Wiemy, gdzie i kiedy 7. Mistrzostwa MMA

Stowarzyszenie MMA Polska podało datę oraz miejsce rozgrywania 7. Mistrzostw MMA. Gdzie i kiedy ta impreza?

Wiemy, gdzie i kiedy 7. Mistrzostwa MMA
Wiemy, gdzie i kiedy 7. Mistrzostwa MMA

7. Mistrzostwa MMA – data, miejsce [gdzie i kiedy?]

Siódme wydarzenia z cyklu Mistrzostw MMA Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się w Hali Sportowej (CAIIS) przy ul. Sportowej 29 w Grodzisku Mazowieckim – informację podała, między innymi, Gazeta Lokalna.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz pierwszy w historii zawita ze swoim wydarzeniem do tego miasta. 7. Mistrzostwa MMA będą ostatnią szansą na zaprezentowanie swoich umiejętności przed powołaniem zawodników do nowo powstającej kadry Polski kadetów oraz nowego składu kadry juniorów i seniorów.

Honorowy patronat nad 7. Mistrzostwami MMA objął burmistrz Grodziska Mazowieckiego – Grzegorz Benedykciński.

Superbet kod promocyjny 2023
Superbet kod promocyjny 2023

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w zawodach mogą się już rejestrować na stronie Stowarzyszenia poprzez formularz zgłoszeniowy:

  • Data zakończenia zapisów: 17.05.2023
  • Opłata startowa: I termin do 14.04.2023 – 100 zł
  • II termin od 07.05.2023 do 17.05.2023 – 130 zł

Ważne: Jeśli opłata startowa nie zostanie zaksięgowana do godziny 23:59:59 dnia 17.05.2023 – zgłoszenie jest nieważne.


Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody”.

7. Mistrzostwa MMA. Jak wziąć udział, kto startuje?

Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki.

Sponsorami zawodów MMA Polska są: Lexus Warszawa Wola, Kostka Transporte, Studio 306, Pitbull West Coast, MondoLab Suplementy, Fundacja Pho3nix, Overlord Fightgear i Wortmann AG.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

Osoby zainteresowane MMA z pewnością powinny sprawdzić na naszej stronie, kogo będzie można zobaczyć w oktagonie podczas gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. To wydarzenie odbędzie się już na początku czerwca.

5 / 5. Ocen: 35

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x