Mason Greenwood znów aresztowany!

Mason Greenwood ponownie trafił do aresztu. 21-latek miał naruszyć zasady zwolnienia za kaucją – informacje te przekazują dziennikarze „Daily Mail”.

Mason Greenwood znów aresztowany!
Mason Greenwood znów aresztowany!

Mason Greenwood wrócił za kratki

Jeszcze niedawno Greenwood był dobrze zapowiadającym się piłkarzem, a dziś możemy obserwować jego upadek. O wychowanku Manchesteru United zrobiło się głośno na początku tego roku. Jego była partnerka, Harriet Robson, oskarżyła go o znęcanie się nad nią. Kobieta udostępniła w swoich mediach społecznościowych zdjęcia siniaków na poszczególnych częściach ciała oraz uszkodzoną wargę. W sieci również znalazło się nagranie, na którym piłkarz zmusza partnerkę do odbycia z nim stosunku seksualnego.

Napastnik trafił do aresztu pod zarzutem gwałtu i stosowania gróźb karalnych, jednak 2 lutego znalazł się na wolności po wpłaceniu kaucji. Od tego momentu sprawa ucichła. W mediach zaczęły pojawiać się doniesienia, że Anglik planuje wrócić na boisko, został nawet zgłoszony do gry w obecnie trwającym sezonie Premier League. Wszystko jednak wskazuje na to, że do powrotu nie dojdzie.

„Daily Mail” donosi, że Greenwood ponownie został aresztowany, tym razem pod zarzutem złamania warunków zwolnienia za kaucją.

15 października policja w Manchesterze potwierdziła, że 21-latek trafił za kratki z powodu pogwałcenia zasad zwolnienia.

Greater Manchester Police jest świadoma zarzutu dotyczącego 21-letniego mężczyzny, który miał naruszyć warunki kaucji. Podejrzany został zatrzymany w sobotę 15 października 2022 roku. Obecnie trwa śledztwo w tej sprawie – czytamy w oświadczeniu.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

Mason Greenwood wciąż jest związany z Manchesterem United, jednak klub odsunął go od treningów już w styczniu. Od zawodnika odcięłą się także firma Nike, której 21-latek był ambasadorem.

Zobacz również:

UWAGA: Nowym graczom zakładów sportowych, Polscy bukmacherzy oferują atrakcyjne promocje i bonusy na start.

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x