Transmisja Hurkacz – Choinski za darmo. Gdzie oglądać mecz 06.07.2023?

W drugiej rundzie turnieju w Londynie w „polskim” spotkaniu dojdzie do starcia Hurkacz – Choinski. Za darmo obejrzenie tego meczu jest możliwe na komputerze, a nawet i telefonie. Sprawdź już teraz, gdzie oglądać transmisję w dniu 06.07.2023!

Transmisja Hurkacz - Choinski za darmo. Gdzie oglądać mecz 06.07.2023?
Transmisja Hurkacz – Choinski za darmo. Gdzie oglądać mecz 06.07.2023?

Hurkacz – Choinski transmisja 06.07.2023

Z meczu Hurkacz – Choinski transmisja początkowo zaplanowana była na ostatnią środę, ale pojedynek z udziałem Polaka ostatecznie przeniesiono na czwartek, czyli 06.07.2023. Start ma mieć miejsce o godzinie 12.

Transmisję z meczu będzie można znaleźć u legalnego bukmachera STS na stronie www.STS.pl. Dzięki STS TV możliwe jest śledzenie całego tego starcia – od pierwszego serwisu do piłki meczowej.

Jeżeli chcesz obejrzeć mecz Hurkacz – Choinski, poznaj niezbędne kroki do uruchomienia transmisji. Nawet jeśli pojedynek już się rozpoczął, możesz dołączyć do widzów w dowolnym momencie!

Mecz🇵🇱 Hubert Hurkacz – Jan Choinski 🇬🇧
TurniejWimbledon: 2. runda
Data, godzina06.07.2023, 12:00
Transmisja za darmoSTS TV
WTA Tokio za darmo w STS TV - transmisje online
WTA Tokio za darmo w STS TV – transmisje online

Gdzie oglądać Hurkacz – Choinski za darmo?

Aby obejrzeć spotkanie Hurkacz – Choinski za darmo w internecie, należy w pierwszej kolejności utworzyć darmowe konto na stronie www.STS.pl. To jedyny sposób, aby mieć dostęp do tego, co oferowane jest w STS TV. Wszystkie inne kroki przedstawione zostały poniżej.

Najważniejszą informacją dla wszystkich kibiców powinien być fakt, że oglądanie najbliższego meczu z udziałem Huberta Hurkacza jest całkowicie darmowe. W ten sam sposób można oglądać inne mecze online.

Poradnik krok po kroku: Jak oglądać Hurkacz – Choinski za darmo?

  1. Zarejestrowanie darmowego konta z kodem „BETONLINE” na www.STS.pl
  2. Zagranie kuponu za minimum 2 PLN
  3. Wejście do zakładki „Zakłady live”
  4. Wybranie spotkania Hurkacz – Choinski
  5. Uruchomienie odtwarzacza

W praktyce wygląda to tak, jak przedstawione zostało na filmie zamieszczonym tutaj:


Mecz Hurkacz – Choinski za darmo zobaczymy na komputerze, telefonie lub tablecie. Kwalifikacyjny kupon nie musi być stawiany na wygraną Hurkacza ani nawet nie musi dotyczyć meczu tego zawodnika.

Warto zapewnić sobie dostęp do transmisji możliwie jak najwcześniej, jednak nie przeszkadza w niczym również uruchomienie wideo w trakcie pojedynku. Przypominamy, iż start zaplanowany jest dopiero na wieczór.

Każdego dnia przedstawiamy na stronie rozkład meczów na Wimbledonie. Śledzimy również informacje o tym, kiedy najbliższe występy Świątek i innych czołowych zawodniczek i zawodników.


5 / 5. Ocen: 241

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x