eWinner kod promocyjny 2023. Bonus powitalny za rejestrację

eWinner kod promocyjny 2023 to: BETONLINE. Każdy nowy gracz ma okazję wykorzystać u bukmachera eWinner kod promocyjny. Bonus powitalny za rejestrację powinien zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających typerów. Już teraz sprawdź, co można zyskać po utworzeniu konta!

eWinner kod promocyjny 2023. Bonus powitalny za rejestrację
eWinner kod promocyjny 2023. Bonus powitalny za rejestrację

eWinner kod promocyjny 2023 na bonus powitalny

Jeżeli do tej pory nie mieliśmy okazji sprawdzić, jak gra się u legalnego bukmachera eWinner, kod promocyjny na pewno będzie tym, co mocno nas zainteresuje. Jest to specjalne hasło bonusowe, które podać można jedynie przy tworzeniu konta do gry. Jak więc łatwo wywnioskować – jest tylko jedna szansa na to, by zapewnić sobie w eWinner bonus powitalny na specjalnych warunkach, które nie sposób odnaleźć w standardowej ofercie.

Mimo że bardzo dużo mówi się o tym, jakie u bukmacherów dostępne są bonusy, tylko w niektórych przypadkach możemy znaleźć wyczerpujące informacje na ten temat. W tym miejscu postanowiliśmy nie tylko pokazać to, jaki podać można w eWinner kod promocyjny, ale także co dokładnie on daje. To nie jest zbiór kolejnych powielonych informacji, których można znaleźć całe mnóstwo w różnych serwisach internetowych. Mamy nadzieję, że wszystkie zebrane tutaj dane pomogą każdemu, kto planuje zapisanie się do gry w eWinner. To legalny bukmacher z odpowiednimi licencjami Ministerstwa Finansów – można grać u niego bez żadnych obaw o łamanie przepisów!

eWinner kod promocyjny na bonus powitalny
eWinner kod promocyjny na bonus powitalny

Jak brzmi w eWinner kod promocyjny? Łatwo go zapamiętać, bo jest to tylko i wyłącznie jedno słowo: BETONLINE. Korzystając z niego przy rejestracji, możemy być pewni, że na start będziemy mogli otrzymać następujące premie:

 • Zakład bez ryzyka 110 zł
 • Bonus od drugiej wpłaty w wysokości 50% wartości przelewu do kwoty 500 zł
eWinner kod promocyjny 2023BETONLINE
eWinner bonusy z kodem💰 610 PLN 💰
eWinner rejestracja z kodemwww.eWinner.pl

W tym wpisie każdy może przekonać się o tym, jak dokładnie można wykorzystać w eWinner kod promocyjny i jakie warunki należy spełnić, by otrzymać każdy z bonusów przygotowanych przez bukmachera. Nie od dzisiaj wiadomo, że darmowe premie bukmacherskie to coś, co bardzo interesuje wszystkich lubiących obstawiać mecze.

eWinner kod promocyjny BETONLINE – bonus powitalny na start

Jeżeli uważamy, że legalny bukmacher eWinner to propozycja w sam raz dla nas, a przy rejestracji chcemy otrzymać bonus powitalny – pamiętajmy o tym, aby wykonać wszystkie kroki przedstawione poniżej. W ten sposób możemy być przekonani, iż nie ominie nas żaden z prezentów, jakie oferuje się w tym portalu.

Nikt nie powinien mieć większej trudności z tym, aby sprawdzić, jak działa w praktyce w eWinner rejestracja konta. Poniżej przedstawiamy, jak utworzyć konto w tym miejscu. Początkującym może wydawać się to niemożliwe, ale to nic trudnego i zajmuje dosłownie kilkadziesiąt sekund!

 1. Wejście na stronę www.eWinner.pl
 2. Kliknięcie przycisku „Zarejestruj się”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu, tuż obok „Zaloguj się”
 3. Wypełnienie formularza rejestracyjnego – tutaj wpisuje się przygotowany przez eWinner kod promocyjny, który brzmi „BETONLINE„.
Bonus w eWinnerWartość bonusu
50% od drugiej wpłaty500 PLN
Zakład bez ryzyka110 PLN
Weekend futbol totalny50 PLN
Kod promocyjny BETONLINEwww.eWinner.pl
Aktualne bonusy powitalne z kodem promocyjnym BETONLINE

UWAGA! Podczas zapisywania się do gry u bukmachera eWinner należy zaznaczyć „Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”. Tylko w ten sposób przyznany nam zostanie dostępny w eWinner zakład bez ryzyka w wysokości aż 110 zł. W tym materiale przedstawiamy dokładnie, jak otrzymuje się tę premię i na czym ona polega.

