Khalidov – Askham: Typy, kursy, zakłady na walkę 03.06.2023

W sobotę 03.06.2023 dojdzie do trzeciego starcia Khalidov – Askham. co mówią aktualne typy na ten pojedynek i gdzie znajdziemy najwyższe zakłady? Sprawdź najważniejsze szczegóły. W każdej chwili możesz postawić na swojego faworyta!

Khalidov - Askham: Typy, kursy, zakłady na walkę 03.06.2023
Khalidov – Askham: Typy, kursy, zakłady na walkę 03.06.2023

Khalidov – Askham: Zapowiedź 03.06.2023

Sporty walki to arena pełna emocji, napięć i niespodziewanych zwrotów akcji. Jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku jest trzecie starcie Mameda Khalidova i Scotta Askhama, które odbędzie się 03.06.2023. Zdecyduje ono o ostatecznym zwycięzcy wielkiej trylogii, której kulminacyjny punkt przypada właśnie na pierwszą sobotę czerwca tego roku.

Podczas pierwszego starcia w grudniu 2019 roku Scott Askham okazał się lepszy, kontrolując rywala na macie przez cały pojedynek. Przy drugim spotkaniu sytuacja uległa diametralnej zmianie – Khalidov nie dał najmniejszych szans Askhamowi, kończąc walkę pięknym kopnięciem z wyskoku.

Mamed Khalidov, żyjąca legenda MMA i ikona tego sportu w Polsce, oczarowuje fanów fenomenalnymi umiejętnościami już od blisko 20 lat. Były mistrz wagi półciężkiej i kategorii średniej wygrał 36 z 44 stoczonych pojedynków, zdobywając połowę zwycięstw przez nokaut lub poddanie. Jego umiejętności sprawiły, że zdobył najwięcej skończeń przed czasem w historii największej polskiej federacji MMA.

Scott Askham, z kolei, do czasu ostatniej walki z Khalidovem, był niepokonany w Konfrontacji przez ponad 3 lata. Po spektakularnych zwycięstwach z Michałem Materlą i Marcinem Wójcikiem, Askham ma na celowniku zwycięstwo w trylogii, które sprawi, że z pewnością znów znajdzie się na ustach polskich fanów.


Khalidov – Askham: Kursy na walkę

Jeżeli kogoś interesują na walkę Khalidov – Askham kursy bukmacherskie, powinien przyjrzeć się zestawieniu, które pokazuje to, gdzie istnieją najlepsze warunki do obstawiania tego starcia. Jeżeli nie wiemy, na jaką stronę się zdecydować, wystarczy zajrzeć do ranking bukmacherów, by dowiedzieć się, gdzie typowanie gal MMA jest przyjazne typerom.

KhalidovAskhamBukmacher
1.602.22Fortuna
1.602.25Betfan
1.592.24STS
1.622.30Superbet
1.502.60Etoto

Gdzie najlepsze warunki do typowania zwycięstwa Khalidova? Kurs aż 1.62 znajdziemy tylko w jednym miejscu, co widać w tabeli. Warto pamiętać, że w Superbet z kodem promocyjnym BETONLINE można na start otrzymać bardzo pokaźny pakiet bonusów powitalnych o łącznej wartości ponad 3500 PLN!

Bezkonkurencyjny kurs na Askhama dostępny jest na stronie marki Etoto. Na Anglika można postawić u tego bukmachera po kursie aż 2.60.

Khalidov wygra z Askhamem? Kurs w Superbet
Khalidov wygra z Askhamem? Kurs w Superbet

Ile można zarobić na walce Khalidov – Askham?

 • Jeżeli ktoś postawi na Askhama 100 PLN w Etoto, będzie miał szansę wygrać 228 PLN 💰
 • 100 PLN zagrane na Khalidova w Superbet to potencjalna wygrana w wysokości 142 PLN ⭐️

Khalidov – Askham: Zakłady bukmacherskie

Nie trzeba mieć pieniędzy na koncie, by zagrać na pojedynek Khalidov – Askham zakłady bukmacherskie. Na stronie www.eFortuna.pl przygotowano jedyną taką limitowaną ofertę – z kodem „BETONLINE” za pełną rejestrację otrzymuje się 20 PLN bez depozytu! To pozwala stawiać zakłady i to bez inwestowania własnych pieniędzy!

