Custom Bet w zakładach bukmacherskich

Custom Bet to usługa polegająca na stworzeniu własnego zakładu bukmacherskiego. Obecnie w Polsce taka usługa jest bardzo rzadka. Oferują ją, choć pod dwiema innymi nazwami eWinner oraz BETFAN.

Custom Bet w zakładach bukmacherskich
Custom Bet w zakładach bukmacherskich

Co to jest Custom Bet w zakładach bukmacherskich?

Custom Bet to zakład bukmacherski, tworzony przez użytkowników bukmachera eWinner. Interesujesz się piłką nożną, koszykówką, tenisem? Nie widzisz w ofercie bukmachera eWinner ważnego dla Ciebie meczu? Korzystając z formularza na stronie eWinner, możesz zgłosić swoje wydarzenie. Co ciekawe, sam bukmacher namawia użytkowników do tego, by podczas zgłaszania swojego zakładu, podawali oni swoje propozycje kursów. Tak więc im więcej szczegółów, tym większa szansa, że Custom Bet trafi do oferty specjalnej bukmachera eWinner.

Jak dodać Custom Bet w eWinner?

To bardzo proste. Wejdź na stronę eWinner, a następnie przejdź do sekcji CustomBet. Tam przed Twoimi oczami pojawi się bardzo prosty formularz z następującymi polami do uzupełnienia: 

  • adres e-mail
  • data wydarzenia
  • rozgrywki/wydarzenie
  • mecz/zdarzenie
  • opis zakładu/szczegóły

Pierwsze dwa punkty są raczej oczywiste. Z kolejnymi jednak też nie powinieneś mieć większych problemów. Rozgrywki/wydarzenie: Jeśli chcesz dodać np. mecz 4. ligi kolumbijskiej, to wpisz w tym polu: 4. liga kolumbijska. 

Custom Bet w eWinner
Custom Bet w eWinner

Mecz/zdarzenie: Tutaj wpisz oczywiście nazwy dwóch drużyn rywalizujących ze sobą.

W ostatnim punkcie postaraj się dodać jak najwięcej informacji. Zacznij od tego dlaczego akurat to zdarzenie powinno znaleźć się w ofercie eWinner. Jeśli masz więcej informacji – również je zamieść.

Pamiętaj też, że Custom Bet to nie tylko zakłady sportowe. Możesz dodać tutaj (albo przynajmniej spróbować to zrobić) np. ofertę na zawody freestylowe. Jeśli są transmitowane przez telewizję lub/i YouTube, to jest spora szansa, że bukmacher eWinner weźmie to pod uwagę. Jesteś zapalonym widzem Big Brothera? Możesz zaproponować zakład na to, kto jako kolejny odpadnie z telewizyjnego show.

Możesz też zaproponować zakład długoterminowy, np. kto zostanie kolejnym papieżem albo kto wygra ligę brazylijską w sezonie 2022/23. 

Dla nowych graczy bukmachera eWinner, ze specjalnym kodem promocyjnym to nawet 110 PLN bez ryzyka, pełna oferta bonusów i rejestracja z kodem BETONLINE na stronie www.eWinner.pl.

MyBet – załóż się z bukmacherem BETFAN, o co chcesz

Bukmacher BETFAN również oferuje zawieranie zakładów wzajemnych, choć robi to w nieco uproszczonej formie. Aby zawrzeć MyBet, wchodzimy na tę podstronę i wpisujemy swoją propozycję. 

Może to być cokolwiek. BETFAN podpowiada na swojej stronie, że możemy założyć się np. o to, czy jakiś kibic wbiegnie na boisko w trakcie danego meczu. Musimy podać swój adres e-mail oraz proponowaną datę rozliczenia zakładu. 

Bukmacher ma 24h na akceptację naszego MyBeta

Teraz w BETFAN kod promocyjny dający nawet 60 PLN freebet. Wystarczy rejestracja i depozyt na www.Betfan.pl z kodem promocyjnym BETONLINE.

Zakłady własne (custom bet). Przyszłość bukmacherki? 

W Polsce zakłady własne – przynajmniej mamy takie wrażenie – nie cieszą się zbytnią popularnością. Oczywiście, gdy zbliżają się ważne wybory, np. prezydenckie, da się odczuć, że użytkownicy chętniej takie wydarzenia sugerują czy też obstawiają. Niemniej jednak w ofercie polskich legalnych bukmacherów próżno szukać wyszukanych zakładów.

Tym bardziej zwracamy uwagę na Custom Bet i MyBet, ponieważ to właśnie bukmacher oddaje w nasze ręce jego ofertę. To od nas zależy czy w ofercie bukmachera eWinner i BETFAN znajdzie się jakaś ciekawa opcja do wytypowania.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Najciekawsze niestandardowe zakłady specjalne typu Custom Bet

Jeden z zagranicznych bukmacherów wiele lat temu dodał wydarzenie specjalne do swojej oferty. Polegało ono na wytypowaniu, które z dzieci Davida Beckhama jako pierwsze zdobędzie gola w oficjalnym meczu na najwyższym szczeblu rozgrywkowym ligi angielskiej.

Ciekawe wydarzenie pozasportowe pojawiło się kilka lat temu  na rodzimym rynku. Na Twitterze pojawił się profil o nazwie Jezioro Sportu. Podawał on informacje z rynku transferowego, najczęściej wychodzące transfery z ligi polskiej. Jak się okazało, twórcami Jeziora Sportu byli znani i lubiani trolle, którzy chcieli sprawdzić, czy znani dziennikarze będą podawać te informacje bez żadnej weryfikacji.

Okazało się, że ich plan sprawdził się w 100%. Niektórzy polscy dziennikarze powoływali się na ich informacje. Mało tego, nawet zagraniczne serwisy tureckie i rosyjskie podawały na pierwszych stronach swoich gazet informacje o transferach do tych klubów.

Najgoręcej zrobiło się wokół transferu Christiana Gytkjaera, który wg danych Jeziora Sportu miał wtedy przenieść się z Lecha Poznań do tureckiego Fenerbahce Stambuł. Informacja ta została wydrukowana na 1. stronie największej stambulskiej gazety sportowej. Idąc tym tropem, bukmacher BETFAN przygotował MyBet, czyli odpowiednik eWinnerowego Custom Beta. Można było obstawić po kursie 500.00 czy któraś z 4. największych gazet sportowych w Europie (La Gazetta, L’Equipe, Marca, The Sun) wydrukuje informację podaną przez Jezioro Sportu na okładce.

Custom Bety – Opinia

Jak widzicie, zakłady specjalne mogą być ciekawą formą urozmaicenia oferty bukmachera. Oprócz dodatkowych pieniędzy legalni bukmacherzy mogą więc zyskać też darmowy rozgłos oraz być może inny rodzaj klientów. Custom Bet od eWinner oraz MyBet od BETFAN to z całą pewnością ciekawa opcja, która może też urozmaicić grę samemu graczowi.


5 / 5. Ocen: 11

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x