Przy rejestracji możemy zaznaczyć jeszcze trzy inne zgody.

eWinner kod promocyjny - bonus powitalny
eWinner kod promocyjny – bonus powitalny

W eWinner bonus powitalny skonstruowany został w taki sposób, aby gracz nie tylko przy pierwszym, ale także i drugim depozycie miał coś do odebrania. W tym przypadku na start zgarnąć można 110 PLN jako zakład bez ryzyka i otrzymuje się go po przelewie numer jeden. Po tym jak gracz decyduje się na transfer pieniędzy do bukmachera, ma możliwość zagrania kuponu, który na pewno nie przyniesie mu straty wszystkich środków. Więcej na ten temat można znaleźć poniżej. Jeżeli właśnie przed nami rejestracja i wpisujemy w eWinner kod promocyjny, proces typowania bez ryzyka na „dzień dobry” nie powinien mieć przed nami żadnych tajemnic!

eWinner zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym – 110 zł na start

Promocja powitalna u bukmachera eWinner to w pierwszej kolejności do odebrania specjalny zakład bez ryzyka. Jest to prezent w wysokości nawet 110 złotych i pozwala każdemu nowemu graczowi na postawienie kuponu, który albo okaże się wygrany, albo nie będzie skutkował pustką w portfelu. Mamy tutaj do czynienia z typowym wariantem „win-win”, gdzie bez względu na okoliczności nie zostajemy z pustymi rękoma.

Dostępny w eWinner zakład bez ryzyka odbiera się w bardzo prosty sposób, bo jest to w zasadzie jedynie zagranie standardowego kuponu, gdzie albo otrzymuje się zwrot, albo dostaje wygraną. Maksymalnie otrzymać można 110 złotych.

eWinner zakład bez ryzyka
eWinner zakład bez ryzyka

Ważna informacja! Bukmacher eWinner nowym graczom przyznaje zwrot zagranej stawki, ale ten nie uwzględnia zapłaconego podatku. Jeżeli chcemy otrzymać 110 zł, potrzebne jest postawienie kuponu promocyjnego za 125 zł.

Jeżeli chcesz postawić pierwszy kupon w eWinner bez ryzykowania wszystkich zagranych pieniędzy, pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE”, a jednocześnie zagraj zakład o następujących parametrach:

 • Stawka – środki wpłacone na nowo powstałe konto
 • Obstawianie za co najmniej 20 zł
 • Zwrot nie uwzględnia podatku, przykładowo: postawienie 113,64 zł to szansa na odebrania 100 zł bonusu w razie przegranego kuponu

Bardzo dobra wiadomość jest taka, że graczowi nie jest narzucane to, jaki rodzaj zakładów ma typować. Nie musi więc grać jedynie na piłkę nożną czy też tenis, ale może wybrać swoją ulubioną dyscyplinę. Liczy się tylko pierwszy postawiony kupon, więc jeśli ten będzie wygrany, bonus nie będzie do odebrania przy drugim czy trzecim zakładzie. Dobra wiadomość jest taka, że nie ma minimalnego wymaganego kursu, co oznacza, że można stawiać to, co tylko się chce.

eWinner bonus na zakład bez ryzyka – największe zalety:

 • Dla każdego, kto wpisze w eWinner kod promocyjnyBETONLINE
 • Nie ma minimalnego kursu
 • Stawka wymagana to zaledwie 20 zł!
 • Można otrzymać nawet 110 zł zwrotu
 • Bonusu nie trzeba obracać

Dzięki temu, że nie ma minimalnego kursu, a wymagana stawka jest naprawdę niska, każdy może pozwolić sobie na spróbowanie swoich sił w obstawianiu w eWinner. Zakład bez ryzyka powstał właśnie po to, by móc przetestować ofertę bukmacherską bez zobowiązań.

Co oznacza, że dostępny w eWinner bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka jest bez obrotu? Łatwo to wyjaśnić: gracz otrzymane z powrotem środki może od razu wypłacić z konta typerskiego i nie jest zobowiązany do tego, by obstawić je konkretną ilość razy.

