STS aplikacja Android, iOS. Jak obstawiać na telefonie?

STS aplikacja Android, iOS. Jak obstawiać na telefonie? Dzisiejsze czasy wymagają od bukmacherów rozwiązań dostosowanych do współczesnych trendów technologicznych. Jednym z tych elementów ich oferty, które są aktualnie nie tyle mile widziane, ile oczekiwane i determinujące wybór klienta, są aplikacje mobilne. Jedną z tych najbardziej znanych, a często i uznawanych za wzorcowy model oprogramowania tego typu, jest ta zaprojektowana przez STS. W jakie funkcjonalności została ona wyposażona? Jak wygląda jej dostępność i jak wypada ona na tle aplikacji innych firm bukmacherskich działających w naszym kraju? Tych wszystkich informacji można się spodziewać w naszym dzisiejszym wpisie.

sts aplikacja android ios
STS aplikacja Android, iOS. Jak obstawiać na telefonie?

Aplikacja bukmacherska STS na systemy Android i iOS

Aplikacja mobilna STS – podobnie, jak aplikacje większości działających w Polsce legalnie bukmacherów – dostępna jest na oficjalnym sklepie z aplikacjami firmy Apple – App Store. Oznacza to, że posiadacze urządzeń z systemem operacyjnym iOS nie będą mieli problemu z jej pobraniem i zainstalowaniem – w znany sobie, standardowy sposób, bez niepotrzebnych kombinacji. Aplikacja w tym przypadku jest dostępna dla wszystkich urządzeń z systemem operacyjnym w wersji 13.3 lub większej.

W przypadku aplikacji w wersji na urządzenia z systemem Android, sprawa nie jest jednak taka prosta. Google Play bowiem nie zezwala na publikowanie w jego obrębie aplikacji w żaden sposób związanych z hazardem. Polski bukmacher STS zapewnił jednak pewną bramkę, dzięki której można zainstalować i użytkować jego apkę na urządzeniach z robotem w logo. Ta dostępna jest w Huawei AppGallery, ale też w Samsung Galaxy Store dla posiadaczy urządzeń tych dwóch firm. Pozostałe osoby muszą zaś pobrać plik instalacyjny ze strony www.STS.pl (rejestracja z kodem BETONLINE to dodatkowe 100 PLN) z rozszerzeniem .apk i za jego pośrednictwem dokonać jej instalacji (po zezwoleniu systemowym właśnie na to). Bukmacher STS zapewnia, że jest to działanie w pełni bezpieczne. Bierze za nie zresztą pełną odpowiedzialność.

STS aplikacja AndroidTAK
STS aplikacja iOSTAK
STS aplikacja .apkwww.STS.pl

W przypadku urządzeń z Androidem na pokładzie bukmacher STS wymaga od nas posiadania systemu w wersji 5.0 – nie gwarantuje jednak poprawności działania aplikacji na smartfonach i tabletach z Androidem 5.0.x oraz 5.1.x. W ich przypadku zalecana jest aktualizacja systemu operacyjnego do nowszej wersji.

Aplikacja STS (Android, iOS) – Rejestracja konta

STS aplikacja mobilna na systemy Android i iOS to fenomenalne narzędzie do obstawiania zakładów bukmacherskich. Rejestracja nowego konta jest banalna i sprowadza się do kilku kroków. Należy przy tym pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE, który daje na start aż 100 PLN zakładu bez ryzyka! O to krok po kroku jak pobrać aplikację mobilną STS i założyć konto:

 1. Pobierz aplikację STS ze strony bukmachera www.STS.pl.
 2. Otwórz aplikację STS i kliknij rejestrację.
 3. W formularzu rejestracyjnym wypełnij wszystkie dane i wpisz kod promocyjny BETONLINE.
 4. Zaznacz wymagane zgody, które później zaprocentują w bonusach.
 5. Dokończ proces rejestracji, zaloguj się i już możesz obstawiać zakłady w aplikacji STS.

Jak obstawiać zakłady w aplikacji mobilnej STS?

Aplikacja mobilna STS nie bez powodu na naszym rynku uznawana jest za jedną z najlepszych do obstawiania zakładów na telefonie. Wynika to przede wszystkim z ilości funkcji, w jakie została ona wyposażona, a jakie znacząco podnoszą komfort korzystania z niej. Aplikacja STS nie jest dopełnieniem serwisu głównego bukmachera, a jego rzeczywistą alternatywą. Oznacza to, że w jej obrębie można robić wszystko to, co w tym właśnie serwisie. Dodatkowo, mamy w niej dostęp do wymienionych przez nas poniżej funkcjonalności.

Jakie są najważniejsze zalety aplikacji mobilnej bukmachera STS?

