Król bieżni wystartuje na Silesia Memoriale Kamili Skolimowskiej! Promo na bilety tylko dziś

Pod koniec minionego roku stało się jasne, że Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej na stałe wejdzie do kalendarza Diamentowej Ligi! Najbliższy mityng najbardziej prestiżowego cyklu w lekkoatletycznym świecie odbędzie się 16 lipca 2023 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety na to wydarzenie są już od kilku miesięcy w sprzedaży, a dziś ogłoszono kolejna gwiazdę światowego formatu, która weźmie udział w zawodach. O kim mowa?

Światowe gwiazdy na Silesia Memoriale Kamili Skolimowskiej! (Fot.: memorialkamili.pl)

Jakob Ingebrigtsen gwiazdą Diamentowej Ligi na Śląskim

Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej 2023 odbędzie się za nieco ponad cztery miesiące, ale lista gwiazd polskiego mityngu Diamentowej Ligi powoli się zapełnia! We wtorek 7 marca ogłoszono, że w biegu na 1500 metrów wystartuje Jakob Ingebrigtsen, rekordzista Starego Kontynentu na tym dystansie. Norweg na swoim koronnym dystansie, na którym w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 wywalczył złoty medal, uzyskał ósmy wynik w historii.

W miniony weekend podczas Halowych Mistrzostw Europy Stambuł 2023 Jakob Ingebrigtsen obsypał się złotem, wygrywając biegi na 1500 i 3000 metrów. Jego marzeniem jest jednak rekord świata na stadionie, który należy od 1998 roku do legendarnego Marokańczyka Hichama El Guerrouja i wynosi 3:26,00!!!

„Już wiele razy słyszeliśmy, że Norweg marzy także o rekordzie świata na stadionie. Ten jest już wiekowy, bo ustanowiony 25 lat temu. Jakobowi brakuje do wyniku Marokańczyka Hichama El Guerrouja nieco ponad dwie sekundy. Dziś wydaje się, że bardziej zasadne jest pytanie nie „czy” tego dokona, tylko „kiedy” – mówi Piotr Małachowski, dyrektor „Kamy”.

Jak zauważyli organizatorzy śląskiego mityngu, 23-latek przed Mistrzostwami Świata 2023 w Budapeszcie, które zaplanowano na sierpień, bardzo starannie dobiera starty. Ten w Chorzowie będzie dla niego kluczowym sprawdzianem przed występem na Węgrzech.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

Wcześniej organizatorzy Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej poinformowali, że do Polski powróci Szwed Armand Duplantis, rekordzista świata w skoku o tyczce i w ostatnich latach absolutny dominator w tej konkurencji.

Memoriał Kamili Skolimowskiej: Tylko 7 marca promocja na bilety

Sprzedaż biletów na Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej 2023 wystartowała jeszcze w grudniu poprzedniego roku i jest prowadzona za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Najtańsze wejściówki można zakupić w cenie zaledwie 10 złotych. Te w najlepszych miejscach trybun, m.in. przy linii mety, będą dostępne za 89 zł.

Tylko we wtorek 7 marca wstęp na sektory w kategoriach srebrnych i brązowych będzie możliwy do nabycia w promocyjnych cenach. Ma to związek z sukcesami reprezentantów Polski na HME w Stambule, gdzie wywalczyli cztery srebrne i trzy brązowe medale, dlatego sektory oznaczone tymi kolorami medali będą tańsze o odpowiednio 40 i 30 procent, czyli będzie można je nabyć za 7 i 17,40 PLN!!!

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Trybuny śląskiego giganta przy okazji mityngu Diamentowej Ligi 2023 zostały podzielone na cztery kategorie cenowe, a także sektor biznes oferujący w cenie biletu dostęp do cateringu. W ofercie znajduje się również pakiet 3+1 (czyli 4 bilety w cenie 3).

Źródło: betonline.net.pl/MemorialKamili.pl

5 / 5. Ocen: 2

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button