Zakład bez ryzyka ma bardzo wiele plusów, o których można przeczytać w komentarzach typerów w internecie. Co bardzo ważne – standardowa premia to 100 PLN, natomiast eWinner kod promocyjny „BETONLINE” pozwala na zdobycie powiększonego bonusu! To może być nawet 110 PLN zwrotu.

eWinner zakład bez ryzyka 110 PLN. Najważniejsze fakty
⬇️ ⬇️ ⬇️

Proste zasady:Zakładasz konto i bonus jest już dostępny! 🏆
Kod promocyjny eWinner:Wystarczy podać słowo 👉 „BETONLINE”
Brak obrotu:Zwrot wypłacasz lub przeznaczasz na co tylko chcesz! 😎

Trudno jest znaleźć w ofercie polskich bukmacherów taką markę, gdzie można odebrać bonus bez obrotu. Nie chodzi tutaj o zastępowanie jednego słowa innym, a pozostawienie praktyki w standardowym trybie. W tym przypadku rzeczywiście otrzymuje się albo wygraną, albo zwrot, który jest od razu gotówką. Tym samym można dokonać wypłaty na konto bankowe bez żadnego stawiania dodatkowych kuponów.

Osoby, które wykorzystały u bukmachera eWinner kod promocyjny mogą potraktować zakład bez ryzyka jako coś w rodzaju próby dla tego miejsca. Postawienie pierwszego kuponu w zasadzie nic nie kosztuje, a jednocześnie można sporo dowiedzieć się o tym, jak odbywa się tu obstawianie w praktyce. Bardzo przejrzyste zasady oferty powitalnej sprawiają, że nikt nie czuje przed skorzystaniem z niej większych obaw. Na pewno spora też w tym zasługa pozytywnych opinii klientów.

Kod promocyjny eWinner na bonus 50% do 500 zł za drugą wpłatę

eWinner bonus od drugiej wpłaty
eWinner bonus od drugiej wpłaty

Bardzo często na pierwszym zakładzie się nie kończy. Właśnie dlatego dostępny jest w eWinner bonus od drugiej wpłaty, który pozwala otrzymać doładowanie przelewu. Dzięki tej promocji na start dostaje się dodatkowe pieniądze, a te można wykorzystać na obstawianie, by nie grać jedynie za swoje środki.

Również i w tej promocji eWinner bardzo idzie na rękę tym graczom, którzy niekoniecznie lubią wysokie stawki. Już 20 zł wystarcza do tego, aby odebrać premię za depozyt numer dwa. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze to, że im wyższy jest przelew, tym pokaźniejsza premia pojawi się na naszym koncie.

Jak dostać bonus na start 50% do 500 zł w eWinner? Oto instrukcja, która wyjaśnia wszystko krok po kroku:

 1. Wejście na www.eWinner.pl
 2. Logowanie na konto typerskie, podając swoje dane
 3. Kliknięcie przycisku „Wpłata”
 4. Przelanie do bukmachera co najmniej 20 zł
 5. Bukmacher eWinner dokłada 50% wartości przelewu. Otrzymać można nawet 500 zł!
 6. Chcesz otrzymać maksymalny bonus? Za wpłatę 1000 zł otrzymuje się 500 zł, co razem daje aż 1500 zł na obstawianie!

Po otrzymaniu bonusu od wpłaty można z niego korzystać, a kiedy uda się spełnić wszystkie warunki obrotu – wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel, który już niekoniecznie musi być związany z bukmacherką. Wszystkie warunki obrotu to:

 • Bonus uwalniany jest po wykorzystaniu drugiej wpłaty w zakładach z kursem minimalnym 1.50
 • Premia musi być postawiona 6 razy
 • Kurs minimalny kuponów przy obrocie to 2.50

UWAGA! Podczas obracania bonusem nie można wypłacić środków, które wcześniej przelaliśmy. Decydując się na taki krok, blokujemy sobie możliwość dalszego obstawiania za premię i tym samym nie będzie mogli już z niej korzystać.

Dzięki temu, że minimalna kwota bonusu to w tym przypadku 10 PLN, spokojnie można określić dostępny w eWinner prezent na start mianem dostępnego dla wszystkich. Każdy nowo zarejestrowany może zdecydować się na otrzymanie premii i to bez względu na to, czy gra na duże stawki, czy raczej jest graczem stawiającym tylko drobne.

Nie trzeba obawiać się o to, że dostępny w eWinner bonus od II wpłaty jest jakimś oszustwem, ponieważ to promocja, o której można w sieci przeczytać bardzo wiele. Sam bukmacher też do anonimowych nie należy, a na rynku też jest już na tyle długo, by mógł wzbudzać zaufanie. Na stronie marki eWinner można było swego czasu znaleźć przy okazji różnego rodzaju promocji grafiki ze znanymi postaciami ze świata sportu, chociaż trzeba jasno podkreślić, że jest to jedna z tych marek, które stawiają głównie na dobrą ofertę, a nie działania marketingowe i szum wokół siebie.