 • Responsywne powiadomienia – to główna i najważniejsza funkcjonalność aplikacji mobilnej STS. Dzięki powiadomieniom możemy być informowani o wszystkim tym, co może być dla nas istotne – czy jest to wynik meczu, czy nadchodzące spotkanie (o którym moglibyśmy zapomnieć) lub promocja szyta z myślą o nas. Powiadomienia możemy oczywiście dowolnie konfigurować, dostosowując je do własnych potrzeb. Co istotne, są to powiadomienia bardzo responsywne i rzeczywiście funkcjonujące. Nie wyświetlają się zatem z opóźnieniem, a dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne i po prostu przez nas oczekiwane.
 • Mecze na żywo – STS to jeden z tych bukmacherów, którzy pozwalają oglądać mecze Lewandowskiego za darmo – i nie tylko je, ale również wszystkie spotkania w Bundeslidze, La Liga, Serie A i wielu innych ligach oraz dyscyplinach sportu. Aplikacja STS pozwala robić to w dowolnym momencie i miejscu, a przy okazji korzystać z oferty na konkretne spotkanie. Bez odświeżania streama w usłudze STS TV.
 • Szybkie płatności – za pośrednictwem aplikacji mobilnej bukmachera STS, jesteśmy w stanie błyskawicznie dokonać zasilenia własnego salda. Zajmie nam to maksymalnie kilka minut. W podobnym tempie przebiegają wypłaty. Co jednak najważniejsze, wystarczy kilka stuknięć w ekran, by zlecić czy to wypłatę, czy to wpłatę.
 • Pomoc online (24/7) – aplikacja to również świetne narzędzie do sięgania po pomoc techniczną. Ta jest dostępna całodobowo, każdego dnia tygodnia i udzielana jest błyskawicznie, w najwygodniejszy z możliwych sposobów. 
sts aplikacja pomoc online
Aplikacja STS – szybka pomoc online
 • Szybkie logowanie – STS w swojej aplikacji wykorzystuje nowoczesne technologie do identyfikacji użytkowników. Nie musimy (choć oczywiście możemy) wpisywać naszych danych za każdym razem, gdy będziemy próbować otworzyć aplikację. Zamiast tego możemy skorzystać z czytnika linii papilarnych (odcisk palca) lub z przedniej kamery naszego urządzenia (skan twarzy), by szybko dostać się na własne konto.
 • Dedykowane bonusy w aplikacji STS – korzystanie z aplikacji mobilnej na telefonie to nie tylko łatwość obstawinaia zakładów, ale często też dodatkowe bonusy. W STS kod promocyjny BETONLINE, który wpisujemy podczas rejestracji konta na www.STS.pl, daje nowym graczom aż 100 PLN zakładu bez ryzyka.
 • Czat na żywo – bukmacher przygotował czat ogólny, na którym możemy dyskutować z innymi członkami społeczności typujących. W aplikacji dostępny jest też czat meczowy, na którym będziemy mogli porozmawiać z nimi o konkretnym spotkaniu. Na przykład tym, które aktualnie obstawiamy w formule LIVE.
 • Statystyki – w aplikacji mamy szybki dostęp do statystyk związanych z konkretnym spotkaniem. Statystyki te są aktualizowane w czasie rzeczywistym, co sprawia, że możemy je przeglądać i na ich podstawie dokonywać bieżącej analizy konkretnego spotkania sportowego.

Dzięki rozległej palecie funkcjonalności aplikacji mobilnej bukmachera STS możemy korzystać z niej dwojako. Po pierwsze, może ona stanowić dla nas alternatywę jego serwisu głównego, po którą sięgniemy będąc poza domem, czy komputerem. Po drugie, świetnie sprawdza się ona w roli narzędzia dodatkowego, dzięki któremu możemy mieć pod ręką dodatkowe informacje (na przykład czat czy statystyki podczas obstawiania na żywo).

mecze na żywo w aplikacji sts
Darmowe mecze na żywo na telefonie w aplikacji mobilnej STS

Zakłady za pośrednictwem aplikacji mobilnej STS (Android, iOS)

Aplikacja mobilna bukmachera STS zapewnia nam wiele opcji poprawienia naszych doświadczeń związanych z zawieraniem zakładów. Za jej pośrednictwem możemy obstawiać esport, sporty wirtualne, politykę, rozrywkę, gry karciane w Betgames STS, spotkania na żywo i przed ich rozpoczęciem się, ale i korzystać z każdej z usług dodatkowych.

Ciekawą opcją – przydatną zwłaszcza przy zawieraniu zakładów na żywo – jest ta związana z szybkim zakładem. Ustawiamy w niej naszą stawkę, za którą będziemy chcieli obstawiać i zaznaczamy odpowiednie pole. Dzięki temu zakłady zawierane będą natychmiast po stuknięciu w rynek bukmacherski – bez potwierdzania i bez konieczności ponownego ustalania stawki. Dzięki temu szybkość zawierania ich wzrośnie, a my nie przegapimy rynku dostępnego przez kilka sekund.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

W czasie obstawiania na żywo przy użyciu aplikacji jesteśmy w stanie skorzystać z opcji Cash-out (tylko w zakładach, które ją posiadają – są odpowiednio oznaczone przez bukmachera). Dzięki temu z naszych zakładów będziemy mogli wycofać się jeszcze przed ich rozstrzygnięciem. To z kolei pozwoli nam zwiększyć nasze bezpieczeństwo i pozbyć się stresu związanego z tym, czy nasza drużyna “dowiezie”. Opcji ułatwiających codzienne obstawianie w aplikacji mobilnej bukmachera jest o wiele więcej. Sądząc zaś po opiniach użytkowników, rzeczywiście przydają się one na co dzień. 

