To nie błąd! Można postawić na Arsenal z Brighton po kursie 200.0!

Błąd bukmachera? Okazuje się, że nie! Dzięki specjalnej promocji z wyjątkowym kodem można teraz postawić na to, że Arsenal pokona Brighton po kursie aż 200.0. Średnio bukmacherzy przygotowali w ofercie zaledwie 1.76!

To nie błąd! Można postawić na Arsenal z Brighton po kursie 200.0!
To nie błąd! Można postawić na Arsenal z Brighton po kursie 200.0!

Wyjątkowa oferta na Kanonierów

Arsenal jest zdecydowanym faworytem zbliżającego się spotkania z Brighton. Kanonierzy nadal zachowują szanse na mistrzostwo kraju, więc na pewno mają powody ku temu, by grać na sto procent swoich możliwości aż do samego końca sezonu. Mówimy przecież o Premier League, gdzie niekiedy sprawa mistrzostwa przesądzana była w ostatnich sekundach końcowej kolejki.

Na stronie www.Etoto.pl dla nowych graczy przygotowano kurs aż 200.0 na to, że zawodnikom Arsenalu uda się pokonać niedzielnego przeciwnika. Oferta dostępna tylko z kodem „BETONLINE„.

To nie jest błąd w ofercie bukmacherskiej! Właśnie tak można postawić na Arsenal z Brighton po kursie 200.0:

  1. Zarejestrowanie darmowego konta z kodem „BETONLINE” na stronie www.Etoto.pl
  2. Pierwsza wpłata w wysokości min. 100 PLN
  3. Postawienie 1 PLN na to, że Arsenal wygra z Brighton
  4. Odebranie 200 PLN w razie trafienia zakładu!
Kurs 200.0 na to, że Arsenal pokona Brighton
Kurs 200.0 na to, że Arsenal pokona Brighton

Ten promocyjny kurs znaleźć można w dziale „MEGA KURS”. Jeden gracz może postawić maksymalnie jeden promocyjny zakład. Dotyczy kont zarejestrowanych z kodem „BETONLINE„, które utworzone zostały po 11.05.2023.

BukmacherKurs na Arsenal
Etoto🔥 200.0 🔥
Superbet1.80
Fortuna1.76
Betfan1.76
STS1.72

Tabela porównująca ofertę kursową na zwycięstwo Arsenalu nie pozostawia żadnych wątpliwości – 200.0 na Arsenal to oferta najlepsza na rynku w tym momencie!

U bukmachera Fortuna nie wystarczy postawienie 100 PLN, by mieć szansę na wygraną 200 PLN w przypadku wygranej Arsenalu. Taka wygrana jest możliwa dopiero przy zainwestowaniu 130 PLN (ale i wówczas zysk na czysto to tylko nieco ponad 70 PLN!).

Masz już konto u bukmachera Etoto? Możesz zarejestrować się na www.Superbet.pl, gdzie teraz przygotowano 200.0 na Manchester City, a dodatkowo proponuje się 50 PLN za każdą bramkę Haalanda ⬇️

400 PLN na finał Ligi Europy - tylko w Superbet
400 PLN za gola w meczu Sevilli z Romą – tylko w Superbet

5 / 5. Ocen: 51

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x