Kod promocyjny eWinner – rejestracja bez dowodu

W eWinner rejestracja trwa dosłownie chwilę, a każdy czytający ten materiał już dowiedział się o tym, że od momentu wejścia na www.eWinner.pl do możliwości obstawiania kuponów może minąć zaledwie kilkadziesiąt sekund. Co bardzo ważne – nie trzeba od razu weryfikować swoich danych i dlatego często podaje się, że dostępna jest w eWinner rejestracja bez dowodu.

Jeżeli nie potwierdzimy od razu swojej tożsamości, będziemy mogli wpłacać pieniądze i grać za nie kupony typerskie. Jedyną różnicą będzie to, że nie będzie możliwa wypłata wygranych do momentu ukończenia rejestracji na sto procent.

Na szczęście, na pełną rejestrację konta mamy nawet 30 dni. To wystarczająco długo, aby sprawdzić dokładnie ofertę marki eWinner oraz zdecydować o tym, czy chcemy korzystać z niej na co dzień, czy też nie. Jednocześnie pamiętajmy, że nawet zweryfikowanie konta nie jest jednoznaczne z czymś w rodzaju deklaracji, iż w danym miejscu musimy już obstawiać zawsze i w każdych okolicznościach. Zawsze warto wybierać dla siebie najlepsze rozwiązania. Ewinner kod promocyjny to cześć tego, co dostępne jest na rynku – oto informacje o kodach i bonusach u najpopularniejszych bukmacherów w kraju:

Kody promocyjne:

Betclic kod bonusowy
Betclic kod bonusowy

Możliwość założenia konta ma być rozwiązaniem wygodnym, dzięki któremu nie trzeba poświęcać wiele czasu na coś, co na początku gry u bukmachera nie ma większego znaczenia dla większości osób. Formalności można odłożyć na bok, a skupić się na obstawianiu. Zweryfikowanie konta nie jest też jednak bardzo trudne, dlatego też kiedy już przyjdzie na to pora, nikt nie powinien mieć większych powodów do narzekania.

Nie brakuje w polskiej branży bukmacherskiej takich marek, które pozwalają graczom obstawiać bez uprzedniego przesłania dokumentu tożsamości. Tutaj na pewno jednak istotne jest podkreślenie, że w eWinner pod tym względem jest naprawdę dobrze, ponieważ na gracza nie wywiera się presji związanej z weryfikacją, a kiedy już ktoś decyduje się potwierdzić dane wpisane przy rejestracji, jego sprawa załatwia jest w zasadzie w ciągu chwili.

Podkreślmy to raz jeszcze – to, że w eWinner rejestracja może być ukończona bez weryfikacji, a więc bez dowodu osobistego, nie oznacza, iż ten bukmacher łamie przepisy. Nie może tego robić, bo działa w naszym kraju legalnie i podlega stosownym przepisom. Nie ma tu jednak mowy o czymś z pogranicza szarej strefy. W końcu podanie fałszywych danych przy rejestracji ostatecznie skutkuje zablokowaniem konta i środków, a to coś, czego każdy chciałby za wszelką cenę uniknąć.

Jeżeli chciałbyś u jakiegoś bukmachera utworzyć konto, ale specjalnie nie masz czasu na to, by szukać dokumentów, bez dwóch zdań konto tymczasowe jest czymś, co w takich okolicznościach po prostu cię uratuje.

eWinner bonusy powitalne z kodem promocyjnym

Kiedy odebraliśmy już w eWinner bonus powitalny, nie jesteśmy skazywani jedynie na granie w standardowy sposób i bez żadnych bonusów. U tego legalnego bukmachera zawsze dostępne są promocje, z których może skorzystać każda osoba zarejestrowana. To kolejny dowód na to, iż nie bez powodu eWinner kod promocyjny jest tak popularnym tematem.

Pokazujemy, jakie dokładnie można spotkać w eWinner promocje bukmacherskie. Trzeba mieć na uwadze, że niektóre z ofert są dostępne na stałe, a inne to premie okolicznościowe – występujące przede wszystkim przy okazji ważnych wydarzeń sportowych lub innych dużych imprez.

