KSW 84 za darmo. Transmisja – gdzie oglądać galę 15.07.2023?

KSW 84 za darmo w internecie. Gdzie oglądać zupełnie za darmo galę zaplanowaną na 15.07.2023? Sprawdź już teraz najważniejsze informacje o transmisji. Start o godzinie 19!

KSW 84 za darmo. Transmisja - gdzie oglądać galę 15.07.2023?
KSW 84 za darmo. Transmisja – gdzie oglądać galę 15.07.2023?

KSW 84 za darmo. Gdzie oglądać?

Niektórym może się wydawać, że wakacyjna gala KSW nie może oferować kibicowi nic interesującego. Wręcz przeciwnie – transmisja KSW 84 za darmo to na to najlepszy dowód. Podczas wydarzenia, do którego dojdzie w Gdyni, w akcji będzie można zobaczyć wielu znakomitych zawodników – nie tylko mistrza Phila De Firesa, ale także byłego czempiona Sebastiana Przybysza czy zawsze nieprzewidywalnego Damiana Janikowskiego.

Gala🔥 KSW 84 🔥
Data🗓️ 15.07.2023 🗓️
Start transmisji🕰️ 19:00 🕰️
Main event👑 Phil De Fries vs Szymon Bajor 👑

Sponsorem gali KSW 84 jest legalny bukmacher Fortuna, który oferuje swoim klientom usługę Fortuna TV. Dzięki niej możliwe jest oglądanie transmisji z bardzo wielu wydarzeń sportowych. Co więcej – tylko tutaj możliwe jest typowanie zbliżającej się gali Clout MMA 1, podczas której dojdzie do starcia Hajto – Bartman.

Jak oglądać transmisje wydarzeń sportowych w Fortuna TV?

 1. Zarejestrowanie darmowego konta z kodem „BETONLINE” na www.eFortuna.pl
 2. Odebranie aż 200 PLN za wygraną Phila De Friesa
 3. Wejście do działu „Zakłady live”
 4. Wybranie wydarzenia z dostępną transmisją
 5. Uruchomienie relacji na żywo!
STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

Relacje w Fortuna TV są legalne i działają również na urządzeniu mobilnym. Wystarczy posiadać konto u tego bukmachera, by korzystać z dostępnych transmisji za darmo!

Utworzenie konta w Fortunie to przepustka do bardzo bogatej oferty zakładów, w której każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie. Czy będzie tutaj transmisja KSW 84 za darmo? Niestety, ale nie – KSW nie jest pokazywane u bukmachera.

Obstawianie walk w Superbet - bonus 3754 PLN na start z kodem BETONLINE!
Obstawianie walk w Superbet – bonus 3754 PLN na start z kodem BETONLINE!

Transmisja KSW 84 w internecie. Obejrzyj galę w Gdyni!

Transmisja KSW 84 w internecie będzie dostępna dla kibiców. Fani MMA nie są skazywani na oglądanie relacji z gali tylko i wyłącznie na ekranie telewizora. Niestety, nie ma tu mowy o tym, by KSW 84 za darmo było gdzieś do obejrzenia. Należy liczyć się z opłatą za dostęp do relacji z gali.

KSW 84 w internecie można zobaczyć za pośrednictwem Viaplay lub KSW TV, jeśli przebywamy w kraju, gdzie wspomniany serwis streamingowy nie jest dostępny. W obu przypadkach koszt to 40 PLN lub więcej:

 • Osoby chcące obejrzeć KSW 84 online w Viaplay muszą zapłacić 55 PLN za miesięczną subskrypcję Viaplay Total
 • Transmisja KSW 84 w KSW TV? Jeżeli masz taką możliwość, koszt to dokładnie 40 PLN za jednorazowy dostęp do gali

Nie zdecydowano się na jakiekolwiek obniżki ze względu na okres wakacyjny. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ karta walk sobotniej gali wygląda bardzo obiecująco i raczej nie trzeba o tym pisać!

Masz już Viaplay? Obejrzysz KSW 84 za darmo!

Jeżeli posiadasz dostęp do Viaplay, ponieważ otrzymałeś go w prezencie np. u dostawcy telewizji satelitarnej, będziesz mógł obejrzeć KSW 84 za darmo. Posiadacze pakietu Viaplay Total nie muszą już nic dodatkowo płacić za oglądanie MMA na żywo.

Zawsze trzeba upewnić się, jaki posiada się pakiet w Viaplay. To bardzo istotne, ponieważ tylko tak gwarantujemy sobie pewność obejrzenia całej gali. W tym przypadku nie pomogą serwisy typu Meczyki, ponieważ w Polsce jest dokładnie tylko jedna metoda na to, by zobaczyć KSW 84 w internecie.

Pamiętajmy, że transmisja gali KSW 84 rusza o godzinie 19, ale najważniejsze z zaplanowanych walk będą miały miejsce znacznie później. Main event powinien odbyć się nie wcześniej niż o godzinie 22:30.

Przed i po KSW 84 warto zobaczyć także, co jest pokazywane w usłudze Fortuna TV. Najważniejsze wydarzenia sportowe weekendu bardzo często można zobaczyć na żywo właśnie w tym miejscu!

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
 • 3500 PLN bez ryzyka
 • 200 PLN w bonusach
 • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
 • 1500 PLN w bonusach
 • 100 PLN bez ryzyka
 • 60 PLN za zadania

Jak oglądać KSW 84 w TV? Transmisja 15.07.2023

Transmisja telewizja z gali KSW 84 będzie dostępna czy nie? Nie znajdziemy jej na żadnym otwartym kanale, o czym trzeba pamiętać. KSW 84 w TV przygotowano jedynie w aplikacji od Viaplay. Jeżeli ktoś ma do niej dostęp i opłacił odpowiednią subskrypcję, będzie mógł obejrzeć galę!

Niestety, nie ma KSW 84 za darmo i prawdopodobnie długo nie będzie opcji, by Konfrontację Sztuk Walki oglądać bez opłat. Jeżeli ktoś chce to najbliższe wydarzenie zobaczyć na żywo, nie pozostaje mu nic innego, jak tylko skorzystać z odpłatnych wariantów. Jak widać, takie są i działają na terenie całego świata.

Swego czasu gale KSW pokazywane były w telewizji Polsat. Trudno było spodziewać się tego, że właśnie tak będzie przy okazji wydarzenia numer 84, a to dlatego, że obecnie prawa transmisyjne do imprez największej polskiej federacji MMA posiada jedynie Viaplay i tak będzie na pewno jeszcze w tym roku.


4.9 / 5. Ocen: 294

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x