Gdzie obstawiać MŚ 2022? Oferty na Mundial w Katarze!

Gdzie obstawiać MŚ 2022 w Katarze? Jakie oferty na Mundial przygotowały czołowe zakłady bukmacherskie? Sprawdzamy ofertę sprawdzonych bukmacherów, u których obstawianie Mundialu będzie najbardziej opłacalne. Oto aktualna oferta + TOP firmy na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej!

Gdzie obstawiać MŚ 2022? Bukmacherzy na Mundial w Katarze!
Gdzie obstawiać MŚ 2022? Oferty na obstawianie Mundialu w Katarze!

Gdzie obstawiać MŚ 2022 – Mundial w Katarze z udziałem Polskiej reprezentacji!

Bez dwóch zdań piłkarskie MŚ 2022 to najważniejsza impreza sportowa tego roku. Tym razem jednak kibice muszą poczekać na nią dłużej, niż do wakacji, gdyż pierwszy mecz zaplanowano dopiero na 21 listopada, natomiast wielki finał ma odbyć się 18 grudnia. Emocji brakować nie będzie, bo rozegranych zostanie w ciągu niespełna miesiąca ponad 60 meczów. Dla miłośników obstawiania to dobra wiadomość, ponieważ wiedzą, że dostępne będą dla nich na MŚ 2022 mecze do grania i to w bardzo przeróżnej formie. Sprawdzamy, gdzie obstawiać MŚ 2022 oraz gdzie dostępne są specjalne premie.

Jak to zwykle bywa w przypadku mundiali, obstawiający mogą liczyć nie tylko na pełen wybór typów do zagrania, ale także multum ofert do wykorzystania. Na MŚ 2022 firmy bukmacherskie również przygotowali specjalne premie dla graczy, dzięki czemu przy rejestracji darmowego konta można często odebrać pieniądze, jakie przyznaje się za samą rejestrację.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus bez ryzyka + kod promocyjny BETONLINE

W tym roku na pewno obstawianie mundialu oraz szukanie odpowiedzi na pytanie gdzie najlepiej obstawiać MŚ 2022 będą jedynymi z najpopularniejszych zajęć tych, którzy spędzają wolne chwile u bukmacherów online. Bez względu więc na to czy dopiero zaczynamy przygodę z typowaniem, czy pierwsze kroki mamy za sobą, na pewno dobrze jest wiedzieć, jaki jest topowy bukmacher MŚ 2022. Innymi słowy, gdzie gra się najczęściej i dlaczego.

Piłkarskie MŚ 2022. Gdzie obstawiać mundial w Katarze?

Każdy nieco inaczej podchodzi do typowania meczów i ma wobec niego inne oczekiwania. Tym samym nie da się jednoznacznie powiedzieć, gdzie najlepiej obstawiać MŚ 2022. Gdybyśmy przygotowali tego typu zestawienie, nie każdy mógłby się z nim zgadzać. Nie uważamy jednak, by zupełne ignorowanie tematu miało sens. Tym bardziej że obstawiający chcą wiedzieć, jacy bukmacherzy na Mundial 2022 będą idealni. Postanowiliśmy więc sprawdzić, jakie marki wybierane są najchętniej. Popularność firmy bukmacherskiej mówi nam o tym, że dużo się w niej gra, a przecież szerokie grono mniej lub bardziej doświadczonych typerów nie może się mylić.

Aby znaleźć satysfakcjonującą dla siebie odpowiedź na pytanie, jak obstawiać MŚ 2022 dobrze jest przemyśleć poważnie zarejestrowanie konta w więcej niż tylko jednym portalu internetowym. W ten sposób łatwiej jest porównywać oferty i podjąć decyzję, która z nich jest najlepszym odzwierciedleniem naszych oczekiwań.

