Jest już szokujący film Konopskiego! Gdzie i jak oglądać?

Mimo że afera Pandora Gate zdominowała polską część internetu od kilku tygodni, jej kontynuacja w nowym filmie Mikołaja Konopskiego właśnie przeniosła dyskusję na zupełnie nowy poziom. Po wcześniejszym filmie Sylwestra Wardęgi, Konopski postanowił zaszokować świat nowym materiałem o nowych influencerach zamieszanych w aferę. Uwaga, to film dla ludzi o mocnych nerwach!

gdzie obejrzeć film konopskiego
Jest już szokujący film Konopskiego! Gdzie można oglądać?

Jak obejrzeć film Konopskiego? Zobacz video już teraz!

Jeżeli chcesz obejrzeć film Konopskiego, o którym mówi cała Polska, możesz to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy:

 1. Wejść na YouTube
 2. Znaleźć kanał użytkownika „Konopskyy”
 3. Uruchomić ostatni opublikowany, a dokładnie ten o nazwie: „MROCZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKIEGO YOUTUBA”

Jeżeli chcesz, możesz to zrobić również za pomocą jednego kliknięcia. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć poniżej:

300 PLN bonusu za bramkę Realu w starciu z Betisem
300 PLN bonusu za bramkę Realu w starciu z Betisem

Konopski ujawnia szokujące szczegóły w kontynuacji Pandora Gate 2.0!

Film Konopskiego, opublikowany w niedzielę 8 października, jest znacznie bardziej kontrowersyjny niż można było się spodziewać. Jak obiecywał, twórca dostarczył dowody na szokujące zachowanie kilku znanych twórców internetowych, a jego materiał jest sporo dłuższy niż poprzedni film Wardęgi. Konopski wykorzystał także nowe zeznania i materiały, które wstrząsnęły Internetem i zakończą kariery wielu znanych influencerów.

Konopskyy wykazał się dużą precyzją, odpowiadając na wcześniejsze wypowiedzi osób zamieszanych w aferę. Nie omieszkał również zauważyć, że groźby i naciski na niego nie odniosły skutku. Opublikowanie tego filmu to jasny sygnał, że Konopski nie zamierza się wycofać, a społeczność internetowa i prawdopodobnie również organy ścigania będą musiały podjąć kroki, aby cierpienie i wykorzystywanie nieletnich nigdy się nie powtórzyło!

Reakcja Polskiej policji na nowy film Konopskiego

Kilka chwil po publikacji filmu, Polska Policja wydała oficjalny komunikat. Choć informacje są jeszcze analizowane, jest to znaczący krok w kontekście dalszych działań prawnych. Czy rzeczywiście materiały dotyczące podejrzanych zachowań influencerów jak Stuu Burton zostały zabezpieczone, czy już wkrótce zobaczymy pierwsze zatrzymania osób związanych z tą aferą? Na te pytania będziemy musieli poczekać z odpowiedzią.

Afera Pandora Gate – Co dalej?

Jedno jest pewne, publikacja filmu Konopskiego przyspieszyła tempo dyskusji i zainteresowanie społeczności. Każda kolejna afera w internecie szybko zyskuje na popularności, dlatego wyczucie czasu przy kolejnych publikacjach będzie miało znaczenie.

Czekamy na dalszy rozwój sytuacji i komentarze od osób bezpośrednio zamieszanych w aferę. Jedno jest pewne, dyskusja na temat Pandora Gate nie zakończy się szybko, a jej wpływ na polską scenę internetową będzie odczuwalny przez dłuższy czas.

ZOBACZ: Kim jest Konopskyy

Rekordowa oglądalność – milion wyświetleń w 10 minut!

Tego można było się spodziewać – film Konopskiego został wyświetlony przez bardzo wielu internautów od razu, gdy tylko został opublikowany. Tylko w dziesięć minut zdobył ponad milion wyświetleń i aż 250 tysięcy polubień!

Niektórzy z użytkowników narzekali na to, że film bardzo długo się ładuje lub nie wyświetla prawidłowo. Są to jednak raczej pojedyncze głosy, a serwery YouTube bez wątpienia nie są tutaj niczemu winne. Jeżeli mamy problem z odtworzeniem tego materiału, powinniśmy spróbować zmniejszyć jakość nagrania lub sprawdzić połączenie z internetem.

„MROCZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKIEGO YOUTUBA” opinie widzów: Co sądzi internet?

Zbieram opinie internautów na temat filmu Konopskiego o Pandora Gate. O to kilka wybranych:

Wardęga ogłasza – live Wataha już w niedzielę o 21:45!

Po premierze filmu Konopskiego Sylwester Wardęga poinformował na Instagramie o transmisji live, która wystartuje na jego kanale o godzinie 21:45.

Wardęga reaguje na film Konopskiego - zapowiada live o 21:45!
Wardęga reaguje na film Konopskiego – zapowiada live o 21:45!

Konopskyy wstawił nowy film o Pandora Gate – FAQ

 • Gdzie można obejrzeć nowy film Konopskiego dotyczący afery Pandora Gate?

  Nowy film Konopskiego jest dostępny na jego oficjalnym kanale YouTube. Jest to jedyny legalny sposób na obejrzenie materiału, który wpłynął na obecny dyskurs dotyczący afery Pandora Gate.

 • Jakie są główne punkty poruszone w najnowszym filmie Konopskiego?

  W filmie Konopskiego poruszone są kontrowersyjne i szokujące szczegóły dotyczące zachowania znanych twórców internetowych. Materiał zawiera także nowe zeznania i dowody, które mogą mieć wpływ na kariery wielu wpływowych influencerów.

 • Co nowego dowiadujemy się z filmu Konopskiego w kontekście afery Pandora Gate?

  Film Konopskiego dostarcza nowych dowodów i zeznań, które mogą zakończyć kariery znanych influencerów. Odpowiada również na wcześniejsze wypowiedzi osób zamieszanych w aferę, podkreślając, że groźby i naciski na niego nie odniosły skutku.

5 / 5. Ocen: 112

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X
0
Dodaj swój komentarz.x