Stuu wciąż działa w internecie? Nie uwierzycie, co stało się z jego profilem!

Youtuber oskarżany w aferze Pandora Gate stara się zerwać z przeszłością lub całkowicie zniknąć z internetu? To możliwe, bo właśnie usunął swoje konto w serwisie społecznościowym!

Stuu wciąż działa w internecie! Nie uwierzycie, co zdecydował się zrobić
Stuu wciąż działa w internecie! Nie uwierzycie, co zdecydował się zrobić (fot. Instagram/stuuburton)

Stuart Burton (Stuu) usuwa konto w LinkedIn

Konta Stuu nadal znaleźć można chociażby na Youtube czy Instagramie. To drugie obserwowane jest przez dwa miliony osób, chociaż ostatni materiał dodany został kilka lat temu. Burton ostatnio stracił możliwość zarabiania na filmach na Youtube, co związane jest bezśrednio z Pandora Gate.

Youtuber zniknął z życia publicznego w Polsce, jednak jeszcze do niedawna prowadził działalność w Wielkiej Brytanii. Wydaje się jednak, że również biznes na Wyspach nie jest już dla niego obecnie priorytetem, gdyż z serwisu LinkedIn zniknęło posiadane przez niego konto.

Bardzo prawdopodobne wydaje się to, że zostało ono usunięte przez samego Burtona, który prawdopodobnie otrzymywał wiele wiadomości w ostatnim czasie. Nie można też jednak zupełnie wykluczyć tego, iż jego profil na LinkedIn był często zgłaszany przez tamtejszych użytkowników i serwis postanowił wykonać dezaktywację.

Przypominamy, że nie jest wykluczone, że już wkrótce zobaczymy Stuu w Polsce. Na ten moment prokuratura bada jego sprawę. Umowa ekstradycyjna z Wielką Brytania jest jednak aktywna, a to oznacza, że youtuber nie będzie mógł na Wyspach unikać konsekwencji swoich przewinień z przeszłości, o jakie jest oskarżany przez Wardęgę i Konopskiego.

4.9 / 5. Ocen: 91

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x