Skutery od Superbet za… przegrany kupon!

Bukmacher Superbet przygotował ofertę, jakiej jeszcze nie było! Za przegrany kupon można u niego zdobyć… skuter! Nie ma się co oszukiwać – ta oferta jest dla wszystkich, bo każdemu zdarza się pech.

Skutery od Superbet za... przegrany kupon!
Skutery od Superbet za… przegrany kupon!

Lucky Loser w Superbet. Co to za promocja?

Każdy chciałby, żeby jego typy bukmacherskie były zawsze oznaczone kolorem zielonym. Rzeczywistość bywa jednak bardzo różna i nie ma się co oszukiwać. Na szczęście, nie musi to od razu oznaczać dużych przegranych. Doskonale pokazuje to oferta specjalna Superbet Lucky Loser – dzięki niej za nietrafiony kupon zdobyć można skuter!

Nie udało się trafić kuponu przez zaledwie jeden mecz? Każda taka sytuacja oznacza dołączenie do rankingu szczęśliwych przegranych. Trzech największych pechowców otrzyma skuter Aprilia SR GT, natomiast inni z TOP 10 mogą liczyć na freebety w wysokości od 1500 do aż 2000 PLN!

🛵 Jak wziąć udział w promocji Lucky Loser w Superbet? 🛵

  1. Rejestracja darmowego konta z kodem „BETONLINE” na ⏩️ www.Superbet.pl
  2. Zagranie kuponu z dowolną stawką
  3. Dołączenie do rankingu szczęśliwych przegranych w przypadku przegrania przez jeden nietrafiony typ
  4. Miejsce w TOP 10 promocji oznacza zdobycie jednej z przygotowanych nagród!

Co jest do odebrania? Oto nagrody:

MiejsceNagroda
1.Aprilia SR GT
2.Aprilia SR GT
3.Aprilia SR GT
4.freebet 2000 PLN
5.freebet 2000 PLN
6.freebet 1500 PLN
7.freebet 1500 PLN
8.freebet 1500 PLN
9.freebet 1500 PLN
10.freebet 1500 PLN

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Superbet, możesz sprawdzić u nas to, jakie bonusy zostały przygotowane przez tę markę dla nowych klientów. Przypominamy jednocześnie, że w naszym portalu dostępny jest ranking bukmacherów, gdzie sprawdzić można wady i zalety najpopularniejszych marek występujących w naszym kraju.

O miejscu w rankingu Lucky Loser decydują kursy ogólne kuponów nietrafionych przez jeden typ. Oferta specjalna obowiązuje do końca sierpnia 2023.

4.9 / 5. Ocen: 105

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x