Jedna walka o pas mniej! Fatalna wiadomość dla kibiców przed galą na Narodowym

Niepokojące informacje docierają do kibiców przed sobotnią galą na Stadionie Narodowym w Warszawie. Werlleson Martins wniósł na wagę ponad 5 kilogramów za dużo, przez co nie odbędzie się jedna z walk mistrzowskich.

Martins wniósł na wagę za dużo. Czy Wikłacz będzie chciał z nim walczyć?
Martins wniósł na wagę za dużo. Czy Wikłacz będzie chciał z nim walczyć?

Przekroczony limit wagowy Martinsa. Co z walką?

Podczas czwartkowego kontrolnego ważenia Werlleson Martins ważył 64 kilogramy. Sztab zawodnika podjął wszelkie kroki, aby udało się zbić wagę w szybkim czasie, jednak w nocy lekarze KSW podjęli decyzję o nawodnieniu Martinsa i tym samym zaprzestaniu przez niego podejmowania dalszych kroków związanych z zrzuceniem jak największej liczby kilogramów.

Fortuna bonus na mecz Tottenham - Liverpool
Fortuna bonus na mecz Tottenham – Liverpool

Walka Jakuba Wikłacza z Werllesonem Martinsem miała odbyć się w limicie 61,2 kg. Stawką pojedynku miał być pas kategorii koguciej.

Więcej o sytuacji można usłyszeć w oficjalnym materiale federacji KSW:

https://twitter.com/KSW_MMA/status/1664574759475060738

Ostateczna decyzja należała do Wikłacza. Mógł zmierzyć się z Martinsem w pojedynku niemistrzowskim, jednak nie chciał z takiej możliwości skorzystać. Sztab zawodnika wykluczył również jego pojedynek o pas z innym rywalem. Tym samym Wikłacz otrzyma pełne wynagrodzenie przewidziane za występ podczas sobotniej gali, ale z karty walk został skreślony.

Federacja KSW rzutem na taśmę przygotowała dla kibiców pojedynek zastępczy, w którym zmierzą się Mariusz Joniak i Sebastian Romanowski. Walka ta otworzy wydarzenie na PGE Narodowym.

Gala na Stadionie Narodowym to 11 pojedynków. Jej start jest zaplanowany na godzinę 19 w tę sobotę, czyli 3 czerwca. W jednej z walk Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z Arturem Szpilką.

4.9 / 5. Ocen: 91

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x