Podstawowa kwestia to zgodność z prawem. Bukmacherzy, u których chcemy obstawiać MŚ 2022, powinni być tylko sprawdzeni i grać tylko i wyłącznie na stronach z licencją Ministerstwa Finansów. Takich firm jest w Polsce ponad dwadzieścia, a większość z nich umożliwia granie przez internet. W niektórych przypadkach działają też punkty stacjonarne, ale te odwiedzane są już znacznie rzadziej, niż kiedyś.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Obstawianie MŚ 2022 w piłce nożnej – Prezenty dla graczy z okazji Mundialu

Bukmacherzy na MŚ 2022. Prezenty dla graczy z okazji Mundialu
Obstawianie zakładów na MŚ 2022. Prezenty dla graczy z okazji Mundialu

Jeżeli ktoś chce grać typy na MŚ 2022, powinien przyjrzeć się bliżej najpopularniejszym ofertom bukmacherskim na ten turniej. Bardzo często bonusy powitalne są tym, co najbardziej przekonuje do założenia konta typerskiego w tym, a nie innym miejscu. Nikt nie powie, że prezenty na start nie są istotne, jednak z pewnością nie powinny być jedynym powodem, dla którego zakłada się profil na danej stronie internetowej.

Przy graniu typów na MŚ 2022 duże znaczenie mają kursy i na nie powinno się zwracać szczególną uwagę. Gdzie można obstawiać na najlepszych warunkach? Tam, gdzie da się zarobić najwięcej. Nie warto ignorować nawet z pozoru mało istotnych różnic kursowych, gdyż każda z nich to szansa na zdobycie większych pieniędzy. A w bukmacherce nawet 2 zł na typowanie ma znaczenie.

Specjalne premie na Mundial 2022 – gdzie obstawiać z bonusami?

Poniżej aktualne kody promocyjne bukmacherów na specjalne premie z okazji Mundialu 2022 w Katarze. Obstawianie Mistrzostw Świata 2022 nie może się obejść bez prezentów dla nowych graczy.

Kody promocyjne:

Betclic kod bonusowy
Betclic kod bonusowy

Dla osób, które chcą obstawiać mundial ogromne znaczenie mają przygotowane na MŚ 2022 bonusy bez wpłaty własnej. To premie, które odbiera się za samo utworzenie konta i najczęściej weryfikację danych podanych przy rejestracji. Inny rodzaj bonusów to zakłady bez ryzyka, freebety, doładowania od kolejnych wpłat i tak dalej.

W tym materiale prezentujemy listę miejsc, które dają odpowiedź na pytanie gdzie obstawiać MŚ 2022 z bonusami różnego rodzaju. Na bieżąco będziemy poszerzać ten wpis o kolejne informacje dotyczące premii bukmacherskich. Chcemy, by dla każdego bonusy na MŚ 2022 były tematem przejrzystym, niemającym żadnych tajemnic.

Gdzie obstawiać Mundial – W STS aż 100 zł bez ryzyka + 1500 w bonusie – kod BETONLINE

sts nowe premie na mundial 2022
Rejestracja w STS z kodem BETONLINE

Strona internetowa www.STS.pl to miejsce najchętniej wybierane przez osoby, które grają mecze MŚ 2022. Nie dzieje się tak bez żadnego powodu, bo to właśnie tutaj mamy do wyboru całą masę kursów na mundial, a także pełno różnego rodzaju promocji z mniejszymi bądź większymi prezentami. STS wynagradza aktywność nie tylko tych, co dopiero utworzyli konto, dzięki czemu nawet stali klienci czują się tutaj doceniani.

Dostępny u bukmachera STS premia na MŚ 2022 składa się z trzech części. Każdy z prezentów może być odebrany jeszcze przed mistrzostwami, a więc nie trzeba czekać na miesiąc czy dwa przed pierwszym spotkaniem. Wcześniejsze typowanie ma swoje zalety, gdyż często pozwala na zagranie meczu po wyższym kursie, chociaż nie jest to reguła. W STS kod promocyjny na darmowy zakład bez ryzyka to: BETONLINE.

Jak zarejestrować konto w STS do obstawiania MŚ 2022?


Przy zapisywaniu się do gry należy pamiętać o tym, że tylko na tym etapie można podać kod BETONLINE przy rejestracji na stronie www.STS.pl. Działa on także w przypadku osób grających mecze na MŚ 2022. Dzięki kodowi otrzymać można na start:

 • 100 zł bez ryzyka z kodem BETONLINE
 • Doładowanie pierwszej wpłaty 100% do 300 zł
 • Bonus 50% do 500 zł przy drugiej wpłacie
 • Premia 50% do 700 zł przy trzeciej wpłacie
 • Specjalne 60 zł za wykonanie zadań

Dzięki premii powitalnej już na start dostaje się 100 zł bez ryzyka, które można wykorzystać na postawienie jednego kuponu. Oprócz tego można otrzymać sporo doładowań kolejnych wpłat. Na pewno ci, którzy szukają informacji, gdzie obstawiać MŚ 2022, nie powinni zupełnie ignorować oferty STS.

