Stuu w Polsce? Wiemy, czy to w ogóle jest możliwe!

Czy to możliwe, że Stuu w Polsce jeszcze pojawi się po aferze Pandora Gate? Warto znać przepisy i wiedzieć, co grozi youtuberowi, który aktualnie mieszka prawdopodobnie w Wielkiej Brytanii.

Stuu w Polsce? Wiemy, czy to w ogóle jest możliwe!
Stuu w Polsce? Wiemy, czy to w ogóle jest możliwe! (fot. instagram.com/stuuburton)

Stuu wróci do Polski? Niektórych to zaskoczy!

Stuart Burton to osoba, która jest najmocniej zamieszana w Pandora Gate. Stuart Burton, a właściwie Stuart Alexander Kluz-Burton od kilku lat przebywa w Wielkiej Brytanii, dlatego wiele osób uważa, że nie musi obecnie martwić się o ewentualne oskarżenia wymiaru sprawiedliwości. Czy rzeczywiście?

Polska posiada umowę ekstradycyjną z Wielką Brytanią, a to oznacza, że Stuu wróci do Polski, jeśli zajdzie taka konieczność ze względu na toczące się wobec niego postępowanie. Były youtuber nie może zatem spać spokojnie, jak wydaje się to niektórym osobom.

Przypominamy, że Stuu przeniósł się na Wyspy Brytyjskie ze względu na zdrowie psychiczne. Wydaje się, że obecnie jest już jasne, co spowodowało u niego takie, a nie inne problemy.

Gdzie teraz jest Stuu: Wielka Brytania, Meksyk, a może Polska?

Nikogo nie powinno dziwić to, że ciągle szuka się informacji o tym, gdzie teraz jest Stuu. Od dawna nie publikuje on treści w internecie, a ze względu na oskarżenia, jakie padają w kierunku jego osoby, można być przekonanym, że w najbliższym czasie się to nie zmieni.


Internauci podają, że Stuu w Meksyku lub Paryżu może przebywać na ten moment, jednak wynika to prawdopodobnie z faktu, że w sieci cały czas pojawiają się modyfikowane dawne zdjęcia youtubera. Nie ma żadnych wiarygodnych dowodów na to, aby Stuu w Polsce się znajdował, ani by wyjechał z Wielkiej Brytanii.

4.9 / 5. Ocen: 107

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x