eWinner opinie 2023 – Wady i zalety – Aktualne komentarze

Legalny bukmacher eWinner zadebiutował na polskim rynku pod koniec 2019 roku i dość szybko dał się poznać z bardzo dobrej strony. Jakie eWinner opinie zbiera za bonus powitalny dla nowych graczy, a na jakie oceny zasłużyła oferta zakładów sportowych? Oddajemy w Wasze ręce recenzję bukmachera eWinner. 

eWinner opinie 2023 - Wady i zalety - Aktualne komentarze
eWinner opinie 2023 – Wady i zalety – Aktualne komentarze

eWinner opinie 2023- oferta promocyjna na dodatkowe 10 PLN na grę

Tradycyjnie zanim rozbierzemy na czynniki pierwsze poszczególne sekcje i produkty tego legalnego bukmachera, a także sprawdzimy eWinner opinie od samych graczy dzielimy się z Wami sposobem na zwiększenie pakietu na start. W jaki sposób zgarnąć wyższy bonus powitalny od bukmachera eWinner? To bardzo proste!

Wystarczy wykorzystać kod promocyjny eWinner podczas zakładania konta i wpisać go w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. Aktualny kod promocyjny eWinner to hasło BETONLINE i należy go wpisać w pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY. Co gwarantuje wykorzystanie kodu?

Tylko wówczas gracz otrzyma wyższy bonus powitalny. Ekstra premia za kod BETONLINE wynosi 10 PLN, a szczegóły powitalnego pakietu promocyjnego bukmachera eWinner prezentujemy poniżej. 

eWinner opinieOcena graczy
Bonusy3.5/5
Kursy4.5/5
Aplikacja mobilna4.5/5
Oferta zakładów4/5
eWinner rejestracjawww.eWinner.pl
eWinner aktualne opinie graczy 2023

eWinner opinie 2023 – dwa bonusy na start i 610 PLN do zgarnięcia

Jako się rzekło kod promocyjny eWinner zwiększa powitalny pakiet bonusów o 10 PLN. Jakie konkretnie promocje czekają na nowych klientów bukmachera? 

Do zgarnięcia są dwa bonusy, tj. premierowy zakład bez ryzyka, a także bonus od drugiego depozytu. W pierwszym przypadku pula darmowych środków wynosi 110 PLN (+10 PLN za kod promocyjny BETONLINE), a w drugim maksymalna premia to aż 500 PLN.

Zakład bez ryzyka 110 PLNBonus od 2. depozytu 500 PLN
eWinner premie dla nowych graczy

Nie trzeba być matematycznym geniuszem, aby obliczyć, że łączna pula bonusów powitalnych od bukmachera eWinner to 610 PLN. Na jakie eWinner opinie zasługuje ten pakiet na tle konkurentów z polską licencją? Według nas należy go sklasyfikować mniej więcej w połowie stawki legalnych bukmacherów. 

Na temat marki eWinner opinie i tego, co oferuje, najlepiej powinny każdemu odpowiedzieć na kwestię, czy warto w tym miejscu zawierać zakłady przez internet. Trzeba przyznać na pewno to, że nie brakuje ofert specjalnych dla klientów tego bukmachera. Zdecydowanie jest tutaj w czym wybierać, a bonus powitalny udowadnia najlepiej, iż ta marka zawsze przygotowuje dla graczy możliwie jak najwięcej i pod postacią, która na pewno spodoba się nawet najbardziej wymagającym.

Jak otrzymać bonusy powitalne eWinner? Regulamin promocji krok po kroku

Patrząc na eWinner opinie graczy znalezione w sieci regulamin obu bonusów powitalnych nie należy do przesadnie skomplikowanych i bez trudu poradzą sobie z nim nawet totalni debiutanci. Więcej informacji o szczegółach powitalnego pakietu dla nowych graczy odnajdziecie w artykule o kodzie promocyjnym eWinner, natomiast tutaj prezentujemy skrócone zasady obu bonusów. 

 • Bonus powitalny eWinner – powitalny zakład bez ryzyka 110 PLN

Premierowy kupon w eWinner jest zakładem bez ryzyka. Pierwszym warunkiem jest rejestracja konta z kodem bonusowym BETONLINE, a drugim wpłacenie depozytu i postawienie kuponu SOLO lub AKO za co najmniej 20 PLN. 

eWinner kod promocyjny 2023
eWinner kod promocyjny – zakład bez ryzyka

Jeśli zakład będzie przegrany, wówczas 88% stawki wraca na konto, a maksymalny cashback bonus eWinner wynosi 110 PLN przy stawce 125 PLN lub wyższej. 