Każdy klient STS uzyskuje także dostęp do usługi z transmisjami meczów – STS TV.

Gdzie obstawiać Mundial – W Fortuna do odebrania ponad 2600 zł!

fortuna na mundial 2022
Fortuna na MŚ 2022. Do odebrania ponad 2600 zł!

Nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, że przygotowany dla nowych graczy Fortuna na MŚ 2022 będzie bardzo popularny w trakcie mundialu. Można jednak skorzystać z niego już teraz i sporo osób na to się decyduje, by otrzymać środki na typowanie na wyjątkowych warunkach. To jeden z tych bukmacherów, gdzie obstawiać Mundial 2022 będzie można na wiele sposobów i jesteśmy o tym przekonani.

Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji grać w Fortunie, może założyć darmowe konto na www.eFortuna.pl, podając kod BETONLINE. Na dzień dobry ten doskonały bukmacher proponuje nie jeden czy dwa, ale aż trzy prezenty!

Fortuna wita graczy premią 20 zł bez depozytu. Nowi klienci w tym miejscu otrzymują też przy pierwszym zagranym kuponie ubezpieczenie ze zwrotem do 600 zł w przypadku porażki. Jakby ktoś uważał, że to jeszcze za mało, otrzymać można w tym miejscu doładowanie przelewu numer dwa o 100% aż do 2000 zł.

Jak odebrać prezent w eFortuna.pl na obstawianie MŚ 2022?

 1. Gracz wchodzi na www.eFortuna.pl
 2. Rejestruje darmowe konto z kodem BETONLINE
 3. Odbiera 20 zł bez depozytu
 4. Gra pierwszy kupon ze zwrotem do 600 zł
 5. Przy drugiej wpłacie otrzymuje premię 100% do 2000 zł

Wiemy już, jaki jest w Fortuna kod promocyjny, teraz jak dokładnie przebiega rejestracji, można dowiedzieć się z materiału filmowego zamieszczonego poniżej:

Gdzie obstawiać Mundial – W Fuksiarz 500 zł zakład bez ryzyka + 30 dni za darmo Polsat Box Go!

Jeżeli zapominamy, jakie powinniśmy wpisać kody promocyjne u bukmachera, a jednocześnie mamy chrapkę na specjalne oferty, zainteresuje nas z pewnością Fuksiarz na MŚ 2022. Do zdobycia jest w tym miejscu aż 500 złotych bez ryzyka na start, a do tego można zapewnić sobie dostęp do pakietu sportowego w usłudze Polsat Box Go!

Premię powitalną Fuksiarza promuje swoim wizerunkiem Krzysztof Stanowski, znany dziennikarz sportowy. Zapisanie się do gry w tym miejscu to kwestia kilku chwil, a wszystko odbywa się na stronie www.Fuksiarz.pl. Odwiedzić można ją albo na komputerze, albo na dowolnym urządzeniu mobilnym.

fuksiarz mundial 2022

Fuksiarz na MŚ 2022. 500 zł zakład bez ryzyka + 30 dni za darmo Polsat Box Go!

Legalny bukmacher Fuksiarz proponuje nowym klientom premię będącą zwrotem. W przypadku, gdy nie udaje się wygrać pierwszego kuponu postawionego po założeniu konta, marka Fuksiarz zwraca graczowi 50% postawionej stawki do kwoty 500 zł.

💰 Zwrot 500 zł od Fuksiarz.pl. Jak to działa? 💰

 1. Rejestracja na www.Fuksiarz.pl
 2. Zagranie pierwszego kuponu za min. 20 zł
 3. W razie przegranej następuje zwrot 50% stawki do 500 zł
 4. W przypadku wygranej środki normalnie lądują na koncie i są do dyspozycji

Co z pewnością zainteresuje każdego fana piłki nożnej, na stronie internetowej www.Fuksiarz.pl otrzymać można 30 dni pakietu sportowego Polsat Box Go za darmo. Ta usługa zapewnia dostęp do takich kanałów jak Eleven, Polsat Sport Premium, Eurosport i wielu innych. Kod do wykorzystania na platformie Polsatu otrzymuje każdy, kto po rejestracji wpłaci na swoje konto min. 50 zł

Na stronie internetowej marki Fuksiarz postawimy na każdy mecz, jaki czeka nas podczas MŚ 2022 w Katarze. Możemy być pewni, że w tym miejscu nie zabraknie także wielu akcji specjalnych na Mundial w Katarze.

