Clout MMA 2 karta walk. Kto walczy 28.10.2023 w Płocku?

28.10.2023 w Płocku odbędzie się gala Clout MMA 2. Karta walk tego wydarzenia odkrywana jest sukcesywnie. Kto walczy podczas tej imprezy freak fightowej? Poznaj najbardziej aktualne informacje na ten temat!

Clout MMA 2 karta walk. Kto walczy 28.10.2023 w Płocku?
Clout MMA 2 karta walk. Kto walczy 28.10.2023 w Płocku?

Clout MMA 2 – najważniejsze informacje o gali

Clout MMA to cały czas świeży produkt na polskim rynku „freaków”. Po sierpniowej gali tej organizacji można było spodziewać się kolejnego wydarzenia jeszcze w roku 2023. Kibice doczekali się – wiadomo już na sto procent, że gala Clout MMA 2 odbędzie się 28 października 2023. Po raz kolejny zdecydowano się na obiekt średniej wielkości i znów w województwie mazowieckim. Tym razem jednak nie w Warszawie.

Miejsce, w którym odbędzie się Clout MMA 2, zdradzone zostało przez organizatorów przy wiadomościach dotyczących reklamacji związanych z niedziałającym PPV z gali numer jeden. Wybranie Orlen Areny w Płocku było dla niektórych zaskoczeniem – mowa o obiekcie, w którym jeszcze nie odbyła się ani jedna gala freak fightowa. Miało tu za to miejsce KSW, ale już bardzo dawno temu – dokładnie w 2012 roku.

W tym miejscu można sprawdzać najważniejsze informacje na temat Clout MMA 2. Karta walk, data, godzina – to wszystko, czego na pewno fan walk celebrytów nie może przegapić! Co tym razem dla kibiców przygotują organizatorzy?

Wydarzenie🔥 Clout MMA 2 🔥
Miejsce🏟️ Orlen Arena (Płock) 🏟️
Data🗓️ 28.10.2023 🗓️
Godzina startu⌚️ 19:00 ⌚️
Kto walczy?Daniel Omielańczuk, Denis Załęcki i inni
Fortuna bonus bez depozytu na Clout MMA
Fortuna bonus bez depozytu na Clout MMA

Clout MMA 2 karta walk. Kto walczy w Płocku? | 28.10.2023

Przygotowana przez organizatorów gali Clout MMA 2 karta walk będzie odsłaniana sukcesywnie – tego można było się spodziewać od razu. Nie da się wykluczyć tego, iż w zasadzie do samego końca będą pewne niewiadome. Wydaje się jednak, że prawdopodobieństwo kolejnych interesujących zestawień wynosi w tym przypadku dokładnie 100%!

Chcesz wiedzieć, kto walczy w Płocku podczas gali Clout MMA 2 w dniu 28.10.2023? Śledź wszystkie informacje o uczestnikach w jednym miejscu. Materiał jest aktualizowany na bieżąco, dlatego można mieć pewność, iż są tutaj dostępne tylko świeże newsy.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Przed galą numer dwa nie brakuje plotek na temat uczestników kolejnej odsłony Clout MMA. Wśród potencjalnych uczestników gali wymieniało się chociażby Jakuba Koseckiego czy nawet… Jerzego Janowicza. Wkrótce przekonamy się, czy przynajmniej jeden z tych sportowców pojawi się w Płocku – i czy jako zawodnik, czy gość na trybunach.

Clout MMa 2: Jerome Le Banner vs Dawid „Crazy” Załęcki

Clout MMa 2: Jerome Le Banner vs Dawid "Crazy" Załęcki
Clout MMa 2: Jerome Le Banner vs Dawid „Crazy” Załęcki

Kolejne zestawienie, które pokazuje, że w Clout MMA zderzają się ze sobą dwa światy – sportu i freak fightów. Po jednej stronie tego pojedynku mamy Jerome’a Le Bannera, prawdziwą legendę sportów walki. Jego rywalem będzie nie kto inny, jak Dawid Załęcki – ojciec bohatera walki wieczoru. „Crazy” znów pokazuje, że nie boi się wyzwań.

Walka odbędzie się w formule K-1. Zakontraktowana została na 3 rundy po 3 minuty każda.

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Le Banner1.60Obstawiam >>
Wygra Załęcki2.06Obstawiam >>

Clout MMA 2: Daniel Omielańczuk vs Denis „Bad Boy” Załęcki

To zestawienie wzbudza ogromne emocje, a kibice nie mogą się doczekać, kiedy wreszcie dojdzie do starcia Daniela Omielańczyka z Denisem Załęckim. Przed galą numer jeden doszło do spięcia pomiędzy tymi zawodnikami – „Bad Boy” przed face to face zaatakował swojego rywala, który nie pozostał mu dłużny. Ochrona szybko przerwała zapędy Załęckiego, natomiast doświadczony fighter wydawał się być przez cały czas spokojny i opanowany.

