Ile zarobi Remi Gruchała w Clout MMA? Padły konkrety!

Ile zarobi Remi Gruchała za występ podczas drugiej edycji gali Clout MMA? Zawodnik walczący nigdyś dla Gromdy zdradził pewne konkrety, które wiele osób mogą zainteresować!

Ile zarobi Remi Gruchała w Clout MMA? Padły konkrety!
Ile zarobi Remi Gruchała w Clout MMA? Padły konkrety!

Remi Gruchała: Zarobki w Clout MMA. Ile dostanie za walkę?

Remigiusz Gruchała to jeden z bohaterów zbliżającej się gali Clout MMA 2. Zawodnik ten, którego szersza publiczność mogła poznać dzięki Gromdzie, zmierzy się w Płocku z debiutującym we freakach Albertem Sosnowskim. Przejście każdego zawodnika z jednej federacji do drugiej rodzi w głowach fanów pytania o zarobki. Ile Remi Gruchała dostanie za walkę dla Clout?

Zawodnik w rozmowie z Olą Koźlak nie chciał zdradzić konkretnych sum, jednak porównał swoją obecną gażę z tą, jaka była mu oferowana przez Gromdę. Przyznał, że w tej drugiej również nie zarabia się tak mało, jak pisze się niekiedy w internecie, jednak w Clout może liczyć na znacznie lepsze warunki i to nie tylko finansowe. „Podoba mi się to, że jak się mnie tutaj traktuje” – przyznaje Gruchała.

Fortuna bonus bez depozytu na Clout MMA
Fortuna bonus bez depozytu na Clout MMA

Zapytany o konkrety swojego wynagrodzenia poinformował, że w kontrakcie ma zakaz udzielania tego typu informacji, jednak może zdradzić, że w Clout dostanie trzy razy więcej od tego, co w Gromdzie.

Zapytany wprost przez dziennikarkę, czy byłby w stanie za swoją wypłatę w Clout wybudować dom, odpowiedział z uśmiechem, że nie. „No, chyba że taki na drzewie!” – skomentował i dodał: „Wydaje mi się, że w Clout nikt nie może liczyć aż na takie pieniądze, no chyba że te największe gwiazdy”.

Jak myślicie – na jaką kwotę wypłaty może liczyć Gruchała w kontrakcie z Clout MMA?

4.9 / 5. Ocen: 90

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x