Gdzie obstawiać Mundial – W Betfan cashback 600 zł + freebet 60 zł + 1000 zł przy II wpłacie

betfan na mś 2022 w katarze
Betfan na MŚ 2022. Cashback 600 zł + freebet 60 zł + 1000 zł przy II wpłacie

Jeżeli jest taki bukmacher, który ma w swojej ofercie coś jedynego w swoim rodzaju, na pewno jest to www.Betfan.pl. Osoby szukające miejsca z zakładami specjalnymi na pewno w przypadku MŚ 2022 nie będą miały tutaj powodów do narzekań.

Przygotowany przez Betfan prezent na MŚ 2022 składa się z trzech elementów. Gracze mogą tutaj odebrać:

 • cashback 600 zł w pierwszym kuponie
 • freebet 60 zł
 • 100% do 1000 zł przy drugiej wpłacie na konto

Jak dokładnie to wszystko się odbywa? Co zdobywamy i jak krok po kroku?

 1. Otwarcie konta na www.Betfan.pl zupełnie za darmo
 2. Wpisanie w Betfan kod promocyjny BETONLINE
 3. Dokonanie pierwszej wpłaty od 50 do 600 zł
 4. Postawienie pierwszego kuponu za 50-600 zł i możliwość otrzymania zwrotu w razie niepowodzenia
 5. Wykorzystanie specjalnego freebetu o wartości 60 zł
 6. Kolejna wpłata? Przy drugim depozycie do odebrania jest doładowanie 100% do 1000 zł

W ofercie mundialowej MŚ 2022 znajdziemy mnóstwo ofert z cennymi nagrodami. Co tydzień można u tego bukmachera za aktywność zdobywać nawet 79 zł na obstawianie, a większość kuponów da się zamknąć dzięki funkcji cashout. Interesującym dodatkiem jest opcja BetBuilder, która pozwala na dodawanie kilku zakładów z jednego wydarzenia i tworzenie tym samym specjalnych typów.

Wkrótce pojawiać się będą kolejne prezenty na MŚ 2022. Gdzie i co konkretnie do zdobycia? Jak widać, MŚ 2022 to pełen wybór prezentów!

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

Obstawianie MŚ 2022: gdzie prezenty na Mundial?

Nie tylko pytanie gdzie obstawiać MŚ 2022 jest bardzo ważne, ale również, na jakich stronach jeszcze zgarnąć można wyjątkowe premie. Legalne firmy na Mundial 2022 z prezentami dla nowych graczy chętnie oferują premier nawet bez depozytu! Oprócz tych marek bukmacherskich, o których była już mowa, jest na polskim rynku jeszcze wiele innych, które na zbliżający się katarski mundial przygotowały specjalne oferty. Jak można je zdobyć? Nie ma w tym nic szczególnie trudnego, a my to wszystko właśnie tutaj wytłumaczymy.

Obstawianie Mundialu w Betcris: 1400 PLN na MŚ 2022

Betcris 1400 PLN na MŚ 2022
Betcris: 1400 PLN na MŚ 2022

Obstawianie MŚ 2022 możliwe jest u legalnego bukmachera Betcris za pośrednictwem strony internetowej www.Betcris.pl. Ten legalny bukmacher obecnie proponuje nowym klientom specjalny prezent na start dla nowych graczy, którzy podadzą na stronie Betcris wyjątkowy kod promocyjny – „BETONLINE„. Jeżeli szukamy informacji, gdzie obstawiać MŚ 2022, na pewno BetCris dostarczy tego, co było dla nas istotne.

Odbieranie premii na start u bukmachera Betcris wygląda tak, jak przedstawione to zostało poniżej:

 1. Gracz rejestruje darmowe konto, podając kod „BETONLINE
 2. Dokonuje pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 50 zł i gra kupon za minimum 50 zł brutto – odbiera premię 100% wartości stawki netto pierwszego zakładu nawet do 400 zł.
 3. Przelewa pieniądze do bukmachera po raz drugi (min. 50 zł) i gra kupon za co najmniej 50 zł brutto – otrzymuje freebet 50 zł w przypadku porażki
 4. Trzeci depozyt? Wpłata co najmniej 50 zł i zagranie kuponu za minimum 50 zł brutto to szansa na zdobycie 50% premii do 400 zł
 5. Za czwarty depozyt bukmacher proponuje freebet 50 zł każdemu, kto wpłaci po raz czwarty co najmniej 50 zł i zagra kupon za minimum 50 zł brutto
 6. A na tym jeszcze nie koniec! Piąty depozyt w wysokości min. 50 zł to szansa na zgarniecie 50% premii do kwoty 500 zł – premia to połowa stawki netto zakładu kwalifikacyjnego