W aplikacji mobilnej STS bardzo ciekawie przedstawia się również opcja Bet Booster, która jest domeną tego bukmachera, a która jest dostępna wyłącznie u niego. W jej ramach bukmacher samodzielnie przegląda statystyki konkretnych meczów, wskazując na najlepsze i najbardziej prawdopodobne rynki na zakłady bukmacherskie. W aplikacji można szybko skorzystać z polecanego rynku, otrzymując go do wyboru na samej szczycie listy dostępnych opcji bukmacherskich. Polecane rynki są uważnie dobierane i stosownie wyjaśniane (np. buk informuje o tym, że w większości ostatnich meczów Real Madryt strzelał pierwszą bramkę). Ułatwiają więc nie tylko obstawianie, ale i analizowanie spotkań sportowych i zawieranie zakładów rzeczywiście dla nas opłacalnych, mogących przynieść nam wymierne korzyści.

Aplikacja STS (Android, iOS), a inne aplikacje mobilne Polskich bukmacherów

Osoby nieco bardziej zaznajomione z tematyką zakładów wzajemnych zawsze starają się wybrać opcję najlepszą dla siebie, wiedząc, ile w świecie zakładów wzajemnych mają znaczenia nawet najmniejsze detale (na przykład te w kursach bukmacherskich). Właśnie dlatego porównują każdy aspekt, na którym im zależy, starając się wybrać buka, który sprawdza się w jego przypadku lepiej. Jak już wiadomo, STS aplikacja mobilna jest świetnym wyborem dla graczy, ale przecież na rynku legalnych zakładów wzajemnych mamy wiele firm, które również działają mobilnie. My postanowiliśmy ułatwić im to zadanie, konfrontując aplikacje mobilne najlepszych bukmacherów z tą proponowaną przez firmę STS.

fuksiarz nowe bonusy za darmo
Fuksiarz Cashback bez obrotu! Jedyny taki bonus w Polsce

Aplikacja STS a aplikacja Fortuny

Aplikacja mobilna STS zdecydowanie najczęściej porównywana jest z aplikacją od największego konkurenta tej właśnie firmy – Fortuny. Należy powiedzieć, że obie apki oferują  dość podobne funkcjonalności – z tym jednak, że w nieco inny sposób. Aplikacje różni przede wszystkim oprawa graficzna, w obu przypadkach dostosowana do stylistyki obu serwisów internetowych. Co więcej, różnice można dostrzec również w przypadku responsywność. Aplikacja STS działa fenomenalnie tak na tabletach, jak i smartfonach, zawsze wykorzystując pełnię dawanego jej miejsca przez ekran konkretnego urządzenia. Apka Fortuny nie zawsze dobrze sobie z tym radzi. Bukmacher Fortuna nie udostępnia swojej aplikacji przez Samsung Galaxy Store – STS od dość dawna to robi.

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

Obie aplikacje mobilne dają dostęp do niemal identycznych funkcjonalności. W przypadku obu mamy zatem dostęp do błyskawicznych powiadomień, statystyk, możliwości szybkiej wpłaty i wypłaty środków, ale też pełen dostęp do oferty bukmachera STS, w tym również meczów na żywo. Mimo wszystko jednak trzeba zauważyć, że apka STS-u jest wykonana w bardziej profesjonalny sposób – przede wszystkim pod względem czysto technicznym.

Aplikacja STS a aplikacja Betfanu

Aplikacja mobilna Betfan również jest solidną konkurentką dla tej oferowanej przez STS. Jak można się domyślić, czerpie ona garściami z serwisu internetowego bukmachera, oferując bardzo podobną stylistykę. W obu znajdziemy pełną ofertę bukmacherską i obie stanowią świetną opcję nie tylko na to, żeby ułatwić, ale też po prostu umożliwić sobie obstawianie.

Aplikacja bukmachera Betfan najlepiej sprawdza się w urządzeniach o standardowej przekątnej ekranu. Ta od STS radzi sobie doskonale w praktycznie każdych warunkach. Mimo wszystko obie zostały opracowane w sposób solidny i na pewno godny pochwały.

UWAGA: Sprawdź aktualne promocje bukmacherskie - zakłady bez ryzyka, freebety, wyższe kursy na mecz.

Czy aplikacja mobilna STS jest darmowa?

Oczywiście, STS aplikacja na telefony z systemem Android, iOS jest narzędziem bezpłatnym.

Czy obstawianie w aplikacji mobilnej STS jest bezpieczne?

Tak, aplikacja STS przeszła szereg testów bezpieczeństwa i możemy w niej obstawiać zakłady bez żadnego ryzyka.

5 / 5. Ocen: 36

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x