Koszykówka bez podatku od eWinner

Twarzą marki eWinner jest Marcin Gortat, dlatego niczym dziwnym nie jest to, że u tego bukmachera możliwe jest obstawianie bez podatku. Tak zwani bukmacherzy bez podatku to portale, gdzie można otrzymywać wygrane większe o 14% w porównaniu z konkurencją. Tym samym niwelowana jest różnica w zyskach, która następuje ze względów podatkowych.

ewinner zakłady na koszykówkę
Koszykówka bez podatku w eWinner z kodem promocyjnym BETONLINE

Aby obstawiać w eWinner bez podatku mecze koszykarskie, należy postawić odpowiedni kupon. Chodzi o to, by spełniał następujące parametry:

 • Tylko i wyłącznie zakłady z oferty koszykarskiej (dział „Koszykówka”)
 • Kurs minimalny każdego typu musi wynosić 1.30
 • Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia
 • Możemy obstawiać zarówno w ofercie pre-match, jak i live

Ta promocja w eWinner jest dostępna przez cały rok. Jeżeli zakładamy konto u tego bukmachera, wpisujemy eWinner kod promocyjny, możemy być pewni, że NBA, Eurobasket oraz inne podobne rozgrywki przyjdzie nam grać z możliwością zdobycia większych wygranych!

Esport bez podatku

Obstawianie bez podatku przez 24 godziny na dobę i to 7 dni w tygodniu? W eWinner jest to jak najbardziej możliwe, a to wszystko na prostych zasadach.

Jak postawić kupon bez podatku z typami na esport na stronie bukmachera eWinner? Oto szczegółowa instrukcja, która wszystko dokładnie pokazuje:

 1. Zalogowanie na konto na www.eWinner.pl
 2. Przejrzenie oferty na esport – wybranie co najmniej trzech typów (kurs minimalny 1.20)
 3. Zagranie zakładu tak, jak zwykle, ale tym razem bez podatku – wygrane są większe o 14%!

Najważniejsze jest to, by w kuponie promocyjnym nie znalazł się żaden inny zakład poza tymi z ofertami na esport. Stawka minimalna nie została określona, więc kupon można postawić nawet za bardzo małe kwoty!

Wielkie Kursy

Wysokie kursy w eWinner
Wysokie kursy w eWinner

Mimo że w ofercie bukmachera eWinner jest mnóstwo wydarzeń do obstawiania, najczęściej to prawdziwe hity są tymi, które większość dodaje do swoich kuponów. Właśnie dlatego przygotowana została oferta Wielkie Kursy, gdzie można grać na najważniejsze imprezy sportowe na wyjątkowych warunkach.

Każdego dnia gracze zarejestrowani w eWinner mogą sprawdzać na stronie bukmachera, co można typować z wysokimi kursami. Tutaj nie ma nic skomplikowanego, a wszystko sprowadza się do wykonania następujących kroków:

 1. Wejście na stronę bukmachera eWinner (jeżeli nie mamy konta, wykorzystujemy w eWinner kod promocyjnyBETONLINE„)
 2. Logowanie na konto
 3. Przejście do zagadki „Popularne”
 4. Wybranie opcji „Wielkie Kursy”
 5. Przejrzenie zakładów promocyjnych, dodanie ich do kuponu
 6. Wybranie stawki i puszczenie kuponu!

Oferta eWinner Wielkie Kursy działa do odwołania. Oznacza to, że można z niej korzystać bez przerwy przez cały czas. Na ten moment nie ma planów, by została usunięta ze strony bukmachera.

Piątek bez podatku

To coś, co powinno spodobać się każdemu. W tej wyjątkowej ofercie specjalnej można na stronie www.eWinner.pl każdego dnia typować zakłady i to bez podatku. Promocja obowiązuje w piątki w godzinach od 12.00 do 18.00 i dostępna jest tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej eWinner, którą można pobrać za darmo.

Jaki kupon trzeba postawić, by zagrać go w piątek bez podatku?

 • AKO
 • Co najmniej 3 zdarzenia
 • Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30

Bonus dodawany jest automatycznie, dzięki czemu gracz nie musi robić nic poza obstawianiem. W tym przypadku eWinner nie wyznacza minimalnej stawki, dzięki wystarczą dosłownie niewielkie pieniądze, by mieć szansę na zarobienie aż 14% ekstra!

aplikacja mobilna ewinner bonus na start
eWinner: piątek bez podatku

Wirtualne poniedziałki w eWinner

To promocja, która dostępna jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Nie jest potrzebny eWinner kod promocyjny. Aktywna jest w każdy poniedziałek i to przez cały dzień, a nie jedynie w wyznaczonych godzinach.

W ramach oferty można otrzymać 14% wygranych więcej, niż zwykle w przypadku zagrania odpowiedniego kuponu z typami na sporty wirtualne. Premia przyznawana jest tylko w przypadku, gdy postawi się zakład za środki z konta głównego.