Bardzo długo nie było wiadomo, w jakiej formule odbędzie się to starcie. Ostatecznie zdecydowano się na mieszaninę stylów, gdzie przy dwóch przewinieniach jednego z zawodników dochodzi do zmiany – z boksu na MMA.

Na stronie Fortuny można jednak obstawiać już teraz, kto wygra walkę Omielańczuk – Załęcki na Clout MMA 2. Można sprawdzić notowania zawodników poniżej:

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Omielańczuk1.22Obstawiam >>
Wygra Załęcki3.43Obstawiam >>

Clout MMA 2: Marcin Najman vs Piotr „Lizak” Lizakowski

Clout MMA 2: Marcin Najman vs Piotr "Lizak" Lizakowski
Clout MMA 2: Marcin Najman vs Piotr „Lizak” Lizakowski

Weteran polskich freak fightów zmierzy się z zawsze groźnym Piotrem „Lizakiem” Lizakowskim, który za sobą ciężkie treningi w MMA, zanim jeszcze trafił do świata celebrytów. Kto w tym pojedynku będzie góra? Na pewno wrażenie robi tu różnica wagi, chociaż „El Testosteron” zapowiada, że zrzuci do występu w Płocku wiele kilogramów. To będzie „freakowe” starcie z prawdziwego zdarzenia!

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Najman1.85Obstawiam >>
Wygra Lizakowski1.75Obstawiam >>

Clout MMA 2: Rafał „Boro” Borkowski vs 10 rywali

Clout MMA 2: Rafał "Boro" Borkowski vs 10 rywali
Clout MMA 2: Rafał „Boro” Borkowski vs 10 rywali

Organizatorzy gal freak fightowych lubią zaskakiwać, ale wydaje się, że już dawno nie przygotowano czegoś, co wywołałoby taką lawinę komentarzy, jak walka 1 na 10, która ma odbyć się podczas gali Clout MMA 2.

Rafał „Boro” Borkowski ma być tym jedynym, który zmierzy się aż z dziesięcioma przeciwnikami. Każdy może wziąć udział w walce z tym internetowym wojownikiem. Formuła? K1 z modyfikacjami niezbędnymi do przeprowadzenia tego typu starcia.

Aby wziąć udział w walce z Borkowskim, należy wziąć udział w castingu internetowym – przysłać krótkie wideo o sobie do organizatorów Clout MMA 2. Zgłoszenia trwają do końca 18 września. Wkrótce po tym czasie powinniśmy poznać oponentów dla zawodnika o pseudonimie „Boro”.

Clout MMA 2: Piotr „Bestia” Piechowiak vs Bob Sapp

Clout MMA 2: Piotr "Bestia" Piechowiak vs Bob Sapp
Clout MMA 2: Piotr „Bestia” Piechowiak vs Bob Sapp

Przygoda „Bestii” ze sportami walki do tej pory to do tej pory były tylko i wyłącznie występy podczas imprez organizowanych przez FAME MMA. Piechowiak w swoim debiucie pokonał Marcina Najmana, a potem dołożył do rekordu zwycięstwa z Piotrem Szeligą oraz Krzysztofem Radzikowskim. Podczas Clout MMA 2 „Bestia” zmierzy się z Bobem Sappem.

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Piechowiak1.15Obstawiam >>
Wygra Sapp4.14Obstawiam >>

Clout MMA 2: Toni Chaplin vs Marcel „Gawronek” Gawroński

Clout MMA 2: Toni Chaplin vs Marcel "Gawronek" Gawroński
Clout MMA 2: Toni Chaplin vs Marcel „Gawronek” Gawroński

Pierwsza w historii freak fightów walka, w której naprzeciw siebie stanie dwóch niepełnoletnich zawodników. To starcie wzbudza wiele kontrowersji z wielu względów – nie tylko przez wiek uczestników, ale również fakt, że jednym z walczących będzie… brat Lexy Chaplin.

ZAKŁADKURSTYPOWANIE
Wygra Chaplin3.60Obstawiam >>
Wygra Gawroński1.20Obstawiam >>

Clout MMA 2 karta walk:

 • Daniel Omielańczuk vs Denis „Bad Boy” Załęcki
 • Marcin Najman vs Piotr „Lizak” Lizakowski
 • Rafał „Boro” Borkowski vs 10 rywali
 • Piotr „Bestia” Piechowiak vs Bob Sapp
 • Toni Chaplin vs Marcel „Gawronek” Gawroński
 • Jerome Le Banner vs Dawid „Crazy” Załęcki
 • TBA vs TBA
 • TBA vs TBA
 • TBA vs TBA
 • TBA vs TBA

5 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x