Cashback eWinner to bonus bez obrotu! Darmowe środki trafiają od razu na główne saldo depozytowe, co oznacza, że można je od razu przelać do banku lub grać dalej w eWinner. 

 • Promocja na start eWinner – bonus od depozytu 500 PLN

Specjalna premia czeka na nowych klientów także po drugim depozycie. Tym razem do zgarnięcia jest jeszcze większa pula darmowych środków, bo aż 500 PLN, a jest to bonus 50% od kwoty wpłaconego depozytu. Jak go otrzymać i przelać do banku? W tym przypadku już tak łatwo nie jest!

 1. Wpłać drugi depozyt min. 20 PLN. 
 2. Odblokuj bonus obracając kwotą depozytu 1x po kursie min. 1.50
 3. Otrzymasz bonus 50% aż do 500 PLN przy wpłacie 1000 PLN lub wyższej. 
 4. Bonus wymaga obrotu 6x po kursie min. 2.50 w ciągu 30 dni. 

Pamiętajmy, by zawsze sprawdzać tylko i wyłącznie aktualne informacje o promocjach. Nie brakuje stron, gdzie dane dotyczące bonusów są przeterminowane. Z pewnością nie można polegać również na opiniach, jakie przytaczane są przez tego typu portale. To bardzo ważna kwestia, by wybierać tylko wiarygodne źródła!

eWinner opinie graczy o bonusie powitalnym

eWinner opinie o bonusie powitalnym
eWinner opinie o bonusie powitalnym

Wedle naszej oceny powitalny pakiet bonusów od eWinner nie jest ani najlepszą, ani najgorszą promocją tego typu na polskim rynku. My klasyfikujemy go w połowie stawki legalnych operatorów, natomiast jak zwykle konfrontujemy nasze odczucia z komentarzami samych graczy. Na jakie eWinner opinie zasłużyła sobie promocja powitalna tego bukmachera? Sprawdzamy!

“Cashback bonus być może mała kwota, ale brak obrotu robi swoje. Ja zagrałem pod korek i miałem 11 koła do zgarnięcia i tradycyjnie 1 mecz mi uwalił.”

“Ciekaw jestem, ilu graczy rzeczywiście wypłaca bonus, a ilu gra dalej? Bo przecież brak obrotu wydaje się kompletnie nieopłacalny z perspektywy bukmachera.”

“Nieźle kogoś pogrzało z tym obrotem 6x za bonus od depozytu. Moim zdaniem uda się to może z 15% typerów. Przegięcie.”

eWinner opinie – premie okolicznościowe dla stałych graczy

Bukmacher eWinner nie zapomina także o swoich wiernych klientach, którzy regularnie typują kupony w tym serwisie. Właśnie z myślą o nich firma dość często organizuje specjalne promocje dla stałych graczy, dzięki którym w zauważalny sposób można zasilić swój budżet na dalszą grę. 

Bonusy okolicznościowe eWinner należy rozgraniczyć na dwie kategorie. Pierwsza to promocje stałe, dostępne non stop, zaś druga to bonusy aktywujące się w momencie jakiegoś popularnego wydarzenia sportowego, meczu lub turnieju. 

Od razu zaznaczamy, że zarówno jedne, jak i drugie są ogólnodostępne, a bukmacher nie wymaga użycia kodu bonusowego BETONLINE. Kilka przykładowych bonusów eWinner znajdziecie poniżej, a po pełną ofertę promocyjną warto odwiedzić oficjalną stronę bukmachera. 