Warunki skorzystania z promocji to:

 • Zagranie co najmniej 3 zdarzeń na kuponie
 • Tylko oferta na sporty wirtualne
 • Stawka z konta głównego – nie ma progu minimalnego
 • Liczy się tylko gra w poniedziałki
 • Bonus bez podatku jest dodawany do konta automatycznie

Klub eWinner – nagrody za punkty (freebet 5 zł za darmo)

Każda osoba, która jest zarejestrowana u bukmachera eWinner, ma możliwość zapisania się do Klubu eWinner. Jest to specjalny program lojalnościowy przygotowany z myślą o wszystkich typerach.

Jak zapisać się do Klubu eWinner i zbierać punkty, które dają nagrody?

 1. Wejść na www.eWinner.pl
 2. Zalogować się na konto lub je założyć, wykorzystując eWinner kod promocyjny
 3. Przejść do zakładki „Klub eWinner”
 4. Kliknąć „Wejdź do Klubu eWinnera” – dostaje się teraz na start aż 1500 punktów, co pozwala na odebranie freebetu 5 zł za darmo!
 5. Zdobywanie punktów za granie kuponów
 6. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym lepszy mnożnik punktów:
Liczba zdarzeńMnożnik
3+5%
4+10%
5+15%
6+20%
7+30%
8+40%
9+50%
10+60%
11+70%
12+80%
13+90%
14+100%

W Klubie eWinner przyznawane są nagrody specjalne, które nie tylko związane są z zakładami bukmacherskimi. Można w tym miejscu zgarnąć chociażby koszulki sportowe z autografami, a nawet… lot helikopterem!

Rankingi, konkursy i nie tylko

Marka eWinner dała się poznać jako ta, która swoim klientom zawsze ma do zaoferowania jakąś promocję. Niczym szczególnym nie jest tutaj sytuacja, kiedy to do odebrania jest w ciągu jednego dnia przynajmniej kilku bonusów. Właśnie dlatego dobrze jest śledzić na bieżąco to, jakie dostępne są w eWinner promocje i co dokładnie dzięki nim można zgarnąć.

Na pewno obstawianie bez podatku jest czymś, co mocno kusi i nie ma też co ukrywać, że pozwala zarobić znacznie więcej, niż normalnie. Jeżeli ktoś jednak gra kupony pojedyncze, może nie być zadowolony z warunków, jakie najczęściej są proponowane przy ofertach typu „happy hours” z powiększonymi wygranymi. Ale to nie problem, bo może znaleźć dla siebie coś innego.

Nieustannie w eWinner dostępne są promocje takie jak konkursy z nagrodami albo nawet rankingi, gdzie zdobywa się punkty za aktywność, a następnie wymienia na różnorakie bonusy. W naszym portalu na bieżąco informujemy Czytelników o tym, co mogą otrzymać u tego bukmachera i w jaki sposób. To, że takich newsów jest coraz więcej najlepiej pokazuje, że eWinner jest bez dwóch zdań propozycją dla tych, którzy nie lubią się nudzić i ciągle szukają nowych typerskich wyzwań.

Czy eWinner kod promocyjny ma znaczenie w kwestii tego, z jakich bonusów będziemy mogli skorzystać? Jak najbardziej, bo pamiętajmy, że oferta standardowa u opisywanego bukmachera jest inna, aniżeli dla tych, którzy z „ulicy” odwiedzają jego stronę internetową. Niestety, jeżeli ktoś już ma konto w tym miejscu, ponownie utworzyć go nie może, a tym samym nie wykorzysta kodu na start. Może to zrobić gdzie indziej, a okazji na rynku do tego nie brakuje.

Legalny bukmacher eWinner – oferta zakładów

ewinner oferta zakładów i bonusy
Legalny bukmacher eWinner – oferta bonusów na start

Kiedy wybieramy dla siebie bukmachera, może przydać się nam ranking bukmacherów, który wskazuje mocne oraz słabe strony każdej firmy dostępnej na rynku. Zawsze trzeba jednak pamiętać o tym, że to my będzie typować w danym miejscu i najważniejsze jest to, żeby oferta spełniała nasze oczekiwania. Przyjrzymy się temu, co oferuje na ten moment marka eWinner.

U bukmachera eWinner znajdziemy zakłady na każde popularne wydarzenie sportowe, czyli możliwe jest obstawianie Ligi Mistrzów, turniejów wielkoszlemowych, mistrzostw świata i Europy oraz wielu podobnych. Nie brakuje również kursów na takie dyscypliny, którymi w naszym kraju interesuje się nieco mniej osób:

 • baseball
 • tenis stołowy
 • futbol amerykański
 • futbol australijski
 • kolarstwo
 • krykiet
 • rugby
 • squash
 • szachy
 • unihokej

U legalnego bukmachera eWinner postawimy zakłady także na politykę, a więc możemy zagrać, kto wygra najbliższe wybory parlamentarne czy prezydenckie. I to nie tylko w Polsce, ale także i w wielu zakątkach Europy czy nawet całego świata. Co oprócz tego? W kilka chwil zagrać można zakład na to, kto wygra popularny program rozrywkowy, a nawet… jak zakończy się serial.