Obstawianie Mundialu w Superbet: Tydzień grania bez ryzyka 3520 zł + 234 zł!

superbet na mundial 2022
Superbet na MŚ 2022: Tydzień grania bez ryzyka 3520 zł + 234 zł!

W ramach oferty powitalnej bukmacher Superbet otrzymać można aż tydzień grania bez ryzyka. Jeżeli interesuje kogoś to, gdzie obstawiać MŚ 2022, na pewno będzie zadowolony z faktu, iż istnieje możliwość grania na tę imprezę bez obaw o porażkę nie tylko w jednym kuponie.

Prezent powitalny Superbet jest prosty do wytłumaczenia. Warto pamiętać jedynie o wpisaniu kodu „BETONLINE” – jedynie on gwarantuje to, że na dobry początek otrzymamy dodatkowo 34 zł jako freebet, czyli darmowy zakład do postawienia.

 1. Założenie konta za darmo na www.Superbet.pl z kodem „BETONLINE
 2. Gdzie obstawiać MŚ 2022? Tutaj jest to możliwe, a pierwszy tydzień gry jest bez ryzyka ze zwrotem nawet 3500 zł!
 3. Gracze otrzymują na start 34 zł jako freebet, tj. darmowy zakład
 4. Pierwszy depozyt to premia 100% do 200 zł

Legalny bukmacher Superbet nie daje się nudzić swoim klientom. Zawsze u niego znajdziemy gratisy, gdzie nie tylko do zdobycia są prezenty, ale także nagrody rzeczowe. Kto nie miał okazji wcześniej typować w tym miejscu, a szuka informacji, gdzie obstawiać MŚ 2022, powinien zainteresować się tym, co jest tutaj dostępne.

Obstawianie Mundialu w eWinner – 110 zł bez ryzyka + 500 zł przy II wpłacie

eWinner 110 zł bez ryzyka na mundial 2022
eWinner – 110 zł bez ryzyka + 500 zł przy II wpłacie

Nie wystarczy znać jednego bukmachera, gdzie obstawiać MŚ 2022 można przez internet. Podczas mundialu dobrze jest mieć konto przynajmniej w kilku miejscach. Można być pewnym, że nie będzie brakowało chętnych do tego, by stawiać kupony i rejestrować się na www.eWinner.pl.

Co znajdziemy w promocji na start eWinner? Ten legalny bukmacher proponuje nowo zarejestrowanym dwa specjalne gratisy, ale do tego również całe mnóstwo ofert specjalnych, które przygotowano dla tych, co już profil mają utworzony.

Po stworzeniu konta w eWinner można zagrać pierwszy kupon bez ryzyka. Do tego drugi depozyt to gwarancja otrzymania doładowania 50% do kwoty 500 zł. Nawet 610 zł na obstawianie mundialu wydaje się być sowitym zastrzykiem gotówki.

 1. Odwiedzenie strony internetowej bukmachera eWinner – www.eWinner.pl
 2. Utworzenie konta, wpisując kod „BETONLINE
 3. Zdobycie szansy na postawienie pierwszego kuponu bez ryzyka (stawka co najmniej 20 zł)
 4. Wpłacenie po raz drugi co najmniej 20 zł
 5. Odebranie premii od II depozytu w wysokości 50% wartości przelewu do kwoty 500 zł

Zapisując się do gry w tym miejscu, możemy być pewni tego, że odpowiedź na pytanie gdzie obstawiać MŚ 2022 będzie już dla nas oczywista – zakładów do gry tutaj nie brakuje!

Obstawianie Mundialu w Betclic – cashback 200 zł z kodem „KODBET”

betclic na mundial 2022
Betclic – cashback 200 zł z kodem „KOD550”

Na pewno osoby chcące wiedzieć, gdzie obstawiać MŚ 2022, będą często sprawdzały aktualną ofertę legalnego bukmachera BetClic. Na stronie internetowej tej marki można obecnie otrzymać cashback – zwrot w razie ewentualnej przegranej na starcie.

