Ważenie przed KSW 83. Kto nie wypełnił limitu?

W piątek w godzinach porannych odbyło się ważenie przed galą KSW 83 w Warszawie. Tym samym kibice mogą sprawdzić, komu nie udało się wypełnić limitu wagowego. Czy Pudzianowski będzie dużo cięższy od swojego rywala?

Ważenie przed KSW 83. Kto nie wypełnił limitu?
Ważenie przed KSW 83. Kto nie wypełnił limitu?

Mamed Khalidov był o 400 gramów cięższy od Scotta Askhama. Natomiast mistrz KSW w wadze lekkiej, Marian Ziółkowski, oraz tymczasowy mistrz wagi lekkiej i mistrz kategorii piórkowej, Salahdine Parnasse, ważyli dokładnie tyle samo. Mariusz Pudzianowski wniósł o trzy kilogramy więcej od Artura Szpilki. 

Sztab medyczny KSW zadecydował, że Werlleson Martins z powodu problemów zdrowotnych, do których doszło podczas zbijania wagi, musi zakończyć zbijanie i zostać nawodniony. Trwają badania, które wykażą, czy zawodnik jest zdolny do walki z Jakubem Wikłaczem podczas sobotniej gali. Jeśli okaże się, że może podjąć walkę, decyzja w tej sprawie będzie należeć do mistrza KSW, Jakuba Wikłacza, ponieważ limit wagi koguciej został przekroczony o ponad 4 kilogramy.

Ostatnia szansa, by otrzymać 300 PLN za wygraną Pudziana, Szpilki lub Khalidova. Tylko ze specjalnym kodem ⬇️

Fortuna bonus na mecz Tottenham - Liverpool
Fortuna bonus na mecz Tottenham – Liverpool

Niezależnie od decyzji, w tej walce na szali nie będzie pasa mistrzowskiego, który należy do Polaka. Organizacja KSW sprawdza wszystkie możliwości i będzie informować o kolejnych krokach. 

Wyniki porannego ważenia przed galą:

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

4.9 / 5. Ocen: 41

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x