 • NBA BEZ PODATKU 24/7 – bukmacher podpina ten bonus pod NBA, natomiast tak naprawdę promocja obowiązuje na całą koszykówkę. Wystarczy zagrać kupon AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego z nich 1.30, a eWinner weźmie podatek na siebie. 
 • ESPORT BEZ PODATKU 24/7 – tym razem wystarczy stworzyć kupon AKO z min. 3 typami i kursem min. 1.20. W przypadku powodzenia wygrana na kuponie będzie o 14% wyższa. 
 • WIRTUALNE PONIEDZIAŁKI BEZ PODATKU – w każdy poniedziałek wystarczy stworzyć kupon AKO z min. 3 typami na sporty wirtualne, a wygrana będzie wyższa o podatek obrotowy. Działa to podobnie, co obstawianie bez podatku w Fortunie.
 • WYSOKIE KURSY – każdego dnia bukmacher eWinner podnosi kursy na najpopularniejsze wydarzenia w ofercie zakładów. Dzięki temu najlepsze mecze w topowych ligach można obstawiać po najwyższych kursach na rynku. 
Promocje okolicznościowe w eWinner - opinie klientów
Promocje okolicznościowe w eWinner – opinie klientów

Jakie eWinner opinie wśród mają promocje okolicznościowe?

Nie bylibyśmy sobą, a nasze eWinner opinie nie byłyby kompletne, gdybyśmy nie zerknęli na to, co na temat bonusów okolicznościowych sądzą sami gracze. W tym celu odwiedziliśmy losowe forum bukmacherskie. 

“Na pierwszy rzut oka wydaje się, że tych stałych promek nie ma zbyt wiele. Ewinner pokazuje jednak klasę podczas ważnych wydarzeń, a ich bonusy podczas MŚ w Katarze były jednymi z najlepszych.”

“Mam tam konto tylko pod typowanie NBA, dlatego cenię sobie grę bez podatku. Mała rzecz, a cieszy.”

Jak założyć konto w eWinner? Rejestracja krok po kroku

Nawet gracze stawiający dopiero swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych nie będą mieli najmniejszych trudności z założeniem konta w eWinner. Bukmacher daje dwa warianty rejestracji, tj. błyskawiczne konto tymczasowe bez dowodu, a także konto stałe. 

 1. Wejść na oficjalną stronę www.eWinner.pl lub kliknij jeden z banerów bukmachera widocznych w naszym serwisie.
 2. Kliknij żółty button ZAREJESTRUJ SIĘ w prawym górnym rogu (możesz to także zrobić na aplikacji mobilnej eWinner). 
 3. Podaj adres email, nr telefonu oraz hasło do konta. 
 4. Wpisz kod promocyjny BETONLINE w odpowiednie pole formularza. 
 5. Podaj podstawowe dane osobowe (m.in. imię, nazwisko oraz data urodzenia). 
 6. Dokończ rejestrację i ciesz się dostępem do prawie wszystkich funkcji bukmachera. 

eWinner opinie – rejestracja konta stałego

No właśnie, powyższa rejestracja być może i przebiega błyskawicznie, natomiast nie daje dostępu do wszystkich możliwości bukmachera eWinner. I tak – zakładając konto tymczasowe gracz otrzyma pełen pakiet powitalny, a przez 28 dni będzie mógł typować dowolne kupony, jednak jeśli wygra, to nie będzie miał możliwości przelania środków na konto w banku. 

Aby mieć pełen dostęp do swoich funduszy znajdujących się w budżecie eWinner należy dokonać weryfikacji danych, czyli przesłać skan dowodu osobistego, a także podać numer konta w banku. Chwilę później pracownicy bukmachera potwierdzą pomyślną weryfikację, a gracz będzie mógł na własnej skórze przetestować eWinner opinie odnoszące się do wszystkich produktów firmy. 

Oferta bukmachera eWinner – co można obstawiać?

Oferta bukmachera eWinner nie zawiedzie graczy, dla których najważniejszym elementem na stronie operatora jest szeroki wachlarz zakładów i spory wybór opcji kursowych w przypadku poszczególnych zdarzeń. Być może w ujęciu całościowym nie jest to najlepsza sekcja tego typu w Polsce, natomiast nie ma również powodów do narzekań, a większość opinii eWinner jest całkiem solidna. 

Które konkurencje są najlepiej opakowane przez oddsmakerów bukmachera. Na pochlebne eWinner opinie zasługują tradycyjnie piłka nożna, tenis ziemny, a także pozostałe gry drużynowe i sporty walki. Jednak to nie one są najjaśniejszymi gwiazdami oferty eWinner. 

