Nicola Zalewski kontuzjowany! Wiadomo, ile potrwa przerwa Polaka

Wiadomość o kontuzji odniesionej przez Zalewskiego z pewnością zmartwiła Czesława Michniewicza, który chciał dokonać ostatecznej selekcji zawodników na listopadowy mundial. Zgrupowanie reprezentacji Polski zbliża się wielkimi krokami, a obecność Nicoli na spotkaniu kadry stoi pod znakiem zapytania.

Nicola Zalewski kontuzjowany! Wiadomo, ile potrwa przerwa Polaka

Zalewski kontuzjowany. Koniec marzeń o mundialu?

W czwartkowym meczu Ligi Europy Roma zmierzyła się z bułgarskim Łudogorcem. Ekipa z Włoch niespodziewanie przegrała to spotkanie 1:2. Pełny mecz w jej barwach rozegrał Nicola Zalewski. Był to drugi mecz Polaka w tym sezonie, gdzie pojawił się w wyjściowym składzie. Wcześniej taka sytuacja miała miejsce w ligowym starciu z Monzą.

Niestety nie było to udane starcie dla naszego reprezentanta. W trakcie spotkania zawodnik narzekał na dyskomfort w udzie. W sobotę przeprowadzono szczegółowe badania, które wykazały u niego uraz mięśnia przywodziciela w lewej nodze. Wiadomo już, że Zalewski opuści najbliższy mecz z Empoli. W poniedziałek zostaną wykonane kolejne testy medyczne, które mają uszczegółowić diagnozę. Niestety pauza może potrwać nawet do końca października.

Zalewski to nie jedyny piłkarz Romy, który jest wykluczony z gry przez uraz. Ze względu na kontuzje pauzują również Wijnaldum, Zaniolo, Kumbulla oraz El Shaarawy.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x