Z racji tego, że marka eWinner jest znana ze wspierania polskiego żużla, nie brakuje w niej propozycji zakładów właśnie z tej dyscypliny. Na stronie www.eWinner.pl jest także bardzo duży wybór kursów na esport.

Sporo napisać można o tym, co proponuje się graczom w ofercie zakładów eWinner, a wydaje się, że dla wielu osób będzie to jednoznaczne z tym, iż warto zatrzymać się na chwilę przy tym bukmacherze i poważnie pomyśleć, czy nie utworzyć u niego konta. Dzięki temu, że rejestracja trwa chwilę, a eWinner kod promocyjny jest łatwy do zapamiętania i wpisania – nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, by rozpocząć tutaj obstawianie.

Ogromną zaletą grania tutaj zakładów jest to, że można pełną ofertę znaleźć także mobilnie, a więc możemy grać kupony nawet wtedy, gdy jesteśmy daleko poza domem i nie mamy możliwości korzystania ze standardowego komputera albo laptopa.

Oferta zakładów eWinner dla każdego jest dostępna, o ile dana osoba posiada konto typerskie w tym miejscu. Bez przejścia przez proces rejestracji granie kuponów nie jest możliwe i to się na pewno nie zmieni bez względu na to, na jakie nowe elementy zdecydują się pomysłowi pracownicy bukmachera.

eWinner Custom Bet – stawiasz na co chcesz!

Na pewno niejeden z fanów bukmacherki marzył o tym, by wymyślać zakłady. U bukmachera eWinner można skorzystać z tak zwanego custom betu i samemu zaproponować, co można byłoby obstawiać. Wystarczy:

 1. Wejść do zakładki „Custom bet
 2. Wypełnić formularz, podając swój e-mail, a także wpisując parametry związane z wydarzeniem, które chcemy dodać do oferty
 3. Czekać na odpowiedź bukmachera – rozpatrzenie wniosku trwa do 12 godzin (nie licząc godzin 0:00-8:00)
 4. Jeżeli eWinner zatwierdzi custom bet, pojawi się on w ofercie!
ewinner custom bet co to jest
eWinner custom bet – stawiasz na co chcesz!

Obstawiający w eWinner mogą więc tak naprawdę obstawiać wszystko, bo nawet jeśli czegoś nie znajdą na stronie, mogą sami ją uzupełnić.

eWinner aplikacja mobilna na Android i iOS

ewinner aplikacja mobilna
eWinner aplikacja mobilna

Trudno jest wyobrazić sobie obecnie typowanie bez aplikacji mobilnej, która pozwala na wygodne granie kuponów u bukmachera i to w zasadzie wszędzie, gdzie jest dostęp do internetu. Dla zarejestrowanych graczy w eWinner dostępna jest apka na Androida oraz system iOS i każdy może ją pobrać w stu procentach za darmo!

W przypadku urządzeń z systemem iOS pobranie polega na przejściu do App Store i wybraniu odpowiedniej aplikacji. Jeżeli chodzi o Androida, proces instalacji wygląda następująco:

 1. Wejście na stronę mobilną bukmachera www.eWinner.pl
 2. Pobranie pliku instalacyjnego z rozszerzeniem „.apk”
 3. Udzielenie zgody na pobieranie plików spoza sklepu Google Play – można to zrobić w ustawieniach telefonu
 4. Znalezienie ściągniętego pliku i jego zainstalowanie
 5. Uruchomienie aplikacji – gotowe!

W aplikacji mobilnej nie tylko można obstawiać mecze tak, jak na stronie internetowej, ale także często korzystać można z limitowanych bonusów, które nie są dostępne normalnie. Co więcej, w aplikacji legalny bukmacher eWinner proponuje graczom darmowe steramy z drugiej ligi piłkarskiej, która nosi nazwę eWinner 2. Liga.

