Transfer Rafała Wolskiego do Turcji przesądzony?

Rafał Wolski już wkrótce może zmienić otoczenie. Sebastian Staszewski podaje, że do Wisły Płock wpłynęła oferta z klubu występującego na najwyższym poziomie rozgrywek w Turcji.

Transfer Rafała Wolskiego do Turcji przesądzony?

Gwiazda Wisły Płock na celowniku drużyny z Turcji

Rafał Wolski prezentuje się świetnie w aktualnie trwającym sezonie PKO Ekstraklasy. Bez wątpienia jest jednym z czołowych graczy swojej drużyny. W pierwszych sześciu spotkaniach zdobył pięć bramek oraz zanotował dwie asysty. Dzięki jego świetnej dyspozycji drużyna z Mazowsza plasuje się na pierwszym miejscu ligowej tabeli z dorobkiem 16 punktów. Nie powinno więc nikogo dziwić, że usługami Wolskiego zainteresowały się kluby zagraniczne.

Jak podaje Interia, turecki Sivasspor chciałby sprowadzić Polaka jeszcze w letnim oknie transferowym. Szefostwo drużyny miało już nawet nawiązać kontakt z przedstawicielami Wisły. Szczegóły oferty są nieznane, ale wiadomo, że została ona odrzucona. Turecka propozycja nie usatysfakcjonowała ani Wolskiego, ani Wisły. Nie wykluczone jednak, że Sivasspor wkrótce złoży nową ofertę.

Kłopoty Wolskiego

O Rafale Wolskim w ostatnich dniach jest głośno nie tylko ze względów sportowych. 29-latek został ukarany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Piłkarz Wisły stracił prawo jazdy na trzy lata, otrzymał 7,5 tys. zł grzywny oraz musi również wpłacić 5 tys. zł na cel charytatywny. Dodatkowo karą dyscyplinarną ukarał go jego klub. W momencie kontroli policji piłkarz miał aż 1,7 promila we krwi. Do całej sytuacji postanowił odnieść się sam zaineresowany.

„Nie ma absolutnie żadnych okoliczności łagodzących ani jakiegokolwiek usprawiedliwienia dla mojego zachowania. Wsiadając za kierownicę samochodu po spożyciu alkoholu popełniłem przestępstwo, okrywając wstydem nie tylko siebie, ale także Wisłę Płock i jej wspaniałych kibiców oraz pracowników. Mój wstyd jest tym większy, że mam świadomość jak wielkim zaufaniem i szacunkiem obdarzali mnie ludzie młodzi – kibice oraz adepci futbolu” – powiedział Wolski.

„W pełni akceptuję nałożony na mnie wyrok, a wszystkie wynikające z niego zobowiązania prawne już uregulowałem. Proszę wszystkich o wybaczenie mojego karygodnego czynu oraz drugą i ostatnią szansę na odzyskanie zaufania. Obiecuję, że taka sytuacja nigdy się już nie powtórzy” – dodał.

źródło: streamgoals


5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x