Na hucznie zapowiadają imprezę MMA w czerwcu nie brakuje propozycji typerskich. Dostępne zakłady to:

 • Będzie remis
 • Walka zakończy się w 1. rundzie
 • Walka zakończy się w 2. rundzie
 • Walka zakończy się w 3. rundzie
 • Będzie mniej niż 1,5 rundy
 • Będzie więcej niż 1,5 rundy
 • Mniej niż 2,5 rundy
 • Więcej niż 2,5 rundy
 • Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Walka zakończy się przez KO/TKO
 • Koniec przez poddanie
 • Koniec nastąpi w ciągu 60 sekund od rozpoczęcia walki
 • Khalidov wygra na punkty
 • Askham wygra na punkty
 • Khalidov wygra przez poddanie
 • Askham wygra przez poddanie
 • Khalidov wygra przed czasem
 • Askham wygra przed czasem
 • Khalidov wygra walkę w 1. rundzie
 • Askham wygra walkę w 1. rundzie

Możliwości jest bardzo wiele, a tym bardziej powinien typerów ucieszyć fakt, że z kodem promocyjnym w Fortunie można dostać jeszcze aż trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN. To pozwala zagrać kupony i otrzymać w razie przegranej zwrot zainwestowanych środków!

KSW Colosseum 2 bonus w Fortunie
KSW Colosseum 2 bonus w Fortunie

Khalidov – Askham: Typy na walkę 03.06.2023

Askham przystępuje do pojedynku numer trzy z Khalidovem bez większego przygotowania w walkach o stawkę. Anglik od ostatniej porażki zrobił sobie całkowitą przerwę od występów na galach MMA i dlatego po 2020 roku w jego statystykach znajdziemy jedynie puste pola. Pewnych rzeczy się nie zapomina, ale na pewno dłuższa absencja nie ułatwia zadania, by dobrze zaprezentować się w oktagonie.

Khalidov po fenomenalnym wykończeniu Mariusza Pudzianowskiego zdaje się być zmotywowany do pokonania kolejnego przeciwnika, który z pewnością nie pozwala mu spokojnie przesypiać niektórych nocy. Mamed to klasa sama w sobie i dlatego można być pewnym tego, że do czerwcowej walki przygotuje się najlepiej, jak tylko może.

Mający na koncie 36 wygranych zawodnik jest faworytem firm bukmacherskich, a także i typerów. Zdecydowanie więcej osób właśnie na Khalidova stawia pieniądze, aniżeli na jego rywala:

 • 74,9% klientów bukmachera Fortuna stawia na wygraną Khalidova
 • 25,1% zarejestrowanych w Fortunie uważa, że wygra Askham
STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

Ten pojedynek może się potoczyć bardzo różnie. Na pewno żadnego z tych fighterów skreślać nie można. Jeżeli chodzi o typy, tutaj prawdopodobne jest to, że walka nie odbędzie się w pełnym wymiarze czasu.

Typ na walkę Khalidov – AskhamWalka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję – NIE (Kurs 1.67 w Fortunie)

Faworytem kursowym jest Mamed Khalidov i wydaje się to być w pełni uzasadnione. Jeżeli ktoś chce postawić na tego zawodnika, jednak standardowy kurs na jego wygraną nie jest dla niego wystarczający, może zdecydować się na inny wariant, jakim jest zakład na wygraną przez KO/TKO

Typ nr 2 na walkę Khalidov – AskhamKhalidov wygra przez KO/TKO lub DSQ (Kurs 3.00 w Fortunie)

A co wy obstawiacie w tym pojedynku? Jaki najwyższy kurs udało wam się upolować przy pewniakach na czerwcowy hit MMA?

4.9 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x