FAME Friday Arena 1 karta walk. Kto walczy we Wrocławiu 21.07.2023?

FAME Friday Arena we Wrocławiu to początek zupełnie nowego projektu największej organizacji freakowej w naszym kraju. Jak wygląda karta walk? Sprawdź, kto walczy 21.07.2023!

FAME Friday Arena 1 karta walk. Kto walczy we Wrocławiu 21.07.2023?
FAME Friday Arena 1 karta walk. Kto walczy we Wrocławiu 21.07.2023?

FAME Friday Arena: Wrocław już 21.07.2023. Co to za gala?

W sieci pojawia się dużo informacji o FAME Friday Arena. To projekt, który wzbudza duże zainteresowanie fanów, ponieważ mówi o zupełnie nowym podejściu federacji FAME do organizowania eventów. Założenie jest proste: odwiedzanie miast, które do tej pory nie miały okazji oglądać freak fightów na żywo. „Do tej pory gale FAME odbywały się 4 razy w roku. Ze względu na ograniczoną liczbę eventów, zawsze staraliśmy się zapełniać tylko największe obiekty. Teraz chcemy wpaść do Wrocławia, Warszawy, Szczecina, Płocka, Bydgoszczy i wielu innych miast, by być jeszcze bliżej Was” – czytamy w komunikacie federacji FAME skierowanym do fanów.

FAME Friday Arena 1 odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu. Warto sprawdzić to, jak wygląda karta walk, a ta zapowiada się naprawdę interesująco. Już na pierwszy rzut oka widać, że doszło do wielu transferów z zawieszonego High League. Tym samym zobaczymy w pierwszym „dodatkowym” FAME chociażby Josema Bratana czy Kubę Nowaczkiewicza!

Wydarzenie🥊 FAME Friday Arena 1 🥊
Miejsce🏟️ Hala Stulecia, Wrocław 🏟️
Data🗓️ 21.07.2023 🗓️
Walka wieczoru🔥 Jakub “Kubańczyk” Flas vs Alberto Simao 🔥
Obstawianie walkTylko na Betclic.pl
Betclic: Bonus na FAME Friday Arena 2!
Betclic: Bonus na FAME Friday Arena 2!

Karta walk FAME Friday Arena 1 we Wrocławiu. Kto walczy?

Podczas gali FAME Arena 1 Wrocław odbędą się pojedynki nie tylko w klasycznym MMA, ale również K-1. Przygotowano także zestawienia mieszane, gdzie jeden zawodnik może używać chwytów tylko z konkretnej formuły.

Kto walczy w Hali Stulecia w dniu 21.07.2023? Oto pojedynki wpisane do karty walk gali FAME Friday Arena 1:

  • Kornel “Koro” Regel – Piotr “Edzio” Bylina
  • Dominik “Jaxu” Jax (MMA) – Adrian “Medusa” Salamon (BJJ)
  • Michał “Wampir” Pasternak (K-1) – Paweł “Księżniczka” Tyburski (K-1)
  • Aleksandr “Sasha” Muzheiko – Krystian “Profesor” Wilczak
  • Olga “Nanami Chan” Sałacka – Elizabeth “Lizi” Anorue
  • Piotr “Świr” Świerczewski – Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Jakub Nowaczkiewicz – Josef Bratan
  • Piotr “Tybori” Tyburski – Tomasz “Zadyma” Gromadzki
  • Filip “Filipek” Marcinek (K-1) – Marcin Dubiel (K-1)
  • Jakub “Kubańczyk” Flas (K-1) – Alberto Simao (K-1)

Czym jest walka MMA vs BJJ? Dominik Jax będzie mógł korzystać ze wszystkich technik dozwolonych w mieszanych sztukach walki, natomiast jego rywal będzie musiał ograniczyć się tylko do chwytów grappleskich.

Wszystkie walki FAME Friday Arena 1 można obstawiać na stronie www.Betclic.pl. Obecnie bukmacher proponuje nowym graczom 200 PLN jako zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym „KODBET.

Co powinno ucieszyć fanów freak fightów, w zestawieniach na FAME Arena 1 nie zabrakło naprawdę głośnych nazwisk. Nie ma więc mowy o tym, by organizatorzy traktowali przedsięwzięcie po macoszemu. Oczywiście, może się to jeszcze zmienić, gdyby zainteresowanie galami było niewielkie. Na ten moment nic jednak nie wskazuje na to, by tak miało być.

W naszym portalu można sprawdzić już teraz aktualne typy na zbliżające się gale FAME MMA. Przypominamy, iż również w lipcu odbędzie się gala KSW 84, gdzie w walce wieczoru dojdzie do starcia o pas mistrzowski wagi ciężkiej.

5 / 5. Ocen: 104

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x