Są nimi zakłady na koszykówkę oraz żużel, a obie sekcje należą do najlepszych tego typu w Polsce. W przypadku obu dyscyplin analitycy bukmachera eWinner wystawiają nie tylko mnóstwo rynków meczowych, ale także sporo kursów dotyczących indywidualnych statystyk poszczególnych koszykarzy i żużlowców. Miła odmiana i okazja na złapanie wartościowych kursów przez ekspertów od koszykówki i speedwaya. 

Ewinner oferuje bonusy dla zarejestrowanych - jest ich wiele!
Ewinner oferuje bonusy dla zarejestrowanych – jest ich wiele!

Opinie graczy o zakładach bukmachera eWinner

Włodarze bukmachera eWinner nie stronią od nowinek technicznych, a jedną z nich jest bardzo ciekawa funkcja Custom Bet. Co to takiego? Przekonajmy się. 

 • Custom Bet – każdy klient eWinner może zgłosić swoją propozycję zakładu, a jeśli analitycy bukmachera uznają tę propozycję za ciekawą, to wystawią na nią kursy i włączą do ogólnodostępnej oferty. Według nas funkcja Custom Bet zasługuje na najwyższe oceny i z pewnością podciągnie eWinner opinie o pół noty w górę. 

Tradycyjnie już nie polegamy tylko i wyłącznie na własnych odczuciach, lecz sprawdzamy Wasze komentarze. Jakie eWinner opinie wśród typerów zbiera oferta zakładów bukmachera? Oto kilka losowych postów. 

“Znakomite są te ich długoterminowe zakłady sezonowe. Jeśli mniej więcej ogarniacie kto będzie górą na koniec sezonu, to można fajny kupon sklecić.”

“Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale takich zakładów na statystyki zawodników w NBA nie ma chyba żaden inny bukmacher w Polsce. Mnóstwo linii i rynków.”

eWinner opinie – zakłady na żywo u bukmachera

W sekcji na żywo bukmachera eWinner dominują zakłady na piłkę nożną oraz tenis ziemny, co nie oznacza, że niemożliwym jest odnalezienie oferty na tenis stołowy, siatkówkę lub e-sporty. To co rzuca się w oczy to bardzo duży i czytelny Match Tracker oraz przyjemna dla oka grafika pokazująca statystyki meczowe, natomiast tych statystyk mogłoby być nieco więcej. 

Przykładowo – w przypadku piłki nożnej są to jedynie kartki, rogi i niebezpieczne ataki i zabrakło nam chociażby liczby strzałów. Nie ma również mowy o jakichkolwiek transmisjach na żywo (poza 2. ligą piłkarską w Polsce), dlatego jak się domyślacie opinie o eWinner są w tej materii dość podzielone. 

“Zakłady ok, kursy spoko, szybko się odświeżają, ale bez kitu, bukmacher tej klasy musi pokazywać jakieś mecze.”

eWinner opinie – zakłady na e-sport

Zakłady na e-sport w eWinner - czy opinie są dobre?
Zakłady na e-sport w eWinner – czy opinie są dobre?

Mało poważnie w eWinner potraktowano ekspertów od sportów elektronicznych, dlatego jeśli typujecie przede wszystkim e-sporty to niekoniecznie powinien być to dla Was bukmacher pierwszego wyboru. Nasze obserwacje potwierdzają się zresztą z eWinner opiniami płynącymi od samych graczy. 

Przede wszystkim zakłady e-sportowe nie doczekały się w eWinner osobnej sekcji i jest to sytuacja dość niespotykana na polskim rynku. Po drugie mocno ograniczona jest ilość pokrywanych gier. W trakcie naszych testów odnaleźliśmy kursy jedynie na CS:GO oraz Dota 2, a zatem bukmacher pozostaje daleko w tyle za topowymi firmami z polską licencją. 

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

eWinner opinie – zakłady na sporty wirtualne

O niebo lepiej o E-sportów opakowane są w eWinner zakłady na sporty wirtualne. Te dostępne są w osobnej sekcji, a do dyspozycji graczy jest kilka gier (m.in. wirtualne mecze piłki nożnej, koszykówki i tenisa, a także wyścigi psów i koni). 

Większość produktów dostępnych w tej sekcji raczej nie wyróżnia się na tle legalnych konkurentów, natomiast bez dwóch zdań można to powiedzieć o wirtualnych meczach Bundesligi. W ich przypadku zamiast tradycyjnej, nudnej animacji możemy oglądać historyczne bramki z prawdziwych meczów, co sprawia, że typowanie jest znacznie przyjemniejsze. 

