Polska Spółka Gazownictwa nadal wspiera MMA w Polsce

Stowarzyszenie MMA Polska oraz Polska Spółka Gazownictwa kontynuują współpracę, która trwa od 2022 roku.

Polska Spółka Gazownictwa nadal wspiera MMA w Polsce
Polska Spółka Gazownictwa nadal wspiera MMA w Polsce

Owocna współpraca kontynuowana

Owocna współpraca pomiędzy Polską Spółką Gazownictwa a Stowarzyszeniem MMA Polska doprowadziła do przedłużenia partnerstwa – PSG nadal będzie sponsorem głównym Stowarzyszenia. Logotyp firmy będzie eksponowany podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie oraz na strojach kadry biorącej udział w turniejach międzynarodowych. 

Najbliższe zawody organizowane przez Stowarzyszenie MMA Polska w ramach współpracy z PSG odbędą się już 27 maja. W 7. Mistrzostwach MMA, które zostaną zorganizowane w Grodzisku Mazowieckim, weźmie udział ponad 500 zawodników z całej Polski.

PSG jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o bogatych tradycjach, czerpiącym doświadczenie z ponad 170-letniej historii gazownictwa na ziemiach polskich. Jest jednym z największych w Europie operatorów systemu dystrybucyjnego gazu. Kluczowym zadaniem Spółki jest niezawodny i bezpieczny transport paliw gazowych siecią dystrybucyjną na terenie całego kraju bezpośrednio do odbiorców końcowych oraz sieci innych operatorów lokalnych. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez ponad 200 tys. km gazociągów.Stowarzyszenie MMA Polska jest organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja jest zrzeszone w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Stowarzyszenie łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.

4.9 / 5. Ocen: 45

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x