W eWinner kod promocyjny wpisać można również przy rejestracji w aplikacji mobilnej. Utworzenie profilu na telefonie jest tak samo proste i nie wymaga podania innych danych. Podobnie wygląda to w sytuacji, gdy wpadnie nam w rękę STS aplikacja czy też inny podobny program.

eWinner sporty wirtualne

U bukmachera eWinner znajdziemy sporty wirtualne. Jest ich na tyle dużo i są tak zróżnicowane, że wydaje się, iż trudno znaleźć kogoś, kto mógłby w tym temacie narzekać. Bardzo ciekawie wygląda nią tylko wirtualna Ekstraklasa, ale także mistrzostwa Europy piłkarzy. W tym miejscu można także znaleźć koszykówkę czy tenis, a na tym jeszcze nie koniec! Na sporty wirtualne eWinner oferuje również bonusy, na szczęście żadne kody promocyjne nie są tym razem potrzebne.

Jakie dostępne są w eWinner wirtualne sporty?

 • Wirtualna Liga Polska
 • Wirtualne Mistrzostwa Europy
 • Wirtualna Koszykówka
 • Wirtualny Tenis
 • Wirtualne Psy
 • Wirtualne Konie

W przypadku meczów wirtualnych można stawiać na to kto wygra całe spotkanie, pierwszą połowę czy chociażby zdobędzie gola numer jeden. Zakładów dodatkowych jest bardzo wiele, dzięki czemu wszystko wygląda niemalże tak samo, jak przy stawianiu na tradycyjne dyscypliny.

Warto przy tym pamiętać, że można obstawiać „wirtualki” bez podatku w każdy poniedziałek. Na ten temat pisaliśmy już w tym tekście, a takie promocje bukmacherskie jak te rzadko się w Polsce trafiają.

Loża VIP w eWinner

eWinner loża VIP
eWinner loża VIP

Jeżeli przychodzi ci do głowy w eWinner rejestracja, a należysz do graczy, którzy sporo obstawiają i są bardzo wymagający (a tak jest, skoro szukasz tego, jaki wpisać w eWinner kod promocyjny), na pewno wpadnie ci w oko tak zwana Loża VIP. To jedyne w swoim rodzaju miejsce, które przeznaczono tylko dla osób, które są bardzo aktywne u bukmachera. Tego typu miejsca oferują tylko najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce.

Bukmacher eWinner nie podaje szczegółowego planu, który mógłby graczom wyjaśnić, jak zostać klientem VIP. Cały „poradnik” to zaledwie trzy punkty:

 1. Założyć konto na www.eWinner.pl
 2. Aktywnie obstawiać
 3. Odebrać zaproszenie do grona VIP-ów

Osoby, które należą do Loży VIP, otrzymują dedykowaną obsługę, dzięki czemu są obsługiwani priorytetowo. Oprócz tego mogą liczyć na specjalne promocje z dużymi bonusami, a nawet wyjazdy VIP na wydarzenia sportowe zarówno w Polsce, jak i za granicą.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

eWinner kod promocyjny BETONLINE + bonus powitalny – opinie graczy

Wszystkie promocje bukmacherskie są tworzone po to, by zadowalały typerów. Nie ma zatem mowy o tym, by ocenić jakość danej firmy bez sprawdzenia, jakie są na jej temat opinie. Przeczesaliśmy sieć, by sprawdzić, czy eWinner bonus powitalny opinie zbiera pozytywne, czy też niekoniecznie. Jeżeli wciąż zastanawiamy się gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie, być może te autentyczne opinie o eWinner pomogą Wam w wyborze.

Bez problemu założycie tu konto i odbierzecie bonus. Kto nie lubi mieć już problemów na starcie grania u buka, będzie zadowolony.

Jeszcze nigdy nie znalazłem takiego bukmachera, który naprawdę jest dobry, pomimo że niekoniecznie dużo reklamuje się w telewizji czy internecie. Marka eWinner bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła!

Szybko wpisałem w eWinner kod promocyjny BETONLINE i faktycznie pierwszy zakład jest bez ryzyka. Bonus za drugą wpłatę mógłby być 100 procent, ale i tak nie jest najgorzej!

Bardzo sprawnie obsługa klienta poradziła sobie z moim problemem przy rejestracji, dzięki czemu nie miałem długiej przerwy między zakładaniem konta a typowaniem. To super sprawa!

A jaka będzie twoja opinia o bukmacherze eWinner? Ekskluzywny kod promocyjny już znasz, a także wiesz, jakie proponuje oferty specjalne. Nie pozostaje zatem nic innego, jak przemyśleć, czy rejestracja w tym miejscu to dla nas odpowiednie rozwiązanie, a następnie przejść do rejestracji.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

W eWinner kod promocyjny na dodatkowy bonus bez ryzyka to: BETONLINE

Jaki jest bonus z kodem promocyjnym w eWinner?

Z kodem promocyjny BETONLINE, nowi gracze otrzymują 110 PLN zakładu bez ryzyka.

5 / 5. Ocen: 234

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x