Aplikacja mobilna eWinner – opinie użytkowników

Zawód nie spotka typerów, którzy większość swoich kuponów obstawiają na ekranie smartfona (a wiemy, że jest Was niemało!). Aplikacja mobilna eWinner gwarantuje szybki i łatwy dostęp do wszystkich sekcji i produktów bukmachera, a nasze testy nie uwypukliły większych niedociągnięć.  Kod na bonus w eWinner przez aplikację zostaje oczywiście ten sam – BETONLINE.

Aplikacja działa sprawnie na smartfonach z systemem Android oraz iOS, wszystkie najważniejsze funkcje są pod ręką, a poruszanie się pomiędzy sekcjami bardzo intuicyjne. Również sam wygląd aplikacji jest czytelny i przejrzysty i zachęca do jak najczęstszego korzystania z apki. Nasze spostrzeżenia potwierdzają zresztą eWinner opinie graczy odnalezione w sieci. 

eWinner aplikacja mobilna opinie użytkowników
eWinner aplikacja mobilna opinie użytkowników

“Myślę, że ok. 85% moich kuponów stawiam na żywo, a odkąd założyłem konto w eWinner, to ani jednego zakładu nie postawiłem na kompie. Apka nie zawiodła mnie ani razu, a jedyne czego mi brakuje, to premiowania aktywnych graczy na aplikacji.”

eWinner opinie – dlaczego warto obstawiać zakłady u tego bukmachera?

Konkurencja na polskim rynku internetowych zakładów sportowych jest tak olbrzymia, że aby zasłużyć sobie na czołowe lokaty w rankingu bukmacherów firma musi naprawdę się postarać. Dlaczego zatem warto grać w eWinner? Naszym zdaniem powodów jest całkiem sporo. 

Z pewnością do tego grona zaliczyć trzeba solidną ofertę zakładów. Bukmacher eWinner wystawia niezłe zakłady na piłkę nożną oraz tenis ziemny, a bardzo dobrze opakowane zostały koszykówka oraz żużel (według nas oferta na speedway to nr 1 w Polsce). 

Powodów do narzekań nie będą mieli także łowcy bonusów. Powitalny cashback nie wymaga obrotu, a gdyby nie nieco zbyt wygórowane warunki obrotu bonusem od depozytu, to i ta promocja zasłużyłaby na solidne eWinner opinie. 

Minusy? Z pewnością nieco więcej oczekiwalibyśmy po sekcji na żywo. Zakłady LIVE cieszą się sporą popularnością wśród graczy, a brak transmisji w livestreamach praktycznie dyskwalifikuje bukmachera w kontekście maksymalnych opinii o eWinner. 

“Jestem z Zielonej Góry, więc wiadomo jaki sport obstawiam. Kumpel mi mówił, że Ewinner ma najlepszą ofertę na żużel, ale to co tam zobaczyłem przeszło moje oczekiwania. Pozostali bukmacherzy bez podejścia nawet, można się rozejść.”

“Co jakiś czas podrzucam chłopakom propozycję zakładów i muszę przyznać, że to nie bujda, bo rzeczywiście kilka z moich propozycji trafiło do oferty.”

“Fajnie, że bonus bez obrotu, ale kwota 110 mogłaby być nieco wyższa. Tak z 10x na moje oko.”

Opinie o eWinner – pytania i odpowiedzi

Czy eWinner to legalny bukmacher?

Oczywiście, że tak! Firma otrzymała licencję w 2018 roku na okres 6 lat, a pozwolenie bukmachera ma nr PS4.6831.29.2017. 

Jaki jest w eWinner kod na bonus i co gwarantuje?

Aktualny kod bonusowy eWinner to hasło BETONLINE, a użycie kodu podczas rejestracji gwarantuje wyższy o 10 PLN bonus cashback. 

Co to jest opcja Custom Bet od bukmachera eWinner?

Każdy klient bukmachera może sam zaproponować dowolny zakład (np. Czy Robert Lewandowski zmarnuje trzy rzuty karne z rzędu?). Jeśli pracownicy eWinner uznają propozycję za ciekawą, wówczas wystawią kursy i włączą zakład do ogólnodostępnej oferty.

5 / 5. Ocen: 88

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x