Zapisanie się do gry w Betclic trwa raptem chwilę. Rejestracja odbywa się nawet przez urządzenie mobilne, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, jeśli nie mamy zbyt wiele wolnego czasu na rejestrację.

Nie zapominajmy, że jest do wpisania u bukmachera kod „KODBET„. W dostępnej w Betclic ofercie za rejestrację jest tylko jedna szansa na podanie kodu!

 1. Zastanawiasz się, gdzie obstawiać MŚ 2022?
 2. Wejście na www.BetClic.pl
 3. Zarejestrowanie konta za darmo – kod na premię to „KODBET
 4. Zagranie pierwszego kuponu, nie musi być na mecz mundialowy
 5. Odebranie nawet 200 zł zwrotu w przypadku przegranej

Z okazji mistrzostw w Katarze znajdziemy w Betclic bardzo wiele akcji dla nowych graczy. Osoby zainteresowanie graniem właśnie u tego bukmachera, powinni wiedzieć także o tym, że znajdziemy u niego transmisje meczów w Betclic TV, gry karciane, a także nowoczesną aplikację mobilną dostępna na Androida oraz system iOS.

Obstawianie Mundialu w Forbet – 3050 zł + granie bez podatku

Forbet - 3050 zł + granie bez podatku na mundial 2022
Forbet – 3050 zł + granie bez podatku

Dla tych, którzy chcą wiedzieć, gdzie obstawiać MŚ 2022, strzałem w dziesiątkę może być zapisanie się do gry u bukmachera Forbet. Znajdziemy u niego bardzo popularny prezent powitalny z trzema premiami do zdobycia!

Po utworzeniu konta można w Forbet grać przez 30 dni bez podatku. W praktycznym znaczeniu daje to wygrywanie więcej o 14% w porównaniu ze standardową ofertą.

To jeszcze nie wszystko – bukmacher proponuje również zakład bez ryzyka do 1000 zł, a przy drugiej wpłacie na koncie pojawić się może nawet 2000 zł ekstra dzięki doładowaniu 100%.
Nie zapominajmy wpisać w Forbet kod promocyjnyBETONLINE” – tylko on daje dodatkowe 50 zł na obstawianie!

 1. Wejście na www.iForbet.pl
 2. Zapisanie się do obstawiania z kodem „BETONLINE
 3. Granie przez 30 dni bez podatku
 4. Postawienie pierwszego kuponu bez ryzyka – zwrot do 1000 zł!
 5. Odebranie premii od drugiej wpłaty – 100% do 2000 zł!

Jak widać, obstawianie meczów Mundialu 2022 dostępne jest u wszystkich buków, firmy się spisały, odpowiedź na pytanie, gdzie obstawiać MŚ 2022 to więcej niż tylko jedna możliwość. Nie pozostaje zatem już nic innego jak tylko wybrać dla siebie bukmachera i zacząć szukać u niego pewniaków. Na takie imprezy jak mundial – zawsze jest ich dużo!

UWAGA MUNDIAL 2022! Sprawdź nasze typy na MŚ 2022 od legendarnych typerów. Nie wiesz, gdzie grać zakłady? Sprawdź ofertę i bonusy na Mundial 2022, jakie oferują popularni i legalni w Polsce bukmacherzy na Mundial!


Gdzie obstawiać Mundial, żeby otrzymać najlepsze bonusy?

Obstawianie Mundialu to nie tylko STS czy Fortuna, firm, które dają na MŚ 2022 świetne oferty, jest zncznie więcej, sprawdź nasze propozycje.

Gdzie najlepiej obstawiać MŚ 2022?

Sprawdziliśmy wszystkie legalne oferty buków i wyselekcjonowaliśmy wszystkie dostępne propozycje. Najlepiej obstawiać Mundial u legalnych buków, których wymieniliśmy w artykule.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

4.7 / 5. Ocen: 875

Gdzie obstawiać Mundial - opinie graczy

STS - 30%
Fortuna - 25%
Superbet - 20%
Fuksiarz - 15%
Betfan - 10%

Według opinii graczy, którzy głosowali w naszej ankiecie "Gdzie obstawiać Mundial?", najczęstszym wyborem jest STS, potem Fortuna, Superbet, Fuksiarz i Betfan.

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x