Znamy szczegóły transferu Milika do Juventusu!

Wszystko wskazuje na to, że Arkadiusz Milik wkrótce zmieni klubowe barwy. Reprezentant Polski, zgodnie z przewidywaniami, w końcu trafi do Juventusu.

Znamy szczegóły transferu Milika do Juventusu!

Saga transferowa z udziałem Arkadiusza Milika zmierza ku końcowi

Od jakiegoś czasu dużo spekulowało się w kontekście przyszłości Arkadiusza Milika, którym interesowało się wiele klubów z silnych lig. Polak był przymierzany nawet do Premier League, jednak okazuje się, że nadchodzi sensacyjny powrót do Serie A.

Zdaniem „La Gazzetta dello Sport” reprezentant Polski już w najbliższej przyszłości zostanie nowym graczem Juventusu. Początkowo szefostwo „Starej Damy” chciało sprowadzić Memphisa Depaya, lecz jego oczekiwania finansowe okazały się zbyt wysokie. Była również brana pod uwagę możliwość zatrzymania Álvaro Moraty, ale Juventus nie zdecydował się na aktywację klauzuli zapisanej w umowie wypożyczenia. Kością niezgody były tutaj także pieniądze.

Bez wątpienia sprowadzenie Milika będzie najbardziej opłacalną pod względem ekonomicznym opcją dla klubu z Turynu. Piłkarz miałby się przenieść na zasadzie wypożyczenia za dwa miliony euro, z opcją wykupu za osiem milionów euro. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to zarabiałby 3,5 miliona euro, czyli o połowę mniej niż żądał Depay.

Według nieoficjalnych informacji agent polskiego napastnika jest już we Włoszech i rozmawia z przedstawicielami „Starej Damy”. Strony ustalają ostatnie szczegóły transakcji.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x