. W ostatnim czasie pojawiają się podczas nich również pojedynkami z bardziej utytułowanymi zawodnikami, tak więc i pewnej dozy czystego sportu można tutaj doświadczyć.

Jak przygotować się na oglądanie MMA na trybunach?

Biorąc pod uwagę to, jak wygląda kalendarz gal MMA 2023, łatwo dojść do wniosku, że w zasadzie w każdym miesiącu jest przynajmniej kilka okazji do wybrania się na tego typu wydarzenie. Jeżeli ktoś jeszcze nie uczestniczył w evencie związanym ze sportami walki, powinien pamiętać o kilku ważnych aspektach.

Jeśli zamierzacie uczestniczyć w gali MMA lub freak fight, warto odpowiednio się przygotować. Oto kilka wskazówek, które mogą wam pomóc:

 • Zbadajcie arenę: Przed wydarzeniem warto zapoznać się z areną, na której odbędzie się gala. Znajdźcie informacje na temat lokalizacji, parkingów oraz innych udogodnień, które mogą być dla was istotne.
 • Przygotujcie się psychicznie: Wydarzenia sportowe, zwłaszcza tak intensywne jak gale MMA i freak fight, mogą być emocjonalnie wyczerpujące. Przygotujcie się na to, że będziecie świadkami niezwykłych pojedynków i że emocje mogą sięgać zenitu.
 • Wybierzcie odpowiedni strój: Podczas gali warto wybrać wygodny strój, który pozwoli wam swobodnie poruszać się i cieszyć się wydarzeniem. Pamiętajcie, że na arenie może być głośno i gorąco, dlatego warto ubrać się odpowiednio.

Gale MMA to bardzo często ogromne wydarzenia, dlatego też warto sobie wziąć wszystkie powyższe wskazówki do serca. Przykładem bardzo dużej imprezy fighterskiej jest Konfrontacja Sztuk Walki na Stadionie Narodowym w Warszawie:

Wiesz już, kiedy gale MMA? Oto wskazówki, jak dobrze się przy nich bawić!

Zawodowcy MMA trenują przez wiele lat, by prezentować niesamowite umiejętności w oktagonie. Kibice dzięki temu mogą cieszyć się oglądaniem zapierających dech w piersiach akcji rodem z filmów akcji. Po drugiej stronie barykady mamy freak fighty – pojedynki z udziałem amatorów znanych z zupełnie innych sfer niż MMA. W przypadku występów tych drugich zawsze można spodziewać się pełnych emocji utarczek słownych i zagrań, które w walkach profesjonalistów byłby nie do pomyślenia – nie zawsze skróty meczów, a w tym przypadku walk, oddają to w pełni – najlepiej zobaczyć to na żywo!

FAME ARENA 2 BEZ RYZYKA

Rejestracja z kodem „KODBET” pozwala postawić na piątkową galę bez ryzyka – do otrzymania zwrot do 200 PLN w razie nietrafionego kuponu!

Dodatkowe 500 PLN na mecz Polska - Wyspy Owcze

W celu w pełni cieszenia się galą MMA lub freak fight, warto wziąć pod uwagę kilka porad:

 1. Zachowajcie bezpieczeństwo: Podczas wydarzenia należy zachować odpowiednie środki ostrożności, aby uniknąć urazów i innych nieprzyjemnych sytuacji. Szanujcie innych widzów i nie wtrącajcie się w walki, które nie są częścią oficjalnego programu.
 2. Zaopatrzcie się w przekąski i napoje: Na arenie często dostępne są przekąski i napoje, ale warto pamiętać, że kolejki mogą być długie. Warto więc zaopatrzyć się w własne przekąski i napoje, aby uniknąć niepotrzebnego stresu.
 3. Bądźcie gotowi na niespodzianki: Gali MMA i freak fight są pełne niespodzianek. Zawsze może się zdarzyć coś nieprzewidywalnego, więc bądźcie gotowi na to, że wasze oczekiwania mogą zostać przekroczone

4.9 / 5. Ocen: 291

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x